Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#170701) Nigér válasza Lackooo84 (#170688) üzenetére


Nigér
őstag

Ezt miért mondod?
Érdekel, mert én 5 év biztosítást vettem e géphez a Euronicsnál gépvásárláskor.
(+12k-ért)

(#170702) syIex válasza Nigér (#170701) üzenetére


syIex
veterán

Az megint más, azok a biztosítások amik megérik. De külön biztosítónál nem nagyon szokott jól sikerülni egy garanciáztatás vagy stb... :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#170703) Xaels válasza .LnB (#170699) üzenetére


Xaels
félisten

És tudsz ilyen varrónőt? Szabót? Sajnos a mai világban ezek már nem megtalálhatóak minden sarkon. Vagy nem pár ezerért dolgozik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#170704) penge111 válasza syIex (#170702) üzenetére


penge111
addikt

No, a hosszú hétvégém tartalmasan telt játék szempontjából is. A Witcher 3-ba beleszaladt egy pár órácska így, 99 óránál járok, nem maradt már semmi küldetés, csak a főküldi az alapjátékból, bár lehet kapok majd, mert a történetben ott járok, hogy össze kell szednem a megmaradt mágusokat, hogy szembe szálljunk a gonosz csúnya bácsival. Novigrad és Velen kimaxolva, minden kérdőjel felderítve, Gwentből már csak 5 kártya hiányzik, amelyiket random lehet elnyerni. Ez a kártyás dolog bosszant, mert már 10-15 kereskedővel kártyáztam, de olyan lapokat adtak, amik már megvoltak. Gondolom a végjátékból sok már nincs hátra, de még ugye ott a két DLC, meg Skellige-n is van még mit felfedezni. Irgalmatlan tartalmas a játék, előre sejtem mekkora ürességet fogok érzeni a két DLC kivégzése után....

Több helyen írták, hogy az AC Odyssey nagyon hasonló a Witcherhez, ez igaz? Én kétlem, hogy ennyire színvonalasan megírt küldetések lennének benne, de hátha megcáfol itt valaki.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#170705) Bencus88


Bencus88
nagyúr

(#170706) marilllyo válasza Xaels (#170703) üzenetére


marilllyo
veterán

Volt szomszédom megvarrná... Csak kellene hozzá egy szabásminta. Egyébként szerintem eBay-en is találni hasonlót...és olcsóbban.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#170707) Gery9112 válasza penge111 (#170704) üzenetére


Gery9112
őstag

Közel se ennyire színvonalas. Azt a csodát ne várd tőle mint a Witchertől. A tengeri csaták jók, szép a táj és ennyi, követi a szokásos Ubisablont.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#170708) mike1334 válasza penge111 (#170704) üzenetére


mike1334
veterán

Én is hétvégén próbálkoztam a Witcher 3-mal, de nem adta..nagyon jó a sztori, nagyon jók az rpg elemek, remek a világ, igényes a körítés, de valahogy nem és nem...a harc az nagyon béna, de még ez se volt önmagában olyan nagy gond. Aztán rájöttem mi a baj, túlságosan lassú. Nagyon sok idő elmegy az "alapozással", az rpg elemekkel, aminek fiatalabban nagyon örültem volna, de ha napi 1 órám van játszani, akkor nagyon vontatottnak tűnik. A GoW pont eltalálta a kellő egyensúlyt, kellő mennyiségű (és jó minőségű) akció, a sztori is jó volt, nem vitték túlzásba a karakterfejlesztést (tárgyak és skillek), így simán lekötött akkor is, ha csak 1 órám volt játszani, de akkor is, ha több. Sajnálom nagyon, hogy így jártam a witcherrel, mert nagyon akartam szeretni..a könyveket is olvastam/olvasom, és nagyon hangulatosa az egész. "Fő" játéknak biztosan nem marad meg, max hétvégente előszedem majd, ha több időm lesz, és nem is vágyok majd annyi "akcióra".
Addig maradnak az open world játékok, azok úgy látszik, hogy bejönnek (Mafia 3, GTA V, újabb AC-k) meg az autóverseny :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#170709) penge111 válasza mike1334 (#170708) üzenetére


penge111
addikt

Pontosan ezt rótam fel én is valahol itt nemrég hibaként, hogy nagyon lassú folyású játék, egy szabadidővámpír. Én ezért úgy taktikázom, ha csak 1 órám van Witcheresni, akkor rámegyek a felfedezésekre, kisebb küldikre. Mondjuk egy-egy Witcher megbízás azért bőven tartogat akciót...

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#170710) Nigér válasza syIex (#170702) üzenetére


Nigér
őstag

Ja oké értem.
Úgy voltam vele, nem árt ha veszek hozzá, gépcsomag 10%-áért, jó lesz az

(#170711) gianni85 válasza penge111 (#170704) üzenetére


gianni85
veterán

ha kell minden kártya, akkor nem árt szisztematikusan menni és játszani mindenkivel, és sajnos vannak kihagyható kártyák is.
Ahol tartasz, ott már nem igazán lesz spoileres, ha ezt elolvasod.
Ha jól emlékszem három helyen lehet bukni... az első kis térképen kell játszanod, mielőtt Velenbe mennél...elbukhatod a tournamentet, akkor füst az ott szerezhető kártyák...van egy merchant akit ki kell szabadítni, és ha történik vele valami a visszaúton a faluba, akkor vele se lehet már játszani...

(#170712) Carlos Padre válasza Xaels (#170703) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Bangladesi varrónőre és bácsira gondolt nyilván :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#170713) penge111 válasza gianni85 (#170711) üzenetére


penge111
addikt

Megvan minden "ritka" kártya, ezek már olyanok amit random kapok kocsmárosoktól, kereskedőktől, kovácsoktól kártyázva. Minden missable kártya már a tarsolyomban van! A kis gwent könyvecske is ezt írja, hogy 5 kártya kell még jelentéktelen emberektől vagy mi a fene :))

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#170714) gianni85 válasza penge111 (#170713) üzenetére


gianni85
veterán

Jah ok, akkor majd Skelligén meglesz a maradék :)

(#170715) dunc válasza ProEvoFan (#170692) üzenetére


dunc
nagyúr

Igen tudok is vele játszani. (limited géphez kapott lemezes verzióm van)

(#170716) saelin


saelin
veterán

[youtube]

Ezt csak így itt hagyom..... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#170717) gianni85 válasza saelin (#170716) üzenetére


gianni85
veterán

az ok, hogy ez nevetséges, de hogy ezek a japán bunyós játékok mennyire nem tudnak fejlődni. Egy Tekken 3 óta csak poligonszámban léptek előre. Szörnyű... főleg egy MK X és Injustice 2 mellett. Ok, a Street Fighter V király :)

(#170718) .LnB válasza saelin (#170716) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kreatív. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#170719) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Van itt valaki, aki az RDR2-t előrendelte? Ha igen, akkor hol lehet most a legjobb áron beszerezni/előrendelni? Én 18 990-es árat találtam legolcsóbban.
Köszi! :R

(#170720) pr0bi válasza gianni85 (#170717) üzenetére


pr0bi
senior tag

Bátor dolog volt a Tekkent egy MK vagy Injustice-hoz hasonlítani. Toronymagasan a legprofibb árkád verekedős játék.

(#170721) Jim-X válasza saelin (#170716) üzenetére


Jim-X
őstag

Azert ehhez is kell pihent agy :DDD :C

A játék az nem játék!

(#170722) gianni85 válasza pr0bi (#170720) üzenetére


gianni85
veterán

Bátor vagyok. Nem tournament szemszögből írtam amit írtam. Én mint koca fighter játékos így látom

(#170723) markknight válasza gianni85 (#170717) üzenetére


markknight
veterán

Réteg játékok ezek nagyon, nem is lehet összehasonlítani őket, más embereknek készülnek ezek.

[ Szerkesztve ]

(#170724) gyuromoj válasza Kakaduku (#170719) üzenetére


gyuromoj
veterán

Igen, USA store-bol. 60$~17k

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#170725) Kakaduku válasza gyuromoj (#170724) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Elfelejtettem írni, hogy lemezesen, de látom, hogy valószínűleg nem lesz olcsóbb.
Akkor előrendelem 18 990 -ért. Köszönöm, még egyszer!

(#170726) Bencus88 válasza mike1334 (#170708) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ugyan így vagyok vele én is, egy remek mű, de egyszerűen nem köt le, a gow-ot imádtam minden percét, horizont is végig vittem, de a witcherrel nem boldogulok bármennyire is zeretném.

(#170727) saelin válasza gianni85 (#170722) üzenetére


saelin
veterán

Koca bunyóhoz pont jó egy SC! Nagyon könnyű a harcrendszere és tele van kontenttel.
Egyedüli kizáró ok a karakter design lehet.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#170728) gianni85 válasza saelin (#170727) üzenetére


gianni85
veterán

vagy az egész design. Én így vagyok a DoA, SC és Tekken címekkel manapság. Ezért is örülök, hogy érkezett az MK és Injustice... ha meg tournament szinten érdekelne, akkor SF.

(#170729) mike1334 válasza penge111 (#170709) üzenetére


mike1334
veterán

Nálam a nehézség belövésével is probléma van. A két nehezebb fokozat alapból nem játszik, mert nem akartam "gyűjtögetősdiset" játszani a kajáért, kell, hogy a meditáció gyógyítson.

A következő fokozaton is elpicsáztak párszor, nincs meg a "witcher életérzés"...jó egy-egy nehezebb szörny nyújtson kihívást de Kovács 22. Jóska, a falusi rabló ne jelentsen már kihívást. A legkönnyebb meg már túl egyszerű, ott a szörnyek leölése is gyerekjáték. Valahol a kettő között kellene, vagy jobb cuccal az egyel nehezebb fokozat...

Ripper03

Lassan eljutok a Horizonig is, remélem az is tetszeni fog, de most a GoW-on is gondolkozom, eggyel nehezebb fokozaton :)

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#170730) penge111 válasza mike1334 (#170729) üzenetére


penge111
addikt

Hát, én hardon tolom, de kb vicc a nehézség így is, én kaját nem is eszek, mivel van egy poti ami irgalmatlan mennyiségű hp-t tol vissza instant, és ugye meditáció után 2 alkalommal tudod használni, még nem volt olyan harc ahol a két poti ne lett volna elég. Meg ott a pajzs varázslat, és sebezni se tudnak miatta. Igazán nem is kell gyűjtögetnem semmi kaját e miatt.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#170731) Deck válasza mike1334 (#170729) üzenetére


Deck
titán

Ajánlom a Give me a God of War nehézséget.. ;]

PS5

(#170732) AxBattler válasza gianni85 (#170717) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja, inkább a beat'em up-okat karolhatnák fel komolyabban, azokban is lenne potenciál, lásd Dragon's Crown.

Mondjuk Streets of Rage 4-nek örülök, de ez is csak árkád / letöltős cím lesz, nem teljes értékű lemezes játék. Fight'N Rage jöhetne konzolportra....

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#170733) marilllyo válasza mike1334 (#170729) üzenetére


marilllyo
veterán

Tény, hogy a Witcher nehézsége nincs rendesen belőve. Nem tudja konstans ugyanazt a kihívást nyújtani az elejétől a végéig. Az eleje nehéz lehet...de kb. a felétől már gyerekjáték.

Mondjuk ez a GOW-nál jól be volt lőve. A játék annyival lett folyamatosan könnyebb, amennyivel te ügyesebb lettél.

(#170728) gianni85 : Na hát ez az, amit én "túl japános"-nak hívok. Kb. kiráz tőle a hideg. A hangok, a font, a menü...az egész.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#170734) saelin válasza AxBattler (#170732) üzenetére


saelin
veterán

Ajánlom figyelmedbe a Mother Russia Bleeds-et. Hatalmas játék! Én Pc-n többször is nekiugrottam haverok miatt. Nemrég megvettem ps-re is, de még nem kerültem odáig, hogy egy percet is játszak vele.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#170735) mike1334 válasza penge111 (#170730) üzenetére


mike1334
veterán

Akkor a szmötyiig még nem jutottam el, mert nekem csak a kaja van, de az kevéske harc közben, meg el is fogyott hamar. Harcot meg még szokni kell, nekem annyira nem jött be eddig.

Deck

Na persze :P

marilllyo

Jaja, ott azért volt egy íve a harc nehézségnél, az elején se szidtam magam meg a végén se, de túl könnyű se volt azért.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#170737) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

PS Storeban már megint akciós a BF1; 1529 forint.Plusz mellé a Premium Pass is free.

(#170738) wierra válasza ProEvoFan (#170737) üzenetére


wierra
senior tag

Mint gyöngytyúk a takonyra, úgy csaptam le rá. :DDD

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#170739) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aki az emag-os Dragon Quest buliban előre utalt, az már visszakapta a pénzét?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#170740) penge111 válasza ProEvoFan (#170737) üzenetére


penge111
addikt

Enneka BF1-nek milyen a single része, jó a sztorija?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#170741) .LnB válasza penge111 (#170740) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Visszakérdezek.
Azért akarod csak megvenni?
Mert akkor ne tedd.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#170742) penge111 válasza .LnB (#170741) üzenetére


penge111
addikt

Hát multilövöldözni nem akarok, ha jó lett volna a single kampány akkor megvettem volna. Mindegy, majd ha hasonlóan olcsó lesz a Titanfall 2 akkor azt megveszem, arra mindenki azt mondja, nagyon patent kis single része van.

Más DQ XI témához, ha minden igaz nekem holnap hozza a postás 11k-ért..., csak nem bírtam ki megvettem, de ez lesz utolsó játékom tényleg, innen már csak cserélgetek, meg a digitális kis pénzecskémet költöm el. :K

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#170743) .LnB válasza penge111 (#170742) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pontosítanék, 1529ft-ért bármit megvehetsz. :D Azt nem néztem előbb, hogy ennyire olcsó. Mondjuk a single ennyit is érhet kb. :)
TF2 single része baromira bejött nekem, csak rövid.

DQXI-t gondolom kéz alól vetted mi? Én is megakarom de még nem tudom, hogy mikor, mennyiért. Ha eladod majd a DQ-t esetleg írj rám majd.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#170744) ProEvoFan válasza penge111 (#170740) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Annyira uncsi, hogy végig sem játszottam.
A Titanfall 2 tényleg jó!Ha lesz olcsón, akkor vedd meg:)

(#170745) markknight válasza penge111 (#170742) üzenetére


markknight
veterán

Ha nincs mivel játszani, akkor szerintem vedd meg. Én kitoltam a kampányt, ami valóban unalmas néhol, de a szép zene meg a látvány kárpótolt. Sokat toltam a multival, ennyi pénzért ez a játék ajándék. Én behúztam most PS-re.

[ Szerkesztve ]

(#170746) penge111 válasza markknight (#170745) üzenetére


penge111
addikt

Az az igazság, hogy rosszabb vagyok mint egy hörcsög, már annyi játékot felhalmoztam, hogy kénytelen vagyok a munkahelyemen tárolni, mióta az asszony is nézegeti mennyi van. ;]

@.LnB: persze használtan lesz, majd fejben tartom ha eladásra kerül.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#170747) Frod válasza penge111 (#170740) üzenetére


Frod
addikt

6 kisebb minikampány van, ezek War Stories néven futnak.
Az elsőnek (tankos sztori) van valamennyi érzelmi töltete, kötődés a karakterek felé, stb, a többinek nem igazán. Valamint a multis pályák adják ezek alapját, tehát kicsit félpénzes megoldás ez az egyjátékos mód.
Ha nagyon érdekel akkor ennyiért jó vétel, de simán kihagyható a dolog szerintem.

Do you see the white shadow?

(#170748) syIex


syIex
veterán

Ha regisztrálok egy új accountot az US-be és ott megveszem teszem fel a RDR2-t akkor azt instant arra az accra tölti le vagy kódot kapok és fel tudom használni a saját accomon is amit mainként használok? :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#170749) #80123904 válasza syIex (#170748) üzenetére


#80123904
törölt tag

természetesen az US accra kerül, tudtommal a sonynál nincs még lehetőség giftként venni játékot

(#170750) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Sziasztok!
A PS4 (Pro) tényleg képes folytatni a letöltéseket, ha kikapcsolom teljesen és később (pl. másnap) újra bekapcsolom? Le se kell szünetelnem a letöltéseket?
Töltöm a RDR2-őt is (+95GB)... De mintha 3 letöltés elölről kezdődött volna, miután múlt hétvégétől már pár nap után kapcsoltam be ma újra a konzolt... :F
Mi a helyzet ha pihenő üzemmódba helyezem?
Köszi a válaszokat. :)

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.