Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#171301) marilllyo válasza saelin (#171299) üzenetére


marilllyo
veterán

akkor jön a party wipe és mehet a kukába 15 percnyi stresszes játék.

Cod Zombi detto... csak 2-3 órával számolva. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#171302) belan válasza Bencus88 (#171298) üzenetére


belan
addikt

Jatekaim.hu van már új 18 ezerért .

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#171303) Bencus88 válasza belan (#171302) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen azt néztem, de postával ugyan ott vagyok ráadásul, ő magánszemély.

(#171304) marilllyo


marilllyo
veterán

Azért jó látni, hogy COD ide vagy oda....sokan előkapták azért a dlc erejéig szpájdinoobot.
Letoltam...kimaxoltam. Nekem sajnos csalódás volt. Én a három helyett inkább két részletbe adtam volna oda... Sztori téren másfél óra volt kb. Plusz a szokásos bűntények (20 db)... Ha fejen állsz is megvagy vele 3 óra alatt. Mondjuk kb a HZD Frozen Wilds mellé lehetne tenni...a három dlc együtt (ha a másik kettő is ilyen hosszú) tenne ki egy Frozen-t...és árban is stimmelne.. Az is olyan 5 körül volt.

Mondjuk ezzel szemben a Witcher 3 Hearts of stone dlc-je is 2700 Ft volt megjelenéskor és hosszabb, mint Spidy en bloc. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#171305) RangerFox válasza marilllyo (#171304) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Azért ez az oldal nem annyira szemléltető, nem valós játékosbázist jelöl, a coddal lényegesen többen játszottak.

(#171306) erahurka válasza marilllyo (#171304) üzenetére


erahurka
félisten

Még 3 óra se lenne ha nem erőltették volna azokat az agybaj géppuskás nagydarab csávókat. Alig lehetett kinyírni őket. Na meg az utolsó harc ahol van vagy 4 rakétavetős meg két ilyen nagy, és valami folyamatosan becéloz ami ha eltalál oda az életed minimum ötöde. Ilyen harcok után inkább örülök hogy csak 3 óra volt és nem kellett tovább szenvedni vele. A teljes alap kampány nem idegelt úgy ki mint az az egy bunyó...

(#171307) EczkE válasza marilllyo (#171304) üzenetére


EczkE
addikt

Ezert varom meg hogy megjelenjen mindharom dlc es egyben megveszem es kijatszom oket. :))

Asszem mindenféleképpen!

(#171308) marilllyo válasza RangerFox (#171305) üzenetére


marilllyo
veterán

Az arányok szerintem stimmelnek. Annyi, hogy "popular games this week..." Ezt úgy kell elképzelni, hogy valaki reggeltől délig nyomta a cod-ot...aztán evett egy picit...lenyomta spidy dlc-t 2 óra alatt és húzott vissza cod-ozni. :D

(#171306) erahurka : Mire rájöttem, hogy mit kell velük csinálni azt hittem megőszülök. Lengőrúgás vagy mi a rosseb kell neki. Meg a rázós pókdrón izét kell ráereszteni.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#171309) BornToBePuli válasza Bencus88 (#171298) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

#171063

Read only felhasználó

(#171310) Xaels válasza erahurka (#171306) üzenetére


Xaels
félisten

Pedig nem olyan nehezek. Ha van fókuszcsík akkor 1 ütés. A rakétásokat meg lehet fingatni, ki lehet rántani a kezükből az rakétavetőt vagy el lehet kapni a rakétát is és visszadobni. Nekem hiányzott egy jó kis boss harc belőle.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#171311) erahurka válasza marilllyo (#171308) üzenetére


erahurka
félisten

LOL nem rémlik hogy a sima nagydarabok ellen hatásos lett volna a lengőrúgás. :DDD

Amúgy bőven nem hoztak ki mindent a Pókemberes témából, és nem csak a DLC-re gondolok. A fősztori nagyon király, ezen kívül viszont nem sikerült érdemben megtölteni a térképet. Fedezz fel adótornyokat, csinálj challenge-eket, kergess galambokat...

Az Arkham Knight sem találta fel a spanyol viaszt, de valahogy jobban működtek a mellék feladatok. Leszámítva persze a Riddle Challenge-eket amiknél minden Arkham játékban elgurult a gyógyszer.

(#171310) Xaels: Jó, csak nem volt annyi időm hogy hosszan nyomjam a háromszöget, mert biztos hogy valaki becélzott és már hárítanom is kellett hogy ne dögöljek meg abban a pillanatban. És ezt normál fokozaton.

[ Szerkesztve ]

(#171312) Bencus88 válasza BornToBePuli (#171309) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszi, akkor innen nem rendelünk

(#171313) erahurka válasza Bencus88 (#171312) üzenetére


erahurka
félisten

Anno a GameShop-ból is német kiadású Little Big Planet 2 fémdobozos kiadást kaptam. Lehet később az e24 is nevet vált és az egyik legnagyobb konzolbolt lesz itthon ;]

(#171314) sting2 válasza belan (#171302) üzenetére


sting2
addikt

...jövőhéten!..
19ért van azonnal.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#171315) Bencus88 válasza erahurka (#171313) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Majd jövő héten nézek egy megbízható oldalt.

(#171316) ProEvoFan válasza keIdor (#171300) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Teljesen igazad van :R és még a videó is remek.
A HZD mennyire szép, mint a videón, csak nálam slimen fut :) Pont most játszom vele.Szopatós a platinázása?Decemberig kiakarom platinázni, utána jöhet a GOW.Ja és igen, a HZD nagy kár hogy nem magyar felirattal jött. :( Tele van átvezető videókkal.

[ Szerkesztve ]

(#171317) belan válasza sting2 (#171314) üzenetére


belan
addikt

Igen elfogyott most néztem , de még nem tudom hogy fog tetszeni a játék vegyes érzelmeim vannak a játékkal kapcsolatban. Egyszer azt érzem tetszik egyszer meg azt hogy nem tetszik .

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#171318) Rebell


Rebell
senior tag

Nem vészes a platina, egyedül erre kell figyelni

All Allies Joined, ezt könnyen el lehet rontani.

(#171319) belan válasza ProEvoFan (#171316) üzenetére


belan
addikt

Platinája kb pokember szintű könnyű , gad of war-nak már jóval nehezebb szerintem .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#171320) FollowTheORI válasza keIdor (#171300) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azért látszik hogy a HZD még kisebb memóriára van textrúra szempontból optimalizálva... az X meg ugye sokkal részletesebb textúrákat kapott az RDR2 esetén is.
Szerintem a PS4 RDR2 nem lenne ennyire más, persze nyilván egyéb dolgokban/részletekben is van azért fejlődés.

Mondjuk a víz még RDR2 esetén is furcsa... nem víznek hat, hanem inkább egy sűrű zselének ezzel a furcsa korlátozott hullámzással... stb. Szóval van még hova fejlődni. :D

Kíváncsi leszek az új kozolokkal kapnak e majd a mostani exkluzívok egy remastert, pl sokkal nagyobb és részletesebb textúrákkal.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#171321) _drk válasza FollowTheORI (#171320) üzenetére


_drk
őstag

HZD-ben eltudnék képzelni vagy 5x nagyobb látótávolságot. Helyenként eléggé megtöri a látványt a köd.
Főleg magasabb hegyről lenézve semmit nem látsz.
De közelebbre tekintve, nem tudom mikor lesz elég egy i3-as egy aktuál **50-es karival, hogy ilyen látvány legyen...

(#171322) Bencus88


Bencus88
nagyúr

CD galaxisra esett a választás, 19790-ért. Aki rendelt tőlük, rendes angol borítós, időbe megkapta? köszi

(#171323) Bencus88 válasza Bencus88 (#171322) üzenetére


Bencus88
nagyúr

most nézem, ebbe nincs szállítási díj, akkor marad a kv

(#171324) Lackooo84 válasza erahurka (#171306) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ugye nem a legnehezebben toltad? Ott valami eltalál marad 1hp. :DDD Meg a nagydarabok is csak 2 fókuszcsíkkal kiüthetők.

The Truth is out there...

(#171326) ProEvoFan válasza Lackooo84 (#171324) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Közepes fokozaton is kettő fókusz kell a kiütéshez.

(#171327) Carlos Padre válasza saelin (#171299) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tökéleteses leírtad milyen érzéseket hagyott bennem a játék. A Raiders free részével játszottam anno, de a Spacelords-ban 1es szinten indultam, és nem kicsit volt frusztráló. El is engedem az a játékot, kár érte.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#171328) Carlos Padre válasza erahurka (#171306) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Lesznek benne géppuskás nagydarab csávók? :Y :W

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#171329) Carlos Padre válasza Rebell (#171318) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az időre menő hunting grounds feladatokról meg nem beszélünk, hagy legyen meglepi ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#171330) sting2 válasza Lackooo84 (#171324) üzenetére


sting2
addikt

Még azon az erősségen is botrány könnyű.
Mondom ezt úgy, hogy nulla fejlesztést teszek a játékba, semmivel nem foglalkozom, csak ahogy dobálgatja rám a szintlépésekkel járó 10%-okat, a játék azokkal operálok.
Nem csinálok meg semmilyen tevékenységet csak ami szervesen, kikerülhetetlenül kell a story menetéhez.
A lényeg úgy is az elkapásokkal járó előnyök, illetve a hirtelen, kiszámíthatatlan, helyváltoztatás kombinálása és a jókor elsütött fókusz.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#171331) ProEvoFan válasza sting2 (#171330) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Csak fókuszt és eszközt generáló perkeket használok.Így a tuti mert sokszor tudom használni a kiütést.

(#171332) james001


james001
veterán

Nem tudom vót-e már,de ezen meglepődtem :)
Soul Calibur VI 2B dlc

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#171333) rumkola


rumkola
veterán

Uncharted: A Nathan Drake Collection 5.590.- az ALZA -n.

(#171334) RangerFox válasza rumkola (#171333) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Most már annyi lesz mindig, bekerült a playstation hits játékok közé egy rakás más játékkal együtt.

(#171335) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Még nem hivatalos, de Wallmart és néhány US bolt már kilistázta.

Crash/Spyro Bundle érkezik

Live-Die-Respawn

(#171336) marilllyo válasza ProEvoFan (#171331) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem az a kedvenc "ultim", amikor a levegőbe ugrik és behálóz mindent. Legnehezebb szinten van annak értelme?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#171337) CsonkaImo válasza oriic (#171335) üzenetére


CsonkaImo
addikt

MediEvil-ről jöhetne infó inkább, lehet jobban várom mint a most megjelent RDR2-őt. :DDD

(#171338) oriic válasza CsonkaImo (#171337) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerdán jön a trailer abból.

Live-Die-Respawn

(#171339) CsonkaImo válasza oriic (#171338) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Szuper! :R

(#171340) Carlos Padre válasza marilllyo (#171336) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Stan Marsh kombó? :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#171341) Lacko66


Lacko66
tag

A konzolon lévő üzenetküldő alkalmazásban lehet változtatni a beszélgetések háttérszínét ? A szürke alapon lévő fekete betűk enyhén szólva olvashatatlanok. Átnéztem a beállításokat de én nem találtam ilyen opciót de attól még lehet, hogy van. (PS4 Pro a gép ha ez számít esetleg valamit)
Köszi előre is ha valaki tud megoldást erre.

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

(#171342) EnterR válasza Lacko66 (#171341) üzenetére


EnterR
veterán

Nem lehet, nekem is kéne. :(

PSN ID: marquuard

(#171343) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

Sziasztok!!
Olyan kérdésem lenne, hogy barátommal megvan osztva a profil, az övén van plusz. Elkezdtem az ő gépén az rdr- t az én profilomon, ilyenkor a mentést át tudom vinni valahogy az én gépemre vagy az ő profiljával tudnám csak ott folytatni?
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#171344) marilllyo válasza Sturdiridge (#171343) üzenetére


marilllyo
veterán

A mentések a profilhoz kötöttek. Oda viszed ahova szeretnéd.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#171345) andrey.


andrey.
csendes tag

Sziasztok!

Ezzel a monitorral müködhet a PS4?

Válaszokat előre is köszönöm.

Ne aggódj a holnap miatt, hisz a mai nap is csak egy holnap ami miatt tegnap aggódtál!

(#171346) KaitouP válasza andrey. (#171345) üzenetére


KaitouP
veterán

Aha. :) (Pont egy ilyet adok el 28-ért. :DDD)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#171347) Sturdiridge válasza marilllyo (#171344) üzenetére


Sturdiridge
tag

Dee plusszal feltöltődik a felhőbe, ugye🤔 Ez ilyenkor érvényes az én profilomra is? Vagy máshogy kell átvinnem?

(#171348) seniman válasza Sturdiridge (#171347) üzenetére


seniman
addikt

Esetleg a saját gépeden le kell töltened a felhőből.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#171349) marilllyo


marilllyo
veterán

Volt szó múltkor arról, hogy egyes játékoknál a HDR bekapcsolásával fakó elmosott színek köszönnek vissza a játékokból. Nálam ez a Battlefront 2, Battlefield V és most a RDR2-nél is érezhető. Kicsit googlezgatva nem vagyok ezzel egyedül... Többen is írják, hogy a játék HDR "képességei" nem az igaziak.
Youtube videót is találtam erről. Nézegetve a kommenteket van ott pár drágácska tv is... szóval nem gondolnám, hogy a TV-vel van a probléma, hovatovább x1-en is tapasztalnak ilyet.

Kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban?!

PS4 facebook topicba bukkant fel ez a téma...azért jutott eszembe.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#171350) Wesder


Wesder
félisten

DmC1 DE és DmC4 SE
A két jàtékkal van tapasztalata valakinek? Melyiket érdemes megvenni? A Resident Evil 4-en is gondolkozom, mert PS2-n sokat jàtszottam, most meg ugye 1080p@60.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.