Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#170351) .LnB válasza Beckett (#170347) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én eddig tiltottam. Szinte teljesen. Nem is játszottam előtte. Viszont nemrég beszélgettem valakivel, és igaza volt. Azt beszéltük, hogy ha tiltom, akkor majd egyre jobban akarja, és abból még nagyobb baj lehet. A megoldás az (most már szerintem is), hogy ha nem tiltom, viszont rendszert, és szabályokat állítunk fel. Majd.. Mert az én fiam szerencsére még is akar játszani. Abszolút nincs az, hogy ő mondja, hogy játszana. Ezért remélem 1-2 évig még nem is akar majd.

A hónapban volt olyan, hogy ingyenes volt a Crew 2, ketten voltunk itthon kipróbáltuk, ő nézte. Aztán mondtam, hogy kipróbálhatja. 10 perc után vége lett letette a kontroller-t. A Forza Horizon 4-et nem is akarta már kipróbálni, csak nézte. Válogattunk a kocsik között meg ilyesmi (imádja a kocsikat, meg a vonatokat). De a FH-nál már volt mikor kérdezte, hogy apa nem játszol vele? A Trials Rising beta-t is előtte próbáltam ki, röhögött nagyokat mikor elrontottam, de mikor mondtam, hogy ennyi. Akkor nem reklamált. Spider Man-t is látta néha. Tetszett neki New York, de azzal sem akart játszani. Szerencsére annyira elvan a Lego-val, favonattal és a sok játékával, hogy nem is érdekli. Viszont most már nem lesz titokban tartva meg ilyesmi.
Persze az erőszakos játékok az teljesen más téma, úgy mint az erőszakos filmek, mesék. A legfelnőttesebb film amit néztem vele az az Interstellar volt. :D Nekem a kedvenc filmem, ő meg szereti az űrt, mint témát. Szájtátva nézi végig a SpaceX kilövéseket. És sokat is beszélünk, olvasunk róla. :)

Szóval a te nézőpontod áll legközelebb az enyémhez. Na, de 3-6 évesen GTA V-tel játszani... az nem oké.

(#170330) penge111 Szokásom elírni a címét. Bloodborne lesz az. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#170352) Deck válasza .LnB (#170351) üzenetére


Deck
titán

Senkise írt 3 éves kort. 5-7 évesen meg szerintem oké.

Az a film nekemis is a kedvencem.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#170353) .LnB válasza Deck (#170352) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#170354) Deck válasza .LnB (#170353) üzenetére


Deck
titán

Ki? Én tuti nem..

PS5

(#170355) sirarcheer válasza Deck (#170352) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Pegi 18+ vs 5-7 év nem oké.
Te döntésed, tiszteletben tartjuk, de nem oké. Szerintem!

#170356 Ámen!

[ Szerkesztve ]

PSN: sirarcheer

(#170356) Deck válasza sirarcheer (#170355) üzenetére


Deck
titán

Mármint szerinted nem. Én is ilyen fiatalon kezdtem a gta, nfs-el aztán meglehet nézni milyen egy fasza fickó lettem.. ;]

PS5

(#170357) Wesder válasza Deck (#170354) üzenetére


Wesder
félisten

.LnB írta.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#170358) hitchins válasza gianni85 (#170346) üzenetére


hitchins
őstag

Azt hittem exclusive-ra gondolsz.
Mondjuk szemely szerint en orultem volna ha inkabb ezeket halasztjak el :)

(#170359) vonSux válasza Deck (#170356) üzenetére


vonSux
őstag

Az fontos, hogy legalább Te higgy magadban ;] by the way az egész beszélgetés a hároméves gamerrel indult. Aztán lehet, hogy csak kamuzott a kiskampó, mert azt látta otthon, hogy illik nagyot mondani.

[ Szerkesztve ]

(#170360) Deck válasza vonSux (#170359) üzenetére


Deck
titán

Én a "aztán miközben öltöztetetem, jön oda az ovis társa (5-6 évesek" azokra reagáltam. A 3 éves kicsi azért :D

PS5

(#170361) .LnB válasza vonSux (#170359) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Három évesek voltak, akkor jött oda hozzám a kiscsávó anyukája. Aki általánosban osztálytársam is volt szóval jól ismerjük egymást. Hogy tudja, hogy én is szoktam játszani. És szerintem normális az, hogy a férje a GTA-val engedi játszani a kicsit? Mondtam neki, hogy kurvára nem. Erre elkezdte mesélni, hogy a mentek valahova kocsival, és a gyerek oda akart kapni a kormányhoz, hogy üssék el a járdán sétálókat. Ott már elég mérgesen kérdeztem vissza, hogy ez szerinted normális? B+? Hát jó,tudja...
De ha egy szülő engem kérdez, ilyenek után akkor már szerintem mindegy is..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#170362) Deck válasza .LnB (#170361) üzenetére


Deck
titán

A rossz nevelés nem a játékok hibája.

PS5

(#170363) Zoltn


Zoltn
senior tag

FB-n éppen GTS verseny van élőben, Báder gyerekkel a rajtrácson! :R Tessék szurkolni! :D

"Music is your only friend. Until the end!"

(#170364) vonSux válasza .LnB (#170361) üzenetére


vonSux
őstag

Kb ennyi a sztori, kár is ragozni.

(#170365) Callisto válasza Deck (#170362) üzenetére


Callisto
őstag

Attól, hogy Te vagy más nem lett retardált (még), mert 5 évesen már (agresszív) játékokkal töltötte a szabadidejét nem jelenti azt, hogy egyáltalán nem lehet rossz hatással a jellemfejlődésre. Tovább is kéne látni saját orrunknál. Mondjuk lehet, nálad éppen a korai GTA-zás akadályozza ezt meg felnőttként. ;]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#170366) manu75


manu75
aktív tag

Ha valakit esetleg érdekel egy Fifa19 kedvezményes kód.

"Save 30% on FIFA 19 Standard Edition by entering your exclusive voucher code below at PlayStation™Store.*

FM2RAGAN4L

Offer ends 00:59 BST on 25 October."

(#170367) mike1334 válasza Callisto (#170365) üzenetére


mike1334
veterán

Én emlékszem kb 8 éves voltam, amikor egy olyan játékkal játszottam, ami arról szólt, hogy a kis aranyos lakók élték mindennapjaikat, erre jött egy bajuszos, agresszív, feltehetően bedrogozott (gomba!) külföldi, aki minden ok nélkül addig taposta őket, míg le nem estek az útról, ráadásul szétvert mindent, mert kereste a kis megtakarításukat, amiket gondosan elrejtettek a téglafalakban.

Traumatikus élmény volt.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#170368) Wesder válasza mike1334 (#170367) üzenetére


Wesder
félisten

Ez kész:DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#170369) Bogyi007 válasza Nayrobi (#170232) üzenetére


Bogyi007
veterán

Burnout Paradise Remaster egy King Of Fighters játékkal kombinálva kijön 12 fontból...

Gondolkodóba estem...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#170370) mike1334 válasza Wesder (#170368) üzenetére


mike1334
veterán

Régen is erőszakos volt (majdnem) minden játék, csak a grafika lett jobb :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#170371) Neo*


Neo*
csendes tag

Sziasztok!

Erősen gondolkodóba estem egy ps vásárlásán, alapvetően pc-n játszom, de van néhány ps exclusive cím, amit végig szeretnék játszani. FullHD-s TV ill. monitor áll rendelkezésemre. Véleményetek szerint érdemes ezért a néhány címért ps4 pro-t venni, vagy untig elég nekem egy slim is így 2018 év végén? Új vs használt is kérdés, nézegettem újat akár részletre is lehet, használt slimek már vannak 60-70 körül is. Ti mit tanácsoltok?

Játéklista ami érdekel:
-Driveclub
-The Last of Us 2
-The Last Guardian
-Uncharted 4
-Bloodborne
-God of War
...talán még a Spiderman, de így elsőre ezek amikkel játszani szeretnék.

Válaszokat előre is köszönöm!

(#170372) hombre[EU] válasza mike1334 (#170370) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Sok múlik a grafikán. 6-7 évesen faterral oda-vissza toltuk a Doom,Heretic,Wolfot, de annyira "gagyi"(valójában epic) volt a látványvilág és minden egyéb a mai játékokhoz képest,hogy egyáltalán nem befolyásolta az elménket. Ahogyan a mūanyag zöld katonák-tankok,mínium-alumínium bomba és a tejgumis csúzli. A GTA V ezekhez képest egy élethū szimulátor amit én se adnék gyerek kezébe.

Life, Uh, Finds A Way

(#170373) Bencus88 válasza Neo* (#170371) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ez mind rajtad múlik, érdemesnek érdemes persze, a kérdés hogy szánsz e ennyit rá. Ha megengedi a pénztárcád akkor prot vegyél, ha nincsenek akkora igények akkor slimet, bár óriási különbség nincs a kettő gép között. Ha az a cél, hogy végig játszd és tovább add bően jó a használt is. De tényleg minden a pénztárcádon múlik.

(#170374) hombre[EU] válasza Neo* (#170371) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Attól függ számít-e a pénz? Ha nem Pro. Ha igen akkor tavaly november végén elég olcsón lehetett kapni új slimet, szerintem idén sem lesz másképp. A Pro €350 alá nem gondol,hogy lemegy és a különbözetbōl majdnem az összes kijön a listádból

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#170375) Nigér


Nigér
őstag

Sziasztok!

UK acc-hoz vennék feltöltőkódot magyar címre regelt Paypal-lal, tudnátok erre megbízható weboldalakat?
:R

(#170376) .LnB válasza Zoltn (#170363) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Báder-t meglökték a Group B versenyben, a Portugál még sem lett még figyelmeztetve sem. :( Ettől függetlenül az a verseny brutálisan jó volt! :Y

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#170377) erahurka válasza Nigér (#170375) üzenetére


erahurka
félisten

Bemész az újságoshoz és veszel egy PaySafe Cardot. Nyilván nem fogod tudni elhasználni egyszerre a teljes összeget, de lehet egy feltöltéshez több kódot is beváltani, úgyhogy nem vész el a pénzed. Szerintem a legegyszerűbb megoldás UK Store-hoz, ha nem akarsz bankkártyát kapcsolni a PSN profilodhoz.

(#170376) .LnB: Mindenki lökött ott mindenkit, egy daily race-en sima SR E-ként jött volna ki onnan a top 4 :DDD Blazsán viszont már döntős! :))

[ Szerkesztve ]

(#170378) .LnB válasza erahurka (#170377) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Báder-t figyelmeztették korábban egy esetnél. Utána vezetett, majd a Portugál simán kitolta. Ott csak ketten voltak, hátulról meglökte. Azzal vette át a vezetést a srác.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#170379) Neo* válasza hombre[EU] (#170374) üzenetére


Neo*
csendes tag

Köszönöm a gyors válaszokat. Na igen ez a fránya black friday, azt hiszem akkor azt megvárom mindenképp, annyira nem sürgős a dolog.

Mégegyszer köszönöm.

(#170380) Nayrobi válasza Bogyi007 (#170369) üzenetére


Nayrobi
őstag

Én is ezen agyaltam, burnout meg még valami, de aztán inkabb megvettük az onrusht felesbe, talán így már megéri.

(#170381) Nigér válasza erahurka (#170377) üzenetére


Nigér
őstag

Hm..., erről még nem is hallottam.
Utánanézek, köszönöm!

Nem egyértelmű, mert ezzel a paysafecard-dal 16 jegyű kódot kapok, a ps store-ba meg 12 jegyűek a reedem kódok.
És a fizetési beállításoknál sem látom, csak paypal, bankkarel, vagy a 12 digit feltöltő :F

[ Szerkesztve ]

(#170382) Deck válasza Neo* (#170371) üzenetére


Deck
titán

Pro-n ezek közül vagy nagyobb felbontással vagy jobb fps-el futnak a játékok.

PS5

(#170383) Neo* válasza Deck (#170382) üzenetére


Neo*
csendes tag

Felbontás nem kérdés, monitorom meg a tv-m is csak 1080p-s.

(#170384) Nigér válasza Nigér (#170381) üzenetére


Nigér
őstag

Megvan már, figyelmetlen voltam.

(#170385) Bogyi007 válasza Nayrobi (#170380) üzenetére


Bogyi007
veterán

KOF sem tűnik rossznak, a verekedős játékokat kedvelem is, a Burnout meg alap. Most is játszottam Ps3-on és mivel Xbox One konzolon is elérhető számomra a BC alatt így ott is játszom.
Így meg ha jól nézem a remaster tartalmazza az összes megjelent kiegészítőt is hozzá, azok meg nem voltak meg anno előző generációban.

Köszönöm a linket! :C :R

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#170386) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nothing can stop a real gamer... :D

Spiderman a reptéren hordozható PS4 kit

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#170387) nincsnév007


nincsnév007
őstag

a ps4-hez bármilyen usb 3.0 külső merevlemez jó?

(#170388) Kendek válasza nincsnév007 (#170387) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Előfordulhatnak kompatibilitási problémák, plusz azért vannak követelmények (pl. játéktelepítéshez minimum 250 GB-os adathordozó szükséges).

<-ƘƘ->

(#170389) nincsnév007 válasza Kendek (#170388) üzenetére


nincsnév007
őstag

igen, arról hallottam. minimum 2 terában gondolkodok.
Maxtor M3 Portable 2.5" 2TB USB 3.0. Ez müködhetne vele?

(#170390) Tyler Durden válasza .LnB (#170351) üzenetére

Nálunk a lányom 11 a fiam 9 éves. Egyik se játszhat GTA style játékokkal, sőt én nem játszom elöttük olyannal, ami szerintem még nem való a korosztályuknak. /ezek a játékok estére maradnak, mikor már alszanak vagy a szobájukban vannak/. A múltkor voltunk nagyon jó barátainknál és ment a GTA, én pofátlan módon fogtam és bedobtam helyette a lego marvel-t. Lesz még elég idejük ezekkel a játékokkal is függeni, most a lányomnak elég a sims, fiam meg holnap kapja szülinapjára a spiderman deluxot (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#170391) Tyler Durden

Pár perccel ezelőtt a végére értem az UC4-nek. Tudom már mindenki végignyomta a topikból, így nem akarom bő lére ereszteni a mondandómat :U Nekem fantasztikus élmény volt, mindig is imádtam ezt a sorozatot, mint anno gyerekkoromban az Indiana Jones filmeket. Azon gondolkozom, hogy hiába játszottam végig az 1-2-3-t, megveszem remasteredben digitálisan, hogy meglegyen a gyűjteményben. Az uncharted: lost legacy-t is végig fogom vinni, de most kicsit pihentetem ezt a vonalat. A következő aminek nekiesek /már megy az install/ az a HZD lesz :DD

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#170392) Bogyi007 válasza Nayrobi (#170380) üzenetére


Bogyi007
veterán

Meg is vettem őket. Meglepődtem, ugyanis Uk Store alól működött a hazai MasterCardom. De így legalább a Wallet Balance is kinullázódott. :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#170393) Deck válasza Tyler Durden (#170390) üzenetére


Deck
titán

Mer a Spidermanbe nincs erőszak? Én nem így emlékszem.. ;] Simsbe is lehet érdekes dolgokat csinálni.. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#170394) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

PlayStation In-Ear Stereo Headset-et érdemes megvenni? Ahogy látom már nem igazán lehet kapni. Egy helyen találtam még 16000Ft. Szerintetek megér ennyit? Vagy inkább egy PlayStation Gold headset-re ruházzak be?

(#170395) erahurka válasza Gabesz1019 (#170394) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem akkor már vegyél Goldot. Vagy bármilyen Androiddal működő headsetet.

(#170396) Tyler Durden válasza Deck (#170393) üzenetére

Sims-ben semmi nincs, ha csak a puszilkodást nem vesszük annak. Spiderman pedig comics alapú, szerintem ne vegyítsük a GTA nyers erőszakával, vagy a kurvákkal benne stb..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#170397) Nayrobi válasza Bogyi007 (#170392) üzenetére


Nayrobi
őstag

Én vagy 6 éve a magyar mastercardommal fizetek az uk accomon, egyszer se volt problémám vele.

(#170398) BornToBePuli


BornToBePuli
aktív tag

Sziasztok!

Nekem olyan problémám van, hogy nem tudok fizetni a store-ban, csak, ha veszek feltöltőkártyát.
Van hozzá adva Paypal, egy Mastercard kártya is.
Eltávolítottam már őket, hozzá adtam. A konzolon a vásárlásnál mindig elkéri a kártyám adatát, annak ellenére, hogy fixen hozzá van adva. Persze azt írja ki, hogy rossz adatot adtam meg. Ha Paypal-lal akarok fizetni, akkor azt is hozzá akarja adatni, annak ellenére, hogy hozzá van adva. Majd erre is azt írja, hogy nem jó Paypal adatokat adok meg. Ami ugye nem igaz, mert ezekkel az adatokkal be tudok lépni a Paypal fiókomba.

Android app-ból a vásárlás már jó ideje nem megy. Mindig azt írja, hogy próbáljam meg PC-ról.

Web-nél meg: "We've encountered an error while processing your order. Please try again later.". Megpróbáltam már később is, de semmi. Sokszor itt is úgy jelzi, hogy nincs hozzá adva egy fizetési mód sem. Pl. most a Paypal-t magától eltávolította.

Ez a probléma már hetekkel ez előtt is folyamatosan fennállt. Csupán wallett-ból tudok fizetni.
Paypal kapcsán meg mindig jön, hogy a Sony egy fizetési megállapodást megszüntetett velem.
Írtam már az ügyfélszolgálatnak, de még egyelőre semmi válasz.

Esetleg valakinél jelentkezett már hasonló porbléma?
Köszi a válaszokat!

Read only felhasználó

(#170399) markknight válasza BornToBePuli (#170398) üzenetére


markknight
veterán

Nálam az van,
hogy csak a PS-rõl tudok vásárni, géprõl és telefonról nem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.