Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#213651) VTom válasza .LnB (#213631) üzenetére


VTom
veterán

Még a VA vs OLED-re gondoltam.
Az is lehet, hogy már régen láttam PC-n, és megszépült. :)
De igazából mindegy is, a lényeg, hogy szépnek látom.

A Beyond után ebben akarok elmerülni, immár harmadszorra, most más stratégiával (kihagyom a repetitív mellékküldiket, a fő szál szerint haladva szinteződök az adott területeken) aztán meglátom ezúttal meddig jutok.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#213652) #92557568


#92557568
törölt tag

Amúgy ugye tudjátok,hogy az akciók pont azért vannak,hogy minden xart összevegyetek mer' most olcsó,aztán valszeg sok játékra soha nem kerül rá majd a sor mikor játatszani is kellene velük ...
Én épp ezért már rég nem lesem az akciókat mert nagyívbe teszek ràjuk.Túl sok még játszatlan játékom hever a könyvtáramban.
Már egy ideje inkább csak azt veszem ami kell,ami érdekel,és akkor mikor aktuálisan érdekel.
Ha pont akciós (mert volt már olyan is ) akkor meg így jártam :)
Meg szerintem a Sony (is) örökre magához akar láncolni minket ezzel a sok "akcióval" ,valamint a lemezek a piacról való kiszorításának elérése is cél lehet emellett...

[ Szerkesztve ]

(#213653) penge111 válasza .LnB (#213650) üzenetére


penge111
addikt

Hát én sem találok már, mert minden komolyabb címet végigjátszottam, vagy bezsákoltam korábbi akciókban. Mondjuk a Toukiden 2 nem értem, miért nincs benne az akcióban, azt még tuti beszerzem. Monster Hunter szerű játék...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#213654) .LnB válasza #92557568 (#213652) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fú de durván túljártál az eszükön! Ez nem semmi.

Azt veszed ami kell, akkor amikor....blabla....vagy ami nem jön ki PC-re ingyen. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213655) sp8787 válasza penge111 (#213653) üzenetére


sp8787
addikt

Akkor mar nem a MHW kellene inkabb megvenni? :U

(#213656) #92557568 válasza .LnB (#213654) üzenetére


#92557568
törölt tag

Te sohasem változol bakker...
Nem baj ha neked így jó akkor nekem így is megfelelsz :D
Am pc = G2A / Instant gaming ahonnan a játékaimat veszem!
Egyébként meg Németben erősen !! Tiltott a Torrentezés !! Ha nem tudnád akkor halkan megsúgom.

(#213657) Ronam válasza #92557568 (#213652) üzenetére


Ronam
addikt

Ekkora marhaságot már rég hallottam..

[ Szerkesztve ]

(#213658) Imilenni válasza #92557568 (#213652) üzenetére


Imilenni
addikt

Én csakis PS ex címeket veszek meg PS-re, mást ha van PC-d teljesen felesleges :K

(Jobban fut, olcsóbb, moddolhatóság pl)

Press "F" to pay respects.

(#213659) penge111 válasza sp8787 (#213655) üzenetére


penge111
addikt

Szerinted az nincs már meg :P Kemény 4k pénz volt lemezen

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#213660) #92557568 válasza Imilenni (#213658) üzenetére


#92557568
törölt tag

+1
Igen így csinálom én is.
Csak azt akartam itt kinyögdécselni,hogy sem ps re sem pedig pc re nem veszek már csak azért gémet mer most olcsó.
Annyi kijátszatlan akciós játékom van szerte széjjel ,hogy azok árát összeszámolva vehettem volna akár pár új AAA játékot helyettük amivel tényleg játszanék is majd.
És szerintem ezzel nem én lehetek itt így egyedül...

[ Szerkesztve ]

(#213661) FunPro válasza Imilenni (#213658) üzenetére


FunPro
senior tag

Én is, ráadásul csak lemezen.

Ha már side cucc, legalább nézzen ki valahogy. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#213662) Wesder válasza #92557568 (#213656) üzenetére


Wesder
félisten

Ezért kell havernàl tölteni, mivel az ő nevén van a net, a csekket is ő kapja.;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#213663) .LnB válasza #92557568 (#213656) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az semmi! Én csak akkor veszek játékot, ha a nappali hőmérséklet 20C° alatt van. De akciósat akkor se! Hát nehogy már ők mondják meg, hogy mit akarok játszani. Terelgetnének az akciókkal, de engem nem vernek ám át! Cöhh miazhogy!? Egy önállóan gondolkodó ökoszisztéma vagyok bazdki, há' nehogymá! Te tuti megérted ezt.

Ennyi. Jól kibsztunk velük.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213664) #92557568 válasza .LnB (#213663) üzenetére


#92557568
törölt tag

Ez jó 😂

Am elbeszélünk egymás mellett de nem baj :K

(#213665) FunPro válasza Ronam (#213657) üzenetére


FunPro
senior tag

Pedig amúgy mindkét állításban van ráció.

Én pl. elég inpulzív vásárló vagyok, így hajlamos vagyok megvenni minden szutykot, akkor is, ha éppen nem kell. Ezt a marketingesek szépen ki is használják.
Én már csak azért vagyok immunis az ilyen akciókra, mert már korábban összevásároltam minden szemetet, ami érdekel.

A második rész is igaz lehet. Ha jelentősen olcsóbb a digitális, előbb-utóbb mindenki leszokik a lemezről, aminek nem mellesleg a viszonteladásából a sony nem profitál. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#213666) .LnB válasza #92557568 (#213664) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Há' köszi.

Bevallom őszintén, hogy nem is az általad kijelölt irány követése volt a célom. Inkább a színvonal. De legalább könnyű dolgom volt, nem kell a határokra figyelni. Szinte minden belefért.

[link] (Mostmár csak linkelem, mert wesder nem fogja tudni letölteni a BL3-at a gifjeim miatt. :DDD )

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213667) Ronam válasza FunPro (#213665) üzenetére


Ronam
addikt

170x játékom van, ezekből persze van PS+-os is, de azért egy jó részét akcióban vettem, és alig van olyan amit ne játszottam volna végig. Szutykot nem szokásom venni, se a PS Store-ban, sem más boltban, csak azért mert akciós ;).

(#213668) Wesder válasza .LnB (#213666) üzenetére


Wesder
félisten

Külön hàlòn megy a letöltésem.
Minden működik a hotel wifin, csak az online multi meg a letöltést van tíltva, hogy ülljenek kaktuszba:(((

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#213669) .LnB válasza Wesder (#213668) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] ;] Szal' jól tetted na. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213670) Wesder válasza .LnB (#213669) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem ez akkor is nyűg.
Türelmes ember vagyok, amikor meg leszoktam még gigabites netem volt. Ez most egy szituàciò, de nem dőlök a kardomba emiatt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#213671) .LnB válasza Wesder (#213670) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jól van már, má' piszkálódni se lehet? ;] Jó játékot majd ha letöltődött! Bár addigra lehet leakciózzák, és akkor én is megveszem. ;]

Ui: Na befejeztem. Mára.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213672) Wesder válasza .LnB (#213671) üzenetére


Wesder
félisten

Ez azért jò volt.:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#213673) ProEvoFan válasza .LnB (#213654) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mintha a melóhelyen lennék. :DDD
Akkora oltások mennek, hogy naponta minimum 4x kijön a tűzoltóság. :D
Valaki dobjon már egy tűzoltóautó giftet.

(#213674) GEIL válasza FunPro (#213665) üzenetére


GEIL
addikt

Üdv!

Nálam meg úgy áll a dolog, hogy addig nem veszek új game -et amíg rottyantra nem játszottam azokat amik megvannak. PC-t favorizálom, de áprilisban a MK11 miatt vettem gyorsan egy PS4 slim-et, meg egyből beszereztem az MKXL-t is ( MK X.-et toltam előtte PC-n, de a "zöldséges verziót"...stb)....fiam miatt pedig "Fifa19 Bundle"-ben vettem a konzolt ( előtte PC-n PES17 ment nagyon...)....szóval van ez a 3 játék DVD-n és ezek mellé letöltöttem a Fortnite-ot...ami mostanában már a legtöbbet megy :D
Esetleg egy autós játékot fogok beszerezni ha nagyon hiányozna valami új...Forza horizon érdekelne, de az nincs PS4-re....a Forza motorsport meg nem izgat......PC-n van Dirt3 meg minden NFS....stb.... esetleg god of war vagy ilyesmi látványos 3rd person-os game még lehet....de hiába veszem meg....ugysem játszanám mert ismerem magam..... :Y ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S22 Ultra 5G /// Xbox One S --------------------------------------------

(#213675) Wesder válasza GEIL (#213674) üzenetére


Wesder
félisten

Szerezd be PC-re a Horizonokat azt jòlvanazúgy. Vagy 600-ért vegyél 2 hò GPU-t és màssal is jàtszhatsz PC-n.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#213676) KaitouP válasza Wesder (#213675) üzenetére


KaitouP
veterán

Hirtelen félreértettem a GPU -t, és kamilláztam hogy milyen videokártyáról beszélsz... :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#213677) .LnB válasza ProEvoFan (#213673) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

True Story:

Múlt hét pénteken melóba, egy okoskodó srácot úgy beoltottam, pont ilyen konzol témában, hogy ideiglenesen kitiltott a részlegükről. :DDD (Pedig csak két szót mondtam, és nem is életem alakítása volt) Vagyis csak akart, mert nem teheti meg. De toporzékolt a düh-től. Mi meg hárman, sírva röhögtünk rajta. (Ez genyón hangzik, de nem kell őt ám sajnálni. Az a srác is olyan..., meg is kérdezem majd tőle, hogy hogyan szokta a TV-jét tisztítani.).

(#213676) GhostPetya Már nem elsőre használja így a GPU-t, én is mindig megakadok miatta, hogy mivan?!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213678) FunPro válasza GEIL (#213674) üzenetére


FunPro
senior tag

Én jelenleg úgy állok, hogy gépen van 500+ játékom (ami amúgy nem is sok ugye), ps-re vagy 10...

És mostanában inkább csak elite dangerous-el játszom, ahol nézem hogy közeledik egy bolygó. :DDD

Mondjuk én ebből az 500-ból kb. 10-et érzek fölösnek, a többit vinném. Csak nincs rá időm.

Pláne úgy, hogy bejönnek ilyen elite féle időrabló játékok, amiknek soha nincs vége kb.

Szóval ja. Ez a minden szutykot összevásárolunk mert olcsó, sajnos létező probléma.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#213679) penge111 válasza ProEvoFan (#213673) üzenetére


penge111
addikt

Csak neked

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#213680) penge111


penge111
addikt

Na csak emlegetni kellett ma, Itt a Persona 5 Royal új trailere!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#213681) .LnB válasza penge111 (#213680) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ami tegnapi. :)

De jó lenne, erről valami teljes teszt, hogy most konkrétan mi is változik. Mert olvastam olyat, hogy 120 óra lesz a plusz tartalommal, a végigjátszás. Na most én végeztem az alappal 87 óra alatt. Az plusz 30 óra!! (hogy mindenki értse, az 4-5 évnyi Call of Duty rész single kampánya). Az úgy durva.

Kíváncsi is leszek, hogy a magyar gamer sajtóban lesznek a rendes tesztek róla. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213682) eisento


eisento
addikt

Sziasztok!

Tanacsokat kernek, kellene nekem VEZETEKES FULHALLGATO. Nem kell headsetnek lennie jo a sima ps4hez kellene estenkent mikor van egy kis idom jatszani.

termeszetesen kulfoldi rendeles is jatszik ali ebay geekbuying stb. tapasztalatokat otleteket varok. koszi ^.^

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#213683) Deck válasza eisento (#213682) üzenetére


Deck
titán

BlitzWolf BW-ES2

PS5

(#213684) .LnB válasza eisento (#213682) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Rock Zircon
Sound Intone E6+

Gearbest, ali, onnan rendelhetőek még mindig szerintem.

Én ezeket használom PS4-hez. Olcsóak, és ahhoz képest jók.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213685) #92557568 válasza .LnB (#213671) üzenetére


#92557568
törölt tag

Na má' Ideje, mára ;]

:))

[ Szerkesztve ]

(#213686) Steve1207 válasza .LnB (#213684) üzenetére


Steve1207
veterán

+1 a ROCK Zirconra, egy jó éve nyüstölöm telefonnal és ps-en is, teljesen oké. Hozza a 8-10k körüli sima fülhallgatók szintjét a márkásabb rétegből potom áron, nagyon könnyű, letisztult, nem bumszli, harisnyázott a kábele (vagyis valamilyen szövés van rajta, így erős is). Nekem pl telón zenénél lentebb kell venni a mélyet, mivel vokál és középtartomány párti vagyok, de játékoknál nem tűnt fel, hogy túltolná.
Logout bemutató

[ Szerkesztve ]

.

(#213687) Carlos Padre válasza eisento (#213682) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Betron DC950, erősen ajánlott, szuper hang, erős mélyek de nem dönög, fém ház, csomómentes kábel.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#213688) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Sziasztok!

szét szeretném szedni a Ps4 Pro-t újrapasztázás céljából,videókat találtam is róla, de nagyon nem írták milyen csavarhúzók is kellenek pontosan hozzá? Mert azt láttam hogy elég sokféle méretű kellene az akcióhoz.

Aki csinált már ilyet írhatna róla pár szót, mire kéne figyelni szétszedéskor, meg milyen típusú pasztát érdemes használni hozzá?

Előre is köszönöm! :R

(#213689) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hoppá az a 2. kiegészítő, az ottan az mi az ott? (Alan Wake kapocs??)

Live-Die-Respawn

(#213690) Xaels válasza GeneraL_XTX (#213688) üzenetére


Xaels
félisten

Kell egy T8H meg egy csillag.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#213691) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

FINAL FANTASY VII REMAKE Tokyo Game Show 2019 Trailer (Closed Captions)

:C

Azért ez odavágott nagyon.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#213692) .LnB válasza oriic (#213689) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megjelenés előtt is lehetett tudni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213693) Steve1207 válasza oriic (#213691) üzenetére


Steve1207
veterán

Tyűű, na jó, fél év már kutyafüle :D

.

(#213694) oriic válasza .LnB (#213692) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Marmint mit? DLC-ket most jelentettek be. Az Alan Wake kapocs hivatalosan nem lett meg elismerve csak utalasok, jelentesek es easter eggek formajaban.

A roadmapen lathato AWE az Altered World Events roviditese, viszont maga a kep egyertelmuen Alan Wake-es.

Live-Die-Respawn

(#213695) markknight válasza Deck (#213647) üzenetére


markknight
veterán

Ez tényleg nagyon gyenge.. de a seggek jók, szal lehet megveszem :DDD

(#213696) #92557568 válasza oriic (#213691) üzenetére


#92557568
törölt tag

Ha idő milliomos lennék mint annó pelyhedző zacsis koromban akkor talán nekivágnék ismét.
Psx en nagyon nagyot szólt akkoriban ,régi szép emlékek a gondtalan középsulis kor ,na meg a 4- 5 cd amin ez a játék leledzett :)
De ez a gamma már nem családapáknak való az is tuti ,ennyi szabadidőm amit ez a gamma igényel majd esetleg trotyli koromban lesz ismét :D

[ Szerkesztve ]

(#213697) tihibaby válasza #92557568 (#213696) üzenetére


tihibaby
senior tag

Akarod mondani az a 3 lemez... ;)

(#213698) #92557568 válasza tihibaby (#213697) üzenetére


#92557568
törölt tag

Fene tudja már ennyi idő távlatából pontosan az tuti ,hogy sok volt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#213699) tihibaby válasza #92557568 (#213698) üzenetére


tihibaby
senior tag

Bár...ha akkoriban is Pc-n nyomtad,akkor 4. :DDD

(#213700) .LnB válasza oriic (#213694) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dehogy jelentették most be. Harmadik kép alatt olvasd el a bekezdést: [link] Akkor én honnan tudtam volna már akkor? Még a DLC-k címét is tudtam. Mondjuk, arra nem emlékszem, hogy hol olvastam.

A játékban meg több dokumentum is van a Bright Falls-i eseményekről. Nyomozási anyagok. Plusz a többi említés és a tárgyak. Az is elég egyértelmű.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.