Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#170601) Carlos Padre válasza saelin (#170566) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Eddig vagy háromszor futottam neki mert nagyon tetszik a képi világa, de valahogy nem jött át mégsem. Nem is tudtam, hogy nevet változtattak. Miért?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#170602) oriic válasza Deck (#170599) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PS Plus-ba csak alapjátékot adták, azt nem lehet kiplatinázni.

(#170601) Carlos Padre
Mert alapból fizetős játék volt, és külön kellett fizetni a fejezetekért/sztoriét. És a kutya nem játszott vele hosszú távon. Aztán kitalálták, hogy F2P lesz és nevet változtatnak.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#170603) Wesder válasza markknight (#170597) üzenetére


Wesder
félisten

Ha NewGame+ Ultimate-ben is Godmode van, akkor inkàbb meg sem veszem. Tényleg ennyire könnyű?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#170604) markknight válasza Wesder (#170603) üzenetére


markknight
veterán

Lehet én játszom túl jól, előtte ugyanis platináztam a játékot, de összesen csak kétszer haltam meg a játék közben és akkor sem a főellenfelek miatt. A bossok nagyon könnyűek. Csak akkor jelent kihívást az ultimate ha teljesen előröl kezded a játékot és nulla modot használsz.

(#170605) Tatyla válasza oriic (#170602) üzenetére


Tatyla
őstag

dehogynem, nekem csak az alap van és ki van platinázva

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#170606) oriic válasza Tatyla (#170605) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Forsaken előtt platináztad?

szerk: Közben most nézem, nem emlékeztem rá, hogy a Trials is kell trófikhoz/acsikhoz. Azt meg ugye kiszedték decemberig. Szóval tényleg nem lehet platinázni jelenleg.

Sry mindenkitől. :B

Live-Die-Respawn

(#170607) pulyka jocó válasza Peetey91 (#170559) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Nyilván nem az egész :)
Amúgy meg jelenleg Bulgáriában élek, és eddig sokan megkérdezték hogy Magyarország fővárosa Bukarest? :W
Pedig itt van a szomszédban Bukarest, nem értem :D
Illetve az is meglepetést szokott okozni hogy Magyarországon is van Duna :C

[ Szerkesztve ]

(#170608) #20844032


#20844032
törölt tag

Lepörgött a Shadow of the Tomb Raider.
Nagyonszép a játék, meg igényes, jól néz ki, techno a legjobbak között, és...és közben izzadva meccseltem a pusztító unalommal és az érdektelenséggel. Azt már nagyon tudják sok helyen hogy kell szép szingli játékot csinálni, de a jó játékokat továbbra is a sony konyháiban főzik. És nem is nagyon találják a titkos fűszert, pedig a korábbi núage tombraiderek én kedveltem, de mostanra olyan arculcsapó ez az univerzumnyi távolság ahol a sony játékai járnak narratívában, karakterekben, zenékben, kb minden apsektusban, hogy értékelhetetlenné silányul a többi játék, amik nem tudnak továbblépni magukon. Na a Tomb Raider sem tudott. Szerintem nem kéne több rész ebből. Nekem sem, meg nekik sem.

[ Szerkesztve ]

(#170609) dunc


dunc
nagyúr

Ismét elővettem egy kicsit a Witcher 3 at csodálkoztam hogy mennyire hibátlan ez a játék még mindig a nagy kedvencem.

(#170610) saelin válasza Xaels (#170581) üzenetére


saelin
veterán

Konzolon egész jó a playerbase, de atya ég! Steamen jó ha 100+ ember egyszerre online! Már ha a steam charts-nak hinni lehet.

Kb értem is mi a baja a többségnek a játékkal 2 nap kockulás után.
1. A CQC-ra (közelharc) nagyon nehéz ráérezni. Egy tapasztaltabb játékosnak hiába megy neki egy newbie, mert simán hozza a bunyót.
2. Antagonist mód erőltetése. Ez egy hatalmas hiba a fejlesztők részéről, hogy bizonyos fegyver fejlesztéseket ehhez a játékmódhoz kötnek. Itt egyedül kell 4 playert megölni, míg ők csinálnák a saját missziójukat. Fix spawn pontjaid vannak, szóval simán "lekempelhetnek" ha van eszük, ami meg is történik... sokszor! Nagyon sokszor... Van hogy előjön a toxic viselkedés is, és direkt arra játszanak hátha rage quitolsz a meccsből.
3. Olyan 30-as szint felett kezdődik az, hogy 2-3 vagy több meccs kell egy szintlépéshez. Ez azért gáz, mert a karakterek és a missziók feloldása szinthez kötött. Ráadásul hiába van meg a szinted pl egy karakter feloldásához, ha nincs meg hozzá a kellő gold mennyiséged hogy felold. Ahogy számolgattam átlagosan 1200 goldot tudsz nyerni per játékkal, így egy 52 000 G-be kerülő karaktere 44 játszmát kell MEGNYERNED hogy meg tudd venni! Ez brutálisan sok! A leggyorsabb kör is legalább 15 perc. Szóval 11 órát játszol hogy egy karaktert feloldj. Hmm... :D Ja, és van ettől drágább kari is!
4. És itt jön a free to play ördöge a képbe. Tudsz venni goldot mercury pontokból, amit valós pénzért szerezhetsz. Ezzel a karakterek farmolását megspórolod, de akár XP boostert is vehetsz a mercury-ból, hogy gyorsabban elérd a kívánt mission szintkövetelményét. Igaz hogy mindent, de tényleg mindent elérhetetsz pusztán játékkal, csak mindez olyan brutális hosszú időbe telik, hogy annyi idő alatt végig viszed a Witcher-t 2x! :DDD

Nagyon jól néz ki a játék és telenyom adrenalinnal (és stresszel), de nagyon komolyan venni nem lehet. Nincs benne annyi hogy ennyi időre lekösse az embert, mint amit a free opció kínál. Én még kiküzdöm magamnak az összes cuccot benne, mert talán van jövője a játéknak, de hogy teljes szívből nem tudom ajánlani az is biztos.

Csak saját felelősségre kezdjetek bele. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#170611) Tatyla válasza oriic (#170606) üzenetére


Tatyla
őstag

jah vagy úgy, ezzel sokakat megszivattak, csakhogy vegyék meg a dlc-ket

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#170612) RangerFox válasza #20844032 (#170608) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem a fő csapat csinálta, butaság lett volna eget rengető újításokra számítani. Olyan ez a rész, mint a Batman Arkham szériában az Origins kb.

Amúgy én nem feltétlen tartom rossz tulajdonságnak, hogy egy játék meg akar maradni videojátéknak, és nem egy karakterközpontú dráma akar lenni, amit felhígítottak gameplay-jel. (Félreértés ne essék, a Top 5 kedvenc játékom közül 4 ilyen Playstation exkluzív cím). Talán pont ezért szeretem a Far Cry, AC és a TR játékokat is, mert hiába nincs mögöttük erős sztori, de maga a gameplay annyira fluid, addiktív, hogy felejteti velem ezt az űrt. Plusz azért ezeknek a játékoknak a sztorijában is vannak erősebb/emlékezetesebb részek. És amíg egy játékot élvezettel játszok, addig hell yeah, az egy jó játék. Persze 9-10 pontos játéknak ennél többet kell mutatnia, de értékelhetetlen silánynak nevezni őket elég túlzás... :N

Szerintem pedig csináljanak még TR játékot, csak új ötletekkel, újragondolt játékelemekkel. Kár lenne veszni hagyni Lara karakterét, felfedezős akció-kaland játékokból meg nem igazán vagyunk eleresztve.

(#170613) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Srácok a conjuring house nem jön psre?

(#170614) Apone33 válasza dunc (#170609) üzenetére


Apone33
őstag

Én is ma kezdtem el megint. :)

Play Hard!!!

(#170615) #20844032 válasza RangerFox (#170612) üzenetére


#20844032
törölt tag

Engem, a játékost hol érdekli vajon, hogy az F vagy TY csapat csinálta? Nem érdekel. Csinálja másik csapat, vagy csinálja a TY csapat jóra. Húkerz? Mellébeszélés+mosdatás.
Meg hát nem vártam én újítást, egyáltalán nem vártam semmit, ettől sokkal földhözragadtabb céljaim voltak vele: szerettem volna egy élvezhető játékkal játszani. Nem ilyet kaptam. Az okok engem hidegen hagynak.

(#170616) erahurka


erahurka
félisten

Srácok segítsetek, hogy működik a DLC letöltés ezen a hulladék szaron?

Gondoltam megnézem a Póki DLC-t, hátha már le lehet szedni. Ránavigáltam a játékra, aztán lefele, és ott ugye írja az ilyen extra tartalmakat. Ott is volt a Heist DLC, rámegyek, írja is hogy letölthetem, rányomok, erre tölt egy sort és semmi. Megnézem az értesítéseket, nincs folyamatban letöltés. Visszamegyek hogy megint nyomjak egy letöltést, erre hibakódot dob... Átmentem Store-ba, ott meg azt írja PS-en is és weben is, hogy nincs jogom letölteni ezt a cuccot. Ilyenkor mi az isten van? Hogy lehet valami ekkora hulladék? :(((

(#170617) erahurka válasza erahurka (#170616) üzenetére


erahurka
félisten

Most már valahogy működik. ¯\_(ツ)_/¯ Ezt a nagy rakás kaksit, komolyan... Annyi konzolt eladtak de nem sikerült egy működő ökoszisztémát összerakni, ez nevetséges. :(((

[ Szerkesztve ]

(#170618) oAcido válasza erahurka (#170617) üzenetére


oAcido
aktív tag

Játékon belül mentem el a Store-ba (el is felejtettem hogy ma jön ki :Y ), letöltésre nyomtam és szedte is le egyből. Semmi hiba nem volt, úgy működött ahogy kell.

(#170619) Carlos Padre válasza erahurka (#170617) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Várj, segítek.

"Jah, mert Sony :W"

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#170620) Deck válasza oAcido (#170618) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#170621) markknight


markknight
veterán

Az új pókember dlc lenyomva, akit a magyar felirat érdekel, természetesen van benne. Izgalmas volt a sztori, a screwball challengek ötletesek, de egy-két küldetés repetatív (játékmenet) de belefér. Ja, és az új ruhákhoz nem jár képesség.

[ Szerkesztve ]

(#170622) markknight válasza erahurka (#170617) üzenetére


markknight
veterán

Valszeg Jameson tett keresztbe nyugi :D

(#170623) erahurka válasza markknight (#170622) üzenetére


erahurka
félisten

:C

Milyen hosszú amúgy?

(#170618) oAcido: Gondolom túl korán próbáltam leszedni. Írhatta volna hogy még nem elérhető mindenféle ködös hibakód meg halandzsa helyett.

[ Szerkesztve ]

(#170624) markknight válasza erahurka (#170623) üzenetére


markknight
veterán

2-3 ora

(#170625) RangerFox válasza #20844032 (#170615) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Egy valamit akkor nem értek. Ez a játék semmilyen szempontból sem kínált kevesebbet, mint az előző két része, inkább kibővítették apróbb dolgokkal. Az egyetlen dolog, ami keserű szájízt hagyott maga után, az a lényeges újítások hiánya, illetve hogy a harmadik játékra kicsit "elfáradt" az egész franchise. Csak próbálom megérteni, hogy konkrétan mi nem tetszett neked a játékban. Mert én ugyanazt kaptam, mint az előző két részétől.

(#170626) oAcido válasza markknight (#170624) üzenetére


oAcido
aktív tag

Nem sikerült túl hosszúra, mindenesetre jó volt a történet bár Peter most "idegesített" hogy 72. alkalommal is bedől mindennek....

Kaphattunk volna új képességeket a ruhákhoz, vagy akár Pókinak, új eszközöket, modokat.

A következő kettő remélem tartalmasabb lesz ilyen szempontból. Story szempontból itt van Hammerhead, Miles-szel is kellene kezdeni valamit, illetve a Harry Osborn féle Venom is érdekes lesz

[ Szerkesztve ]

(#170627) front3r válasza RangerFox (#170625) üzenetére


front3r
őstag

Én már a RotTR-nél kiégtem. Azt se tudtam végigjátszani, mert majdnem elaludtam alatta.
Igen, a Sony játékai annyira erősek, hogy a TR széria látta a kárát. Persze hozzátesz az egészhez, hogy rengeteg játék van, és mivel nagy a választék, az ember a legjobbakat akarja belőle, és ha egy átlagoshoz visszanyúl akkor ez történik vele.

Mondjuk sokat elmond az is, mikor a TR rendezője vagy ki, beszólt a Naughty Dog-nak, hogy kamu a TLOU2-es gameplay, és hogy ez teljesen scriptelt videó volt. Ott látszott, hogy a TR közel sem fog minőségi irányba lépni, és a csávóból is az irigység szólt.

Én azt várnám a játékipartól, hogy legyenek ritkábban játékok. Pl. legyen AC 4-5 évente csak. De az OLYAN legyen! Viszont ez nem hozna be nekik annyi pénzt, igen. Sajnos ez miatt nem is lépik ezt meg, csak akkor ha már nagyon leesnek az eladások. De az AC helyére berakhattam volna egy COD-.ot is, vagy valamelyik másik olyan címet, ami ellaposodott az évek során(Need for Speed, de kb a legtöbb EA játék is ide tartozik).

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#170628) Frod válasza oriic (#170606) üzenetére


Frod
addikt

Ja, semmi gond.
De fura is volt amikor írtad, hogy az alapjátékot nem lehet plat-olni. Mondom mi? :D
Ha vissza kerülnek majd azok az event-ek amiket most kivettek, akkor újra. Csak gondolom grindfest az egész.

Do you see the white shadow?

(#170629) #20844032 válasza RangerFox (#170625) üzenetére


#20844032
törölt tag

Hát csak az, hogy
"az a lényeges újítások hiánya, illetve hogy a harmadik játékra kicsit "elfáradt" az egész franchise." Bár én inkább azt mondanám, hogy nem elfáradt, hanem a SotTR lett az a része a szériának, aminél rájöttem, hogy nem, ezek sosem fogják megcsinálni. De azthiszem ezt is írtam le.

(#170630) Xaels válasza saelin (#170610) üzenetére


Xaels
félisten

De Cross-Platform nem? Olyan 5 kört mentem és volt ahol többeknek ott virított a PC ikon a neve mellett.

(#170612) RangerFox a Lara Croft vonalat folytathatnák. Az Osiris temploma ezerszer több Tomb Raidert tartalmaz mint a reboot első része meg a Rise.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#170631) Carlos Padre válasza RangerFox (#170625) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mindenki a "lényeges újítások" hiányára fogja, de nem az a baj a játékkal. Az Unchartedben a 1-4 rész alatt nem volt annyi lényeges újítás, mint az új TR-ben az előző rész óta, az mégis működik és emlékezetes.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#170632) #20844032 válasza Carlos Padre (#170631) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ez így van. És ehhez olyan dolgok járulnak hozzá, hogy Lara karakterének 3 rész után is a legérdekesebb eleme a poligonsegge.
A RotTR-t azzal a gondolattal játszottam végig, hogy "nade hova lett Szíria???". A SotTR-el megcsinálták, hogy az egész játék Szíria. És nem működik. Mondjuk 2015-ben még lehet működött volna, 2018-ban túl pár GodofWaron, spider-manen már Szíria is kevés. Ennek persze pont az uncharted mond ellent, szal biztos az is kell, hogy ne csak segge legyen a karaktereknek.

[ Szerkesztve ]

(#170633) markknight válasza oAcido (#170626) üzenetére


markknight
veterán

Már sikerült közben 100%-ra tolnom, valóban nem volt tartalmas. A Pókbotok nagyon kreatívak, imádom őket :D Venom, Goblin ebben a részben már nem fog jönni, marad a következő generációra

(#170634) Scarletiel válasza #20844032 (#170632) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Én összefoglalom a magam módján úgy, hogy nem játszottam az új Tomb Raider-rel, viszont az összes Unchartedet végig nyomtam.

Történetben és karakterekben az Uncharted végtelenszer jobb mint bármelyik TR. Mondom is miért. Drake sokkal kidolgozottabb személyiséget kapott, az Unchartedben sokkal több karakter nő a szívedhez míg a TR-ben ki? Csak Lara tudna, de ő is kevés. Vannak jó pillanatai amikor azt mondom faintos, de csak egy B kategóriás színész lehetne egy UC-ben.

És ennyi kell ahhoz, hogy az emberek azt mondják rá, hogy "mehh játék". Szeretem a TR játékokat, de míg az UC-t úgy vittem végig, hogy sajnáltam az alvás miatt letenni a kontrollert minden egyes résznél, addig a TR-t 2-3 óráig élvezem, aztán hmm mi van még a gépen.

(#170635) Mike válasza erahurka (#170617) üzenetére


Mike
veterán

más játéknál simán storeból megveszed a dlc-ket, és működik

[ Szerkesztve ]

(#170636) erahurka válasza Mike (#170635) üzenetére


erahurka
félisten

Deluxe kiadásom van a Spider-Manből, szóval nekem már nem kell megvenni a DLC-ket, csak letölteni. Ezek azok a dolgok amik meg szokták akasztani a rendszert.

Mint mikor odaadták Plus-ban a Heavy Raint, de konzolon nem lehetett letölteni, mert kiírta hogy nincs rá jogosultságom mert megvan a Beyond. :C

[ Szerkesztve ]

(#170637) marilllyo válasza #20844032 (#170632) üzenetére


marilllyo
veterán

Lehet a seggek miatt csinálták meg a Lost Legacy-t. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#170638) mastadoc1


mastadoc1
tag

Sziasztok! Épp most fejeztem be a Wayward Sky című VR játékot, és bátran ajánlom mindenkinek, aki szereti a könnyed fejtörős, hangulatos játékokat.Minden forintját megéri. Én az ilyen, és ehhez hasonló (Astro Bot) játékokban látom a lehetőséget a VR terén egyenlőre.

(#170639) Kendek válasza mastadoc1 (#170638) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én meg a The Persistence VR játékkal kezdtem el játszani. Mindenkinek bátran ajánlom aki az Alien után ürességet érez. :DDD Amúgy csak tíz dollárt volt, mert kaptam egy tízest ingyen US store-ra, redeem kód formájában. Ilyet igazán osztogathatna idehaza is a Sony.

<-ƘƘ->

(#170640) Xaels


Xaels
félisten

Joy napokon sem lesz Playstationhöz kupon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#170641) mastadoc1 válasza Kendek (#170639) üzenetére


mastadoc1
tag

Én parázok az ilyenekkel játszani, a resident 7 is parlagon hever. 😃.

(#170642) saelin válasza mastadoc1 (#170641) üzenetére


saelin
veterán

Valamiben meg kell halni... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#170643) Gery9112


Gery9112
őstag

Jade Raymond távozik az EA-től biztos túlMOTIVEálta magát az EA! Star Wars Battlefront 2 kampányával. ;]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#170644) kresz2


kresz2
tag

Sziasztok!
Akkor nem csak én éreztem úgy hogy az új tomb raider nem oké.
Nálam a rise of the tomb raider még nagy kedvenc, de ez az új egyszerűen unalmas.

(#170645) james001 válasza #20844032 (#170608) üzenetére


james001
veterán

Elvileg ez az utolsó ebből a "reboot trilógiából". Utána is tuti lesz még TR,csak kérdés milyen formában. Tomb Raider Battle Royale talán ;]
Amúgy nekem már a Rise se tetszett,pont ezért,mert unalmas és érdektelen volt,meg én igazából a régi TR részeken nőttem fel és ez a reboot túl "másabb" lett mint elődei,inkább csak ez az élj túl mindent a vadonban hülyeség volt középpontban,meg a sok-sok eszetlen lövöldözés és akció. Maga a kincsvadászat meg a címben is szereplő "tomb-ok" már nagyon háttérbe szorultak. Ezért se fogom megvenni a Shadow-t,majd max ha baromi olcsó lesz,a Rise-nál is az volt a szerencsém hogy nulla forintba került mert haver kölcsönadta. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#170646) Carlos Padre válasza Gery9112 (#170643) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem mennek jól a dolgok :(

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#170647) gianni85 válasza james001 (#170645) üzenetére


gianni85
veterán

Elvileg a SotTR-ben több hangsúlyt fektettek a tomb-okra, de nem tudom megerősíteni, se nem cáfolni, mert annyira lapos és unalmas volt a sztori, hogy csak egy tombba botlottam bele, és a sztori vegeztével semmi késztetest nem éreztem, hogy felkeressem a többit.

(#170648) seniman válasza gianni85 (#170647) üzenetére


seniman
addikt

Akkor látom ezek olcsó vételek lesznek használtan. ;] Eddig pozitív véleményt nem nagyon láttam róla.Haver most küzd vele,majd megkérdezem mennyire bejövős neki.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#170649) gianni85 válasza seniman (#170648) üzenetére


gianni85
veterán

Sikerült első körös használt példányt beszereznem, így kb egy postaköltség árában végigtoltam. Maga a gameplay jó, azt továbbra is élveztem, de örülök, hogy nem pazaroltam rá több pénzt...
Gyönyörű, jó gameplay, egy a korábbiakhoz képest is laposabb, unalmasabb, még bugyutább sztorival.

(#170650) james001 válasza gianni85 (#170647) üzenetére


james001
veterán

Hát de ez az,hogy fel kell keresd őket,olyan úgymond mellékküldetésként vannak csak benne,simán kihagyhatod mindet :( Közben meg szerintem ezeknek alapoknak kéne lenniük ha már Tomb Raider a neve :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.