Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#213851) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Hihetetlen, hogy a DS és az új Yakuza gameplay videójával is sikerült elvenniük a kedvem mindkét játéktól... :(

(#213852) hulkobb


hulkobb
tag

https://www.callofduty.com/modernwarfare/beta

Itt kell előbb aktiválni a kódot, nem pedig PS storeban. ( Azt ezen az oldalon kapod meg)

(#213853) Deck válasza #92557568 (#213845) üzenetére


Deck
titán

Szóhoz se jutok.. ;]
Akkor sose leszek elit :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#213854) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Valaki meg tud dobni egy ilyen kóddal COD-hoz? :)

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#213856) #92557568 válasza hhenry (#213847) üzenetére


#92557568
törölt tag

ja ,szegény Muterom kárára :D

(#213857) hhenry válasza #92557568 (#213856) üzenetére


hhenry
őstag

Miiii? :D

(#213858) Rigormortiis válasza Deck (#213820) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nekem is már a vinyón van.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#213859) EczkE válasza vodrosjozsi (#213854) üzenetére


EczkE
addikt

Hetvegen mindenki szamara elerheto lesz.

Asszem mindenféleképpen!

(#213860) markknight


markknight
veterán

Az xboxnak mesteri volt most a reakciója a cross gombra! :D

(#213861) _drk válasza Carlos Padre (#213824) üzenetére


_drk
őstag

Most csapatom a Div2-őt és nagyon érdekes, hogy a köv háztömb már ködben van. Azért vannak játékok ahol elég érdekesen van megoldva az optimalizáció.Valahol nagyon látványos, van ahol észre se venni. Mondjuk az Odyssey-nél a pc-s gameplay-ek annyira nem szebbek.

Mondjuk nekem már a töltési idők amik idegesítőek. Még ha először sokat tölt az nem érdekel, de amikor meghalok és mintha az egész játékot a nulláról töltené be...

Kevés a fehérje és a kreatin, szerintem az lesz a baj!

(#213862) gamegod válasza _drk (#213861) üzenetére


gamegod
senior tag

Gyerekek. ez a Pókember eszméletlen
Asszony meglepett velr szülinapomra. hát sokszor még ilyent :D

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#213863) Wesder


Wesder
félisten

Itt is bekerült az Anthem Access-be?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#213865) EasyLife válasza Wesder (#213863) üzenetére


EasyLife
aktív tag

Igen

az áruházban ki is van írva hozzá:
Free
for EA Access members
20.990 Ft

(#213866) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#213867) Xaels


Xaels
félisten

Befejeztem a Remnant: From The Ashes-ről a bemutatómat, 3 oldalas címlapos írás lett belőle. Korrektúrára vár, így megjelenésre még várni kell majd.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#213868) Deck válasza Xaels (#213867) üzenetére


Deck
titán

:R

PS5

(#213869) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap kipróbáltam az NHL20-at. Annyira felcsesz, hogy szinte semmit nem változott a 19 óta... Kicsit más a fizika. De ezen kívül csak azokat az idióta gyerekes játékmódokat bővítették, ahol van egy játékosod, és azt kell cicomázni állandóan...

Végignéztem a roster-t, szerintem egyetlen új csapat sem került bele a játékba. :( Se Tipsport liga, se MAC...
A Fehérvár AV19 legalább benne van az EBEL miatt, és a roster is friss, de annyira egy semmi ez az egész játék.

Komolyan mondom, a legnagyobb újítás talán az, hogy az eredményjelző ui, alulra került.. Meg nincsenek már benne a NBCSN-es riporterek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213870) sp8787 válasza .LnB (#213762) üzenetére


sp8787
addikt

Hallod ha akarsz latni Nioh fetisizmus akkor nezz be a Nioh 2 topikba.

Tele van olyanokkal akik imadtak amikor a vegen meg kellett kuzdeni Sanada-val meg Date-vel egyszerre. ;]
Ohhh wait! Nem is, mivel odaig el is kellene am jutni. :DDD

(#213871) S e t h válasza Xaels (#213867) üzenetére


S e t h
nagyúr

#like#

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#213872) Deck válasza sp8787 (#213870) üzenetére


Deck
titán

Nem vagy amúgy szamuráj? Egy világ omlott össze bennem :(

PS5

(#213874) Deck válasza seniman (#213855) üzenetére


Deck
titán

Persze csak poénnak írtam, nem igaz amúgy :D

PS5

(#213879) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Újabb akciók a store-ban, nem is kevés és nem is rosszak. Nekem egy Witcher 3 Goty ugrik is a kosárba.

De van CTR, The Plague Tale, Days Gone, Metro, stb stb [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213880) penge111 válasza .LnB (#213879) üzenetére


penge111
addikt

Hát ez a psprice nem az akciós árakat mutatja most,mennyi a W3 Goty? 4500?

Ui: ja, meglett. Na, majd legközelebb veszem meg a W3 GOTY-t, mert csak plus tagoknak van kedvezmény.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#213881) fahrii válasza penge111 (#213880) üzenetére


fahrii
őstag

Ha megnyitod az akciós árat fogod látni.

(#213882) .LnB válasza penge111 (#213880) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, én is utána vettem észre. Ahogy fahrii írja, ha megnyitod, ott jól írja.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213883) tboy93 válasza .LnB (#213882) üzenetére


tboy93
nagyúr

Pedig már épp le akartalak hülyézni, hogy 15k-ért veszel Witcher GOTY-t :D

(#213884) .LnB válasza tboy93 (#213883) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Má' nem azé, de ha 15k-ért venném, akkor se lennék hülye. A Witcher 3-ról beszélünk. :) Így is csak azért veszem meg, hogy legyen meg PS-en is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213885) tboy93


tboy93
nagyúr

A LEGO Marvel Super Heroes 1 az milyen? Nincs még semmilyen LEGO-s PS4 játékom és be van akciózva 3k-ra.

(#213886) penge111


penge111
addikt

Én tavaly kb 3 hónapot öltem a Wither 3 GOTY-ba,kb 180-190 óra szaladt bele. Lemezen volt meg, eladtam. Jelenleg ez az egy cím, amit ismét újrajátszanék, és megint örömmel ölnék bele ennyi időt. Hiába sok tök jó ps ex, megvallom az őszintét, én már egyiket se venném újra elő. De leszögezem ennek ellenére fantasztikusak voltak, de számomra a kanyarba sincsenek újrajátszási szempontból a W3-hoz. Max a Detroit még...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#213887) Droughert válasza tboy93 (#213885) üzenetére


Droughert
tag

Nálunk a gyerekek imádták, amit nem tudtak egyedül megoldani benne, nekem kellett, de élveztük nagyon. Platináig meg sem álltunk. Vannak benne a szokásos Lego játékokra jellemző zárt pályák, de ami nagyon bejött a gyerekeknek, a szabadon bejárható város. 3k-t simán megér, ha meg bejön, akkor később lehet próbálkozni a többi címmel is.

(#213888) laci1117 válasza .LnB (#213869) üzenetére


laci1117
tag

Na neeeeeeeee, azt hittem csak a demoban került alulra... engem baromira idegesített alul, nagyon zavaró. Át lehet állítani valahogy? A bíró továbbra is minden meccsen ugyan az? Átjátszásokban is az igénytelen közönséget mutatják a legutóbbi helyzet vagy esemény helyett?

(#213889) gangstagergo válasza tboy93 (#213885) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Nagyon jó gyerekeknek illetve barátnővel is izgalmas végigjátszani ha szeretik a szuperhősös világot. Borzasztó sok órát el lehet vele ütni :)

(#213890) .LnB válasza laci1117 (#213888) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azzal kezdődik a játék, hogy kalibrálni kell az eredményjelzőt alulra. :) Szóval igen, alul van.
Se a bíró, se egy arc nem változott. Mindenki ugyan úgy néz ki mint a 19-ben.

Ott van EA Acces-ben, 1200 forintért játszhatsz vele 10órát. Szerintem próbáld ki mielőtt megveszed.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#213891) sp8787 válasza penge111 (#213886) üzenetére


sp8787
addikt

Ujrajatszas?
Hany build-el jatszottad vegig pl. a Bloodborne-t?

(#213892) laci1117 válasza .LnB (#213890) üzenetére


laci1117
tag

Ez nagyon gáz, törlöm is a tegnapi előrendelésem.. kabaré ez a tavalyi bíró és közönség bejátszás

(#213893) tboy93 válasza Droughert (#213887) üzenetére


tboy93
nagyúr

& (#213889) gangstagergo

:R

(#213894) Woodslave válasza sp8787 (#213891) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ds3-at bloodborne-t ugyanazzal a builddel is bármennyiszer újrajátszanám :D

A witchert elkezdtem amikor megvettem, de úgy döntöttem hogy inkább a téli időszakra tartogatom akkor talán több időm/kedvem lesz jobban elmerülni, de egyre jobban felértékelődik hogy a from játékokban nincs annyi pofázás :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#213895) penge111 válasza sp8787 (#213891) üzenetére


penge111
addikt

Nem vagyunk egyformák, engem nem hoz lázba az, hogy milyen egy játék más builddel, mivel zero kihatása van a játék történetére. Nálam egy játéknál a legfontosabb szempont, a története. A WItcher 3 kitűnő példája annak, hogy a történet milyen sokféle képen alakulhat, bizonyos döntéseink miatt... Szóval nálam ezért erős az újrajátszási faktora. A BB-t imádtam, hiszen platináztam is, persze ez nem egy nagy vasziszdász, de még egyszer már nem állnék neki újrajátszani.

Aki ismer, az tudja, hogy én zömében rpg és jrpg címekkel játszok. Nyilván ebből is adódik, hogy nálam a sztori az elsődleges szempont. A souls féle játékokkal meg úgy vagyok, hogy nagyon élvezem őket, hisz óriási adrenalin löketet adnak az embernek. De újrajátszani, már csak azért se játszom, mert inkább állok neki egy újabb souls szerű címnek, mint egyet ismét elő vegyek. Most volt vittem nemrég végig a DS3 The Fire Faid kiadást és a Surge-t. De már be van tárazva a Hollow Knight és a The Lords of Fallen is.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#213896) penge111 válasza Woodslave (#213894) üzenetére


penge111
addikt

És újrajátszottad bármelyiket is?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#213897) Woodslave válasza penge111 (#213896) üzenetére


Woodslave
nagyúr

persze. Mondjuk nem bármennyiszer ez igaz :K :D Szóval lehet költői túlzás volt. De kétszer újrajátszottam a másodiknál d3-ban kb ng3+-ig bloodborneben is ng2+

én meg pont úgy vagyok, hogy pl. láttam a Detroitot youtube-n eszembe se jutna játszani vele, csak hogy lássak egy másik endinget. A heavy raint végigszenvedtem és a ki is próbáltam egy-két alternatívát, de csak szinte az utolsó válaszúttól.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#213898) FunPro


FunPro
senior tag

Valaki variálgatja a buildeket? :F

Én minden souls játékban ugyanazt a felállást alkalmazom, mert ha valamit máshogy csinálok akkor már tényleg csak cumizok.

Jó, mondjuk biztos ad egy új kihívást a játék, de én más felállással nem tudnék érvényesülni.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#213899) sting2 válasza tboy93 (#213885) üzenetére


sting2
addikt

Bátran mondhatom, hogy a Lego City Undercoverhez képest ezek csak statikus, talán a Coop élménnyel "csak, csak," kategória.
Az LCU minden gyermekes háztartásban kötelező olvasmány, ha már videó játék...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#213900) stilo18 válasza .LnB (#213879) üzenetére


stilo18
addikt

Nem játszottál még a W3-al? :Y

Már látom, bocsánat, előbb írtam... :R

[ Szerkesztve ]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.