Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148466) FollowTheORI válasza mcwolf79 (#148430) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem jó lett... ilyen játék szerintem még tényleg nem nagyon készült, mint koncepció... több választás és mind befolyásolja a kimenetelét a dolgoknak szintem minden egyes lépésben, nem csak néha egy egy főbb pontnál az egész sztoriban.

Ha jól értem, ilyen részküldetésekből fog állni, meg lesz egy fő sodorja a sztorinak ami majd összekapcsolja ezeket a robotokat akiket alakítunk.

Egyedül az irányítás/kamera "nehézkes" néha... bár ez lehet csak nekem. :)

Amúgy a grafika meg a játék minősége és a kidolgozottsága szokásos minőség, szerintem nem látszik semmi érdemi butítás... mármint nem érződik gyengének semmi ilyen téren, mint minden exkluzívnál szvsz. Lehet nem olyan, mint az első render-videókban, de nem tűnik fel egyáltalán... nem is nagyon fog az ember erre figyelni szerintem, ha végig ilyen érdekes marad a játék.
Remélem az egész sztori is tényleg végig érdekes és minőségi lesz. :)
Ha valaki szereti ezt az időzített választgatós opciós ("QTE") játékokat azoknak szerintem be fog jönni.
Az mondjuk picit fárasztó lehet/lesz majd hogy vagy 5-6x végig kell tolni egy epizódot, hogy minden kiderüljön és minden végkimenetelt megkapj... annyira azért nem érdekes hogy ezt szerintem mindenki vállállja végig... max az acsi gyűtögetők, mert baromi sok idő lesz. Sokkal több van, mint mondjuk a Quantum Break-ben. Persze ez attól is függ milyen hosszúra tervezték az egész játékot, hány ilyen epizód lesz benne, mind a demóban.

Összegészében nekem bejött, még nem tudom azonnal megveszem e vagy csak később, de eléggé 0-day vétel gyanús amúgy, be tudja szippantani az embert ezis. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.