Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#171251) .LnB válasza ProEvoFan (#171249) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na igen, mindig azt vallom, hogy biztost, bizonytalanra ne. Ráadásul ahogy ldave is írta ez a modell frissítés lehet simán csak költséghatékonysági változtatás is. De ugyanakkor lehet hűtés módosítás is. A fene tudja. A hétvége folyamán majd elődöntöm. És megpróbálok majd utána olvasni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#171252) Edem05 válasza .LnB (#171247) üzenetére


Edem05
őstag

Jó tanács, a medvébe nem elég két közeli shoti lövés, megevett a francba.

Soha nem mondták még neked, hogy a medve nem játék? :DDD

(#171253) b. válasza .LnB (#171251) üzenetére


b.
félisten

Szerintem is, ezt írtamm pont az előbb a másik topikba neked egyébként . Örülök , hogy megjött a géped, gyere COD ot is tolni ám :) :R

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#171254) penge111 válasza .LnB (#171251) üzenetére


penge111
addikt

Ha halk, akkor szerintem ne csereld. Van mas jatekod, amivel be tudod tesztelni. Nem emlekszek mik alatt akar felszállni némelyik pro modell. Egyre emlekszek: a Gow térkép használat alatt tobben irtak, hogy ott nagyon hangos tud lenni.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#171256) RangerFox válasza korte73 (#171248) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A játékkal kapcsolatos tapasztalatokat, élményeket szívesen olvassuk, de a játékkal/küldetéssel kapcsolatos kérdéseket a játék topikjában tegyétek fel.

(#171257) Carlos Padre válasza .LnB (#171251) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Próbálj ki más játékot is azért, a RDR alatt nekem sem pörgött fel, ami azért nem semmi. Nyilván nem hajtja teljesen ki a gépet meg így sem, tudnak programozni a srácok.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#171259) Carlos Padre válasza Xaels (#171245) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát nagyon nem. A Syberia 3-hoz tudnám leginkább hasonlítani.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#171261) Carlos Padre válasza WaterWave (#171235) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tetszik, hogy milyen szinten odafigyeltek a részletekre. Tegnap kikötöttem a lovamat, majd mikor elmentem mellette felemelte a farkát és nyakonfosott :C

Good job Rockstar Games :R

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#171266) Jim-X válasza #20844032 (#171238) üzenetére


Jim-X
őstag

Azaz, a zene is brutalis, nagyon hozza a hangulatot. Na meg Arthur es a tobbiek beszede... :Y

Amugy volt mar, hogy en is is neztem steamet, vagy vegigjatszast, de kb. csak arra volt jo, hogy meghozza a kedvem es elinditsam en is, aztan csapassam. Legutobb pl. belefutottam egy Uncharted 4 vegigjatszasba...hat nem vegigtoltam megint? :DDD ;]

(#171232) izd6583sawoe: Nagyon szepen osszefoglaltad, maximalisan egyetertek veled :K

(#171252) Edem05: Regi szekely mondas ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#171267) saelin válasza .LnB (#171247) üzenetére


saelin
veterán

Tudom hogy sokan nem szeretik itt, de a No man's sky-al kellene kipróbálni a gépeket. Úgy széthajtja a hardvert mint egyik exclusive cím sem. Gyakorlatilag az első loading screen után átmegy a ps4 repülőgép üzemmódba.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#171268) Zoleee83 válasza .LnB (#171251) üzenetére


Zoleee83
addikt

ldave-nek is irtam tegnap, hogy nem véletlenül más a típusszám.
Legtöbbször jobb minőségű IC-ket, kondikat, chipeket, nyákokat használnak.
Ezek az újabb alkatrészek általában beszerzési/gyártási szempontból is olcsóbbak, mert kevesebb garanciális probléma merül fel, így költséghatékonyabb is egyben.
Nagy elektronikai gyártó cégnél húztam le néhány évet pici rálátásom van.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#171269) #13055232


#13055232
törölt tag

Üdv! Olyan problémám van, hogy szeretném letölteni a Red Dead Redemption 1-et PS3-ra de nem sikerül.
Rendelkezem PS+al, és van olyan funkció hogy letölthetem EXLUSIVE játéként egy próba verziót amivel pár órát lehet játszani. Első sorban hozzáadtam web-en keresztül ezt az EXLUSIVE verziót, és a PS3-on Dowloand listájába ki is dobta le is töltöttem. Játszottam vele. Viszont, amint lejárt a játék időtartama, amikor el akartam indítani automatikussan a Ps Store-ra irányított, le is akartam tölteni és megvásárolni de amint rá megyek a Download-ra lefagy  Próbáltam weben hozzáadni a letöltési listához de egy hibaüzenetet dobott ki. (Sajnos nem tudtuk lejátszani a játékot a PlayStation3-on. Kérlek próbáld újra.) Más verzióba sajnos a Store-on nincs fent. Esetleg valami ötlet? Vagy ez azért van mert leszedtem a próbaverziót, és most nem engedi online letölteni a teljes játékot? 

(#171270) .LnB válasza saelin (#171267) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezért nem veszem meg a NMS-t. Ráadásul az tuti nem a ps hibája, ha az a játék ennyire megizzasztja. Nem tudom, ha egy RDR2-t így bír akkor én elégedett vagyok. Spider-man, RDR2, Driveclub, CODBO4, ment eddig rajta. Ki se volt közben kapcsolvaa a konzol. Most megnézem még az Uncharted 4-et.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#171271) danielgalaxy válasza .LnB (#171270) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

HZD alatt pörgette néha, ha még megvan, azzal is tehetsz egy próbát. Nekem is egy 7116B verziós Pro van, de egy kezemen meg tudom számolni, az egy év alatt hányszor pörgött fel igazán. Viszont ha már így alakult, mindenképp cseréld hétfőn, és számolj be a tapasztalatokról, így legalább tudni fogjuk, van-e valami hallható különbség a verziók között.

(#171272) CsonkaImo válasza danielgalaxy (#171271) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Azért ez nem ilyen egyszerű. A mostani gépet tudja, hogy nem hangos, de mi van ha az új meg az lesz? Gondolom nem sok tapasztalat van ezzel az új szériás PS-sel. Elég nagy a szórás a már megjelent verziók között is. Valakinél ordít a gép, és valakinél teljesen csendben van. Én nem kockáztatnék.

(#171273) FollowTheORI válasza CsonkaImo (#171272) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

[PS4 Pro CUH 7216b / 7200 Lüfter / Fan |Spulenfiepen / Coil Whine]

Szerintem se érdemes, ha a mostani jó... szvsz ugyanolyan szórás lesz ebben is... a fenti videó alapján semmi javulás nincs, sőt még lehet rosszabb. :)

Szerintem (is).

Bundle meg ha jól értem amúgyis csak a dobozában más, a gép tök ugyanaz a sima fekete + a játék.
Ez meg megvan neki most is.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#171274) Tyler Durden

Olyan kérdésem lenne, hogy a HZD lemezesen van meg, most láttam akciózva a kieget a store-ban és megvettem/letöltöttem. Automatikusan bekerül az alapjáték alá így a kieg vagy van még vmi teendő? /sorry de ez az első ilyen játék aminél az alap lemezen van meg, a kieg pedig digitálisan/ :F

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#171275) Carlos Padre válasza Tyler Durden (#171274) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Semmi egyéb dolgod nincs vele.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#171276) seniman válasza Tyler Durden (#171274) üzenetére


seniman
addikt

Kiírja majd a kezdőképernyőn,hogy incl. Frozen wilds,fent a jobb sarokban.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#171277) tothl válasza danielgalaxy (#171271) üzenetére


tothl
addikt

Nekem tavaly karacsonyi pro van es atom halk.

(#171278) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt az automata rögzítést, hogy lehrt kikapcsolni? Eddig csak azt találtam meg, hogy milyen hosszú legyen a videó amit rögzít. De ott kikapcsolás nincs.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#171279) body007


body007
addikt

Sziasztok!
Joy szerelot keresek!
Thx :R

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#171280) Tegla80 válasza .LnB (#171278) üzenetére


Tegla80
addikt

Mar neztem En is,h kimeljem az ssd-t az ilyen szamomra nem kello dologtol,de off nincs sajna.
Szval nalam 3percre van allitva....
Ezt amugy jelezhetne valaki aki beta fw tesztelo lesz,h rakjanak mar be egy off gombot is. :D

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#171281) kentucky válasza body007 (#171279) üzenetére


kentucky
őstag

Mi a baja?

(#171282) Carlos Padre válasza .LnB (#171278) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Miért kéne kikapcsolni?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#171283) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Megvettem a red deadet. Remélem tényleg jó. Multi mikorra várható?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#171284) Tyler Durden válasza seniman (#171276) üzenetére

Thx! A kieg mennyi játékidőt ad hozzá az alapjátékhoz? Kellően tartalmas?

Carlos Padre: neked is köszi :R

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#171285) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Ha már venti pörgés. Nálam a legújabb pro van. 2 hónapos kb. Bf1 alatt úgy zakatol,mint a soha sem újrapasztázott ps4-em :) akkor most rossz?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#171286) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Sziasztok! PS4 Pro-nál lenne egy olyan problémám, hogy a HDR be van kapcsolva, de a kép sem a tévén, sem a monitoron nem HDR. Ráadásul mindkettőn írja hogy az, de köze nincs hozzá. Kell valamit külön állítani rajta?
A capture kártya is azt írja hogy a tartalom nem HDR. Valakinek valami ötlet?

A játék az nem játék!

(#171287) .LnB válasza Carlos Padre (#171282) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért veszi állandóan, feleslegesen? :) Képeket szoktam mentegetni, de videót nem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#171288) FIREBLADE78 válasza .LnB (#171287) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Mit vesz? Én mindig felakarok venni játékot amikor multizok,de soha sem sikerült 😁😂

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#171289) marilllyo válasza FIREBLADE78 (#171285) üzenetére


marilllyo
veterán

Az a baj, hogy a PS4-nek között a hangerő pont annyira váltakozó, mint a felhasználók megítélése ezzel kapcsolatban. Felesleges ezen agonizálni srácok. Ami egyiknek hangos...az a másiknak normális. Nem lehet ezt normálisan megítélni sem eldönteni.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#171290) marilllyo válasza body007 (#171279) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem, amit egy "férfi" nem tud megszerelni magától egy ds4-en, azt már a szerviz is cserélné újra. :DDD ;]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#171291) Carlos Padre válasza Tyler Durden (#171284) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Érdemes megvenni, mert bár a sztori rövid, de jó és a mellékküldetések is jobbak, új, erősebb gépek, fegyverek és ruházatok, szóval pár óra ebbe is belemegy majd. És ha lehet még szebb mint az alap játék.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#171292) syIex


syIex
veterán

Olyan gondom lenne amit igazából nem most vettem észre, de már zavar nagyon. Szóval van egy PS4 Slim-em és a TV-n ahogy rá van kötve minden széle egy kicsi kilóg és a dolgok legszéle nem látszódik. Mit lehet ezzel csinálni? :F

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#171293) rumkola válasza syIex (#171292) üzenetére


rumkola
veterán

kapcsold ki a tv menüjében a túlpásztázást, nagyítást stb...
automatilkus vagy 16:9 legyen

(#171294) seniman válasza Tyler Durden (#171284) üzenetére


seniman
addikt

Relatív.Mire mindent kibogozol,kb.20óra belemegy.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#171295) Xaels válasza syIex (#171292) üzenetére


Xaels
félisten

[link] ezt próbáld meg csak értelemszerűen nem nagyítani hanem kicsinyíteni kell.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#171296) syIex válasza rumkola (#171293) üzenetére


syIex
veterán

Köszi! 16:9-en volt mégis úgy lecsípett róla kicsit. Most átálítottam "Levágás nélkül"-re és így tökéletes! :R

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#171297) KaitouP válasza Xaels (#171245) üzenetére


KaitouP
veterán

Vittem, köszi! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#171298) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Hali!

RDR2 rendelt valaki innen? Úgy látom itt a legolcsóbb, esetleg más ötlet? köszi

(#171299) saelin


saelin
veterán

Eddig bírtam a Spacelords nevű játékkal. Rage quit lett a vége... :(
Most jön egy kis rant, akit nem érdekel a véleményem az ugorja át a kommentem!

Pár nap alatt szépen kirajzolódott hogy mik a legnagyobb hiányosságai a játéknak: Imbalanced karakterek kötelezően vannak pvp-ben összeengedve, az account lvl passzívjai komoly előnyhöz juttatják a régebb óta jatszókat. Ez különösen azért komoly probléma, mert a player base rettentően kicsi és a matchmaking buta mint a kő. Simán berak lvl 1-es játékost egy 100-200-as szintű mellé, akár antagonist-nak is simán besorol ellened ilyet, ami még lvl60-on is durva... nemhogy kezdőként.
Hogy érthető legyen:
- A védelmi és offenzív passzívok szintenként növekednek %-osan. Nagyobbat ütsz, lősz, de a védelmed miatt kevesebbet is kapsz. Ez már lvl 80-on pl 50%-os dmg redu-t jelent. Ebből a max cap pedig 95%. Szóval egy magasabb player 1-2 ütésből a padlóra küldi a kisebb játékost vagy one-shotolja stb. Ez a kezdő játékosnak csak frusztráció. Nem egyszer láttam hogy szegény newbie rage quitolt, mert direkt kipécézte magának az antag. Én próbáltam segíteni neki, de nem lehettem mindig ott... Sőt, ha megvolt a 30 lvl előnye, akkor én is szopóágra kerültem, mert Cqc-ban (közelharc) kevesebb pofonból leküldött mint ahogy én őt.
- Free to play reward rendszer. Felkészültem hogy grindolós lesz, de ez minden elképzelésemen túl tett. A legdrágább karakterek 180k-ba kerülnek és olyan 2-3k goldot tudsz összeszedni egy játékkal. Ezt az előző kommentemben kifejtettem bővebben... Nagyon sok időbe telik egy új karakter feloldása. Ha nem fejleszted a fegyvereidet (ami öngyilkosság), akkor egy 5-6 nap alatt megvan, de akkor ugye megint ott vagy, hogy van egy basic fegyverrel rendelkező karaktered és semmit nem érsz a jelenlegi szinteden.
- MMR (match making ranking) ez mindig nő ha nyersz és esik ha vesztesz. Tök egyszerű a képlet. Minél nagyobb az MMR-ed annál durvább lesz a pve. Többet sebeznek a mobok, több kell beléjük. Ha nem tudod tartani a lépést, akkor zátonyra futsz. A fegyvereidet ütemesen fejlesztened kell, hogy legyen dmg-ed, amit nagyon nehéz kivitelezni. Blueprint-eket kell farmolni amik a karakterek fegyvereihez valók. Daily reward-ként, küldetésenként x% eséllyel dobja őket a játék. Ritkák, és mint mondtam, minden fegyverhez egyedi tervrajz kell! Lehet olyat kapsz amit nem is használsz soha.

Nekem ott tette be a kaput a játék, hogy berakott mentorként egy marék lvl 1-5-ös player mellé, kaptam a nyakamba egy lvl 112-es antagot és én 60-ason próbáltam az objektívákat megoldani, védeni a kicsiket, ha elfogyott az élet, akkor életben maradni, amíg resetelődik a "respawn counter". Ráadásul a magas MMR-em miatt olyan durvák voltak a mobok, hogy csak én tudtam sebezni őket érdemben, míg a low lvl playerek 2-3 tárat beleengedtek egy mobba mire az megmurdált.

Ezalatt a pár nap alatt összeszedtem néhány embert akikkel együtt szoktunk party-zni, úgy azért fun tud lenni, de ha átlépsz egy bizonyos MMR határt és arra nem vagytok felkészülve, akkor jön a party wipe és mehet a kukába 15 percnyi stresszes játék. A baj igazán ott van, hogy az MMR nagyon kicsit esik, de túl gyorsan nő. Egy vesztéssel 1-2 pontot esik, míg egy győzelemmel 2-4-et növekedik... Wtf. Komolyan mondom ilyen frusztráló free to play játékkal én még nem játszottam! Néha felnézek redditre és ott is csak a sírás megy. Nagyon király a játék világa, karakterei, a kinézete és az átvezetői, de sajnos teljesen inkompetens a Mercury Steam a multiplayer zsánerhez. Nekik nem ez a piac való, hanem az amit a Hellblade, Firewatch, NMS, Subnautica képvisel. Az "AAA" kategóriás indie játékok.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#171300) keIdor


keIdor
titán

Még hogy nem szépek a játékok konzolon... íme amikor mindkét gép ki van használva, és még sok ilyen példát lehetne felhozni.

Red Dead Redemption 2 (One X) vs Horizon Zero Dawn (PS4 Pro) | 4K Graphics & Details Comparison

PC-sek vegyék csak a méregdrága, félmilliós RTX-eiket, amiket kapni sem lehet és RT-s játék sincs... :U (meg tartalom se, csak EA, Ubisoft futószalag címeik, na jó, az AC mostanában elég jó)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.