Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#213201) S e t h válasza Rigormortiis (#213200) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az oké, mert nagyjából tudod, hogy erre számíthatsz.
Amire viszont nem számíthatsz, hogy a Wildlands után ilyen irányba megy a játék.
Lehetett volna a loot rendszert kevésbé idióta módon megcsinálni, nem úgy, hogy mindenből esik minden.
Minden is.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#213202) Kendek válasza Rigormortiis (#213192) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Elvileg nem okozhat semmi gondot, magam is ilyennel töltöm. Egyes tapasztalatok alapján régebben volt olyan, hogy bizonyos gyorstöltők (főleg Samsungról olvasni) megsütötték a kontrollereket, de technikailag ilyesminek nem szabadna megtörténnie. Én azért nem javasolnám, ha van régebbről hagyományos, 0,8+ amperes töltőd, akkor az a tuti.

<-ƘƘ->

(#213203) Lackooo84 válasza S e t h (#213196) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Loooooé

The Truth is out there...

(#213204) VTom válasza _drk (#213194) üzenetére


VTom
veterán

Na nekem pont ez a bajom az egésszel. Tegyél bele 1000 órát, hogy jobb cuccaid legyenek, mert a loot 99.9%-a kuka.
Lásd. Division 2, 10 óráig bírtam, pedig az elsőt minden nap toltuk, amíg el nem b@szták azt is valamelyik patch-csel.

Na de mindegy ám, még egy játék, amit nem veszek meg semmilyen formában. Szerencsére van elég másik.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#213205) Rigormortiis válasza Kendek (#213202) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ez az...pont Samu gyorstöltőről lenne szó, és nemrég egy bt fülhallgatóm töltőegysége is megadta magát, erős a gyanúm, hogy ez lehetett az ok.

Na akkor előbanyászok valami régebbi adaptert...

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#213206) Rigormortiis válasza S e t h (#213201) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Bármennyire tetszik is a Wildlands, eszembe nem jutna premierkor megvenni. Jó vétel lesz ez par honap múlva, féláron.

Most úgyis jön a Borderlands 3.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#213207) Lackooo84 válasza Rigormortiis (#213205) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ha tönkremegy vmi akkor az au eszköz hibája nem a töltőé. Az akkora ársmerősséget ad amennyit az eszköz "kér". Szerencsére ez nem jellemző.

The Truth is out there...

(#213208) Kendek válasza Lackooo84 (#213207) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nyilván nem a túlzott áramerősséggel voltak gondok azoknál sem akiknél megpusztult a kontroller, hanem a lényegesen magasabb feszültséggel. De mint írtam, elvileg nem kapcsolhat feljebb egy gyorstöltő ha a ráaggatott eszköz nem kér belőle. Addig pedig nem is lehet baj.

<-ƘƘ->

(#213209) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Help,

valakinek megvan esetleg a Rad Rogers című játék?

[link]

A kérdés, hogy van-e a benne offline coop játékmód?

Köszi előre is választ ha valaki tudja.

Üdv!

(#213210) Kendek válasza Gigicuci (#213209) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A linkelt leírás szerint nincs benne semmi ilyen (1 player és nem 1-N player), vagyis sima egyjátékos módban játszható.

<-ƘƘ->

(#213211) seniman válasza Kendek (#213208) üzenetére


seniman
addikt

Gyorstöltőnél tudtommal az eszköznek is alkalmasnak kell lennie rá,mert anélkül csak hagyományos üzemmódban megy.Na de jobb félni mint megijedni,az én kontrollereim is egy 1amperes Lumia töltőről táplálkoznak.

(#213209) Gigicuci

Nekem megvan,de nem rémlik hogy bármi ilyesmi lenne benne. :(

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#213212) Lackooo84 válasza Kendek (#213208) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Arra is értettem csak kimaradt, a lényeg, h a töltők akkora teljesítményt adnak amekkorát az eszköz kér. Erre azért vannak beépített védelmek, pl. eleve az ilyen töltők addig nem kapcsolnak nagyobb fokozatra amíg az eszköz vissza nem jelez, hogy neki az mehet.

The Truth is out there...

(#213213) Kendek válasza seniman (#213211) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

1-2 amperes (telefon/tablet) hagyományos töltőkkel etetem a kontrollereimet én is, ezekkel sosem volt semmi gondom. A Galaxy S6-os gyorstöltőjének idejében (több éve már) panaszkodtak többen is, hogy meghalt - feltételezések szerint - miatta a kontrollerük. Ennyi, de valószínűleg egy modern, pl. Quick Charge 3.0 töltővel nyugodtan meg lehet küldeni.

<-ƘƘ->

(#213214) S e t h válasza Rigormortiis (#213206) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha tényleg a Wildlandsre gondoltál az nekem most 3000 és vmi föle volt csak, messze az egyik legjobb ár-érték arányú game volt számomra ennyiért.
Na most a Breakpoint más kérdés, de 3500-at ezért is adnék.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#213215) consono


consono
nagyúr

Ez de jó, ezek szerint a Nate és Joel akar találkozhattak is :)

[link]

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#213216) Jim74 válasza -FLY-> (#213168) üzenetére


Jim74
nagyúr

Jogos. Csak annyian írták a pasztázást, hogy azt gondolnám, ha megcsinálnám, akkor játék közben is csendben lenne :DDD

(#213217) Kendek válasza Jim74 (#213216) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Van aki tapasztalata szerint ez így is van, és azért tényleg halkabbá lehet tenni vele. De a paszta és az alkalmazásának minősége csak egy dolog a pár tényező közül, amiken a ventilátor fordulatszáma, és ezzel együtt a szélzaj múlik. Addig a két évig amíg a jótállás tart, extrém esetektől eltekintve (bár ha nagyon-nagyon hangos, akkor úgyis kicserélteted) nem érdemes hozzányúlni. Utána meg már csak azért is, mert addigra már elég jól kiszárad és megkövül a gyári szürke trutyi.

<-ƘƘ->

(#213218) Lackooo84 válasza Kendek (#213217) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Khm 1 év khm... :)

The Truth is out there...

(#213219) Kendek válasza Lackooo84 (#213218) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mármint mire gondolsz? Jim74 két év garral vette a Pro-ját, és szerintem egy normális pasztázás is kitart két évig. :)

<-ƘƘ->

(#213220) penge111


penge111
addikt

Saelin jól eltűntél, látom ám, hogy ráfüggtél a Black Desert MMO-ra, na ezért nem mertem én belevágni, még fórumozni se járnék ;]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#213221) Moby válasza Jim74 (#213216) üzenetére


Moby
addikt

Annyira nem jött be a platinum, hogy már árulod? :)

(#213224) Moby


Moby
addikt

Nem merült itt fel kérdésként, de ha már kipróbáltam, illetve használom is, leírom: a platinum megy Switch-el is vezetéknélküliben :)

(#213225) birorichard válasza Jim74 (#213216) üzenetére


birorichard
őstag

Szerintem csak condactonauttal erdemes, a tobbinel nem ereztem kulonbseget, pedig 3-4-et kiprobaltam, markasabbakat is. Elobbivel viszont azota is sokkal csendesebb.

(#213226) ngaben94


ngaben94
csendes tag

Sziasztok! Mától én is PS4 tulajdonos lettem :D Fifa 19-el játszik valaki online esetleg?

(#213227) #92557568


#92557568
törölt tag

Szia,
Üdva Ps4 es táborban :)
Ha a Days Gone-t megpörgeted arra ott mellette a dobozban még csak emlékezni sem fogsz,mint ha sosem lett volna :D

[ Szerkesztve ]

(#213228) Deck válasza ngaben94 (#213226) üzenetére


Deck
titán

Üdv itt :)

PS5

(#213229) Bétaville válasza ngaben94 (#213226) üzenetére


Bétaville
senior tag

Üdv köztünk! :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#213230) Wesder válasza ProEvoFan (#213176) üzenetére


Wesder
félisten

A GTAV örök és elpusztíthatatlan.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#213231) Ricsi.M válasza Wesder (#213230) üzenetére


Ricsi.M
tag

Én is megvettem, de valami nagy pakkban, GTA III, VC, SA, és az V. Viszont mondhatom, hogy nem az V volt a motiváció a vételre, hanem a Vice City. 2003 óta nyomom, szerintem minden évben előveszem, egyik első nagy meghatározó játékom volt, amit végig is vittem, és értettem is belőle valamit... :D

MR Informatik - IT üzemeltetés, rendszergazda, szerviz, weboldal készítés - www.mrinformatik.hu

(#213232) seniman válasza #92557568 (#213227) üzenetére


seniman
addikt

Nem törvényszerű,nálam a Gays Done a bottal se piszkálnám kategória.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#213233) Carlos Padre válasza birorichard (#213225) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha nem pálya a folyékony fém érdemes ránézni ezekre az új grafén vagy mi lapkákra, day1 nem jobbak mint a jobb paszták, DE nem folynak ki a hűtendő felületek közül és nem száradnak ki, így fél év múlva már jobb a hővezető képességük, mint a vele egykorú pasztáké és az idővel ez a különbség csak nő.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#213234) penge111


penge111
addikt

A TGS-en ott lesz a Divinity: Original Sin II Definitive Edition, ezt nem értem, miért? Tavaly szeptember óta megvan a játék, vagy valami DLC bejelentés lesz?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#213235) Gebriel válasza seniman (#213232) üzenetére


Gebriel
veterán

Én is így vagyok vele.

[ Szerkesztve ]

(#213236) Xaels válasza penge111 (#213234) üzenetére


Xaels
félisten

Switch-re most jelent meg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#213237) Moby


Moby
addikt

(#213238) james001


james001
veterán

Találtam egy magányos bendikuttot ma,muszáj volt örökbe fogadnom.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#213239) markknight válasza Moby (#213224) üzenetére


markknight
veterán

Jó a mikrofonja multihoz? Ja..

(#213240) Jim74 válasza Moby (#213221) üzenetére


Jim74
nagyúr

Megmondom őszintén, hogy egy Superlux HD 668B fejhallgatóval használom a PS-t. Ennek van rövid kábele, a kontrollerbe dugva nem zavaró.
Aztán megvettem a platinumot, feltettem a fejemre és ugyanazt a játékot meghallva elkerekedett a szemem, hogy mi a p*cs*m kerül ezen 46ezer Ft-ba??? Vagy akár 20-ba???
Az tény, hogy elég jól izoláltan adja vissza a különböző hangokat, viszont az egésznek rohadtul doboz hangja volt számomra. Tudom, be lehetett volna járatni, de szerintem ezen ez sem segített volna :(. Egyszerűen számomra elfogadhatatlan volt a hangzásminősége. A térhatás meg egy bullshit. Lehet, hogy azokban a játékokban ütősen szól, amire készült hozzá profil, de az elég kevés.
Arról már nem is beszélve, hogy a gombok tényleg botrányosan lötyögnek rajta. :U
Szóval akitől vettem, megkérdeztem, hogy nem sértődne-e meg, ha továbbadnám, mert nem igazán jött be és eladtam.

(#213225) birorichard: köszi az infót :R. Lehet, hogy mire lejár a gari, addigra már a PS5 vásárláson fogom törni a fejem :DDD

(#213241) Lackooo84 válasza Kendek (#213219) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A pasztázás még ki is tartana, de a port normális használat mellett fél-egyévente ki kell takarítani. Itthon hivatalosan 1 év a gyártói jótállás a PS4-ekre, valószínű valami bolti garanciát kapott, ami azért nem ugyanaz.

The Truth is out there...

(#213242) Lackooo84 válasza Carlos Padre (#213233) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Érdemes ránézni az árukra is. Szerintem nagyon nem érik meg. :D

The Truth is out there...

(#213243) -FLY-> válasza Lackooo84 (#213241) üzenetére


-FLY->
őstag

Ez azért függ a használattól és körülményektől is. Én az enyémet egy évesen kinyitottam, aztán vissza is csuktam azzal a lendülettel, többet nem nyitom ki, cserélem ps5-re.

(#213244) Lackooo84 válasza -FLY-> (#213243) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ezért írtam, hogy normális használat mellett, ami azt jelenti, hogy szinte minden nap megy a gép, mint nálam is. Aki csak hébe-hóba kapcsolja be annak nincs ilyen problémája persze. Meg függ a lakástól is, mi elég poros panelban lakunk.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#213245) #92557568 válasza -FLY-> (#213243) üzenetére


#92557568
törölt tag

2 év után a promban volt egy kis por.
No nem mintha lapátolni lehetett volna belőle a homokot de azért akadt mit kikompresszorozni.
Majd fél év után pasztázáskor alig találtam benne valami kis szösszenetet.
Pedig van,hogy napokig ki sincs kapcsolva csak hagyom a menüben ketyegni,készenlétben úgy sem zabálja le a gatyómat :D
Szal ja a kitakarítási ciklusa erősen környezetfüggő.

James001:
Üdv a Bandicoot kontitartósok táborában :)

[ Szerkesztve ]

(#213246) Kendek válasza Lackooo84 (#213241) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én talán nem használom annyira normálisan a Pro-t, de a saját tapasztalatom is az, hogy kevésbé hajlamos a porosodásra. Emiatt szerintem nem érdemes eldobni a garanciát, még akkor sem ha holmi bolti van már csak rajta. Le lehet szedni szabadon a tetejét, és ha szükséges, akkor ott valamennyire ki lehet takarítani.

<-ƘƘ->

(#213247) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Sziasztok!

1 éve vettem CUH-7116B gépet, eleinte egy 1080p-s tv-n játszottam vele, ott semmilyen hangja nem volt.
Aztán vettem egy 4K Tv-t, azóta olyan szinten hangos a PS hogy már fáj.

Days Gone alatt szó szerint süvít.
Olvastam az újrapasztázás most volt nem rég téma, de én 2+3 év garanciával vettem azt hiszem, vagy 2+2-vel.

Érdemes lenne újrapasztáznom, vagy tök felesleges?
Illetve vesztem a garanciát?

Köszi.

(#213248) #92557568 válasza Kendek (#213246) üzenetére


#92557568
törölt tag

Én két és fél év bolti garit szórtam el a megbontásával . Egyszerűen az agyamra ment a rakétaporszívó efektjével :)
El lehetett volna küldeni a boltnak gariba pasztázásra de t@köm akart rá napokat/heteket várni.
Meg hát ha jó a hűtés a paszta ,meg tud szuszogni is rendesen mert olyan helyen van akkor nem mennek ezek olyan hamar tönkre.

[ Szerkesztve ]

(#213249) seniman válasza tothjozsi96 (#213247) üzenetére


seniman
addikt

Ha van kézügyességed és hőlégfúvód,akkor le tudod melegíteni a zárócimkét anélkül hogy szétszakadna.Youtube-on rengeteg videó van róla.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#213250) #92557568 válasza seniman (#213249) üzenetére


#92557568
törölt tag

Todod,hogy vettem le sértetlenűl a zárócimkéket ?
Előtte Days Gonoztam 2 órát :DDD
Úgy lejött mintha vaj lett volna alatta :D
De mindegy mert így is buktam a garit.
Ugyan is minden csavarból ki kellett törnöm a csapokat ,hogy sima torxal rá tudjak menni.
Barbár megoldás ugyan de szükség törvényt bont.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.