Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#170501) mike1334 válasza marilllyo (#170498) üzenetére


mike1334
veterán

Én se értem, hogy miért különlegesebbek a játék fejlesztők, mint bárki más. Gyakorlatilag szinte minden terméknek van használt piaca, megvetted, tiéd, továbbadhatod. Az írók se tüntetnek, hogy zárják be az antikváriumokat, pedig azért egy komolyabb regény évekig készül...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#170502) troland26 válasza RetroJack (#170497) üzenetére


troland26
őstag

Szia
Én "játszogatok" vele nem rossz , ha szereted a stílust és brekegsz angolul valamennyire akkor jó lehet .Nagyon nagy a világa , sok a küldetés a karaktered nagyon sok irányba fejlődhet ....etc etc

(#170503) redhunter


redhunter
senior tag

Sziasztok ,azt szeretném kérdezni hogy az megoldható hogy egy PS 4 re csatlakoztatott usb hangkariba csak egy csiptetős mikrofont dugjak be, és a hangot értve ezalatt a party chatet is, egy dac konverterre kötött 2.0 hangfalon hallgassam?

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

(#170504) s7evcsenko válasza Carlos Padre (#170495) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Csak remélni merem, hogy legalább te érted az összefüggéseket a mondandódban.. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#170505) #20844032 válasza marilllyo (#170498) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem értem az egész témafelvetést. Ez a generáció úgy indult, hogy a ps4-et még nem is láthattuk (a videó másnapján lett bemutatva a közönségnek), de arra már pontos, hivatalos útmutatásunk, hogy miként kell adni és venni a ps4 használt játékokat.
Így.
Ezek után elég agyfasz arról lamentálni, hogy miként teszi tönkre a játékkészítést a használtjáték, ha közben a playstation vezetői arra bíztatják a játékosokat, hogy adják és vegyék.

/ok, a videó nem pont az adásvételről, hanem a kölcsönadásról szól, de ez most itt nem releváns. Egy kópia, több játékos.

[ Szerkesztve ]

(#170506) Jim-X válasza #20844032 (#170505) üzenetére


Jim-X
őstag

Joreggelt! :C :DDD

A játék az nem játék!

(#170507) sting2


sting2
addikt

A nem magyar (Angol) kiadású Spider man lehet magyar feliratos?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#170508) RetroJack válasza troland26 (#170502) üzenetére


RetroJack
tag

Nem vagyok nagy angolos, de a játék tetszik, más lehetőség nincs konzolon, ha jól tudom. Egyedül is élvezhető ?

(#170509) Carlos Padre válasza marilllyo (#170498) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mernénk ilyet tenni egy topikgazdával? :U

Ez is egy nézőpont, lehet spórolni sokat, de ne vigyük már túlzásba, ne a fillérbaszó olcsójános életérzés legyen már az etalon.
Tetszik vagy sem, el kell fogadni, hogy 1 vásárlás = 1 szavazat vagy visszajelzés. Ha a kiadó/játékfejlesztő "nem érzi a törődést" akkor nem lesz folytatás. Látjuk hova vezet az "az én szavazatom úgy sem változtat semmin, szavaznak épp elegen helyettem" hozzáállas.
Itt most nem a lemezes játékok ellen beszélek, mert az utóbbi két évben teljes árú játékot csak úgy vettem, Ubisoft játékot meg kizárólag használtan a minőségük miatt, viszont ha bejön a játék én mindig becserélem digitálisra egy jó akcióban, mert a rövidtávú érdekeimet felülírják a hosszútávúak.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#170510) Neoteric válasza Carlos Padre (#170509) üzenetére


Neoteric
addikt

Miért csak egy jó akcióban, miért nem teljes áron? Ne legyél olcsójános ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#170511) gianni85 válasza Neoteric (#170510) üzenetére


gianni85
veterán

Touché. ;]
Most végigvittem gow, detroit, spiderman, tombi játékokat kb 10ezer forint ráfordítással. Első három platina is lett. Jöhet nekem 90%-os akció is, ha többet nem indítanám már el, akkor minek vegyem meg?

(#170512) Peace válasza gianni85 (#170511) üzenetére


Peace
nagyúr

El is szokták vinni hamar amúgy? Jatekaim.hu vagy máshol hirdeted?

(#170513) Darksiders84 válasza Peace (#170486) üzenetére


Darksiders84
aktív tag

Hú akkor én most 13-as vagyok nem érdemes kapkodnom sajnálatomra nem tudom befejezni és eladni a Red Dead megjelenésére. Amúgy tetszik elvagyok vele jó csak sűrű ez az év vége.

(#170514) Peace válasza Darksiders84 (#170513) üzenetére


Peace
nagyúr

Szerintem esélytelen. Én sem fogom tudni, de pénteken 00:01-kor már indítom is az RDR2-t, az tutttttti!!!!! :C

(#170515) Carlos Padre válasza Neoteric (#170510) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mert egyszer már kifizettem, gondoltam érthető, de úgy látszik nem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#170516) gianni85 válasza Peace (#170512) üzenetére


gianni85
veterán

Itt, vagy gamer365. Persze, csak jól kell beárazni. Általában 2-3ezer bukóval kiszállok a játékokból. Tudod, sok az olcsójános ;]

[ Szerkesztve ]

(#170517) #20844032 válasza Carlos Padre (#170509) üzenetére


#20844032
törölt tag

És amúgy neked úgy tűnik, hogy a nagyon sok szabazatot kapott játékok, filmek, termékek amúgy törekszenek a magas minőségre? Én ezt nem látom. Én azt látom, hogy ami sok(nagyonsok) szavazatot kap, ott már minden törekvés ara irányul, hogy mégtöbbet, vagy annál is többet kapjon, ami sajnos-nem sajnos, de nincs összefüggésben a minőséggel. Én inkább azt látom, hogy ott van minőség, ahol törekvés, akarás meg szándék van. Éshát persze, ami jó, az kapjon sok szavazatot, de hát ez egy olyan rendszer, ahol előbb szavazol, és majd a végén tudod megmondani, hogy megérdemelte-e. És ebben nem baj, ha vannak ilyen csillapítási tényezők is.

[ Szerkesztve ]

(#170518) Carlos Padre válasza #20844032 (#170517) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem a COD, Fifa stb... alapján kéne ezt megítélni. Szerintem igenis sokat számít, bár a negatív hatása sokkal szembeötlőbb mint a pozitív, mert egy folytatás elmaradását vagy egy visszafejlődést azonnal megjegyzel, de egy előrelépést természetesnek veszel és bele sem gondolsz a miértekbe. Jó példa a magyar nyelvű játékok esete. Ha van elég visszajelzés, hogy érdemes foglalkozni vele, akkor lesznek, és egyre több. Ha nincs, akkor nem lesz. És akkor majd megszűnik a picsogás, hogy a zimbabwei sztórban egy marék üveggyöngyért vett Detroitban miért nincs magyar nyelv, mikor a viccserben meg de.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#170519) troland26 válasza RetroJack (#170508) üzenetére


troland26
őstag

Hát Nagyon öszetett a játék és sok a dialog . Élvezhető a game egyedül is , de pl lesz olyan az elején amikor szívás lesz egy-egy erősebb boss-t lenyomni . Használtan vettem én is 3k ért ..annyit megért . Tégy egy próbát :)

(#170520) patakir83


patakir83
csendes újonc

Ha valakit érdekel RDR2 18790.- előrendelésben. ingyenes kiszállítással TOF/GLS szerintem a GLS biztosabb, hogy kiviszi megjelenésre.

Link itt

(#170521) danielgalaxy válasza Carlos Padre (#170509) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Slim és Pro szavazógépek jó áron! Már havi X játék ráfordítással leadhatja hőn szeretett szavazatait, akár minden nap. Ne várjon, vegyen Slim vagy Pro szavazógépet ön is!

[ Szerkesztve ]

(#170522) Mike válasza gianni85 (#170511) üzenetére


Mike
veterán

gondolom könyvet is csak könyvtárból

(#170523) k04k0s


k04k0s
csendes újonc

Sziasztok,
Last Guardiannál hogy működik a nyelvválasztás? Ha németben veszem, át fogom tudni állítani a nyelvet angolra?

(#170524) gianni85 válasza Mike (#170522) üzenetére


gianni85
veterán

Nem vagyok nagy könyvmoj és szerencsére örököltem annyit, hogy tele legyen a könyvespolc :P
Egyébként meg a könyv jobban mutat a polcon, mint a ps4 játék tokja.... de hát kinek mi

(#170525) RangerFox válasza k04k0s (#170523) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mindenképp lesz benne angol nyelv

(#170526) erahurka


erahurka
félisten

Ha már könyvek, jönnek a God of War regények magyarul! Szerintetek jók lehetnek ezek? Az első két játék sztorija elég vékony volt.

(#170527) Wesder válasza erahurka (#170526) üzenetére


Wesder
félisten

A GoW 1-2-3 konkrétan egy történet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#170528) Mike válasza marilllyo (#170498) üzenetére


Mike
veterán

én kedvenc kiadóm a Bandai Namco. 3 hónappal ezelőtt azt se tudtam hogy léteznek

(#170529) erahurka válasza Wesder (#170527) üzenetére


erahurka
félisten

Ez igaz. De úgy láttam hogy a könyvek egy-egy játékot dolgoznak fel.

(#170530) Mike válasza erahurka (#170526) üzenetére


Mike
veterán

akkor vékony könyvek lesznek :)

(#170531) erahurka válasza Mike (#170530) üzenetére


erahurka
félisten

400 és 432 oldalasak. Bár ha belegondolok, azért elég mozgalmasak, csak duma nincs sok bennük. Ami meg van, az kb. annyi hogy "'x görög isten' el az utamból vagy kinyírlak! De Kratos hátnemár! Akkor kinyírlak!", és Kratos kinyírja. :DDD

Amúgy pár hete játszottam végig újra az első két részt, most a harmadikat nyomom, és Kratos elég ellenszenves figura. Egy dacos óvodás kb. Folyton azt érzem hogy ez a történet valójában a "gonosz" karakter szemszögéből van bemutatva.

[ Szerkesztve ]

(#170532) Peace válasza gianni85 (#170516) üzenetére


Peace
nagyúr

Értem.

(#170533) marilllyo válasza Carlos Padre (#170518) üzenetére


marilllyo
veterán

Az a baj, hogy pont ezek azok a címek, amik évente rendszeresen jönnek...és ezekkel van elárasztva a piac.
Emlékezzünk vissza 2015-re. EA megveszi a jogokat és kiad egy valamit....ami 99-ben még demo-nak is kevés lett volna.. Battlefront 1 címén. Akkora marketingdömpinggel mint'álat. Tudták, hogy kevés lesz....de nem baj mert a számok jók lesznek. Battlefront 2-t meg már úgy promózták, hogy ...na most itt benne lesz az űrcsata meg az ep 1-2-3, mert tudjuk, hogy az kell nektek... mert mi figyelünk a játékosokra és a visszajelzéseitekre... Jók vagyunk hozzátok. Tessék??? :D

Szerintem ez simán arról szól, hogy az elemzők kitalálják, hogy ennyi hasznot várhatunk.... ezek kb. legyenek benne... ennyivel ki lehet adni.

Azt ne mondja nekem valaki, hogy van olyan épeszű ember, aki szerint normális, hogy egy arcade autós ow játék..., ami ráadásul enyhe rpg felütésű... megjelenhet PvP nélkül. Nem...és ezzel ők is tisztában voltak. De tudták, hogy ez a része nem befolyásolja annyira a számokat. Plusz ugye úgy promózták, hogy "majd belerakjuk valamikor". Kinek? Annak a platformonként 100 embernek, aki véletlenül addig fenntartja a gépén?

Ezért szimpi nekem egy két kiadó / fejlesztő, akik "majd akkor jelenik meg, ha kész lesz"...
De egyébként is...a Sony biztos nem engedne ki egy játékot úgy, ahogy pl. a Fallout 4 a boltokba került.

Jó kicsit elkanyarodtam... való igaz én inkább a kiadókra / fejlesztőkre vagyok mérges...mert biza sok esetben át vagyunk b*szva. Na most amíg ez így van...addig nem lesznek álmatlan éjszakáim azért mert befelezem az accom a haverommal, vagy mert használt lemezt veszek...

De ez persze csak én vagyok... Én nem ítélem el a másik oldalt sem. Amíg van lehetőségünk dönteni, addig dönthetünk úgy, ahogy szeretnénk.

Szerk.: Egyébként pár szót kicserélnék ebben a hsz-ben és ezt így a film topicba is bemásolhatnám...Ott ugyanez a helyzet...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#170534) Petya2900XT válasza marilllyo (#170498) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Teljesen jó példa a Witcher, mennyi tartalmat adtak ennyi pénzért és érdekes megérte nekik...

izd6583sawoe:
Az meg,hogy használt játékból nem kap a fejlesztő is baromság, a játékosok nagyja mit csinál? Vesz egy játékot újonnan 3nap múlva fent van aprón és köszöni neki megérte 3-4K-ból kijátszani egy játékot. Ha nem tudná eladni biztos rohanna minden hónapba 2-3 teljes árú játékért a boltba..Akkor még kevesebb játék fogyna az nem hatna az eladásokra negatívan mi? :U

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#170535) #20844032 válasza Mike (#170522) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ha minden könyv egységesen huszonegyezrért jelenne meg, a könyvtárak tagsága is felhízna. Igen.

(#170536) _drk válasza Petya2900XT (#170534) üzenetére


_drk
őstag

A Witcher azért nem jó példa, mert annyival olcsóbb volt megcsinálni a játékot lengyelben, hogy az mondjuk az USA-ban lehetettlen lett volna, vagy még csak most tizedik 10k-s DLC ként kapnánk meg a Blood and Vine-t.
Minden sokkal-sokkal olcsóbb, elég megnézni a fejlesztői átlag béreket.

(#170537) Mike válasza #20844032 (#170535) üzenetére


Mike
veterán

ez egy jó meglátás

(#170538) syIex


syIex
veterán

Sziasztok! Ma már 3. alkalommal crashelt ki az új Spider-Man játék. Legutóbb CE-34878-0 hibakóddal. Az előzőeket nem tudom, de most már bosszant kicsit. A PS-el lehet baj, vagy a játékkal? :F A legfrissebb szoftver van a játékon és a gépen is... :W

[ Szerkesztve ]

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#170539) Dambi válasza RetroJack (#170497) üzenetére


Dambi
csendes tag

Persze.Sokan vagyunk.

Ktm RC8

(#170540) james001


james001
veterán

Destiny 2 platina nehéz random emberekkel? Ezek a raidek hol érhetőek el? Vagy az a Crucible-n belül van?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#170541) Carlos Padre válasza marilllyo (#170533) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem a megosztással vagy az akciós vásárlással van baj, mert senki nem ellensége a saját pénztárcájának, hanem ez a "nem veszek boltban játékot, mert nekem elveim vannak, de elvárom a minőségi szórakoztatást mert különben irgumburgum meg :W szmájli".

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#170542) redhunter válasza james001 (#170540) üzenetére


redhunter
senior tag

A nessuson van azt hiszem,az alján ki lehet választani hogy melyikre akarsz menni.Viszont raidre és nightfallra nincs matcmaking,szóval az random nem nagyon lehetséges.Viszont értelme sem lenne,mert nem egyszerű még csapattal sem ,főleg ha még nem voltál.

PSN - RedFoxHun

(#170543) s7evcsenko válasza Carlos Padre (#170541) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Szerintem ilyenről szó sem volt, mióta elindult ez a mostani lemezes téma... :F
Vagy ezen átsiklottam.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#170544) Carlos Padre válasza s7evcsenko (#170543) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ezzel kezdődött.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#170545) gianni85 válasza Carlos Padre (#170544) üzenetére


gianni85
veterán

Melyik hsz volt ez? Mert akkor vagy máshogy értelmezünk dolgokat, vagy én is átsiklottam felette

(#170546) Carlos Padre válasza marilllyo (#170533) üzenetére


Carlos Padre
veterán

(#170547) thewom75


thewom75
tag

A mai napon a Gamecity Viennan kipróbáltam a Days Gonet. Van még mit csiszolni rajta mert a tömeges zombi attaknal be be akad a frame. Nekem annyira még nem bejövős de akár jó is lehet ha a sztori jó lesz és javítják a hibákat. Ami viszont bejött az a DMC5. Nagyon jól néz ki. Sajnos nem bírtam kivárni a sort mert csak két gépen ment és egy egész demót lehetett végignyomni. Egy ember több mint negyed órát játszott. Sajnos nagy volt a sor...

PSN : thewom

(#170548) james001 válasza redhunter (#170542) üzenetére


james001
veterán

Nem igazán tudom még mi hogy megy,csak a sztorit toltam eddig. Majd utánanézek a dolgoknak,ha nagyon szenvedős a platina hagyom inkább,sztori után repül is a gépről :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#170549) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Na jó, ez feldobta a napom :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#170550) redhunter válasza james001 (#170548) üzenetére


redhunter
senior tag

Nem tudom a platinához mi kell,de pl a DLC -k nélkül eleve halott ügy mert nem lesz elég a power gear az ilyen küldikhez.Azt hiszem alapjátékkal max 20 lvl és 300 power gear lehet,de azzal raiden bosst nem nagyon lehet sebezni sem.

PSN - RedFoxHun

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.