Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121201) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Dishonored: Death of The Outsider - Gameplay Trailer

_

Kezdjük akkor el a Horizon Zero Dawn-t. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#121202) Bingoo


Bingoo
tag

Hali. Most fogok váltani Pro-ra. Az lenne a kérdésem, hogy kell valamit csinálni, hogy az új gépen is működjön az Acc megosztás? Jelenleg az én gépemen másodlagos a fiók, tesómén pedig elsődleges. Kell esetleg deaktiválnom a régit? Köszi ;)

(#121203) SH4D0W2011 válasza oriic (#121201) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Hajrá! :C

(#121204) Kendek válasza Bingoo (#121202) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha a tesódnak a te mostani, cserés géped az elsődlegese, akkor annál kell deaktiválni, majd a Pro-n mehet az aktiválás. Ha pedig egyik account-nak sem elsődlegese, akkor nyilván nincs mit deaktiválni.

<-ƘƘ->

(#121205) Nayrobi válasza Bingoo (#121202) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nálam nem kellett, átrakott mindent ugyanúgy ahogy volt.

(#121206) A`rpi válasza Kendek (#121204) üzenetére


A`rpi
addikt

Tesója gépéhez nem kell hozzányúlnia, ha ő "költözik".

(#121202) Bingoo
"Hali. Most fogok váltani Pro-ra. Az lenne a kérdésem, hogy kell valamit csinálni, hogy az új gépen is működjön az Acc megosztás? Jelenleg az én gépemen másodlagos a fiók, tesómén pedig elsődleges. Kell esetleg deaktiválnom a régit? Köszi ;)"

[link]

(#121207) Kendek válasza A`rpi (#121206) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem a tesója gépéhez kell nyúlni, hanem ha a tesója account-jának az ő gépe az elsődlegese, akkor azt kell rendbe tenni. Azért, mert azt lecseréli egy Pro-ra.

<-ƘƘ->

(#121208) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Dragon's Dogma Dark Arisen megjelenés október 3-án.

Live-Die-Respawn

(#121209) A`rpi válasza Kendek (#121207) üzenetére


A`rpi
addikt

:R Félre értettelek.

(#121210) vonSux válasza oriic (#121192) üzenetére


vonSux
őstag

Na legalább valamire használják a touchpad-et :DDD

(#121211) #20844032 válasza A`rpi (#121196) üzenetére


#20844032
törölt tag

De igen. Közvetlenül a venti mögött van. Veszel ilyen szárral ellátott sűrítettlevegőt, az egész hűtőrendszert a tápot is beleértve, át tudod fújni. Ellenben a gép azért hangosabb a fedéllel, mert nem jut elég levegőhöz, és mint a porszívó, vákumban pörög. Na azt nem jó ötlet szivacsokkal tovább tetézni. Ilyen sehol nem hadználunk. Rácsot vagy harisnyát használunk porszűrésre.

(#121212) birorichard válasza Bingoo (#121202) üzenetére


birorichard
őstag

Na, mikor lesz már? :D

(#121213) A`rpi válasza #20844032 (#121211) üzenetére


A`rpi
addikt

Sűrített levegő esetében, én mondjuk a lecsapódó párától tartanék.

(#121214) Wlac


Wlac
Ármester

Na, Division vélemény: hááát. Írtátok többen is, hogy egész jó játék, de nálam nagyon nem talált be. A setting szokás szerinti Ubisoft minőség, szóval hangulatos, de kábé minden másban elvérzik. Csak a kihagyott lehetőséget látom, pedig egy kis odafigyeléssel lehetett volna belőle egy egész jó cím is.

Egyébként nem sok hiányzik a platinához, így ha valaki szintén most tolja, vagy kedve lenne egy kis Dark Zone-hoz (I'm the LAW trófea hiányzik, illetve az eliteket kellene megölnöm), az vegyen fel, és valamelyik nap megcsinálhatjuk.

“The wha-"

(#121215) #20844032 válasza A`rpi (#121213) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem kell, az erre készült tisztítósprayk még szigetelőanyagot is tartalmaznak, mert alapvetően arra vannak tervezve, hogy akár bekapcsolt eletronikai eszközt is képes legyél tisztítani velük(van olyan is, ami erre nem alkalmas, de ezt feltűntetik rajtuk). Szal a takarítástól nem kell félni :)

[ Szerkesztve ]

(#121216) ProEvoFan válasza #20844032 (#121215) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ja, a lecsapodó pára az gáz.Mondjuk a pcmet is így szoktam tisztítani (meg benzinkúton a kerék felfújás helyett) és tényleg látszik mikor párás lesz a hardver.Persze 30+ fokban nem para.
Linkelnél olyan tisztítósprayt amiről írtál?

(#121217) Elims válasza #20844032 (#121191) üzenetére


Elims
veterán

Én meg semmilyen befújást nem ajánlanék.
Ha fújással akar tisztítani,szedje szét miszlikre,de még akkor is jobb a porszívó.
Ha fújat akkor pillanatnyilag O.K.,de a por nagy %-át befelé fogja fújni.

WLac: Division platina.Írd meg,hogy mikor jó neked és megcsináljuk.
Egyébként nekem nagyon tetszik a játék.A survival mód pedig mindent visz!Hatalmas ötlet benne!

(#121218) #20844032 válasza ProEvoFan (#121216) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nemtudom milyet használtam utoljára, így elsőre ez jött szembe, de amúgy elektronikai boltokban sokfélét.

(#121219) BornToBePuli


BornToBePuli
aktív tag

Üdv! HBO GO tölthető. :)

Read only felhasználó

(#121220) Sanyyka


Sanyyka
aktív tag

Sziasztok, ha valakit érdekel, még mindig 3e a tecsóban a BF1.
Polc- és árcímke 10e, de a vonalkódellenőrző, majd kassza a remélt árat jelentette meg.
Kedves cimborám segítségével sikerült így ma behúznom kettőt Hódmezővásárhelyről. :))
Köszönöm szépen annak, aki bedobta anno ide az infót!

(#121221) A`rpi válasza #20844032 (#121215) üzenetére


A`rpi
addikt

Jó hogy erről beszélünk, mert neked / nekünk ez lehet "alap", de másnak nem, ettől függetlenül ilyen spéci sűrített levegővel még nem találkoztam ami "megengedi" az üzemben való tisztítást is. :R

(#121222) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Most értem a hellblade vegére.
Spoiler nelkül azt tudom mondani, hogy ez egy remek játék! Hosszra nekem volt 8óra de nem csak az a lényeg. Hanem milyen 8 óra?
Valami kegyetlenjó hangulata volt végig, és a vége felé csak méginkább fokozódott. A zene szintén remek volt,a hangok, hangefektek szintén nagyon jók voltak.
Volt játék ami hoszabb drágább volt, de nem kaptam se ilyen hangulatot se ilyen élményt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#121223) oriic válasza Kvelstadt (#121222) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

++1

Végső harc alatt az a zene? :C

Live-Die-Respawn

(#121224) Kvelstadt válasza oriic (#121223) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Epic! Meg ott a rúnajelek a levegőben, meg a vér meg a zene meg a düh amivel harcolt. Hatalmas volt!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#121225) #20844032 válasza A`rpi (#121221) üzenetére


#20844032
törölt tag

A fagyasztósak is ilyenek, azok is elektronikai környezetbe valók, a fagyasztás a melegedő alkatrészek hűtésére van, természetesen az sem vízpárát fagyaszt :) sokféle van, ami alkalmas a ps4 kitakarítására.

(#121226) Kickass


Kickass
őstag

Sziasztok!

Van most valahol éves PSPlus+ akcióban? :U

(#121227) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

God of War 4 június 30-án az Amazon szerint.

Bár valszeg ugyanúgy placeholder dátum lesz.

Live-Die-Respawn

(#121228) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Szeretnék venni a SLIMHEZ valami hordozós táskát. Többet is láttam már az Aliexpress és az Ebay oldalán.

Nekem a második linkbeli jobban tetszik, csak nem tudom hogy a Slim abban nem lötyögne-e vagy épp ellenkezőleg beleférne-e? Meg az sem ártana ha gép is védve lenne a szállítás során.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#121229) marilllyo válasza Wlac (#121214) üzenetére


marilllyo
veterán

Ha Elmis nem ér rá engem is tudsz mozgósítani.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#121230) Xaels válasza Bogyi007 (#121228) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem megteszi erre a célra egy jobb laptop táska is.

Más:

Ez a Nioh piszok mód bejön. Jobban adja mint a Bloodborne. Ha azt vesszük tovább is jutottam, legalább itt meg van az első Boss :DDD Viszont a sok koncentráció és képzeletbeli anyázás mellett néha sikerül jól meg is nevettessen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#121231) BornToBePuli válasza Kickass (#121226) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Szia!

MediaMarkt online boltjában talán még 14 E Ft. A békéscsabai üzletben pedig a mai napon kuponnal a 15 vagy 16 ezer forintból jött volna le 15% kedvezmény.

Read only felhasználó

(#121232) RangerFox válasza oriic (#121201) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Húhúúúú első napos vétel lesz. Mondjuk előtte be kéne fejeznem még az első 2 részt is :DDD

(#121233) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok!Nalatok megy a ps network ?

[ Szerkesztve ]

(#121234) vg


vg
addikt

végre van magyar régióban hbogo app! működik is el se hiszem basszus! :C :C :C :C

(#121235) krx21 válasza vg (#121234) üzenetére


krx21
nagyúr

Az micsodi??? :B

(#121236) birorichard válasza krx21 (#121235) üzenetére


birorichard
őstag

HBO streaming szolgáltatás. Nem rossz, mi nézzük, és árra sem vészes.

(#121237) wolf13 válasza krx21 (#121235) üzenetére


wolf13
őstag

Gondolom HBOgo .

[ Szerkesztve ]

(#121238) ProEvoFan válasza vg (#121234) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

PS4en?Ezt most nem értem, eddig is volt HBO Go, igaz nem PS4en.Vagy mi van?

(#121239) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#121222) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ezek szerint "megéri" az árát. :) Amúgy az eddig látottak alapján baromira tetszik és meg is veszem; jó olvasni hogy tényleg nagy élmény, a te véleményedre azért lehet adni. :K
Érdekelne csak úgy elméletileg ha nagyon sikeres lesz a Hellblade ($) akkor szerinted várható egy kiegészítő tartalom vagy megmarad egyszeri de hatalmas élménynek a játék?

[ Szerkesztve ]

(#121240) Kickass válasza BornToBePuli (#121231) üzenetére


Kickass
őstag

Köszi :R :R

(#121241) krx21 válasza birorichard (#121236) üzenetére


krx21
nagyúr

Minőségre milyen? Magyar nyelvű?

(#121242) birorichard válasza krx21 (#121241) üzenetére


birorichard
őstag

Streaming minőségre nem rossz, szerintem 720p lehet, nem mértem, a honlapon "HD-ként" hivatkoznak rá, de szerintem ez a kis hd lesz... :) Amúgy elfogadható teljesen.
A kínálat is viszonylag normális, hbo sorozatok természetesen mind fent vannak.
Szinkron amihez készült, ahhoz van, kb a kínálat 90%-a magyarhangos, illetve választható eredeti nyelv is, van pár, amihez szinkron hiányában csak eredeti nyelv van.
Elég sűrűn frissülnek a filmek, van ami sajnos kikerül idővel, de így mindig vannak újak.

Illetve az HBO aktuális adását is tudod nézni mindig.

(#121243) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#121239) üzenetére


Kvelstadt
veterán

25£ért rengeteg rosszabb játék van, grafikában is meg élményben is.
Egyébként azután hogy végigvittem,kezdtem is előröl.
1. Mert egy trofi nem lett meg.
2. Mert rohadtjó hangulata van, a harc meg nagyon epic.
Hasonlít a ds-hez csak itt nincs stamina meg hp meg semmi.
Tudsz dodgeolni, támadni kicsit meg nagyot,védelmet feltörni meg mégvalamit amit nem lövök le.
Első körben szenvedtem a harccal az elején mert kb zéró tutorial van azon túl hogy a menübe meg tudod nézni mivel mit lehet.
A hangulat végig üt, a harc meg a végére olyan epic mind látványba mind hangok terén hogy azt a from software-ék szerintem állva tapsolnák meg.
Én kinézem belőle hogy lesz folytatás, mert a játék baromi jó és több kéne belőle.
Viszont a story le van zárva a végén.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#121244) #32256704


#32256704
törölt tag

Ratchet and clank :R
Remek jatek, aki szereti az ilyesmi stilust, annak kotelezo jatek. Minden percet imadtam :)

(#121245) Thorkos válasza #32256704 (#121244) üzenetére


Thorkos
tag

Még ps2-n toltam több részét, szórakoztató játék :)

(#121246) WhiteWalker válasza Wlac (#121214) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Akkor ellen vélemény :
szerintem teljesen frankó a játék. Cimborammal toljuk coopba mikrofonnal.
Olyan nagyokat csatazunk és küzdünk benne hogy hihetetlen . A craftolas és loot cuccok is dobnak a játékon .
Pont azt beszéltük , régen volt ilyen jó coop game amiben ennyire jót játszottunk volna.
Egyedül kevésbé talán az élvezeti faktor nem ekkora de coopba szuper.
Nálam 10/9 .

[ Szerkesztve ]

(#121247) Scholes9 válasza oriic (#121227) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ehh...:(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#121248) marilllyo válasza WhiteWalker (#121246) üzenetére


marilllyo
veterán

A Division-re nagyon mérges vagyok. Day1 vettük haverral felesbe és kb iszonyat bekockított. Szinte letehetetlen volt. A gond az volt, hogy Ubi soft játék és kiadás után kezdtek el variálni meg kitalálni, hogy legyen a legjobb. Szóval amikor két héten keresztül farmolsz és lootolsz egy (akkori) legjobb legendary loadoutért. Elcraftolod az összes nyersanyagodat, hogy kipörgess egy tökéletes fegyvert majd mire megvan a következő patchben átírják az egész craft /loot rendszert és onnantól pont sz*rt sem ért az egész. Na most ezt eljátszották 2x is amikor mondtuk, hogy na kösz akkor hagyjuk.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#121249) dvd24 válasza marilllyo (#121248) üzenetére


dvd24
senior tag

ha jól számolom, most jövő héten jön az újabb (talán negyedik?) "nullázás" amikor kb kezdhetsz elölről mindent :), nem lenne ezzel baj, ha mindig járna mellé egy nagyobb mennyiségű új kontent, de az nem jár... pedig egy örök klasszis is lehetett volna ez a játék mondjuk egy olyan kaliberű fejlesztő stúdió kezében mint a Blizzard

(#121250) WhiteWalker válasza marilllyo (#121248) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Haaat most erre mit mondjak?
Mondhatnám a Diablot is , hogy ott is ez van , vagy volt...Annyira nem vagyok már vele kapcsolatban képbe...
Vagy épp mobil jatekok közül a kemény IAP játékot a Crash Royalt. Ott kemény pénzeket lehet "belefektetni" a játékba , a paklidat fejleszted és jön egy update ahol nerfelik a lapjaid közül párat mert túl OC volt. Húzhatod le a kukába az egészet...Ott azért durva pénzek mennek ...
Szóval ilyen ez a popszakma :D

Nem tudom mennyi időt töltök még a Divisionnel , de addig biztos játszom/játszunk cimbivel míg élvezzük a coop es a folyamatos kommunikáció adottságokat.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.