Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121951) #20844032 válasza Kendek (#121950) üzenetére


#20844032
törölt tag

Tudom, és jelentkeztem is, ahogy elmúlt években mindig. Sosem választották be egyik accountomat sem. A kódról nem tudtam (az a poszt nekem kimaradt ezek szerint).

/ezek ilyen érthetetlen dolgok a sonynál. A 10$-os pro visszatérítést is olyan usa accountomra kaptam meg, amire soha nem vettem egyetlen játékot vagy psplust sem. Miközben abban az időszakban volt aktív psplusom másik accountom, aminek szintén a pro volt az elsődleges gépe. Hogy miért pont az az account kapta meg...csakmer :D

[ Szerkesztve ]

(#121952) Kvelstadt válasza RangerFox (#121939) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ne!!!
Nagyon jó játék de játszhatatlan a ps port.
Megjelenéskor vettem meg teljes áron, digitálisan és azóta javították de még mindig egy játszhatatlan sz@r.
Nagyon haragszok a kiadóra.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#121953) PandaMonium válasza Kvelstadt (#121952) üzenetére


PandaMonium
őstag

Mitől játszhatatlan? Framerate? Irányítás? Más? :F Én is gondolkodtam a megvételén.

What I cannot create, I do not understand

(#121954) Nayrobi válasza Tegla80 (#121944) üzenetére


Nayrobi
őstag

Én továbbra is angolul használom, megnéztem a magyar nyelvet, de nem tudnám megszokni. Amúgy van benne pár okosság, a quick menu előnyére fejlődött.

Moby:

Elég sok betában benne vagyok és eddig mindig kód formájában kaptam meg a sonytól, legyen az system update vagy valamilyen játék. Talán a 3.0-nál volt szintén, hogy három kódot küldtek, de nem jellemző rájuk, mindig egyet szoktak.

(#121955) Kendek válasza #20844032 (#121951) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Lackooo84 írta be. Párszor én is jelentkeztem már, de szerintem nekem kicsit alacsony az aktivitásom ahhoz, hogy érdemlegesnek találjanak. Most mondjuk kíváncsi lettem erre a béna magyar fordításra amit végre betettek. :)

<-ƘƘ->

(#121956) vg válasza PandaMonium (#121953) üzenetére


vg
addikt

Tekintve, hogy kapott a játék pc-n is teljes kontroller támogatást egy patch keretében, így nehezen elképzelhető, hogy annyira más lenne az irányítás konzolon. :DDD

(#121957) RangerFox válasza Bad Pritt (#121943) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Köszi szépen, akkor hozzá is csapom a Wolfensteinhez.
Kvelstadt : Hogy érted hogy játszhatatlan?

[ Szerkesztve ]

(#121958) eisento


eisento
addikt

Skacok szerettem volna visszamondani uncharted elorendelest digitalisba irtam a sony supportnak kertek az id-t meg szul datumot. Megadtam nekik de aztirjak nem egyezik meg...

Most az se mind1 milyen formatumba adom meg? Gondolom ev/honap/nap

Vagy annyira nem magyarok ulnek hogy osszekeverik es ev/nap/honapnak nezik?

Tuti anno mikor regiztem nem kamudatumot adtam meg...

De raadasul nem is lehet megnezni sehol ha bejelentkezek mert az adataimnal nem irja. Otlet?

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#121959) A`rpi válasza eisento (#121958) üzenetére


A`rpi
addikt

"Skacok szerettem volna visszamondani uncharted elorendelest digitalisba irtam a sony supportnak kertek az id-t meg szul datumot. Megadtam nekik de aztirjak nem egyezik meg...
Most az se mind1 milyen formatumba adom meg? Gondolom ev/honap/nap
Vagy annyira nem magyarok ulnek hogy osszekeverik es ev/nap/honapnak nezik?
Tuti anno mikor regiztem nem kamudatumot adtam meg...
De raadasul nem is lehet megnezni sehol ha bejelentkezek mert az adataimnal nem irja. Otlet?"

Elfelejtette jelszó esetén ezt kéri a rendszer, nem tudom hogy most hogy van, de én anno kismilliószor próbálkoztam, (születési dátummal) mert kamu dátumot adtam meg az egyik fiókomra, és a jelszót is felfelejtettem.

Szerintem próbálkozz, mert ha tényleg kell a jelszó és nem lesz meg valamilyen okból, akkor "bajban" leszel.

[ Szerkesztve ]

(#121960) Wlac válasza eisento (#121958) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem fogja sehol sem kiírni, mivel ez is része a biztonságnak, gyakorlatilag az utolsó védvonal. Nem lehet, hogy nem valósat adtál meg regisztrációkor? Illetve nem csak évet szoktak kérni? Már látom, hogy nem.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#121961) Kvelstadt válasza PandaMonium (#121953) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Elsô lörben sokat tölt.
Javították de még mindig elég sokat tölt.
Töltőképernyőn nem is az hofy frametate, hanem kb diavetités van. ~5fps. Játék közben is esik néha, de ott nem okyqn zavaró mert körökre osztott harcnál ez nem nagyon tud bekavarni.
Én most ott hagytam abba hogy egy adott ellenfélnél fekete képet dob. A játék megy, hud látszik de a játéktér fekete. És ezt az adott ellenfélnél mindig bedobja.
Ebben a játékban meg olyat nem lehet hogy adott ellenfelet nem ölsz meg, vagy kihagysz küldetést.

A 3platform közül ps4en a legroszabb a játék.
Míg pc-n a srácok már modokkal tolják, én megjelenés óta a játék első harmadáig jutottam és nrm a nehézség miatt.
Kár érte mert kategóriájában nagykedvenc a játék de többet nem szenvedek vele ps4en az tuti.
Alapjáték+dlc-k 60£ tanulópénz.

Egyébként olvastam olyat hogy valakinek nem dobta a black screen-t, de szerintem még úgy sem egy ps4 szinvonal ahogy fut.
Az biztos hogy én nem ajánlom senkineka ps4 verziót, aztán olvadsatok utána máshol is, de ne feledjétek, én szóltam!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#121962) Lackooo84 válasza A`rpi (#121959) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Sosem értettem miért adnak meg kamu dátumot az emberek. :(

The Truth is out there...

(#121963) manu75 válasza eisento (#121958) üzenetére


manu75
aktív tag

Nálam mikor deaktiválni kellett utólag az eladott ps3-at, szintén kérték a születési dátumot. Nekem a reget sok évvel ezelőtt a konzolboltban csinálták meg még akkor angol accra mivel magyar nem volt. Nem valós születési dátumot adtak meg a regisztrációkor, de emailben elküldtem a személyi igazolványom szkennelve és így segítettek és a születési dátumom is kijavították a helyesre minden megoldódott. Ha nem boldogulsz talán ez segíthet.

(#121964) eisento válasza Lackooo84 (#121962) üzenetére


eisento
addikt

Miert adnek meg kamu adatot?
A sonynal nem lehet elcseszve semmi ugyebar....

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#121965) #32256704 válasza eisento (#121958) üzenetére


#32256704
törölt tag

YMD - Bhutan, China (1385), Koreas (75), Taiwan (25), Hungary (10), Iran (80), Japan (125), Lithuania (5), Mongolia (5). Known in other countries due to ISO 8601.

MDY - United States (325), Federated States of Micronesia, Marshall Islands

DMY - Asia (Central, SE, West), Australia (25), New Zealand (5), parts of Europe (ca. 640), Latin America (625), North Africa (195), India (1315), Indonesia (265), Bangladesh (165), Russia (145)

A kimarado orszagok pedig a fentiekbol tobbet is hasznalnak (kanada pl mindharmat).

Nincs ev/nap/honap formatum.

(#121966) A`rpi válasza Lackooo84 (#121962) üzenetére


A`rpi
addikt

Több ID-m is használatban volt, DLC-k játékok megosztása így nekem kényelmesebb volt (PS3 idejében, itt PS4-en már macerásabb mint tudjuk). A "fő" ID-men szinte nincs is játék, csak a Plus-osok, de így utólag még azt se tettem volna oda, termesztésen valós adatokkal regisztráltam, ott csak azt rontottam el hogy nem magyart regisztráltam, mert akkoriban mindenki a UK-t javasolta...

(#121967) Lackooo84 válasza eisento (#121964) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Általánosságban írtam, ugyanis rengeteg embert ismerek, akik kamut adtak meg, megszámolni sem tudom hányan kerestek meg ezzel, hogy elfelejtették a jelszót.... ja de a születési dátum is kamu volt... mondom akkor bocsi ezt buktad... Te meg használd az elfelejtett jelszó opciót, amelyik dátumot elfogadja az a nyerő, lehet hogy valamelyik év, hó, nap eggyel mellé ment és nem vetted észre akármi lehet, PS3-on még a "legördülő" módszerrel kellett beadni az adatokat.

The Truth is out there...

(#121968) Exelsior


Exelsior
senior tag

Sziasztok.

Nem tudjátok hogy a WItcher 3 PS4 PRO patch-e mikorra várható? Az miatt nem kezdtem neki újra. PC-n már majdnem kijátszottam de gondoltam megvárom a PRO patch-t és azzal esek neki újra. Tudom bejelentették de valami támpont?

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#121969) eisento válasza Lackooo84 (#121967) üzenetére


eisento
addikt

Az elorendeles visszamondasa miatt kellett nekik az id meg szul datum.
Ketlepcsos azonositas is van.
Mind1 felhivtam, pont az vette fel akivel maileztem elkuldtem szem igazolvany fotojat es atirjak. Meg visszakuldik a penzt...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#121970) Lackooo84 válasza eisento (#121969) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az tök mindegy, de az sosem jó dolog, ha nem tudod a dátumot.

The Truth is out there...

(#121971) b.kov válasza #24720640 (#121941) üzenetére


b.kov
senior tag

Egyetértek.
Na meg megjelenés után a használtpiac is pörög, ott még olcsóbban be lehet szerezni mindent.
Viszont a Crash nálam kivételt képzett, gyerekkorom legkedvesebb játéka volt. :K

[ Szerkesztve ]

(#121972) #20844032 válasza Exelsior (#121968) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem jelentették be. Annyit írt MM a twitterén, hogy dolgoznak valamin PRO-ra, és később lesz majd info. Na még azt sem jött el, hogy bejelentsék.

(#121973) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Szerintetek lesznek limitált festésű Pro gépek? Leginkább GT Sport-os érdekelne. Vagy az már be lenne jelentve? Eladtam a Fat gépemet, Pro-ra váltok. A mostani Pro + 1 kontrolleres akció elég jónak tűnik, nem hiszem, hogy karácsonyig lesz olcsóbb, de még akkor se nagyon. Szerintetek megéri most megvenni ezt a csomagot?

(#121974) A`rpi válasza Gabesz1019 (#121973) üzenetére


A`rpi
addikt

"Szerintetek lesznek limitált festésű Pro gépek? Leginkább GT Sport-os érdekelne. Vagy az már be lenne jelentve? Eladtam a Fat gépemet, Pro-ra váltok. A mostani Pro + 1 kontrolleres akció elég jónak tűnik, nem hiszem, hogy karácsonyig lesz olcsóbb, de még akkor se nagyon. Szerintetek megéri most megvenni ezt a csomagot?"

Szerintem nem éri meg a felárat. Maroknyi játék szebben fut, a többinél nagyítóval kell keresni a különbségeket . Nyilván a későbbiekben érkező játékok majd kapnak PRO támogatást, de lényeges különbségre én nem számítanék.

Ettől függetlenül, ha a lehető legjobbat szeretnéd kapni a pénzedért akkor egyértelműen csak a PRO lehet alternatíva ha PlayStation-ön vonalon mozgunk.

Ha az ár / érték számít, akkor pedig egyértelműen a Slim a befutó, és akkor a különbözetből kapásból tudsz vásárolni játékokat, előfizetést, kiegészítőket stb...

PRO gépből pedig szinte biztos lesz limitált is, egyelőre azt várhatja a gyártó hogy jól bevásároljon mindenki, aztán egy-egy limitált gép láttán a fanatikusok, vagy az új belépők is vásárolni fognak.

[ Szerkesztve ]

(#121975) Nayrobi válasza A`rpi (#121974) üzenetére


Nayrobi
őstag

(#121976) A`rpi válasza Nayrobi (#121975) üzenetére


A`rpi
addikt

Tudok a listáról és az összefoglalóban is benne van.

Ez a személyes véleményem.

Nem látok eget rengető különbséget a két gép között,
pláne nem akkorát, ami (nekem) megérne ennyi felárat.

Egyébként,
a lista háromnegyede kimerül a nagyítóval keressük a különbségeket címszóval...

[ Szerkesztve ]

(#121977) #20844032 válasza Gabesz1019 (#121973) üzenetére


#20844032
törölt tag

Melyik pro + 1 kontrolleres akció? Aminek kb 1 hete lett vége?

(#121978) Lackooo84 válasza A`rpi (#121976) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát nekem az is megérte a prot, hogy sok játék nem droppol.

The Truth is out there...

(#121979) Gabesz1019 válasza #20844032 (#121977) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

(#121980) #20844032 válasza Gabesz1019 (#121979) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ezt megéri, igen.

(#121981) Kendek válasza Gabesz1019 (#121979) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én ezt vettem nem olyan rég, de akkor ötezerrel olcsóbb volt.

Moby: Javítottam. :P

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#121982) #20844032 válasza Kendek (#121981) üzenetére


#20844032
törölt tag

Mármint a torrentért fizettél? :DDD

(#121983) Nayrobi válasza A`rpi (#121976) üzenetére


Nayrobi
őstag

De itt nem arról van szó, hogy neked mi éri meg és mi nem, hanem hogy neki megéri-e a plusz befektetést, és ilyenkor nem kellene marhaságokat írogatni a maroknyi játékról, ami egyértelműen nem igaz. Majd ő eldönti a tények alapján, amit te elfelejtettél közölni, és az, hogy mondjuk a bf1-ben 30 vagy 50 fps van, lehet hogy valakinek döntő tényező, még ha neked vagy nekem nem is az.

(#121984) A`rpi válasza Nayrobi (#121983) üzenetére


A`rpi
addikt

A te véleményed ugyan úgy magánvélemény, ahogy az enyém.

Én senki helyett nem fogok dönteni, ezt majd megteszi a kedves fórumtárs helyettünk. :R

Az meg hogy marhaságokat írok, kikérem magamnak, béke.

(#121985) Nayrobi válasza A`rpi (#121984) üzenetére


Nayrobi
őstag

Jó, de itt a tényeket helyezted olyan kontextusba, ami megfelel a saját nézetednek, még ha ez nem is teljesen igaz, és csak azért zavar ez az egész, mert te egy topikgazda vagy, a te szavadra talán többet adnak mint másokéra és a "maroknyi játék" még mindig nem egyenlő a listában szereplő 100+ játékkal.

Béka.

(#121986) Lackooo84 válasza Gabesz1019 (#121979) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Csak nehogy ebből is használtat küldjenek... :P ;]

The Truth is out there...

(#121987) A`rpi válasza Nayrobi (#121985) üzenetére


A`rpi
addikt

Szerintem kicsit elragadtattad magad.

Én leírtam az én véleményem, te a tiédet, én a nyitó hozzászólásomban nem cáfoltam hogy nem lenne jobb a PRO, csupán azt írtam le, (nekem) nem éri meg a különbözetet, mert nem sok játékban van (számomra) számottevő különbség. Lehet valakinek 1-2 FPS az, nekem nem, és valljuk be a lista nagy hányada erről szól.

BF1-ben az FPS különbség számottevő lehet, de nem ez volt a kérdés... :)

Egyébként az összefoglalóban szinte "minden" össze van szedve, többek között ez is, így nem érheti szó a ház elejét, merem feltételezni mindenki olvasgatja szorgalmasan, és ha mégis kérdez, akkor magánvéleményt kérdez az adott fórumtárs.

(#121989) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Ezen most össze ne vesszetek. Az már eldöntött tény, hogy Pro-t veszek ezért is adtam el a Fat gépet. 4K-s TV-m van így mindenképp a Pro a befutó. A kérdés csak az volt, hogy megéri-e most így a plusz kontrollerrel megvenni, vagy érdemesebb várni valami limitált csomagra. Bár ami tetszene egy GT Sport-os festésű az gondolom jóval húzósabb lesz (ha egyáltalán lesz) mint ha most megveszem a fekete Pro-t és később a GT-t.

(#121990) Gery9112 válasza Gabesz1019 (#121989) üzenetére


Gery9112
őstag

vegyél feketét és max. fesd be temperával ;], olyan festésű lesz, amilyet szeretnél. :DDD (bocsi az offért)

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#121992) Nayrobi válasza A`rpi (#121987) üzenetére


Nayrobi
őstag

Igazad van, felesleges ezen tovább rágódni. Az összefoglalót pedig sajnos mindketten tudjuk, hogy mennyien olvassák el...

(#121993) A`rpi válasza Nayrobi (#121992) üzenetére


A`rpi
addikt

Sajnos statisztikát nem kapok, de egész biztos hogy többen mint gondolnád. :)

(#121994) #20844032 válasza Gabesz1019 (#121989) üzenetére


#20844032
törölt tag

Veszel rá aliról/ebayről, vagy csináltatsz magadnak egyedit. Én pár hónapja csináltattam transzfermatricát, saját tervezésűt, nem volt drága egyáltalán.

(#121995) Huha81 válasza A`rpi (#121993) üzenetére


Huha81
tag

Csak jelzem, en is elolvatam par napja. Ugy hogy nem remenytelen a helyzet :)

(#121996) Neoteric válasza Gabesz1019 (#121989) üzenetére


Neoteric
addikt

Én számítok némi árversenyre ha kijön az Xbox One XXL

PSN: ne0teric_sAN

(#121997) body007 válasza Huha81 (#121995) üzenetére


body007
addikt

Na tessék, legalább egy ember... :DDD

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#121998) gamegod


gamegod
senior tag

Spintires : MuDRunner

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#121999) Kvelstadt válasza A`rpi (#121993) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ugye csak annak van nyoma ha nem olvassák az emberek.
De pl nekem sok meg nem írt hsz-em volt amiatt, hogy az összefoglalóval kezdtem és megkaptam a választ. :R

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#122000) #32256704 válasza Kvelstadt (#121999) üzenetére


#32256704
törölt tag

szamomra is voltak benne hasznos reszek, koszonet innen is

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.