Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#213101) Deck válasza Wesder (#213099) üzenetére


Deck
titán

Hádészos jó volt, rég nem láttot ismerősök.. De az azutáni. Rohadt unalmas számomra :(

[ Szerkesztve ]

PS5

(#213102) Wesder válasza Deck (#213101) üzenetére


Wesder
félisten

A Gods & Monsters-re leszek kivàncsi, az is görög mitológiàs Ubiszaft jàték lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#213103) Deck válasza Wesder (#213102) üzenetére


Deck
titán

Láttam de amúgy se érdekel az meg teljes áron.. :D

PS5

(#213104) wierra


wierra
senior tag

Jól sejtem, hogy a Witness-ben a minigame-ek szabályaira a játékosnak kell rájönnie?

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#213105) tboy93 válasza Wesder (#213102) üzenetére


tboy93
nagyúr

Wow, ez nekem eddig teljesen kimaradt.

(#213106) markknight válasza wierra (#213104) üzenetére


markknight
veterán

őőő.. ja

(#213107) BoneDragon válasza wierra (#213104) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ez a lényege a játékban egy minigamenek, nem? Fura lenne ha adnának mellé egy kézikönyvet.

(#213108) crue válasza Deck (#213097) üzenetére


crue
őstag

Én befejeztem mindet, de volt hogy rohadtul idegesített. Azoktól az irgalmatlan nagy szintkülönbségektől a mapon sokszor hülyét kaptam és a teleportok se segítettek sokat ezen. Semmi értelme ennek a pályadizájnnak, csak időhúzásra jó. Más bajom igazából nem volt az Atlantiszos DLC-kkel.

(#213109) S e t h


S e t h
nagyúr

A Breakpoint tuti Ghost Recon folytatás és nem Division?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#213110) Deck válasza crue (#213108) üzenetére


Deck
titán

Nekem is hasonló a bajom vele.

PS5

(#213111) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem is olyan rossz ez a Brépojnt, mint vártam. Millió tennivaló van benne, kicsit káosz is. És a menü az rossz. Nehézkesen lehet navigálni benne. De amúgy elvoltam vele most vagy 3 órát.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213112) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ezt is lehet (majd) offline single-ben játszani AI-val?

Life, Uh, Finds A Way

(#213113) vonSux válasza .LnB (#213111) üzenetére


vonSux
őstag

Valami gyalázat (és csak kicsit túlzok) fps-el fut, plusz az input lag. Nem emlékszem, hogy az elődje is ilyen gyatra lett volna, pedig végigtoltam (három óra abban is bőven volt :D ). Néhol tök szép a látvány, csak ne indulj el. A kocsik hangja ebben a részben is a meló végére juthatott.

hombre: lehet

[ Szerkesztve ]

(#213114) .LnB válasza vonSux (#213113) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Input lag az érdekes. A célzás nem olyan, de a mozgás fura. Mint ha nem is lag lenne, hanem súlyt akartak volna csinálni a karakternek. Csak ez lett belőle. A menübe a kurzor megint csak gyatra. De a legnagyobb baj az animációkkal van.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213115) hombre[EU] válasza vonSux (#213113) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Akkor lehet a megpeccselt verziót kipróbáljuk. A Wildlands még anno nem igazán jött be, se a setting,se a gameplay (túl egyszerū). Errōl azt olvastam a survival&tactical-ra rágyúrtak egy kicsit. Hiányzik már egy igazán jó GhostRecon (AdvancedWarfighter2,GhostRecon2)

Life, Uh, Finds A Way

(#213116) .LnB válasza hombre[EU] (#213115) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ugyan az mint a Wildlands. Én survival elemekkel még nem foglalkoztam. Lehet normálon nincs jelentősége.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213117) hombre[EU] válasza .LnB (#213116) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ezt olvastam múltkor, ezért gondoltam

Life, Uh, Finds A Way

(#213118) #92557568


#92557568
törölt tag

Breakpoint :C
Egy trailert sem néztem meg de gondoltam hogy szinte ugyan az lesz mint a wildlands ami szinte ugyan az mint a division ...
Nem az én műfajom az tuti ,inkább nemsokára izzítom a Gow 5 öt az kicsit odapirgálósabb lesz :P
Minden xarral nem fecsérlem az időmet ;]

Thx Wesder az infót :R

De addig is míg a Gow5 leballag egy ki Man Of Medan az asszonnyal :)

[ Szerkesztve ]

(#213119) Wesder válasza #92557568 (#213118) üzenetére


Wesder
félisten

Ha a 4 tetszett, szerintem ez is fog.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#213120) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Üdv. Picit off kérdés de a monitor topicba nem igen kaptam választ. Valaki használ esetleg van véleménye erről a monitorról? BenQ EW3270U. Kimondottan játékra kellene (ps4 pro). Válaszokat köszönöm

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#213121) KaitouP


KaitouP
veterán

Ez a Ghost Recon Breakpoint 15 perc után ment a kukába, nem tudom hogy kinek van igénye egy ilyen, alig középszerű vacakkal játszani. Low quality árnyékok, hiányos vagy nem létező, de szükséges animációk, fura karaktermozgás, 30 fps cserébe nem túl szép grafika... Nah, ez nem az én játékom. :N

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#213122) markknight válasza #92557568 (#213118) üzenetére


markknight
veterán

Hahahah mekkora troll vagy, respect+++ :DD

A gearst én is tolom ma, nagy favorit a széria!

[ Szerkesztve ]

(#213123) #92557568 válasza KaitouP (#213121) üzenetére


#92557568
törölt tag

Ha kicsit igényesebb lenne a gamer társadalom akkor ilyen vackokat még csak meg sem próbálnának lenyomni a torkunkon.
De amíg vannak akik ezeket a minőségtelen játékokat megveszik sőt még élvezik (számomra érthetetlen okokból ) és további dlc ket vásárolnak hozzá addig ez nem fog változni.

Én már úgy vagyok vele ,hogy ami játék nem fog meg fél órán belűl azt adom is el illetve delete.
Vagy yt gameplay alapján eldöntve eleve meg sem veszem.

Marknigght:
Mikor megtudtam hogy már elérhető 0,5 sec alatt be is szereztem :)

[ Szerkesztve ]

(#213124) S e t h válasza #92557568 (#213123) üzenetére


S e t h
nagyúr

Metro után nem semmi ez a hozzászólás.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#213125) Ronam


Ronam
addikt

Remnantot tolja valaki? Mennyire érdemes egyedül elkezdeni?

(#213126) Wesder válasza S e t h (#213124) üzenetére


Wesder
félisten

Én sem értem mit lehet rajta szeretni, de ha neki ez a kedvence, akkor egészségére. Mindenkinek van egy vagy több kedvenc játéka, amit màs bottal sem piszkàlna.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#213127) Deck válasza Ronam (#213125) üzenetére


Deck
titán

Igen, érdemes. Van topikja is gyere oda nyugodtan :)

PS5

(#213128) S e t h válasza Wesder (#213126) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezzel nem is lenne semmi gond, ha a saját ízlésvilágát nem akarná mindenáron másra projektálni és önjelölt messiásként megmondani, hogy melyik játék frankó és melyik igénytelen, ergo ha megveszed te is egy kupac canis merga vagy.
Vagy minőségtelen. Még mindig keresem a szótárban.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#213129) Carlos Padre válasza S e t h (#213124) üzenetére


Carlos Padre
veterán

:DDD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#213130) Xaels válasza Ronam (#213125) üzenetére


Xaels
félisten

Egy páran igen. Lehet persze, mindent meg lehet csinálni egyedül is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#213131) RudY válasza KaitouP (#213121) üzenetére


RudY
addikt

Nem tetszett a béta verzió, aminek főleg az a célja, hogy várják a visszajelzéseket? Ha kiadják bugosan, akkor az a baj, hogy miért nem volt elegendő nyílt teszt. Ha van béta teszt pl. a bugvadászatra is, akkor az a baj. :F fasseérti a gémereket :DDD

(#213132) #04430080 válasza KaitouP (#213121) üzenetére


#04430080
törölt tag

Pedig jó kis reskinsoft termék, nem ér kihagyni :D

(#213133) Ronam válasza Deck (#213127) üzenetére


Ronam
addikt

Ok, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#213134) Madoc válasza KaitouP (#213121) üzenetére


Madoc
veterán

Slim-en én is kukáztam viszont one x-en wildlands szerűen jó a grafika.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#213135) S e t h


S e t h
nagyúr

Négy óra Breakpoint után csalódott vagyok, bár ennek mértékét egy négy órás etap után meghatározni?
Nekem több okból sem jött be anno a Division és most mintha annak a folytatásával játszottam volna, de még a Far Cry is eszembe jutott.
Végig azt éreztem, hogy engem vár Bolívia, még nem végeztem el a dolgomat, itt meg egy alám rakott sziget van "az" ellenséggel. Kapásból óriási deficitet éreztem a sztoriban, ami szimplán blaszfémiaként is hathat egy Ubisoft game esetében, de tény, a Wildlandsban ha nem is videó cunami formájában, de igen jó leírást kaptunk egy szervezetről, ami egy egész országot uralt, mi meg négy szellemként próbáltuk ezt felszámolni.

A Breakpointba maximum fordulatot tudok elképzelni, de a dramaturgia sokkal vékonyabbnak, szinte üresnek tűnik.

A grafika, nem tudom, két év van a két játék között, de nekem itt fura a környezet, a mozgás, darabos, egy előnyt viszonyt mindenképpen tudok írni, a járművek irányíthatósága nagyságrendekkel jobb.

A menüben való bogarászás kín, a kurzor mozgatása vicc, ez is gyengébbnek tűnik a Wildlandshez képest.

Az inventory tartalmát, ruházatot, ellenfeleket, azok szintjét nem fogom részletesen kibontani, Division.
Lehet meg tudok vele majd barátkozni, de most hirtelen a Wildlands mellett nekem nagyon Division- Far Cry- Ghost recon szerelemgyereknek tűnik, de kérdés, hogy ezekből a játékokból vajon a legjobb tulajdonságait sikerült-e megörökölnie.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#213136) odinkain válasza Mr Bond 007 (#213087) üzenetére


odinkain
tag

10perc alatt mit tudsz játszani? Vagy inkább a kikapcsolódás a lényeg nem az, hogy mit?

PSN: inkaoner81

(#213137) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Only in PlayStation collection.

Bocs az offért.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#213138) #92557568 válasza S e t h (#213128) üzenetére


#92557568
törölt tag

Mézd, ez az én magánvéleményem nyílván.
Az ,hogy te mivel pazarlod a drága szabadidőd az a te dolgod, engem az egyáltalán nem érdekel.
Valamint mi a baj a Metroval emberek ?
Az ,hogy érdekes a sztorija ?
Vagy túl hosszú kb 20 óra játékidő ?
Vagy az,hogy csodás a grafikája?
Megsúgom,hogy csak ps en inputlagos,pc-n semmi baj vele.
Ja ,hogy nincsen benne multi meg faxom multis dlc-k meg pay to win meg tököm karakter pimpelési lehetőségek .
Értem én ,ez kellene a népnek gondolom :D
Az egy tökéletes singel kampány amit a mai játékok nagyon kis százaléka tud csak hozni. ( Sajnos ! )

Ha rajtam múlana Ki sem adhatnának olyan "játékokat" ami legalább nem üti meg a Sony exek alsó szintjét.

Khm. Anthem pl.

[ Szerkesztve ]

(#213139) Wesder válasza Carlos Padre (#213137) üzenetére


Wesder
félisten

Azt hittem egy fasza bundlit promòznak vele, erre csak egy gagyi videó :(

Psfanboy
Megvan mind a hàrom rész, de csak porododik a digitàlis polcomon. Valamiért nem jön be. Az egész kb 6k volt így annyira nem fàj ez a bukta.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#213140) -FLY->


-FLY->
őstag

Breakpoint betát ha adna valaki, azt megköszönném.

(#213141) #92557568 válasza Wesder (#213139) üzenetére


#92557568
törölt tag

Az első kettőért nem is kár azok nagyon középszerűek csak.

( Most már ide kell írnom,hogy szerintem,meg ,hogy magánvélemény :D )

[ Szerkesztve ]

(#213142) markknight válasza #92557568 (#213138) üzenetére


markknight
veterán

Ne haragudj, de a Metro egy nagyon allja játék. Az, hogy neked bejön az ok, meg vicces olvasni a fikákat, én is szoktam rengeteget, de azért na.. :D

(#213143) #92557568 válasza markknight (#213142) üzenetére


#92557568
törölt tag

Semmi,gond van ilyen ,nekem sem tetszik sok minden,amit mások egyenesen imádnak :)
Gondolom a lassú gunplay és karaktermozgás az oka.
Dehát ez ilyen ennek ikyennek kell lennie.
Itt nincsenek pl. TF 2 féle hirtelen mozgások ,falonfutások :D
Meghát aki annak idején sokat STALKER- ezett az úgy is értékeli ezt a játékot úgy ahogy van.

[ Szerkesztve ]

(#213144) Moby válasza #92557568 (#213138) üzenetére


Moby
addikt

Óriási mázli, hogy nem múlik rajtad semmisem :DDD

(#213145) markknight válasza #92557568 (#213143) üzenetére


markknight
veterán

Nekem meg pont a TF2 az isten.. szal :D

[ Szerkesztve ]

(#213146) #92557568 válasza Moby (#213144) üzenetére


#92557568
törölt tag

Hát most mond meg :D
Mindenkinek 9-10 pontos játékokkal kellene játszania.
Ez borzasztó sőt szomorú is egyben
meg valószínű kitörne az anarhia :(

(#213147) #04430080 válasza #92557568 (#213146) üzenetére


#04430080
törölt tag

Valakinek kell 1-2 pontos játékokkal is játszania, hogy derülne ki, hogy 1-2 pontosak? :DDD

(#213148) pulffy


pulffy
őstag

Skacok!? Most a Driverclubot hogy kivették a store-ból, akkor most már nem tudom letölteni? Mármint hogy a könyvtárból. :U

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#213149) Woodslave válasza mastadoc1 (#213089) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Tomb raider Na igy kell eladni játékot. Demo letolteni tetszik megveszem folytatom. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#213150) Moby válasza pulffy (#213148) üzenetére


Moby
addikt

De, le tudod tölteni.

/egyébként annyira vették le, hogy usa storeban továbbra is elérhető.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.