Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#213351) M3oH válasza .LnB (#213348) üzenetére


M3oH
addikt

Szokni, gyakorlni kell a batmobilt, sajna a story része lesz a használata. A játék gyenge és idegesítő része számomra.

(#213352) .LnB válasza M3oH (#213351) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt hozzátenném, hogy harmadjára kezdem el a játékot. Szóval nem újdonság a Batmobil vezetése számomra, csak amit írtam az volt fura, hogy nem a ravasszal, hanem a négyzettel fékezek.

Megvan, megvolt PC-re is a játék. Egyszer nekiálltam a megjelenéskor, de akkor annyira rosszul futott, hogy játszhatatlan volt. Ez nagyot is ment a sajtóban, szóval gondolom mindenki hallotta. Aztán később (évek múlva?) újra nekiálltam, de valamiért félbehagytam. Nem emlékszem miért, de egy jó darabig játszottam vele.

Szóval nekem, maga a játék nem meglepetés, csak az irányítás fura így. PC-n kényelmesebb volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213353) VTom válasza .LnB (#213352) üzenetére


VTom
veterán

Sajnálattal olvasom ezt, mert PC-n imádtam a játékot, és a Batmobil-os részek is szenzációsak voltak. Tervben volt a leporolása PS-en.
Azért majd megpróbálom én is, ha már hozzám vágták a játékot, remélem nem csalódok.

Én szombaton kicsit másra vágytam a sok open world után, úgyhogy nekiálltam a Beyond: Two souls-nak, hát ez a játék valami zseniális! Óriási élményt ad, alig várom, hogy újra leülhessek elé.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#213354) tboy93 válasza VTom (#213353) üzenetére


tboy93
nagyúr

Beyondot en untam. Felbehagytam es el is adtam. A Heavy Rain nekem jobban tetszett, a Detroit-rol meg nem is beszelve. Az mestermű.

(#213355) Woodslave válasza S e t h (#213349) üzenetére


Woodslave
nagyúr

gondolj a days gone motorozásra. Szerintem hasonló a dolog. Az elején kínszenvedés aztán meg tök király lesz. Legalábbis nekem abszolút nem rontotta az élményt sőt élveztem az üldözéseket, tankok előli bújkálást.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#213356) Tatyla


Tatyla
őstag

Most hogy kicsit belemerültem a Darksiders 3-ba be kell látnom nem is rossz ez a játék, sőt, főleg így a Remnant után érezhető nagyon a Gunfire Games keze nyoma, sok ötletet át csempésztek innen a Remnantba.
Aki az elején kicsit nyögve nyelősnek érzi ne adja fel jó lesz ez. Ötletesek a pályák a mobok és a bossok is. Már megvan a harmadik képesség is ami még tovább fokozza az élményt puzzle-ok nem túl nehezek de nem is könnyűek

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#213357) S e t h válasza Woodslave (#213355) üzenetére


S e t h
nagyúr

Azért ott nem szűk utcákon kellett manőverezni.
Tegnap-mondhatni-véletlenül elkezdtem egy challenge szerűséget, aztán csak néztem, hogy wtf.
Töltsem fel úgy a kocsi energiáját, hogy közben négy tank lő és minden lövésük viszont leszedi az energiát.
Mindezt egy hangyanemiszervnyi területen, ahol nagyon elkerülni sem tudom őket, kivéve ha én vagyok Michelisz Norbi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#213358) Woodslave válasza S e t h (#213357) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem is úgy gondoltam, hanem egyre jobb lesz. ;] :D

van egy tankos challenge talán a legutolsó bomba hatástalanítás vagy 40 ellenséget kell kinyírni. Na az már tényleg xar volt...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#213359) .LnB válasza S e t h (#213357) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért ennyiire nem vészes. Húzd az L2-t (Tank mód) és úgy mozogsz ahogy akarsz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213360) markknight válasza Tatyla (#213356) üzenetére


markknight
veterán

Teljesen korrekt a játék. Csak ugye ami a metacritic szerint szar, az itt a fórumon jó nem lehet és fordítva. Néhol a pályadesigntól majd megőrülsz, meg van pár DIREKT szivatós rész, de összességében egy szórakoztató játék ami teljesen ki tud kapcsolni.

(#213361) VTom válasza tboy93 (#213354) üzenetére


VTom
veterán

Nekem eddig nagyon tetszik.
Pakkban vettem meg a Heavy Rain-nel, az lesz a következő. PC-n próbáltam a demóját, az is tetszett.
Aztán irány Detroit. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#213362) consono válasza tboy93 (#213354) üzenetére


consono
nagyúr

Én is így jártam a Beyond-dal, nem jutottam el a végére, mert semmi motiváció nem volt már, hogy játsszak vele. Nekem is jobban bejött a Heavy Rain, az nagyon tetszett. A Detroit még előttem van, a demóját annó sokszor kipörgettem, de előbb még be kell fejezni a Mass Effect 3-at...

"In God we trust. All others must bring data"

(#213363) Lackooo84 válasza S e t h (#213357) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Knightmare-n fincsik ezek az aknahatástalanítós küldik. :DDD

The Truth is out there...

(#213364) Rage47 válasza .LnB (#213348) üzenetére


Rage47
veterán

Szerintem nagyon jó a Batmobil is a játékban, ez a négyzet dolog ami zavart engem is.
Az állandó eső zavar még kicsit. Fura, régen elaléltam ettől a játéktól, de most pl. egy Pókember jobban tetszik. Valahogy kicsit megkopott az egész. Ettől még szuper játék.

(#213365) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Ez a GoW valami eszméletlen. Utálom az ilyen misztikus vagdalkozós játékokat de ez magába szippantott. Nem tudom miért de a világ eszméletlenül megtetszett meg a szereplők is.
Mivel nincs tapasztalatom ezért nem is könnyű a számomra elég sokszor halok de élvezem. No meg azt sem értem, hogy miket fejlesztgetek magamon, de egyelőre haladok.

Kétkedve vettem meg de ez a játék megért. Tényleg olyan cím amiért megéri PS-t venni. (ráadásul a pro-n valami eszméletlen)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#213366) Woodslave válasza Rage47 (#213364) üzenetére


Woodslave
nagyúr

pont ezért játszottan én is azzal először pedig megvolt a pókember is csak ettől tartottam :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#213367) #92557568


#92557568
törölt tag

Srácok, a Beyond ot tessék kitolni ! :D
Hogy lehet az,hogy valakinek tetszik a Detroit meg a Heawy Rain és a Beyond meg nem...
Nem is értem mert az is épp ugyanolyan mestermű :K

adamssss:
Hát még a Gow 3 mekkora durr volt a maga idejében :)
Azt se hagyd ki ha még esetleg nem ismernéd!
Simán ad akkora játékélményt mint az új Gow.

[ Szerkesztve ]

(#213368) S e t h válasza #92557568 (#213367) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hiányzik kicsit a Breakpoint.
Szerintem Stockholm-szindrómám van.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#213369) Moby válasza #92557568 (#213367) üzenetére


Moby
addikt

Úgy, hogy a Beyondban szinte semmi ráhatásod nincs az eseményekre, szemben a QD többi játékaival.

(#213370) #92557568 válasza Moby (#213369) üzenetére


#92557568
törölt tag

Na de basszus ,az nem érdekes.
Mert elsősorban a sztori miatt játszuk.
Vagy ha ti nem amiatt, akkor nem szóltam :B
Nekem mind nagyon tetszett független a ráhatástól.

(#213371) adamssss válasza #92557568 (#213367) üzenetére


adamssss
veterán

Köszi a tippet. Bepótolom azt is bár ezzel is elfogok szüttyögni elég sokáig mert elég lassan haladok de jóóó.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#213372) markknight válasza #92557568 (#213370) üzenetére


markknight
veterán

Engem meg csak a nude Ellen Page érdekelne, de ahogy hallom cenzúrázva van..

(#213373) Bad Pritt válasza Rage47 (#213364) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Érdekes, én is pont ezen gondolkoztam most, hogy ingyen meg lehet szerezni, hogy hiába jött ki több egész jó Arkham klón (Middle-Earth játékok, Spider-Man, bizonyos szempontból a Horizon is), még mindig az Arkham Knightot tartom a csúcsnak.

Ezt a gondolatmenetet közben úgy módosítottam, hogy a teljes Arkham Knight pakknál érzem így, az alapjátékok szintjén jobbnak tartom a Spider-Man alapot, viszont minden dlc-vel, addonnal páratlan mennyiségű és minőségű contentet pakoltak a Knight-ba, ez a póknál nem igazán történt meg.

Igazából csak a fő játék melletti plusz dolgokkal (a négy minisztori, challenge-ek, Batman sunnyogás, harc, Batmobile verseny, lövöldözés) annyi időt lehet eltölteni, mint más single játékokkal összesen, úgyhogy abszolút megérte, tudom, hogy sokat lehet fikázni a kezdeti zűrök, a Batmobile, meg a kurta-furcsa főszál miatt, de nekem abszolút csúcs a közepes méretű openworld akciójátékok között. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#213374) Rage47 válasza Bad Pritt (#213373) üzenetére


Rage47
veterán

Többek között ezért is hagytam abba most, mert Xboxon már végigtoltam régen és tudom, hogy rengeteg időbe telik, mire a végére érek, akkora hatalmas játék. És amúgy végig leköt, nem unalmas gyűjtögetős küldikkel van tele.
A verekedés valahogy a pók után megkopott talán, nálam legalábbis. Szerk.: Ja és igen, a város kihaltabb, de magyarázzák a sztorival ezt.
Amúgy nagyon várom már, mi lesz a Rocksteady köv. játéka :)

[ Szerkesztve ]

(#213375) .LnB válasza Bad Pritt (#213373) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem szeretnék állást foglalni, hogy melyik jobb. De most mikor elkezdődött tegnap az Arkham Knight, akkor nekem is eszembe jutott a Spider-Man játék.

Mégpedig azért, mert míg NY él és lélegzik, az emberek belakják. Itt az AK-ban gondolom technikai okok miatt, még a sztoriba is bele kellett szőni, hogy miért teljesen üres Gotham.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213376) Bad Pritt válasza .LnB (#213375) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igen, az Unreal 3-mal magyarázták, miért kellett kevesebb npc-t használni. Azért is volt kicsit keserédes ez a dolog, mert fél évvel korábban az AC Unity-ben kolosszális méretű tömeg volt Párizsban mindenhol (mondjuk ott érezték is, hogy overkill, a Syndicate-ben látványosan visszavettek a járókelők számából), szóval volt ellenpélda. Cserébe a Knightban nem volt látható töltőképernyő az egész sztori alatt, szóval gondolom valamit valamiért. Amúgy szerintem is az irányítás az, ahol érezhető a kor, a Shadow of Mordor például már vele egyidősen is folyékonyabb (cserébe könnyebb) volt, a Shadow of War meg végképp túlszárnyalta, ahogy Spidey is.

A Batmobile-nál jobb lett volna, ha gombbal váltasz a két mód között, nem kell folyamatosan nyomva tartani a ravaszt és akkor lehetne ott a fék, gondolom próbálgatták ezt a módot is, de nem akarom elhinni, hogy tényleg így lett a legkényelmesebb a Rocksteady szerint. :D Nem is az a baj, hogy gagyi, csak annyira más, mint bárhol máshol, nehéz átállni fejben.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#213377) Derron válasza adamssss (#213365) üzenetére


Derron
aktív tag

Én is így vagyok vele, cél hogy mindent össze szedjek amit csak lehet. Mondjuk nekem sokat hozzá tett az élményhez hogy a sztori közben minden mellék küldetést megcsináltam amit csak lehetett. Azóta próbáltam az e-havi ingyenes Batman játékot, de nem jön be.

(#213378) Gigicuci válasza Woodslave (#213355) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Köszi a spoilert!

(#213379) S e t h válasza Gigicuci (#213378) üzenetére


S e t h
nagyúr

wtf

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#213380) Wesder válasza Gigicuci (#213378) üzenetére


Wesder
félisten

Itt van még egy: Walter White meg fog halni :O

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#213381) .LnB válasza S e t h (#213379) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az az. Szerintem azt hiszi, hogy a Days Gone-ban vannak tankok. Csak most nem tudom, hogy leírjam e, hogy nincsenek. Mert lehet az is spoiler lenne. Ooopsz... :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213382) Woodslave válasza .LnB (#213381) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C ja tényleg úgy jött le.

Nem nincsenek tankok. :D

Gigigucci: mi volt ebben spoiler hogy lesznek tankok a batmanben? Vagy hogy jobb lesz a motorozás a days goneban. Komolyan nem értem, de akkor ne haragudj ha elrontottam a szórakozásod nem akartam

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#213383) #92557568 válasza Woodslave (#213382) üzenetére


#92557568
törölt tag

Codban meg vannak fegyók!
Opsz micsoda bunker vagyok 😆

[ Szerkesztve ]

(#213384) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Szerintetek melyik Battlefield verziót érdemes letölteni EA access-en keresztül?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#213385) .LnB válasza vodrosjozsi (#213384) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az ilyen kérdésektől, én :[link]

Kolléga, amelyikhez kedven van azt! A legújabb az a V. De lehet, hogy az nem fog bejönni. Ott a 4 is, meg a többi. Hát mi tudjuk?!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213386) Deck válasza .LnB (#213385) üzenetére


Deck
titán

Főleg, hogy nem megvenni akarja így akár ki is próbálhatja mindet :D

PS5

(#213387) Wesder válasza vodrosjozsi (#213384) üzenetére


Wesder
félisten

1942-őt, az a legjobb mindközül.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#213388) penge111 válasza S e t h (#213349) üzenetére


penge111
addikt

Batman Arkham Knightnak tényleg kell egy kis idő, eleinte én is a pokolba kívántam főleg a batmobil irányítása miatt, utána olyan szépen belerázódtam, imádtam minden percét, vétek lett volna kihagynom az irányítás kezdeti nehézségei miatt...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#213389) markknight válasza vodrosjozsi (#213384) üzenetére


markknight
veterán

A negyedik részt vagy az 1-et. A többi az kuka, az ötöt pedig még az ellenségeimnek sem ajánlanám.

(#213387) wesder :((

[ Szerkesztve ]

(#213390) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Vettem egy játékot storeba. Indulás után lefagy a CE 348780 hibakóddal.
Support felhív.Pénzvisszafizetés nincs, amíg nem lesz meg a PS4 inicializálása.
Ja persze.Töröljek le 800GBot.Inkább bukom az ezrest.Így jártam, bár a jó kis retro lövöldözős játékot azért sajnálom.Majd kövi frissítésnél újra megpróbálom feltelepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#213391) .LnB válasza ProEvoFan (#213390) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te? Te! Beszéltél a Szandival?! [link]
Én most lenni, nagyon irigy! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213392) saelin válasza ProEvoFan (#213390) üzenetére


saelin
veterán

De egy vacak rendszerük van. Nem hiszem hogy ne lehetne megoldani egy távoli törlést az user gépéről.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#213393) Wesder válasza saelin (#213392) üzenetére


Wesder
félisten

Nextgenre minden tiptop lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#213394) penge111 válasza saelin (#213392) üzenetére


penge111
addikt

Na végre feltűntél, milyen a Black Desert? Pár sorban tudsz róla írni, látom elég sok időt töltesz el vele :C

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#213395) .LnB válasza penge111 (#213394) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még mindig csak a karaktergenerálásnál tart. ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213396) markknight válasza saelin (#213392) üzenetére


markknight
veterán

Ez neked vacak? Akkor képzeld el az AppStore-t ahol megveszek egy játékot, 2000-ért, majd refundolok, az app meg addig marad a telómon ameddig én akarom, max nincsenek updatek.

(#213397) Gigicuci válasza Woodslave (#213382) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Akkor félreértettelek, úgy értelmeztem h a Days Gone-ban lesznek tankok. Elnézést!

(#213398) Woodslave válasza Gigicuci (#213397) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R bocs szövegkörnyezet nélkül tényleg félreérthető volt.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#213399) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap az asszony titokban lefényképezett, miközben néztem a felhőket. (vagyis ő azt hitte, hogy csak a felhőket nézem): [link]

szerk.: Ohh, ezt a DS topikba akartam írni. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213400) Carlos Padre válasza markknight (#213372) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Linked van hozzá? :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.