Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156024) Dr. Venkman válasza RangerFox (#156020) üzenetére


Dr. Venkman
tag

Melyik üldözős jelenet, amikor a gyerek után megy az elején? Arról én a játék végigjátszása után tudtam meg, hogy mém lett. Kiemelve belőle külön megnézve tényleg béna, de a játékban nem éltem meg annak. És voltak tök izgalmas QTE-k is ott, volt azoknak bizony súlya is. Egyik-másik karakter simán meghalhatott ha nem voltál ügyes. Az egy főhősös Beyondban nincs ilyen, de mondom, én olyannal sem találkoztam, hogy újra kellett volna egy adott szakaszt játszani mert hibáztam és meghalt a karakter. A verekedések során 10 ütésből mondjuk 3-at tudtam kivédeni és minden gond nélkül ment tovább a sztori. A pöttyös auto séta minden ilyen játékban zavar, de itt nem is auto séta van, nekem kell menni, csak egy bizonyos pontnál tovább csak akkor tud menni ha ott lenyomja az x-et és akkor tovább lehet sétálni. Akkor miért kellett ott azt lenyomni?? De ez a mechanika globálisan az egész játékra igaz. Egyszer ott hagytam a gépet a hajléktalanos résznél ahol lehet zenélni talán, meg pénzt szerezni? És mire visszajöttem már újra ott voltak a híd alatt a szereplők, ment tovább a történet bármilyen beavatkozás nélkül.

Egyébként lehet, hogy már szigorúbb vagyok a játékkal mint kellene, végülis el voltam vele, végigmentem rajta, de nem volt meghatározó élmény.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.