Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#213901) penge111 válasza stilo18 (#213900) üzenetére


penge111
addikt

Dehogynem játszott vele, még cikket is írt róla, csak gondolom, Ps4-en ismét kipörgetné...

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#213902) Deck válasza FunPro (#213898) üzenetére


Deck
titán

Nioh-ba igen, variálgatom.

PS5

(#213903) Woodslave válasza FunPro (#213898) üzenetére


Woodslave
nagyúr

str dex vagy full dex. Legalábbis ds-ben. Kb eddig terjed "hozzáértésem" :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#213904) .LnB válasza stilo18 (#213900) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne sértegessél! :o
:)

Tegnap jött meg a Geralt Ronin pólóm, a pénztárcám ilyen. Megvan az összes könyv. A farkas medál meg ott lóg a monitorom felett.
Én ne játszottam volna vele.. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213905) wierra válasza tboy93 (#213885) üzenetére


wierra
senior tag

Próbáld ki magad! ;) :K

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#213906) sp8787 válasza penge111 (#213895) üzenetére


sp8787
addikt

Gondoltam ,hogy mast ertunk ujrajatszhatosag alatt. A tortenet miatt biztos nem jatszanek ujra szinte semmit esetleg egy olyan jatekot mint pl. a Detroit ami meg pont errol szol.

Egyebkent tudom en ,hogy szogletesen latom a dolgokat. Ha vki leirja ,hogy imadta a BB-t abbol nalam mar a mult idovel kezdodnek a gondok.
Vagy a peldaul masik LnB ;) szerint altalam fetisizalt jateknal is ha vki leirja ,hogy:
"Imadtam a ****-t!"

Wtf mirol maradtam le? Kitoroltek az univerzumbol? Vagy felrobban a konzol ha ujra jatszanal vele? Tenylegesen vegigjatszottad egyaltalan?

Szoval ennyi, mashogy latjuk.

(#213907) stilo18 válasza .LnB (#213904) üzenetére


stilo18
addikt

Na, ezek után még egyszer én kérek elnézést :DD

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#213908) .LnB válasza sp8787 (#213906) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dehogy nem érted. Csak fura neked, hogy miért te vagy a kisebbség(?), aki még mindig imádja őket Ez így hülyeség, mert a souls játékoknak is nagy rajongoi bázisa van, javítom: hogy te miért imádod még mindig őket, míg más meg túllép rajtuk. Tetszett nekik, de nem annyira maradandó, hogy később is velük maradjon az élmény. Az adott időben nagyon jónak tartják, aztán jön helyette más.

Nekem is vannak játékok amik végig velem maradnak, mint a legjobb játékok. De van sok olyan ami csak marha jó volt, és idővel ez egyre jobban elhalványul (az emlék). Majd egyszer csak, sok idő múlva, ha ismét szóba kerül, akkor beugrik, hogy ja "igen, az is marha jó volt". Míg egy Witcher 3, MGS széria, az konstansan a csúcs, sose feledem el ezt. Úgy mint te a (Szoulszfetisizmusod által ;] ) a Nioh-t, a BB-t, és a többit.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213910) sp8787 válasza .LnB (#213908) üzenetére


sp8787
addikt

Imagine you holding a pen!

(#213911) S e t h


S e t h
nagyúr

Ha nem lesz jó a Death Stranding, akkor legalább tudni fogjuk mi állhat a háttérben.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#213912) Woodslave válasza S e t h (#213911) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na módosítom inkább Kojima gyúr? :P ;] :D :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#213913) S e t h válasza Woodslave (#213912) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ne már, nem láttam az eredetit. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#213914) saelin válasza S e t h (#213911) üzenetére


saelin
veterán

Ez tuti valami kamu... :DDD Amikor utoljára láttam ennek a fele sem volt rajta.

Vaaagy megint valami meme-et sikerült miss-elnem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#213915) #92557568 válasza S e t h (#213911) üzenetére


#92557568
törölt tag

Ki sem néztem volna a csávóból a tegnapi live közvetítés közben...
Ránézésre nagyon össze volt szakadva.
Vagy ez még talán a projeckt kezdeti időszakában készített kép lehetett mikor a DS sikerére gyúrhatott és az eredménye az összeszakadt csóka lett ;]

[ Szerkesztve ]

(#213916) Moby válasza S e t h (#213911) üzenetére


Moby
addikt

Érdekes háttértörténete lehet, hogy miként jutsz hozzá ilyen képekhez, de respect a bátorságért, hogy ezt itt nyiltan felvállalod ;]

(#213917) .LnB válasza S e t h (#213911) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem értem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213918) saelin válasza Moby (#213916) üzenetére


saelin
veterán

Oouuf! Ezen most jót röhögtem. :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#213919) Rage47 válasza S e t h (#213911) üzenetére


Rage47
veterán

ez nem is kojima

(#213920) Woodslave válasza S e t h (#213913) üzenetére


Woodslave
nagyúr

csak azon vicceltem, hogy az új barátjával múlatja inkább az időt ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#213922) .LnB válasza vg (#213921) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most már értem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213923) Woodslave válasza vg (#213921) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na én meg ezt nem értem :C

nem gondolod komolyan hogy Seth szerint ez Kojima :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#213924) szallasi007


szallasi007
őstag

Én meg azt nem értem hogy megveszem az ea accesst 1 évre mert olcsó, de egy kurva játékot nem tudok letölteni mert konkrétan osszefossa magát a ps store.
Mer kell ezt csinálni csaje 😤

(#213925) seniman válasza .LnB (#213873) üzenetére


seniman
addikt

Én röhögök rajta,meg stuffolom. :D Meg néha harapom az asztal szélét a baromságok láttán.Na,megyek lenyomom a tévét gőzborotvával vagy tűzoltóslaggal,mert már nagyon poros. ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#213926) BoneDragon válasza tboy93 (#213885) üzenetére


BoneDragon
veterán

Egyik legjobb lego játék konzolra. Megér annyit bőven.

(#213927) ProEvoFan válasza sting2 (#213899) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez így van! :K
Lego City Undercover a legjobb lego videójáték.Gyerekkel rengeteget játszottunk vele.A többi sem rossz, de a LCU kiemelkedik a mezőnyből.

(#213928) .LnB válasza laci1117 (#213888) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Felvettem neked egy meccset, megtudod nézni, hogy milyen. Bár az eleje sajnos lemarat, mert 30percre volt állítva a max rögzítési időtartam. :((( De nem sok.

Pro szint, 6 perces harmadok,direkt nem skippeltem egyetlen átvezetőt sem, és egy rangadó természetesen. :) Jól látható, hogy nem tudok bulizni.

NHL™ 20 PHI-PIT

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213930) S e t h válasza Woodslave (#213923) üzenetére


S e t h
nagyúr

Omg, fan lenne?
Ez eszembe sem jutott.
Ennyire képes befolyásolni az érzékelést?
Sújos.

Bakker, ha vkinek nem jött le, hogy ez poén.......

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#213933) Deck


Deck
titán

Tölthető Store-ból a A Plague Tale: Innocence demo-ja. Illetve, akciós 10k a teljes játék.

Trailer:A Plague Tale: Innocence - Free Trial Trailer | PS4

[ Szerkesztve ]

PS5

(#213934) tboy93 válasza sting2 (#213899) üzenetére


tboy93
nagyúr

& (#213927) ProEvoFan

Felveszem a listára azt is, elég nagy elmaradásban vagyok LEGO játékok terén. Coop miatt érdekelnek főként.

(#213935) Wesder válasza Deck (#213933) üzenetére


Wesder
félisten

BL3-at elkezdted?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#213936) Deck válasza Wesder (#213935) üzenetére


Deck
titán

Csak holnap reggel fogom, ma meló van :)

PS5

(#213937) S e t h


S e t h
nagyúr

Ma úgy jöttem haza a melóból, hogy egye fene, kipróbálom a Borderlands 3-at, de most elbizonytalanodtam, mert annyira semmi változást nem látok a második részhez képest, ami a ps+ jóvoltából most is itt figyel és még játsszuk a gyerekkel.
Viszont a Plague ára meg már tényleg jó.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#213938) Carlos Padre válasza Deck (#213933) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Jövő havi ps+ játék lesz a Black Flag mellett ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#213939) Deck válasza Carlos Padre (#213938) üzenetére


Deck
titán

Köszi a belsős infót ;]

PS5

(#213940) laci1117 válasza .LnB (#213928) üzenetére


laci1117
tag

Köszönöm szépen! :R és külön köszi hogy a kedvencemmel voltál :D
Ez alapján igen drága update 20 ezerért... minden ugyan az, sőt a fizika talán még kevésbé reális mint a 19-ben, vagy csak én látom úgy? Komolyan nem értem hogy tehetik meg hogy évről-évre ugyan azokat a játékokat adják ki egy kisebb update formájában..

(#213941) Wesder válasza S e t h (#213937) üzenetére


Wesder
félisten

Jàtszani kell vele, és meglàtod.
Màr semmi sincs a kettőben, ami ràvenne hogy újra jàtszam, egyedül a story és Jack karaktere az, ami miatt még mindig imàdom a 2. részt. 9h 48p jàtékidő utàn, eddig mindenben ràvert a 2-re. A storyról még érdemben nem tudok nyilatkozni, majd ha végigvittem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#213942) Tuomas válasza Carlos Padre (#213938) üzenetére


Tuomas
addikt

Régen jóval többet jártam ebbe a topikba, egy rövid ideig TG is voltam itt, de nem gondoltam volna, hogy még manapság is megy a black flag story :DDD Óriási :C És persze azóta se volt ingyen a ps+hoz. :DDD

We were here

(#213943) S e t h válasza Wesder (#213941) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerintem pont a sztori része lehet deficites, de nagyjából ez fel sem róható neki.
Ha nem játszottam volna az elmúlt hetekben egy csomót a második résszel, akkor vélhetően most első napon megveszem.
Henteldének viszont kiváló még most is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#213944) erahurka


erahurka
félisten

Ez a PStreamer megy nálatok mobilneten keresztül? Megoldottam a NAT gondot, erre mikor kipróbálnám összeomlik az app...

(#213945) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Van esetleg valami hír arról, hogy itthon is lehet-e majd kapni azokat az új borítójú exkluzív játékokat? nagyon bizsereg a tenyerem miattuk... :B

(#213946) oriic válasza RangerFox (#213945) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

UK exkluziv elvileg.

Live-Die-Respawn

(#213947) Woodslave válasza S e t h (#213943) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szerencsére olyan szinten nem fogott meg a borderlands 2 hogy eszembe se jutna megvenni :D

Viszont ez a tomb raider tetszik. Igaz kb itt is minden az ember szájába van rágva, de a survival ösztönt kikapcsolva azért kell keresgélni még akkor is ha a térképen be van jelölve mit hol találsz.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#213948) Deck válasza Woodslave (#213947) üzenetére


Deck
titán

Melyik része? Állítsd feljebb a nehézséget akkor nem lesz automatikus heal sem. Sokkal jobb is így.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#213949) erahurka válasza RangerFox (#213945) üzenetére


erahurka
félisten

Jól néznek ki, de engem max akkor érdekelnének, ha fémtokok lennének. Most egy darab karton nekem nem éri meg hogy megvegyem valamelyiket újra.

(#213950) Woodslave válasza Deck (#213948) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja tomb raider. Rise of ami most (volt) akciós.

Elvagyok ezen a nehézségen. :K Nekem az open (szerű) játékokkal alapvetően ez a bajom, hogy mindent a szádba rágnak. Itt a térkép itt az x nyomd meg stb. Nem tudom hogy lehetne hogy megmaradjon a felfedezés de ne csak felesleges keresgélés legyen szóval csak úgy megjegyeztem

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.