Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149723) RangerFox válasza lazioforever (#149720) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, a TR játékok egy szintet képviselnek az Uncharted játékokkal, ugyanaz a zsáner, kicsit eltérő játékmenettel. A TR-ben nagyobb hangsúlyt kap a túlélés, van benne kraft rendszer, meg igazi Tomb-ok felfedezése. Az UC sztori - és karaktercentrikusabb, a 4 pedig lényegesen szebb a TR-nél (habár a TR, főleg a Rise of the Tomb Raider szerintem művészi oldalról sokkal kidolgozottabb, mint az UC4, ezt a Lost Legacy pedig übereli). Szóval ja, érdemes bepótolni, én nagyon élveztem mind a két részét, és az idén érkező Shadow of the Tomb Raider talán a legjobban várt játék az őszi megjelenések közül számomra. Azt azért hozzá kell tenni, hogy sokkal könnyebbek, mint a régebbi TR játékok, így ne keress benne hasonló kihívásokat, nehezebb pályarészeket. Érdemes Hardon játszani, szerintem úgy megfelelően nehéz a játék, nem kapsz várszemet, de mégsem mész végig rambózva az ellenségeken.

A Batman Arkham játékok szintén nagyon jók. Nekem az Asylum az egyik kedvenc játékom, a City nem annyira jött be, mint ahogyan sokan másoknak, de asztorija annak is emlékezetes. A Knight pedig talán az a játék, ami a legteljesebb Batman élményt adja, amit egy video játék képes nyújtani. Habár az autós-tankos rész nagyban rontja az összképet, de leakciózva mindegyik részét melegen ajánlom, főleg, ha kedveled Batman karakterét. Ja és azt jó ha tudod, hogy Ez nem egy trilógia, hiszen még Ps3-ra megjelent az Origins, ami Batman előéletét meséli el, valamint egy oldalnézetes mellékág is Blackgate címmel (igaz, ezek egyike se jelent meg Ps4-re, így neked ezek kiesnek persze. Magánvélemény, de nekem az Origins sokkal jobban tetszett, mint a City.)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.