Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121301) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Csatlakoztam Tegla80 fórumtárshoz, beraktam a Pro-ba egy 250 GB-os 850 EVO-t a rendszernek, és a 2 TB-os SSHD-t átraktam USB-re.
Az történt, hogy napokig ment ugye a gép a sok játék letöltése miatt (most váltottam Slim-ről), és egyszer csak Mass Effect játék közben tökre belassult a betöltés, és nagyon belassult a rendszer is. Alig bírtam kikapcsolni a konzolt, majd visszakapcsolva nem akart elindulni, hanem a pendrive-ot kereste újratelepítés miatt.
Eztán persze kivettem a vinyót, és ekkor szembesültem vele, hogy lényegében tűzforró. :Y Kicsit vártam, hogy hűljön, majd rádugtam a notira, és szerencsére semmi baja nem volt. Futtattam önteszteket is, azokon is hiba nélkül átment. Aztán visszahelyeztem újra a konzolba, és szépen el is indult a rendszer, újra minden normálisnak tűnt.
Viszont figyeltem, és tulajdonképpen pont azon a pontján van a PS-ben a vinyó, ahol a legjobban melegszik. Legalábbis a konzol teteje éppen ott a legmelegebb. És akárhogy is néztem, játék közben az ideális 25-40°C-os hőmérsékletet, de még a gyárilag megengedett 60-at is bőven átlépte a szerencsétlen SSHD hőmérséklete.
Ez igencsak nem lehet egészséges egyetlen vinyónak sem, így hát bepattintottam az SSD-t, melynek kicsit nagyobb a tűréshatára.
Nektek egyébként nem volt még sosem ilyesmi problémátok? :F

<-ƘƘ->

(#121302) jeni válasza Kendek (#121301) üzenetére


jeni
félisten

ha nem akarod megbontani a konzolt akkor használj hűtőpadot. ezzel pár fokot tudsz nyerni.

(#121303) Kendek válasza jeni (#121302) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hűti magát ahogy kell, a Slim gyakorlatilag hangtalan volt (ugyanebben a környezetben), viszont ennek azért megjön a hangja ha éppen olyanja van. Mondjuk szerencsére eddig inkább csak a játék menüjében meg töltés közben, egyébként nem annyira zavaró. De a vinyót akkor sincs szívem így benne hagyni, még ha van is rá több év garancia.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#121304) Lackooo84 válasza Kendek (#121303) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Vedd le a tetejét, amíg ilyen melegek vannak.

The Truth is out there...

(#121305) erahurka


erahurka
félisten

Ez a Hellblade amúgy hogy fut sima PS4-en? Meg van a konstans 30 fps?

(#121306) #20844032 válasza Kendek (#121301) üzenetére


#20844032
törölt tag

>Viszont figyeltem, és tulajdonképpen pont azon a pontján van a PS-ben a vinyó, ahol a legjobban melegszik.

Az a pont maximum magától a vinyótól melegszik, mert sem alatta sem felette nincs semmi, ami hőt adna le. Valójában nincs is ott a hdd-n kívül semmi. A kettőfeles hdd-k meg a notebookokban is felmelegszenek nem ritkán 55-60 fokra is akár. Ha az a hdd ennyire felmelegedett a ps4-ben, nem kizárt, hogy külső házban is fel fog. És egyik sem normális.

(#121307) Audison válasza vg (#121278) üzenetére


Audison
senior tag

Öö miért is? Jelenleg én is monitoron játszok de jobb volna egy nagyobb TV...szerintem.

(#121308) Kendek válasza #20844032 (#121306) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én a tápra gyanakszom, mert az SSD-vel is pont ugyanott melegszik a legjobban. Amúgy nincs és nem is lesz házban az SSHD. Múltkor ugye felhívtam rá a figyelmet, hogy az ASM1351-es vezérlőt nem kezeli a PS, amit azóta már egy ideje javítottak. Így hát most egy ilyen átalakító kábelen lóg, ugyanúgy mint pl. a routerem esetében is. Természetesen melegszik így is, na de bőven az elfogadható szinten belül marad.

<-ƘƘ->

(#121309) raziel01


raziel01
veterán

Sziasztok,

Jól értem, hogy ebben benne vannak a DLC-k is?

Illetve PS+-t hol érdemes olcsón venni Hu profilra?

(#121310) kicsirobi


kicsirobi
tag

Sziasztok. Van egy kis problémám. Cimborám vett egy ps4-et, és valamiért nem tudunk 100%osan multizni Fifa 17-el. Sima online friend seasonban nem találjuk egymást invitet követően. Viszont co-op meccseken hibátlan. Mindketten vezetékes nettel nyomjuk. Tudunk beszélni partyban. De seasonban nem tudunk egymás ellen játszani. Előre is köszönöm a segítséget.

Playstation 5, Miskolc, Spartan Race, Xiaomi 13, Garmin Fenix 6x Pro

(#121311) Thorkos válasza raziel01 (#121309) üzenetére


Thorkos
tag

Én média markt online rendeléssel 14e. Ez volt a legjobb amit talaltam múlt heten

(#121312) Wlac válasza raziel01 (#121309) üzenetére


Wlac
Ármester

Igen, benne vannak.

“The wha-"

(#121313) SH4D0W2011 válasza Pedro78 (#121298) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ezt találtam:

Players can access the games on each platform during the following times:

PS4: 10/08 at 7AM UTC to 14/08 11:59PM UTC
PS Plus required to join the multiplayer

HOW CAN I ACCESS FOR HONOR FREE WEEKEND?
PlayStation 4 - Find the game on the PSN Store, and click the button "Try free Demo" located next to "Add to Cart" button.

Itt viszont azt írja: Update: The For Honor free weekend will be available only for PlayStation Plus members.

(#121314) saelin válasza SH4D0W2011 (#121313) üzenetére


saelin
veterán

Gondolom a plusz kell a multihoz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#121315) SH4D0W2011 válasza saelin (#121314) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

A két infó nem teljesen fedi egymást, egyik azt írja, hogy csak a multihoz kell Plus, a másik szerint meg csak a Plus tagoknak elérhető a free weekend, ezért is másoltam be mindkettőt.

(#121316) BOBAKILL válasza erahurka (#121305) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nálam nagyon szépen fut, gyönyörű a játék. Fat gépem van. Sztem megvan a 30 simán, bár nem tudom megmérni. Egyszer röccent meg de sztem telepített közben a konzol valami frissítést.

Ha már szóba került akkor leírom a véleményemet: Egy hatalmas élmény a Hellblade, a hangok és hanghatások olyan mértékben kidolgozottak hogy az állam koppant a padlón. Grafika gyönyörű. A harcrendszer, Senua mozgása közben olyan élethű hogy eddig még ilyet nem láttam. Persze vannak "hibái", de ilyen élményt más játék nem ad. Nagyon tetszett hogy nincs tutorial, nincs loot, mindenre magadnak kell rájönnöd. A harc csak eleinte nehézkes, ha ráérez az ember akkor nagyon élvezetes.
Mertek a készítők valami újat alkotni, nem a szokásos sablont erőltetik. (loot,coop stb) Ebből kifolyólag rétegjáték. Viszont két szóval leírva: zseniális alkotás.

(#121317) eisento


eisento
addikt

F1 2017 50 perc gameplay

[link]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#121318) KaitouP válasza eisento (#121317) üzenetére


KaitouP
veterán

Annyira illúziórombolóan vannak animálva a pilóták, még ha nem is ez a lényegi része a játéknak. Viszont az eső szép.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#121319) A`rpi válasza kicsirobi (#121310) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok. Van egy kis problémám. Cimborám vett egy ps4-et, és valamiért nem tudunk 100%osan multizni Fifa 17-el. Sima online friend seasonban nem találjuk egymást invitet követően. Viszont co-op meccseken hibátlan. Mindketten vezetékes nettel nyomjuk. Tudunk beszélni partyban. De seasonban nem tudunk egymás ellen játszani. Előre is köszönöm a segítséget."

Érdemes lenne a játék topikjában is érdeklődni. Én router/ NAT hibára tudok gondolni, ha van lehetőségetek, az alábbiakat járjátok végig mindketten:

[link]

(#121320) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#121321) cross56


cross56
senior tag

Sziasztok! Ne haragudjatok h ide irom a kerdesemet, de Tv-s forumon nem valaszolnak. Samsung UE40MU6102 - van valakinek ilyen tv-je, jo valasztas lehet? Ps4 4K-hoz is megfelelo?

(#121322) marilllyo


marilllyo
veterán

Doom-ozik (multi) itt valaki? (aktívan)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#121323) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#121316) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na örülök hogy tezszett neked is!
Lehet nem lesz folytatása és nem is hosszú játék de a cím nálam beírta magát azok közé amiket nem felejtek el.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#121324) erahurka válasza KaitouP (#121318) üzenetére


erahurka
félisten

Ugye? Én is mindig ezt mondom. Főleg mikor a podiumon vigyorognak, 15 éve néztek ki arcanimációk így játékokban :D

(#121325) RangerFox válasza SH4D0W2011 (#121315) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Csak Plus tagsággal lehet letölteni.

(#121326) SH4D0W2011 válasza RangerFox (#121325) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Köszi az infót! :R

(#121327) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez a Jak and Daxter, amit hozzácsapnak a Lost Legacy előrendeléshez, jó cucc még manapság, mennyire tűnhet elavultnak? Videók alapján olyan Ratcet&Clank jellegű platformernek tűnik, azt nagyon szerettem és így már az előrendelés is megfordult a fejemben, két jó játék ~20-25 óra tartalommal bőven fasza lenne 12K-ért.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#121328) birorichard válasza Bad Pritt (#121327) üzenetére


birorichard
őstag

Amúgy érdekes, hogy a pénztárca közben "eltűnt" a konzolok szervize oldaláról az ajándékok közül. Kinézem belőlük, hogy ekkora féreg húzásra képesek, h meghirdetik kamura, aztán leveszik, és nem lesz... Más boltnál nem láttam, h ilyen tárcát adnának.

(#121329) Lackooo84 válasza birorichard (#121328) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ó pedig hányszor megcsinálták már.... és nem csak ők...

The Truth is out there...

(#121330) Louis válasza birorichard (#121328) üzenetére


Louis
tag

Nekem a konzolvilágból nyúltak le utólag egy cod bögrét. :(

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#121331) birorichard válasza Louis (#121330) üzenetére


birorichard
őstag

Hétfőn írok nekik, ha nincs, lemondom, csak azért is máshonnan veszem meg.

(#121332) Bad Pritt válasza birorichard (#121328) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én digitálisan venném, ahhoz is van szerencsére (meg egy PS4 téma, hiánypótló :D).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#121333) Rigormortiis válasza marilllyo (#121322) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Néha multizgatok vele, de fent van.

Ezt a pörgést, ami itt van a cod is megirigyelhetné.

Régen sokat doomoztam/kvékeztem/ánríleztem, de a bf nagyon elkenyelmesített :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#121334) marilllyo válasza Rigormortiis (#121333) üzenetére


marilllyo
veterán

Pedig jöhetnél mert fejembe vettem a 100%-ot. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#121335) RangerFox válasza Bad Pritt (#121327) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Eléggé idejétmúlt játék, elavult sok szempontból. A HD trilogynak borzalmas volt az irányítása, nem tudom, hogy a Ps4-es verzióba menyit nyúlnak bele, de ha marad ugyanaz, szerintem felejtős játék.

(#121336) zojjektum válasza birorichard (#121331) üzenetére


zojjektum
senior tag

Lehet azért vették ki, mert külön árulják 4990-ért, bár elég gagyinak tűnik amúgyis, de az elv, ha azzal hirdetik legyen is benne. Ha tényleg kivették akkor máshol veszem én is.

[ Szerkesztve ]

(#121337) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok
BF1-ben ha a matchmakinggel akarnék belépni egy játékba, akkor kiírja hogy finding a map, meg a skillel kapcsolatban valamit, majd kiírja hogy nem talált megfelelő játszmát. Ez nálatok is előfordul?

(#121338) EczkE válasza pulyka jocó (#121337) üzenetére


EczkE
addikt

Parszor igen. Ujra kell keresni akkor altalaban mar talal. Vagy mas jatek modra keress.

Asszem mindenféleképpen!

(#121339) hitchins


hitchins
őstag

MGS phantom painben van valami coop lehetoseg? Multit jatszak az elvezheto ha valkivel egyutt jatszanank?

(#121340) pulyka jocó válasza EczkE (#121338) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

:R
Érdekes mert csak a conquesttel csinálja ezt... :W

(#121341) EczkE válasza pulyka jocó (#121340) üzenetére


EczkE
addikt

Biztos tul skilles vagy. ;]

Minden csinalja? Nekem ha ilyen hibat dob ujra probalom es mar jo.

Asszem mindenféleképpen!

(#121342) pulyka jocó válasza EczkE (#121341) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Hát k/d-ba nem vagyok túl skilles :DDD
Amugy ezt, 6x próbáltam és mindig hibát dobott :/

(#121343) EczkE válasza pulyka jocó (#121342) üzenetére


EczkE
addikt

Esetleg inditsd ujra a jatekot. Neha beakad, ez sem tokeletes. :N

Asszem mindenféleképpen!

(#121344) Kvelstadt válasza hitchins (#121339) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Coop nincs, a multi meg szerintem van hogy legyen.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#121345) Elims válasza birorichard (#121331) üzenetére


Elims
veterán

Én ugyanígy teszek!De inkább felhívom őket.
Ha nem lesz hozzá jak & daxter kód+pénztárca rendelem a konzolvilágtól.

Nem mintha annyira remegnék a kódért+a pénztárcáért.. A kódot itt ajánlanám fel vkinek.
Lehet érte jelentkezni -ha adják mellé-.Ismeretlen névvel ne.
A pénztárca meg pont olyan amilyet soha nem vinnék magammal,de a többi ps cuccom között pont elférne.

[ Szerkesztve ]

(#121346) Pedro78 válasza SH4D0W2011 (#121313) üzenetére


Pedro78
senior tag

Koszi!

Ocsem accaval megneztem, azon van plus, hat demo-t ott sem latok csak a trial-t.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#121347) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Üdvözlet!

Ezt hogyan lehetne kiküszöbölni?

Ps4 pro+4K tv-m van, ez csak akkor ugrik elő mikor elindítom a WoT játékot.

[ Szerkesztve ]

(#121348) Thorkos


Thorkos
tag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha megveszem a sw battleforont-ot s megosztom a plusszom haverral tudunk 2en jáccani "coopban" :)

(#121349) Lackooo84 válasza Rathrol (#121347) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ugye közvetlen megy a HDMI kábel a tvdbe, nincs PS VR-od?

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#121350) Rathrol válasza Lackooo84 (#121349) üzenetére


Rathrol
aktív tag

Nincs, közvetlenül kapcsolódik a HDMI a tv-be, amúgy más játéknál pl.: BF1 nem ír ki ilyesmit, ott a colour format RGB

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.