Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#188831) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Inkább csak spoilerbe rakom, mert már lassan hányingerem lesz a témától. :D
Azt hozzáteszem, ha ennyire negativ a vizhangja milyen egy játék ott baj van. Ezt tökéletesre fejlesztette az EA, akármilyen játék jön ki már félnek az emberek és előre mondják, hogy szar, ami sok esetben sajnos igaz. Ha nagyobb beleszólásuk van a fejlesztésbe, főleg ha ekkora hype megy megjelenés előtt, ott valami nem stimmel.
Lásd Apex, ott nem volt beleszólásuk, mindenki belebuzult. Ha nem lett volna ez a nagy hype és az igérgetés, most nem lenne ez. Csendben megjelent volna, szépen foltozgatják és lesz egy jó kis játék. Én titkon reménykedtem, hogy a bioware összekapja magát és végre nyugodt szivvel vehetem meg a következő játékukat (ez volt a terv), de amit betaba láttam, meg amiket irnak mindenhol.. Igazi elvakult fanatikusnak kell lennie az embernek, hogy ilyennel játszon és élvezze. Az alap koncepció jó, a többi is jó, csak éppen nem működik semmi. Ezt 6 év alatt? És van aki ezt védi? Ne ne vicceljünk már. Nekem most kellett volna egy játék teli tartalommal 60 euróért, nem 1 év múlva. Akkor már senkitse érdekel, csak a maradék 5ezres fanatistákat. Ajjaj, túl sok betű ment el a témára, ez még kijött belőlem, ezennel részemről lezárva.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.