Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121251) #38167040 válasza dvd24 (#121249) üzenetére


#38167040
törölt tag

Igen ez olyan ubis dolog. A R6-nél is most lesz. (ismerőstől tudom) Értem én, hogy az új belépőknek is legyen esélyük, de erre ki kéne találni valami mást, mert gyakorlatilag a saját törzsjátékosaikkal basznak ki a legjobban.

(#121252) Scholes9 válasza dvd24 (#121249) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Épp a Blizzardot akartam írni én is. Sok csapat példát vehetne róluk.

Giinos: azért a Diablot eléggé rendbe rakták. És amennyi tartalom jött ingyen hozzá eddig, na az példaértékű lehetne.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#121253) WhiteWalker válasza Scholes9 (#121252) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Az egyértelmű , nem is vitás.
Csak ott is van vagy volt item törlés , nerf...

(#121254) Wlac


Wlac
Ármester

A fő problémám a középszerűség volt a játékkal. Egy barátommal toltam végig, és hiába vártuk a katarzist, az nem lett meg. Az átvezetők elég jók, de van vagy 2-3 darab a játékban, és kifújt, a sztorit nekünk kell összerakni, ami persze nem lenne rossz, de valahogy nem tudták érdekessé tenni az ECHO-kat, vagy az üzeneteket. Nagyon rámegy a játék a farmolásra és a grindra, legalábbis a főküldetések mentén haladni lehetetlen, mivel annyira magas az újban az ellenségek száma, hogy muszáj előtte kisebb missionöket és encountereket csinálni, amikben azonban semmi változatosság nincs.

A statisztika alapú harcoktól is teljesen ki voltam akadva. Az egy dolog, hogy a golyó simán eltalál fedezék mögött, vagy néha befordul utánam, de az, hogy adom mesterlövésszel a fejeseket az ellenségeknek, azok pedig csak rohannak felém a bunkós botjukkal, teljesen megöli a feelinget.

A fő problémám azonban az, hogy nem igazán látom, hogy mi akarna lenni a játék. Single cuccnak nagyon sovány a benne lévő tartalom (még Ubisoft mértékkel nézve is), MMO-nak megint nem elég kidolgozott. Bemegyek a Dark Zone-ba, ott egy banda, akinek az az élvezet, hogy halomra lő mindenkit. Oké, elfutok, túlélem a találkozást... és akkor most mi van? Mi lenne a DZ célja? Nincsenek küldetések. Vagy a tárgyak sikeres kivitele a lényeg?

Sajnos nekem nagyon nem jött át a játék, pedig a Ubisoft cuccokkal alapból szeretek játszani, szokták hozni a kötelezőt, de itt valahogy nem éreztem át a dolgot. Pedig poszt apokaliptikus cucc, az nálam nagy előnnyel indít!

“The wha-"

(#121255) ImACeltic


ImACeltic
őstag

NBA LIVE 18 demója elérhető PS Store-on. Szinte semmi esély, hogy utoléri a 2K-t, de az eddigi infók, videók alapján már nem botrányosan szar.

Nekem már jön lefele, majd írok a játékmenetről is.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#121256) Stevenstyle válasza oriic (#121201) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Úúúúúú nagyon dúrván be fog szippantani! Még én sem értem a végére (egy cserélt Uncharted 4 közbejött), de valami iszonyat hangulat árad belőle, nagyon össze van rakva és gyönyörű.

Szerintem téged is el fog varázsolni ;)

(#121257) birorichard válasza ImACeltic (#121255) üzenetére


birorichard
őstag

"Elcraftolod az összes nyersanyagodat, hogy kipörgess egy tökéletes fegyvert majd mire megvan a következő patchben átírják az egész craft /loot rendszert és onnantól pont sz*rt sem ért az egész. Na most ezt eljátszották 2x is amikor mondtuk, hogy na kösz akkor hagyjuk." - ott a pont. mikor a játékot nem friss tartalmakkal akarják újra feldobni, hanem a statok variálásával, na az a szarság mértéke (szerintem), és nagyon ebbe az irányba ment el a Division, de amúgy a bo3-mal is ez volt a legnagyobb bajom, bár ott nyilván kevesebb fejfájást okozott, hogy ész nélkül nerfelték, buffolták a fegyvereket felváltva, de azért idegesítő volt, hogy nem lehetett mit megszokni (nekem legalábbis).

[ Szerkesztve ]

(#121258) WhiteWalker válasza birorichard (#121257) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Akkor olvasd vissza mit írtam a Clash Royalrol...Ahhoz mit szólsz? :U

[ Szerkesztve ]

(#121259) birorichard válasza WhiteWalker (#121258) üzenetére


birorichard
őstag

Konkrétan kőkemény szopatás. Senkiháziak kezében van a popszakma. :D

Én amúgy párszár órát játszottam a Divisionnel és nem tartom kizártnak, hogy PS4-en most még egy száz körüli beleszalad, ha egyszer megint rákapok, pláne többedmagammal, mert nem rossz. de attól még látom haveromon, aki sokat (tényleg sokat) játszik vele, hogy mennyire szívatják őket.

[ Szerkesztve ]

(#121260) Scholes9 válasza Stevenstyle (#121256) üzenetére


Scholes9
nagyúr

A végére nekem is nagyon bejött, de valahogy többször nem venném elő. El is adtam, de tényleg kötelező egyszer végigvinnie minden PS4 tulajnak szerintem :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#121261) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Nem tudok dönteni, hogy Sonic Mania, vagy RE Re Re...Bizonyos értelemben mindkettőt szarrá játszottam már, de míg az egyikben vannak új elemek, míg a másikban nincsenek. A végén mindkettő lesz...

The Truth is out there...

(#121262) Diego46


Diego46
csendes tag

Sziasztok!
PS4 Prohoz keresek TV-t, és egy korábbi ajánlás alapján az alábbi modellt tervezem megvásárolni, viszont a rtings.com tesztje alapján "It could have better motion though."
Van valakinek tapasztalata ezzel a TV-vel? Mennyire érezhető ez a hiányossága?

A TV: https://edigital.hu/led-televizio/samsung-ue40mu6452uxxh-uhd-smart-led-televizio-p486439
És a tesztje: http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/mu7000

(#121263) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jövőre jön (pszichológiai horror a Marson)

Moons of Madness

Trailer

Gameplay

Live-Die-Respawn

(#121264) Lackooo84 válasza Diego46 (#121262) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Biztos vagy benne, hogy Szars... Samsungot akarsz venni? :U ;]

The Truth is out there...

(#121265) #20844032 válasza Diego46 (#121262) üzenetére


#20844032
törölt tag

A tesztben hetes sorozat van, a linken meg hatos.

(#121266) PandaMonium válasza Lackooo84 (#121264) üzenetére


PandaMonium
őstag

Minden márkából vannak jobb és rosszabb modellek, semmi baj a Samsung-al. A kinézett modell viszont nem biztos, hogy legmegfelelőbb játékra ebben az árkategóriában, a TVs topikban volna érdemes utánakérdezni.

What I cannot create, I do not understand

(#121267) Lackooo84 válasza PandaMonium (#121266) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát, azért majd ha lesz időd olvass bele az itteni LCD tv meghibásodás topikba, és nézd meg a márka arányokat... :U

Igazából a kritérium talán annyi, ha már 4K tv, akkor mindenképpen VALÓS 10 bites panel legyen benne. A többi nem ér egy forinttal sem többet a full HD-s tv-knél.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#121268) Diego46


Diego46
csendes tag

Köszi a válaszokat.

@Lackooo84 Én régóta Samsung-párti vagyok, viszont ha van egyéb javaslatod, szívesen fogadom.

@Moby A tesztben a TV amerikai termékszáma szerepel, a linkeken szereplő két TV ugyanaz.

@PandaMonium Van esetleg konkrét modell, amit javasolnál?

(#121269) Tegla80 válasza Tegla80 (#120499) üzenetére


Tegla80
addikt

Idonkent dobok majd infot,h lassuk meddig hasznalhato ezen megoldas......
Szval 07.23-08.11 idoszak: muxik meg a"bonus primary gep"-en a megosztas es kozben jott a 4.73 fw is ami nem tette tonkre a dolgot. :)
folyt kov ho fordulokor. ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#121270) echterion válasza Lackooo84 (#121267) üzenetére


echterion
nagyúr

Van otthon két Samu, nem döglött le egyik se idő előtt.

10 bit: az enyém nem 10-es, mert plusz 150-160ezret nekem nem ért meg (58" VA paneles LG 210-ért nekem nagyon jó, bár 65" lett volna ideális de az 200k plusz lett volna értelmes minőségben) plusz ugye vásárlás előtt nem tudod hol megnézni. Berendeltem, gondoltam, ha nagyon nem jön be, akkor elállás. De nekem tetszik, a fullhd-hoz hasonlítani és azt mondani, hogy semmivel se szebb, az szimplán félrevezetés.

**********

(#121271) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Kipróbáltam a free weekend keretében a For Honort, Trialban pedig a Ghost Recon Wildlands-t és teljesen meglepett mert a Division után azt hittem a Wildlands is hasonló kellemes érzéseket vált majd ki belőlem de nem így lett. Idétlen animációkkal és a szörnyű mozgásokkal elrontották szerintem a játékot de a open world világ nagysága is túlzás, ellenben a For Honor nagyon bejön igaz csak a tutorialt vittem még csak végig "now can be used" üzemmódban :DDD de a harcrendszer maga fasza elég jól rászabták az irányítást kontrollerre nem úgy mint a wildlandsben.

[ Szerkesztve ]

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#121272) BoC1ka válasza juhasz22 (#121271) üzenetére


BoC1ka
senior tag

ez a For Honor nekem is bejött...egyenlőre csak csapkodok össze vissza de nagyon eltalált játék.

3D ben valós karakterek valós képességek minionokkal területelfoglalós az nagyon adta..:D

Pont jó hosszúságú meccsek, sokmindent nem értek még. Az nem tetszik, ketten jönnek ellened kb mint egy babát ütnek vágnak hátrálni se lehet..

YNWA

(#121273) PandaMonium válasza echterion (#121270) üzenetére


PandaMonium
őstag

Egyetértek a leírtakkal, viszont ha lehet még most, békében zárjuk le a TV témát, aki szeretne erről tovább beszélgetni az tegye meg a megfelelő topikban. Sokszor volt már ebből probléma, hogy ezzel lett szétoffolva a topik, ha lehet most ezt előzzük meg. :)

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#121274) taki01


taki01
őstag

Sziasztok, tudna valaki egy linket dobni az ingyenes For Honorhoz.

(#121275) SH4D0W2011 válasza taki01 (#121274) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Szia!

Ha PS-en megkeresed a Store-ban, az ára mellett lesz egy másik, asszem' Free Trial gomb.

(#121276) taki01 válasza SH4D0W2011 (#121275) üzenetére


taki01
őstag

Köszi :R

(#121277) Diego46 válasza PandaMonium (#121273) üzenetére


Diego46
csendes tag

Én PS4 Prohoz keresek TV-t, ezzel kapcsolatban kértem tanácsot.
Ez offtopic?

(#121278) vg válasza Diego46 (#121277) üzenetére


vg
addikt

Vegyél hozzá monitort, jobban jársz.

(#121279) Tuomas válasza Diego46 (#121277) üzenetére


Tuomas
addikt

Igen, részben off, van megfelelő topik a kérdésnek.

We were here

(#121280) EnterR


EnterR
veterán

Sziasztok. Elég régóta nem nem játszottam, casual játékosként keresek valami aktuális autósat. Kinéztem a Dirt 4-et, viszonylag friss megjelenés, vizuálisan tetszik meg minden. Az lenne a kérdésem, hogy PS4-en hogy muzsikál, van FPS beesés? Korábban NFS-el nem volt szerencsém, ezért inkább előre érdeklődök. Irányítása arcade vagy inkább szimulátor? Köszönöm szépen! :R

PSN ID: marquuard

(#121281) Diego46 válasza Tuomas (#121279) üzenetére


Diego46
csendes tag

Okés, köszi.

(#121282) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Valami beállítási gond van, vagy tényleg nem tudok 720p/60FPS felvételeket készíteni PS4-en? A 720p/60 FPS Stream simán megy, de lokál felvételt nem enged csak 30 FPS-el a rendszer.

Live-Die-Respawn

(#121283) KaitouP válasza oriic (#121282) üzenetére


KaitouP
veterán

Nálam sincs sima felvételre a 60 fps, csak 30, ami vicces, mert stream esetén meg van. :U

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#121284) Lackooo84 válasza oriic (#121282) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Felvételnél 30 fps van csak sajna. Idegesítő, meg érthetetlen, de akkor is evvan.

The Truth is out there...

(#121285) Xaels


Xaels
félisten

Youtube sírtam a nevetéstől.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#121286) vonSux válasza oriic (#121282) üzenetére


vonSux
őstag

Indíts egy yt streamet (akár privát) és utána mentsd le a videót.

(#121287) Elims válasza marilllyo (#121248) üzenetére


Elims
veterán

És azóta már nem csak 2x csinálták meg. :-/

[ Szerkesztve ]

(#121288) echterion


echterion
nagyúr

Ha Ausztriában veszek meg egy játékot, azt egy kanadai vagy magyar account-on milyen nyelven fogom tudni játszani? Lesz benne angol nyelv minimum? Vagy csak német?

**********

(#121289) Lefty válasza juhasz22 (#121271) üzenetére


Lefty
addikt

A Wildlands free 4 orat en is kiprobaltam, nagyon rossz sajnos. Nehezkes iranyitas, akcio, bena mozgas. A terulet hatalmas, nagyon idegesitoen sokat kell kocsikazni. Erthetetlen maga a vilag is, hogy minden sarkon van egy egykaptafa bandatabor, hatosag nincs, csak a kartell. De az autosok szepen kocsikaznak kresznek megfeleloen. Nagyon fura.

(#121290) Tuomas válasza oriic (#121282) üzenetére


Tuomas
addikt

Majd az 5.0-s fw-nél jön a 60 fps :))

We were here

(#121291) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Google alapján jól olvasom, h PS4-re is van modolási lehetőség a Fallout 4-ben? Mert, akkor veszem is meg Season Passzal együtt :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#121292) EczkE válasza Scholes9 (#121291) üzenetére


EczkE
addikt

Nem sokara adnak ki belole gotyt.

Asszem mindenféleképpen!

(#121293) erahurka


erahurka
félisten

Na elkezdtem ezt a Just Cause 3-at, hát jó ideje nem játszottam ilyen idegesítő dologgal. Az irányítás kicsit nyakatekert, az ejtőernyőzés borzalmasan idétlen, kicsit elrugaszkodhattak volna itt is a valóságtól. Ha szeretnék emelkedni vele,azonnal bestoppolok... Az sem egyértelmű, meddig tudok ellőni ezzel a kábellel hogy felrántsam magam. A mini térkép hiánya is rohadt zavaró, sokszor nem tudom mi történik körülöttem, hiába keresem, nem látom a helikoptert ami lő rám, nem tudom hol vannak az emberek... A hatalmas fehér X célkeresztet alig veszem észre, az optimalizálatlanság meg elképesztő méreteket ölt, iszonyat hanyagul van megírva. :W

(#121294) Scholes9 válasza EczkE (#121292) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Valóban, most látom én is, csak félő, h nem fog kijönni 13500-ból :( Tippre lesz vagy 17000. Sajna nem egy olcsó játék, bár, ha azt nézzük, h mennyi tartalom van benne...

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#121295) Apone33 válasza erahurka (#121293) üzenetére


Apone33
őstag

Egyetértek. Én tegnap este próbáltam ki, de kb 3 óra után befejeztem. Még jó, hogy anno nem vettem meg mikor akcióban volt. Engem ott idegesített fel mikor a hídon kellett landolni. Olyan furcsa az egész játék bár lehet, hogy csak meg kell szokni. Arra sem jöttem rá, hogy hogyan kell fedezékbe bújni. De azért az durva, hogy az egyenes úton is húzza magát a kötéllel mintha hegyet mászna az ember.

[ Szerkesztve ]

Play Hard!!!

(#121296) vg válasza Tuomas (#121290) üzenetére


vg
addikt

Tök jó teknónak ez a 1080/60fps stream... nézni fogja kb 1 ember... az is saját magad lesz.

(#121297) erahurka válasza Apone33 (#121295) üzenetére


erahurka
félisten

Fedezékrendszer szerintem nincs benne :DDD

Amúgy én is örülök hogy "ingyen" megszereztem, mert előbb-utóbb tuti megvettem volna drágábban, mint a havi Plus előfizu fele. A kis városkák felszabadítása nekem mondjuk bejön, szerintem végig fogom játszani.

[ Szerkesztve ]

(#121298) Pedro78 válasza SH4D0W2011 (#121275) üzenetére


Pedro78
senior tag

A free trial az a 14 napos kiprobalas, de elvileg most hetvegen ingyenes, ezt en is keresnem, mivel most nincs pluson a trial nem jatszik nalam. :s

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#121299) Def26 válasza vg (#121296) üzenetére


Def26
félisten

Ez nem volt túl tapintatos. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#121300) Apone33 válasza erahurka (#121297) üzenetére


Apone33
őstag

Ok. :DDD Majd ha a mad max-el végeztem akkor adok neki még egy esélyt.

Play Hard!!!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.