Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121801) #20844032


#20844032
törölt tag

PCGAMESUPPLY-on megint 7$ a tizes feltöltő. Megint csak egyet lehet venni, de azé hajrá.

szerk: még 3 órán keresztül, szal nem árt sietni.

[ Szerkesztve ]

(#121802) Scholes9 válasza WhiteWalker (#121795) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ezzel lehet, h a kevesebbik fél közé tartoznál, én kizárt, h váltanék, pláne, amilyen brutális lesz a 2018-as év Sony fronton :Y A Microsoftnak esélye sem lesz, jöhetnek bármilyen konzollal :B :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#121803) #32256704 válasza Stauffenberg (#121782) üzenetére


#32256704
törölt tag

En csak azt tudom mondani neked, hogy 2 honapja (azt hiszem) ruhaztam be egy slimre(a box es a pc melle), hogy elerheto kozelsegbe keruljenek a PS4 exkluziv cimek.

A kovetkezo jatekokat vettem meg eddig:
Uncharted 4
Last of Us R
God of War 3 R
Beyond Two Souls
Until dawn
Rachet & Clank
DriveClub

Infamous Second Son
Horizon Zero Dawn

Heavy Rain
Bloodborne
The last guardian
LittleBigPlanet3

50-60 ezer Ft volt ez a szep lista.
60-ert vettem a slimet ujonnan, igy 120-bol az osszes olyan exkluziv megvan mar, ami erdekelt.

Tokeletesen megerte. A Last of Us-t meg a ps4 megjelenesekor vegigjatszottam mar egyszer, de masodjara is remek elmeny volt.

Az uncharted sorozathoz nem kot semmilyen erzes, se a szereplokhoz, semmihez. A jatek viszont hibatlan. Aki jo jatekkal akar jatszani, annak az U4-et ajanlom barmikor.

A GoW3 nekem kicsit csalodas volt. Meg ps2-n toltam az egyik reszevel es gyerekkent jobban megfogott. Jobban varom az uj reszet.

A BTS isten, az egyik legjobb story alapu donteshozos jatek.

Az UD is nagyon tetszett, majdnem annyira, mint a BTS.

R&C minden perce szorakoztato es a latvany lenyugozo, kihagyhatatlan aki szereti a stilust.

Masodjara is vegigvittem a DC alapot (225 csillag, megint 1 hianyzik csak). Megvan boxra a forza5-6 es horizon3. Vezetesmechanikailag sokkal jobbak, de a DC-ben valahogy jobban lekotott, hogy megszerezzem a csillagokat.

A HZD-be van 6 oram, de nem akar elkapni az erzes. Pedig ez a jatek volt az, ami meghozta az attorest, hogy "oke, mostmar kell ujra PS4". Probalom szeretni, de nem megy egyelore.
Volt mar ilyen mas jatekkal. Kicsit hanyagolom es majd ujrakezdem valamikor, aztan remelhetoleg berant a
vilaga.

Az ISS nem rossz es vegig is megyek rajta, de (lehet az en hibam) a sunset overdrivehoz hasonlitom es az a fajta orulet jobban atjott nekem.

A tobbiekkel meg nem jatszottam, csak maximum 1 kicsit.

(#121804) DaDa


DaDa
senior tag

Akik a 2 konzol közt rágódnak: [link] :C

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#121805) #20844032 válasza DaDa (#121804) üzenetére


#20844032
törölt tag

Rettenetesen kell rágódni köztük. Mindkettőből lehet venni 3 új játék áráért. Őrületes pénzbe kerülnek ezek. Nagyon megfontoltan kell választani, hiszen ez egy életre szól! :DDD

(#121806) WhiteWalker válasza Scholes9 (#121802) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Haaat nem vagyunk egyformák , de engem pl a Sony exkluzív címek nem hoznak lázba. Kicsit csalódás volt amiket próbáltam. Egyedül a Last of US ami istenkiraly.

A coop játék rész is elég hiányos , vagy épp fel megoldás.
Van , de minek... Gondolok itt pl FarCry 4 -re , nem lehet így a kampányt végig tolni...( vagy én nem tudtam megoldani)
Szóval van sok más egyéb is ami nekem nem tetszik.

Minden esetre próbálok esélyt adni más játékoknak , Bloodborne hátha változik a helyzet...

[ Szerkesztve ]

(#121807) Stevenstyle válasza Stauffenberg (#121782) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Hali!

Van mindkét konzol, így reagálok rá, ha nem gond:

1. Már most is megoldott.

2. Jól gondolod 2 vagy akár 3 acc a gépen és osztódnak, ha primari a PS-en az acc, hasonlóan mint Box-on a Home.

3. Ez elég kényes kérdés és emberfüggő is. Nekem Slim van, öcsémnek Pro, a Pro érezhetően hangosabb, főleg a nagy melegben. Ha a hangos működés nagyon zavar akkor egyértelműen a Slim! A Boost mode sok játékon segít és... sok játékon meg nem, vagy nem eléggé. Összességében amiket én próbáltam, casual-abb játékosként, azokban a játékokban én nem láttam akkora különbséget, mint az árkülönbözet a két konzolvariáns között, de megértem azt is, aki érzékenyebb a droppokra és teljesítménycentrikusabb a felfogása.

4. Árak rohadt változóak, összességében én azt vettem észre, hogy alapból több az a játék ami drágább pár ezressel, mint Boxon, ellenben az akciók talán egy picivel nagyobbak amikor vannak.

5. ezeket én is olvastam anno, így, hogy van összehasonlítási alapom, azt mondom, hogy nagyobb a füstje mint a lángja az egésznek.

6. a joy nem rossz, de azért nem olyan kényelmes mint Box-on. Engem kifejezetten zavar a beépített akku, boxon is akkut használok, de ott 1 perc és cserélem. A játék megosztás, aka Home-olás itt kicsit komplikáltabb, mint a Micronál, de azért nem vészes. A digit játék vásárlás azért kicsit hajhullósabb, hol elfogadja mobilon vagy böngészőben a bankkártyát hol meg nem. Azért ez sem annyira gáz, magán a PS-en el szokta fogadni. Hogy vica versa is legyen, pár nap PS után a Box Dashboard sebességétől viszont hullik a hajam rendesen :D

7. Slim kb mint az Xbox One illetven One S, a Pro az bizony tud meglehetősen hangos lenni, a fat úgy tudom valahol a kettő között van, de arról nincs személyes tapasztalatom.

Szerintem Fat-et ne vegyél, vagy Slim vagy Pro, de ez csak az én véleményem.

(#121808) Neoteric válasza #20844032 (#121801) üzenetére


Neoteric
addikt

Csesszék meg, most már a mobil verzión se lehet paypallal fizetni érte..

PSN: ne0teric_sAN

(#121809) toompa válasza enterlaci (#121800) üzenetére


toompa
őstag

Az utolsó lépés hogy meg kell erősíteni az email címet. Tehát az email leveleid között nézz szét hogy kiküldte-e a megerősítő mailt. Promóciók,spamek között is nézd meg.

(#121810) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PS4 5.00 - Beta ma jön - (van aki már megkapta)

A lényeg nekünk:

"New System Language Additions
With this update, we’re adding the following system language options on PS4: Czech, Greek, Hungarian, Indonesian, Romanian, Thai and Vietnamese."

Live-Die-Respawn

(#121811) zzola válasza oriic (#121810) üzenetére


zzola
félisten

:C

(#121812) #20844032 válasza Neoteric (#121808) üzenetére


#20844032
törölt tag

Már a múltkor sem lehetett. Ott volt a gomb, de nem tudtál vele fizetni.

(#121813) #20844032 válasza Stevenstyle (#121807) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nekem pl. a próm sokkal halkabb, mint a slimem. Sokkal.

(#121814) Stevenstyle válasza #20844032 (#121813) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Már csak a fizikai sajátosságok miatt sem lehetne ez lehetséges két rendeltetésszerűen működő Slim és Pro esetében, szerintem nálad nem a Pro halkabb sokkal, hanem a Slimeddel van valami és az nem olyan halk, mint amilyennek lennie kellene. Persze ez csak okoskodás részemről, de a saját és mások tapasztalatai valamint a tesztek alapján...

Pár óra HZD vagy Uncharted után a Pronak azért van hangja rendesen, míg a Slim kvázi hangtalan és ez nem csak egyedi elszigetelt eset.

[ Szerkesztve ]

(#121815) erahurka válasza oriic (#121810) üzenetére


erahurka
félisten

Semmi extra PS Now témában? Pedig a béta regisztrációkor rá is kérdeztek, van-e előfizetése az embernek :(

(#121816) PandaMonium válasza #20844032 (#121805) üzenetére


PandaMonium
őstag

Jó drága akkor az a 3 játék. Lehet, hogy neked meg nekem (és sokaknak) nem nagy kiadás 60ezer forint, de az átlag magyar bért nézve ne csináljunk úgy mintha aprópénz volna. Arról már nem is beszélve, hogy sokan megengedhetnék maguknak, de pazarlásnak gondolnak két konzolt tartani.

What I cannot create, I do not understand

(#121817) #20844032 válasza Stevenstyle (#121814) üzenetére


#20844032
törölt tag

Az én slimem visít U4 alatt.Miután megszabadítottam a tetejétől már elviselhető. A pró csak a menüben pörög fel. Játék közben szinte semmi hangja. Volt vagy 9db fatem. Mind ugyanolyan volt, mint a slim. Arról nem beszélve, hogy a régi játékokban fél-negyed gőzzel megy a pro. A slim/fat meg a belét kihajtja minden játék alatt. Nem tudom mire gondoltál a fizikai jellemzők alatt. A pécém négyszer annyi teljesítményt vesz fel, mégsem lesz soha egyetlen konzol olyan halk a maiakból, mint ez.

PandaMonium: húszezer egy új játék. 60 egy gép. 40 használtan. A videójáték nem az alacsony jövedelműek, és nem a fillérbaszók hobbija.

[ Szerkesztve ]

(#121818) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Meg jött a pro ma egy lg 4 tv tolom mindent bekapcsoltam ps-en is tv-n is meg is van 4k hdr😉 na de mikor inditom a hdz automatikusan átvált a tv hdr módba ott is betettem játék a képüzem módba ez igy jó vagy van valakinek egyéb tippje?😊 Csak azért kérdezem mert picit olyan mintha leszürkiti a képet😊

[ Szerkesztve ]

(#121819) PandaMonium válasza #20844032 (#121817) üzenetére


PandaMonium
őstag

Szóval összehasonlítod a legdrágább új játékok árát a leárazáskori valaha volt legolcsóbb új konzol árakkal és a létező legalacsonyabb használt árakkal. 200k-s jövedelem itthon átlagosnak számít, akkor ők ne játszanak mert "fillérbaszók"? Nagyon el vagy tévedve, a dogmatikus vitakultúráddal együtt. Itt részemről le is zárom a dolgot, mert ez egy szélmalomharc lenne.

(#121820) jpeetr: Az kemény. Gondolom az ott dolgozó Gipsz Jakabnak lett leárazva az utolsó darab és mire ki lett írva az akció már hűlt helye lesz, mint a legtöbb Tesco-s akciónál. De ne legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#121820) jpeetr


jpeetr
aktív tag

(#121821) oriic válasza jpeetr (#121820) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mielőtt bárki rohannak, nincs Mikolcon műszaki osztálya a Tesco-nak, csak valamiért nem szedik ki a rendszerből.

Live-Die-Respawn

(#121822) #20844032 válasza PandaMonium (#121819) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én semmit nem hasonlítottam semmivel. Leírtam a mai helyzetet. Ma hatvanezer egy ps4. Annyiért vettem mostanában jópár darabot. Valaki itt a minap írta. hogy 45-ért vette használtan. Az új játék meg 18-20e. Ez egyszerű matematika. 3 játék ára. Ennyibe kerül. Nem azt mondtam, hogy mindenki fog hozzá venni 3 új játékot, de attól a tény még tény marad. Olcsók a hardverek, drágák a szoftverek. A konzol mindig ilyen volt, nincs ebben semmi meglepő. Ráadásul one-ra is van egy halom fasza ex, és ott van BC is akinek kimaradt az előző gen, annak az is opció lehet. Akinek van pécéje az mamár nem fog xboxot venni, meg felesleges is, de nem a gépár fog ebben dönteni. De legalábbis ökörség, ha az dönt. Tájékozatlanság. Alibi.
Egyébként meg igen. Akinek nincs pénze rá, az ne játsszon. Ez ilyen. Nem jár alanyi jogon. Luxus, ha úgy tetszik.

Oric: késő. A nepperhordák a madmax kamionokkal most húztak el az irodám előtt. Szerintem oda mennek most... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#121823) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Na egyelőre belenéztem a Fallout 4-be, eléggé rendben van PS-en nekem úgy tűnik, remélem ez a későbbiekben sem fog változni :) PC-n katasztrófa volt még a télen :(

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#121824) #20844032 válasza Scholes9 (#121823) üzenetére


#20844032
törölt tag

Háát én nemtudom min nézted. Én még megjelenéskor piszkáltam, szerintem még 970-en, ment mint az olajozottvillám. Mi volt abban katasztrófa? (a játékmeneten és a világán kívül, mert abban a legszarabb fallout ever szvsz).

[ Szerkesztve ]

(#121825) erahurka válasza #20844032 (#121822) üzenetére


erahurka
félisten

Hát én 5000 forintnál többet csak ritkán adok játékért. 40,000 forint így 8 játék, nem 2. Nem kötelező megjelenéskor vásárolni a méregdrága játékokat, nem csak milliomosok sportja a konzol gaming...

(#121826) #20844032 válasza erahurka (#121825) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ezt én sem mondtam. De amit mi csinálunk, az nem mérvadó, mi a kisebbséghez tartozunk. A nagy többség eleve nem vesz ennyi játékot. Azt a keveset amit vesz, viszont főként újban veszi meg. Évek óta stabil 7 alatti a ps4 attach rate-je. Ergo az átlag játékszám, amit az átlagvásárolók átlagvásárolnak ez nincs 7. De ez lassan 2 konzol ára, hisz a játékárak nem csökkennek sok-sok éve(az új játékok ára), miközben a gépárak folyamatosan.

/egyébnként tudom, hogy itt mindenki leárazva veszi a játékokat, turkálóból, stb, de azért a fél topiknak elő van rendelve a lost legacy :DDD Biztos a 40$ ár miatt. 60-ért nem lesz előrendelve a a TLoU2 :DDD Dehogynem...

[ Szerkesztve ]

(#121827) enterlaci válasza toompa (#121809) üzenetére


enterlaci
senior tag

Köszi. Igen, az megvolt, megerősítve.
Az OnlineID amivel tegnap este a hiba előtt próbálkoztam, az "already taken" :(
...pedig csekkoltam a ps messages alkalmazásban is és nem használja senki

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#121828) hitchins válasza #20844032 (#121826) üzenetére


hitchins
őstag

Ez az info honnan van? Marmint hogy atlagban hany jatekot vesznek az emberek es milyen aron?

(#121829) hitchins válasza oriic (#121810) üzenetére


hitchins
őstag

Na vegre! Miota varom mar ezt a nyelvi frissitest. Ne igaz hogy eddig kellett varni ra hogy vegre vietnamiul olvashassam a ps4 menut :)

(#121830) #20844032 válasza hitchins (#121828) üzenetére


#20844032
törölt tag

A sony mindenkori éves jelentéseiben bennevan. Nem ilyen formában, de a kigyűjtött adatokból megszülhető. Pontos linket most nem keresnék, ott a google.

(#121831) hrvp válasza #20844032 (#121801) üzenetére


hrvp
aktív tag

Köszi, még pont elcsíptem. :R

(#121832) hitchins válasza #20844032 (#121830) üzenetére


hitchins
őstag

Annyira azert nem akartam belemelyulni azt hittem van valami ilyen lista. Mindenesetre most mar lehet ranezek majd erdekessegkeppen.

(#121833) SH4D0W2011 válasza Rathrol (#121754) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Hát tényleg jó lenne, ha ezt megoldanák... :((( Köszi a választ!

(#121834) BornToBePuli


BornToBePuli
aktív tag

Sziasztok! Beta-t milyen módon lehet tesztelni vagy kipróbálni?

Read only felhasználó

(#121835) SH4D0W2011 válasza BornToBePuli (#121834) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Szia!

Szerintem csak akkor, ha kapsz levelet a Sony-tól.

(#121836) Benji21th


Benji21th
tag

Sziasztok!

Pár napja beruháztam egy Slimbe. Vettem rá pár játékot amivel jó ideig elleszek. A kérdésem az, hogy most le van akciózva a PS+, szeretnék majd a külföldön élő barátaimmal játszani, de annyi minden van még, hogy most teljesen feleslegesen lenne PS+, nem lenne kihasználva közel sem. Most ugye 15000Ft 15 hónap, ami barátinak tűnik. Mennyi szokott ez lenni akción kívül általában? Esetleg meg lehet venni most, de aktiválni később?

(#121837) SH4D0W2011 válasza Benji21th (#121836) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Szia!

A normál ára is 15.000 Ft, de azért nem akcióban 12 hónapot kapsz. Vagy volt már olyan akció is, hogy 10.500 az éves. Jövő hónaptól viszont nőnek az árak, 18.000 lesz az éves, szóval ha vásárolnál, szerintem érdemes most. Meg még plusz infó, amit szoktak kérdezni, hogy ha többet veszel, az összeadódik. :)

Egyébként ha prepaid card-ot veszel üzletből, azt aktiválhatod később is szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#121838) #32256704 válasza Benji21th (#121836) üzenetére


#32256704
törölt tag

Szept 1-tol 18 ezer ft lesz 12 honap. Tehat most a 15 honap 15 ezer ft elegge jo ajanlat, ha a kovetkezo 15 honapban szukseged lesz pluszra.

(#121839) Benji21th válasza #32256704 (#121838) üzenetére


Benji21th
tag

Igen igen határozottan jónak tűnt a 1000Ft/hó díj. Köszönöm a válaszaitokat, akkor inkább beruházok rá. :)

(#121840) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

As always. :)

The Truth is out there...

(#121841) eisento


eisento
addikt

[link]

na magyar nyelv es egyeb dolgok ^^

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#121842) Lackooo84 válasza Lackooo84 (#121840) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Egyébként tök jó most adtak pluszban 2 béta kódot, amiket barátoknak oda lehet adni.

The Truth is out there...

(#121843) Kendek válasza #20844032 (#121826) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem ez egy hobbi (nekem legalábbis az, oriic-nak persze nem), olyan mint a többi (sokan pl. horgásznak, és az sem olcsó). Nem tagadom, hogy azért költök rá rendesen, attól függetlenül is, hogy én viszont ténylegesen nem veszek teljes áron játékokat (előrendelni meg főleg nem), csakis jó akcióban. Most is legutóbb a HZD-n nagyon gondolkodtam, de aztán rájöttem, hogy nem sürget semmi, és megy az majd még lejjebb is. Luxusnak meg annyira luxus a PS4 mint mondjuk erős dohányosnak a cigaretta...

<-ƘƘ->

(#121844) Kendek válasza Lackooo84 (#121842) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Leszek a barátod ha nekem adod az egyiket! :DDD

<-ƘƘ->

(#121845) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

De furcsa így. :D Egyébként a trófeáknál nem tudom ki volt az, aki a common-t "általános"-nak fordította.... az 'átlagos' a keresett szó szerintem.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#121846) oriic válasza Lackooo84 (#121845) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaj de furcsa ez így. :DDD

Más:

Lesz egy ilyen kiadás. (Amazon buktatta le)

God of War Digital Deluxe Edition

Tartalma:

- God of War Digital Soundtrack
- God of War Digital Art Book
- God of War PS4 Dynamic Theme
- “Exile’s Guardian” Shield Skin
- God of War Digital Comic – Issue 0
- “Death’s Vow” Armor Set for Kratos
- “Death’s Vow” Armor for Atreus

Szóval lesznek skinek és különböző armorok.

Live-Die-Respawn

(#121847) PandaMonium válasza Lackooo84 (#121845) üzenetére


PandaMonium
őstag

Inkább a "gyakori". Biztos lehet nekik jelezni valahol a fordítással kapcsolatos hibákat.

What I cannot create, I do not understand

(#121848) Rage47 válasza Lackooo84 (#121845) üzenetére


Rage47
veterán

átlagosnak kellett volna lennie szerintem is

(#121849) Lackooo84 válasza PandaMonium (#121847) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Átlagos az jó, mint átlagos a ritkasága. De az általános.... :D pff nem is értem (meg ez a "játszma is"). Na mindegy, a lényeg, nincs BC, nincs ID változtatás, és nincs demo törlés. Akkor miért is vártuk mi ezt?! Egyedüli jó dolog (már akinek) a magyar nyelv, a fekete értesítések lehetősége, és így enyi kész ki is fújt a hasznos funkció. :)

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#121850) Scholes9 válasza #32256704 (#121803) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Horizonhoz nekem kellett idő, a vége felé már nagyon adta :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.