Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#213151) seniman válasza Woodslave (#213149) üzenetére


seniman
addikt

Nálam is célt ért a marketing,igaz már régebben. :))

(#213148) pulffy

Régebbi vásárlás után le tudod tölteni,csak újonnan nem érhető el a storeban.Igaz sok lényege nincs,lemezen fillérekért beszerezhető.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#213152) RangerFox válasza penge111 (#212649) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Köszi szépen, ezzel a beállítással tényleg jó a basszus. De overall az Uncharted 4-es hangprofil adja szerintem a legtisztább meg "legsokoldalúbb" (játékra meg filmezésre is okés) hangot.

(#213153) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

DOOM 1-2 platina. Szerintem nem lesz belőlük sok... :DDD

The Truth is out there...

(#213154) TXT


TXT
őstag

7016B ujrapasztazasa megoldja a porszivozajt? Ha igen, milyen paszta es mi a “titok nyitja”?

(#213155) LeventeV válasza TXT (#213154) üzenetére


LeventeV
senior tag

Teljesen nem, de segit rajta. Kesobb porog fel majd a ventillator. Nekem Dirt Rally 2-ben segitett, de nem sokat, mivel a paszta nem volt meg teljesen kiszaradva es sokkal jobban volt ranyomva az APU-ra mint pl az 1004-es Fat eseteben. Na ott sokat szamitott a pasztacsere. En Arctic Cooling MX-4et hasznalatam.

[ Szerkesztve ]

(#213156) Kendek válasza TXT (#213154) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A gyári paszta és a felvitelének a minősége (sarkaknál hiányozhat) hagy némi kívánnivalót maga után. A beírt tapasztalatok alapján sokan hallanak különbséget újrapasztázás után, de olyan is van aki a folyékony fémre esküszik, hogy csak az segített. A saját tapasztalatom az, hogy mindenképpen jót tesz neki, de azért nem tudja teljesen eliminálni a zaj problémáját. A Kryonaut hővezető paszta elég jó, én azt javasolnám. Ha a hővezető lapkákat is cserélnéd, akkor az 1 mm-es Minus Pad 8 a tuti.

<-ƘƘ->

(#213157) Lackooo84 válasza Kendek (#213156) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Folyékony fémet semmiképpen sem javaslok mert kb. fél évente cserélni kell, ha egyáltalán szétjön, mert annyira összegyógyul a bordával, valamint szépen eszegeti a rezet is. Arról nem is beszélve, hogy kb. az egész chipet le kell lakkozni hozzá a mag körül...

Valamint próbáltam ezt a Kryonaut-ot is, nos hát valamivel több, mint fél év alatt szépen kiszáradt az is, nem véletlen, hogy már jet hangja volt a pronak. MX2-4 szerintem sokkal jobbak nála, most el lesz egy darabig ezzel.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#213158) Moby válasza Lackooo84 (#213157) üzenetére


Moby
addikt

Kettő éve van rajta az enyémen a conductonaut. Bár ugyebár az enyém erősen hűtésmoddolt, de hangja máig nincs. Konkrétan semmi.
Ezek a féléventecserélni kell, meg hasonlók honnan jönnek? Youtuberól? :)

(#213159) Lackooo84 válasza Moby (#213158) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A saját tapasztalataimból jönnek, tudod megfordult már nálam pár gép... PS3-4, laptopok stb. A folyékony fém szar szerintem csak a baj van vele, annyit nem nyer vele az ember, mint amennyi a nyűg. Ha tiéd hűtésmoddolt, akkor gondolom alapból nem tud annyira felmelegedni, mint a gyári, ami eléggé összehegeszti.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#213160) Carlos Padre válasza Lackooo84 (#213159) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem nyerhetsz ellene. ;) A galamb ellen sakkozás tipikus esete.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#213161) Deck válasza Kendek (#213156) üzenetére


Deck
titán

Az én tapasztalatom is, hogy nagyon jót tett neki. Gondolnom felhasználás függő, hogy mennyi időközönként kell újra megismételni a dolgot.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#213162) seniman válasza Lackooo84 (#213157) üzenetére


seniman
addikt

Kryo-ból volt egy selejtes széria.Nálam a kryo-s fat ps3 konkrétan kiröhögte az mx2-es slimet hőfokban,pedig annak a ventije is feljebb volt tekerve.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#213163) marilllyo válasza Lackooo84 (#213153) üzenetére


marilllyo
veterán

Azt pedig már hallottam pár embertől.. De a Doom 3-mat még nem. Na majd, ha képes leszek valahogy abbahagyni a Blackout-ot... :DDD

Amúgy szép munka. Hallottam másoktól is, hogy olyan "mint sajtreszelővel r*jszolni....enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas.."

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#213164) Xaels


Xaels
félisten

Én legutóbb a régi laptopunkat pucoltam ki és kentem újra Kryonaut-tal. A gyári anyag szinte mindenhol volt csak ott nem ahol kellett volna.

Haver PS4 Pro-ja is hasonlóan nézett ki, újrapasztázás után BFV-el próbáltuk és alig volt hangja. Ha végre lesz egy kis szünet játékban akkor az enyémet is újra fogom kenni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#213165) Jim74


Jim74
nagyúr

Minek vettem 2 év garival a Prot??? Még 16 hónap az újra pasztázásig... :O

(#213166) marilllyo


marilllyo
veterán

Egyébként 20 perc próba után kukázni egy játékot nagyon kevés....
Ha én 20 perc után mindent kukáztam volna, ami nem kap el... Mikről maradtam volna le...
Witcher 3, Heavy Rain... és most mondtam nálam a top 5-ből kettőt.

Én ennek a Breakpoint-nak is adtam időt. Azt hittem, hogy ez lesz az a zombis vagy mifene.

Tipikus Ubisoft egyébként. Bitang ronda és 30 fps. Egyes pontjain egész szépnek tűnik, de szerintem a karakterek arcát a tervezők 3 doboz fekete Lidl-s Argus (7,2%) után rajzolták a lábujjaik közé szorított ceruzával. Meg a táj is... gyenge. Ezt vártam....

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#213167) Moby válasza Lackooo84 (#213159) üzenetére


Moby
addikt

Csináltam már ps4-et, notebookot, de főleg delidelt procit vele, de még egyiken sem kellett cserélni, pedig pár éve használok ilyet. Az első procikat még CLU-val kentem, 4-5 éve, mennek azok is szépen.
Nem értem milyen baj van vele. Egyet sem kellett szétszednem romló hűtésteljesítmény miatt.

(#213168) -FLY-> válasza Jim74 (#213165) üzenetére


-FLY->
őstag

Miért nyúlnál hozzá? Szerintem, amíg a játékból kilépve szinte azonnal ejti a fordulatot a venti, addig a híd is okés.

(#213169) Xaels válasza Moby (#213167) üzenetére


Xaels
félisten

Egy jól kivitelezett fémes kenés majdnem örökéletű. Pont az a lényege, hogy majdnem tökéletesen "egybeforrassza" a két felületet. Ez a 2-3 hónaponta újrakenés valami félreértelmezett baromság lehet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#213170) Moby válasza Xaels (#213169) üzenetére


Moby
addikt

Pedig szórakoztató lenne félévente leszedegetni, meg visszaragasztgatni az ihs-t a procikra. Szívesen csinálnám! :DDD (NOT)

[ Szerkesztve ]

(#213171) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#213172) Moby


Moby
addikt

Kojima: "Death Stranding… even now, I don’t understand the game"

.LnB: majd segíts neki légyszi, magyarázd el a mesternek mit is csinált pontosan! :D

(#213173) ProEvoFan válasza Lackooo84 (#213153) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:C Grat!
Első részét vettem meg, de a legnehezebb fokozaton feladtam a platinát.

(#213174) S e t h


S e t h
nagyúr

Olvasgatva a reddites posztokat ismét csak megerősítést nyert, nem érdemes csak azért bizalmat szavazni egy cégnek, mert leraktak már vmit korábban az asztalra.
A Ghost Recon Wildlands után majdnem botor módon pár napja előrendeltem a Breakpointot, mert arra gondoltam, hogy a Wildlands után mi jóságot is kaphatok majd.
Helyette kaptam volna egy Division 2,5-öt, és ha nem is szabad felülni annak, hogy egyre többen posztolják a redditen, hogy lemondták az előrendelést, de a topikok aránya is eléggé tükrözi, hogy ejj Ubisoft, ezt benézted, a Ghost Reconnak kellett volna folytatás, nem a Divisionnak.
Azért pár ezer forintot mindenképpen megér, de 20-30-at semmiképpen, kivéve annak aki kedveli a végtelenített lootot.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#213175) S e t h válasza Moby (#213172) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mondjuk ha ez tényleg tőle jött, akkor egy marketinges szólhatna neki, hogy ez nem isten bizony hatásos, kivéve a fanoknál.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#213176) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

PS store top20 augusztus.
GTA V továbbra is wtf?
A lista tele van óriási leárazást kapott játékkal.

(#213177) Zoleee83 válasza Moby (#213172) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én most tettem le az előrendelésről, nagyon vártam ezt a játékot, de inkább megvárom az első értékeléseket, mert ez számomra nem túl bizalomgerjesztő.
Nem szeretnék egy olyan sétaszimulátort ami nem szól semmiről illetve mindenről, attól függően mit látok bele. :(

Valószínűleg kicsit sok volt a pia fejlesztés közben, aztán most kitisztulva nem áll össze a story. ;]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#213178) Lackooo84 válasza Carlos Padre (#213160) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ismerem a tagot nyugi. Látom anno visszaidézték a lidércet.... :DDD ;]

The Truth is out there...

(#213179) hombre[EU] válasza Moby (#213172) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Hideo Kojima on ‘Death Stranding’ and the art of cinematic video games

Vannak kreatív mūvészek akik csak azt tudják,hogy mit akarnak kifejezni az alkotásukkal...de magát a terméket nem tudják értelmezni :)
A poéta sem tudja,miközben sorról-sorra írja a versét, milyen lesz a "végtermék", egy verseskötet, ;)

Szerk.: free article

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#213180) Lackooo84 válasza ProEvoFan (#213173) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Köszi! Én amikor megvettem/elkeztük nem is néztem a trófeákat, utána haverom akivel coopoztunk mondta, hogy fel kell kötni a bugyit... :DDD

The Truth is out there...

(#213181) Lackooo84 válasza marilllyo (#213163) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az első rész még elmegy, de a második az nagyon hajtépős, én szóltam! :DDD

The Truth is out there...

(#213182) _drk válasza S e t h (#213174) üzenetére


_drk
őstag

Én nem is értem ennek minek készült folytatás. Tőled olvastam először, hogy ez a játék egyáltalán valakinek bejött.
Szerintem a Divison-t kajálja a nép, így ebből is ahhoz hasonlót akarnak csinálni, csak nem DIV 3, hanem más néven.

(#213183) marilllyo válasza Lackooo84 (#213181) üzenetére


marilllyo
veterán

Az nekem nem lesz... Csak a hármat vettem meg. Azért letolni OHK hardcore-on (one hit kill) az egész játékot, plusz a dlc-ket. Kemény kihívás lesz. De hát ilyenekre vannak a magányos esős őszi-téli esték... Meg az én végeláthatatlan türelmem és profizmusom...... NOT!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#213184) Lackooo84 válasza _drk (#213182) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nekem bejött, de csak azért mert majdnem minden missziót meg lehetett csinálni helikopter + chaingun kombóval. :DDD

The Truth is out there...

(#213185) Lackooo84 válasza marilllyo (#213183) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nightmare az 1 hit killes? No way... Akkor ezek a Bugthesdás csávók nagyon utálják a játékosokat, hogy ilyen trófeákat pakolnak a játékaikba... :DDD Veteránon kezdtem, az nem olyan vészes, nightmare-n ugye nem lehet kezdeni. Anno az Evil Within Akumu is meglett (plusz world's first plat), akkro ez is meglesz.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#213186) sp8787 válasza _drk (#213182) üzenetére


sp8787
addikt

Kizart ,hogy ennyire rossz lenne a helyzet az elozovel.
Az itteni meg a psc Wildlands forumot olvasgattam most igy ,hogy nem kaptam kodot erre az ujra, es azert eleg sokaknak tetszett az elozo.

(#213187) Zolibacsi88


Zolibacsi88
aktív tag

Azt látom ebben a Breakpointban, hogy főként azok szídják, akik nem kapták meg a “nyers taktikai shooter”-üket, ami a wildlandsben működött. Ugye már az elején le tudtad darálni az 5-ös erősségű zónákat, ha jó volt a taktika, itt viszont bejött ez a gearscore, ami ezt ellehetetleníti, és ez így “nemoké”. (nem említve az animációs bugokat, a megmaradt input lagot, azt a nem épp használható menü kurzort, a jármű és fegyverhangokat... stb). Sajna nekem sem bejövős, hiába béta, túl sok “drasztikus” változás kéne, ami nem fog végbemenni megjelenésig, meg még kitudja meddig.

(#213188) Steve1207 válasza ProEvoFan (#213176) üzenetére


Steve1207
veterán

Már mamám is vett tuti, csak nekem nincs GTA-m :DDD

A Forest meglepő amúgy a sorban, nem is kapott akkor leárazást. Az EA játékokat is jó sokan veszik még mindig, pedig ez nem volt akkora hatalmas leárazás. Arról van valami infó, hogy ps-en az ea access mennyi előfizetést hozott?

.

(#213189) Rigormortiis válasza Zolibacsi88 (#213187) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Szerintem nagyon jó a Wildlands, de a taktikai vonal akkor jön elő, ha feltolod a nehezséget legalább advanced szintre (egy idő után, tier 40től a gép is feltolja).

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#213190) marilllyo válasza Lackooo84 (#213185) üzenetére


marilllyo
veterán

Legnehezebben kell letolni. 1 hit-el minden. :/
A trükkje az, hogy minden létező sarkon, minden megölt démon után manuálisan menteni kell egyet. Eltart egy darabig...de hozható.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#213191) Lackooo84 válasza marilllyo (#213190) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Néztem yt vidiket nightmaren nincs 1 hit kill. Veteránon is kell mentegetni majd minden monszta után ne aggódj.:D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#213192) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Okozhat bármilyen gondot, ha a gold fülest és a kontrollert a telefon töltőjével etetem?

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#213193) VTom válasza Zolibacsi88 (#213187) üzenetére


VTom
veterán

Nem ertem miert kell minden játékba gesrscore-t, szinteződést, gyűjtögetést, meg ezeket a baromságokat belepakolni.
A ubi nekem hatalmas csalódás az utóbbi években, pedig nagyon szerettem a játékaikat. Lassan minden játékuk ugyanaz lesz, csak más sztorival meg nézettel.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#213194) _drk válasza VTom (#213193) üzenetére


_drk
őstag

Ha csak simán beletesznek 10 fegyvert az meg már unalmas. Kiválasztod ami kell, vagy ami a legjobban tetszik és azzal játszol egy darabig. De mivel repetatív minden, ugyan azzal a fegyverrel ugyan úgy megölni az ellent nem kielégítő.
Csak simán lelőni az ellenfelet is az, ha nincs semmi jutalom érte. Nem haladsz előre a sztoriban, mert nem nagyon van neki, maximum alibi szinten ami ezt a rendszert támogatja.
Skill rendszer nem igazán működik a lövöldözős játékokban így az xp se ér semmit.

Viszont a Lootolás izgalmas, bármikor kaphatsz egy jó fegyvert. Ezzel gyakorlatilag újra alkották a régi RPG-ket, ahol ugyan ez volt a lényeg. Csak még 1 kör, hátha esik valami...

(#213195) Mr Bond 007 válasza VTom (#213193) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Azért hogy ne 10 óra alatt szaladjanak végig a játékon.

(#213196) S e t h válasza VTom (#213193) üzenetére


S e t h
nagyúr

Amikor lelősz egy drónt, az meg dob neked egy bakancsot.
Wtf.
Nem elektronikus áramkört, lencsét.
Bakancsot.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#213197) VTom válasza S e t h (#213196) üzenetére


VTom
veterán

Volt nála bakancs, arra az esetre, ha esetleg leszállna.. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#213198) KaitouP válasza RudY (#213131) üzenetére


KaitouP
veterán

Pont, hogy visszajelzést adtam egy játék beta verziójáról, ami arra is szolgál, hogy eldöntsem, kell-e nekem a játék vagy sem. :) Ennek a játékának már a gyökerétől baj van, unalmas kommandósdi ami még csak igényes köntösben sem érkezik, az ilyen számomra meg no go, szóval nem értem, mi a baj a saját véleményemmel. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#213199) KaitouP válasza Madoc (#213134) üzenetére


KaitouP
veterán

Pro -n játszottam, nem Slim-en, supersampling on, sajnos csúnya volt. Persze X -en biztos szebb egy gondolattal.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#213200) Rigormortiis válasza S e t h (#213196) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Egy átlag rpg-ben meg ha leölsz egy csatornapatkányt, dobhat kétkezes paladdin pallost is. Ilyen ez :D

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.