Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121751) RangerFox válasza jookomak (#121747) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az első trófeád az az lesz, hogy minden itemet craftoltál. Amúgy kevés trophyt ad, ez ilyen.

(#121752) Scholes9 válasza BOBAKILL (#121738) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Runakat látni a kertben, ez jó :D :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#121753) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Hi!

A Free Weekend után a könyvtáramban maradt a For Honor, ezt ki lehet takarítani innen, vagy örökre meg vagyok bélyegezve? :DDD

(#121754) Rathrol válasza SH4D0W2011 (#121753) üzenetére


Rathrol
aktív tag

Örökre sajnos, nekem is ott a ghost recon wildlands béta és még sok más demo..., azért jó lenne ha sony kiadna olyan frissítést hogy ki lehetne törölni, egyből barátibb lenne a lista nézet. :(((

[ Szerkesztve ]

(#121755) Dagohun válasza Bogyi007 (#121730) üzenetére


Dagohun
tag

Köszi.
Sajna német tudásom nem sok. Pár mondatot leforditottam de nem lettem okosabb. Kutakodok tovább. Köszi.

(#121756) Gyulus76 válasza Scholes9 (#121746) üzenetére


Gyulus76
aktív tag

Én fél egykor adtam fel. Semmilyen eszközről nem működött, így buktam az akciót.

(#121757) Huha81


Huha81
tag

Sziasztok,

tegnap ota en is PS4 tulaj lettem.Regisztraltam egy fiokot magyar regioval (nemreg koltoztem ki luxemburgba es meg nem megy annyira a francia vagy a nemet). Naivan azt hittem, hogy fogok tudni euroval fizetni a magyar fiokkal (de nem:)). Gondoltam erre, hogy megvaltoztatom a regiot (de nem tudom:)). Torolni szerettem volna a fiokot es letrehozni ugyanazzal az email cimmel es nevvel, mint az elsot (de ezt sem tudtam:)).

Lezetik a fentiekre valamilyen megoldas vagy ez mar igy buko? Az email cimet meg tudom valtoztatni, de a nevet mar nem.

(#121758) WhiteWalker válasza Rathrol (#121754) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen. Ez egy megoldhatatlan probléma a Sonynak :U

(#121759) toompa válasza Huha81 (#121757) üzenetére


toompa
őstag

Semeddig nem tart egy másik email címet csinálni és egy új accot regisztrálni.
De azt nem nagyon értem hogy euroval nem tudtál fizetni. Kp-t nem fogad el a store. :)
A bankkártyás fizetés nem ment? Sokaknak problémás. Próbáld pc-ről és ps-ről is,másik böngészőből,stb.

[ Szerkesztve ]

(#121760) Huha81 válasza toompa (#121759) üzenetére


Huha81
tag

Csak az volt meglepo, hogy csak forintot lehetett beallitani penznemnek. Termeszetesen van bankkartyam, ami ugye euro alapu. Ha nem muszaj, nem valtogatnam forintra minden vasarlaskor.

(#121761) pulyka jocó válasza Huha81 (#121760) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Paypallal próbáltad?

(#121762) Stevenstyle válasza Gyulus76 (#121756) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Este 9-kor telefonról nekem sem ment, holott reggel még működött... PS-ről végül megoldottam, de ha nem lettem volna otthon, akkor én is lecsúsztam volna.

(#121763) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Uncharted: The Lost Legacy metacritick-en 85 pontos átlagon van, 21 teszt alapján.

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#121764) oriic válasza Krisz0630 (#121763) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mi is 85-ot adtunk neki. :). [link]

Live-Die-Respawn

(#121765) erahurka válasza oriic (#121764) üzenetére


erahurka
félisten

"A Final Fantasy XII: The ZodiacAge csak PlayStation 4-re jelent meg."

És az Uncharted? :DDD

(#121766) #20844032 válasza oriic (#121764) üzenetére


#20844032
törölt tag

"És ne feledjük, alig egy év alatt rakta össze a Naughty Dog B-csapata"

Anno a "B" csapat csinálta a The Last of Us-t is, ma meg ők a core :)

(#121767) Scholes9 válasza oriic (#121764) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Honnan a tesztek, ha 1 hét múlva jelenik meg? Amúgy nálam az a terv, h kipörgetem és megy apróra, így kis bukóval végig tudom vinni :) Visszajön kb 9 ezer az annyira nem is rossz nekem :)

Ahh, értem :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#121768) oriic válasza Scholes9 (#121767) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most jart le az embargo a tesztekrol. Sajto peldanyok kb egy hete mar ki lettek kuldve.

Live-Die-Respawn

(#121769) Scholes9 válasza Gyulus76 (#121756) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:( :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#121770) WhiteWalker válasza erahurka (#121765) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jajj de gonosz ;]

(#121771) saelin


saelin
veterán

10e huf-ból beszereztem most a tomb raider definitive edition-t, dragon age inq goty-t, thief-t és a metro redux bundlet. Azt hiszem ebből jól jöttem ki. Kb 1 játék áráért vettem 4-et! :Y
Már csak idő kellene rá hogy játszak velük. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#121772) BoC1ka válasza saelin (#121771) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Borderlands, wolfenstein, dark souls 2 9 alatt :)

YNWA

(#121773) Scholes9 válasza saelin (#121771) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Metro Reduxon meg a Bioshock Collectionon agyalok még :B :D Sztem mindkettő bőven jó vétel :K

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#121774) PandaMonium válasza Scholes9 (#121773) üzenetére


PandaMonium
őstag

Bioshock Collection-re óriási +1 ha még nem játszottál korábban a benne levő játékokkal. :)

What I cannot create, I do not understand

(#121775) RangerFox válasza Scholes9 (#121773) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A metro volt már olcsóbban is. Én most csak a Wolfensteint fogom megvenni, van mivel játszanom.

(#121776) gianni85


gianni85
veterán

Én a wicsert fogom behúzni és harmadszor is letolni, de a pro peccsről még mindig semmi hír?

(#121777) ldave válasza gianni85 (#121776) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem megvárják vele az Xbox X megjelenést, egyszerre legyen elérhető.

A Slime draws near! Command?

(#121778) b.kov válasza EnterR (#121280) üzenetére


b.kov
senior tag

Engem is érdekelne, tegnap kaptam egyik barátomtól. Csak olyan sok játékom van még előtte, én szegény... :DD
Mindenesetre a Dirt Rallyval egy szál gond nincs nálam. :U

(#121779) Scholes9 válasza PandaMonium (#121774) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az összes Bioshockot vegigvittem az összes DLC-vel, de egyszerűen nem tudom/lehet megunni, néha jó végigtolni :)

szabo111: na akkor azzal kivárok és sztem a Bioshock lesz a nyerő most :) Fallout meg a szezon bérlet, jövő héten UC, meg mellé a Bio is, eleget költekeztem :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#121780) erahurka


erahurka
félisten

Én tavasz óta nem vettem semmit (csak PS+ feltöltőkártyát), és egyelőre nem is tervezem. Elvagyok a Plus-os játékokkal, meg azokkal, amiket év elején vettem.

(#121781) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#121738) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor az nem alap hogy a hangok a fejemben megmaradtak a jàték utàn is? :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#121782) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Sziasztok,

időnként igyekeztem read-only módban követni a topikot, mivel már tavaly ősszel az Xbox One S vásárláskor is az volt már a terv, hogy idővel jövök át PS4-re (csak még szétforzáztam magamat, jó áron vettem a gépet, még most is zéró ráfizetéssel tudnék PS4-re váltani). De még mindig vannak azért kérdéseim vagy kételyeim, elsősorban azokhoz szól a hozzászólásom, akik ugyanezen a váltáson átmentek a közelmúltban vagy mindkét platformmal rendelkeznek.

1.) Van arról valami hír, hogy lehet-e a jövőben külső HDD-re játékot is telepíteni? Xboxon ezt kedvelem, nem akarom a belsőt kicserélni, multimédiát tárolni sem akarok rajta (van arra célhardverem).

2.) Látom kicsit visszaolvasva a régióváltás sem igazán működik, pedig ez Xboxon elég sima ügy. Ha tartok mondjuk egy UK fiókot, meg mellette egy magyart, akkor gondolom a UK fiókra megvásárolt dolgok megosztódnak a magyar fiókommal amíg mindkettőnek ugyanaz a gép a "home" (vagy minek hívják itt).

3.) Azt tudom mi a különbség papíron a Fat, Slim és Pro között, de FullHD TV-re van értelme Pro-ban gondolkozni? Ahogy nézem a teszteket, ami eddig 30 fps lock-olt cím volt, jellemzően Pro-n is az marad. De szeretem a Battlefield 1-et, annak tudom nagyon jót tesz a Pro többlet teljesítménye, viszont PS4-re főleg az exkluzívok miatt váltanék és ezek pótlása lekötne nagyon-nagyon-nagyon sok időre. (És itt jön képbe, hogy van-e értelme a Pro-nak, mert az exkluzívok a régi vason is szépen futnak)

4.) Mennyire gazdaságos a platform? Xboxon nincs régiózár, veszek egy letöltőkódot jó áron és nem prüszköl. Igaz ez a Gold előfizetésre is. Az EA Access, Game Pass és a kicsit értékesebb Gold játékoktól elbúcsúzom, ez tiszta sor.

5.) Letöltési sebességekkel mi a helyzet? Régen olvastam, hogy a PSN eléggé béna ezen a téren, nekem az Xbox kiszolgálja a 120 Mbit/s letöltést, egy ismerősömnél a 240-et is.

6.) Van még olyan idegesítő dolog, ami egy Xboxról érkezőt esetleg fokozott hajhullással fenyeget? :D Vagy éppen fordítva: Ami itt működik sokkal jobban?

7.) Milyen a gépek hangja? Kedvelem a hangtalan Xboxom, úgy tudom a Slim is csendes, de a Pro tud zajos lenni. A Fat gépek közül van olyan széria ami már csendes?

Bocs a sok kérdés miatt, de amikor tavaly kellett választanom a két platform közül, akkor pont az húzott az Xbox felé, hogy az exkluzívokat leszámítva mindenben azt tartottam barátságosabbnak, de azért a PS4 firmware update híreket nézve itt is sok változás volt azóta. Ha azt dobja a gép, hogy továbbra is idegesítenének ezek a dolgok, akkor inkább csak veszek egy Fat gépet olcsón, végigjátszom amit akarok és eladom, azon olyan sokat bukni már nem lehet. Egy PS4 Pro-ra viszont csak akkor ruháznék be, ha teljesen platformot váltanék.

(#121783) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#121781) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Dehogynem, az a bónusz! Az jár mindenkinek aki végigjátszotta! :DDD Reggel nem is tudtam kinyitni a kaput míg meg nem találtam a rúnajelet a garázsban. :D

(#121784) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#121783) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A rúnàkat nem làtom. Megyek egy 3.kört. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#121785) m3ss válasza Stauffenberg (#121782) üzenetére


m3ss
veterán

3. sztem van, en pont bf1 miatt vettem prot, ott mindenkepp, felbontas fix 1080p, vanilla ps4 droppolja felbontast is, fpst is jobban. 1080p-n is jobban nez ki par jatek felskalazva. en biztosan prot vennek. szinte minden jatek
tamogatni fogja ezentul.

7. elvileg halknak kell lennie. en vettem egy prot amin allandoan ment a venti 60+dB-en, meg akartak gyozni hogy ez normalis, utana kicsereltem egy masikra ami kb nema 99%-ban. ugyanugz nincs hangja mint a regi ps4emnek.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#121786) Nayrobi válasza Stauffenberg (#121782) üzenetére


Nayrobi
őstag

1. Tudsz külső vinyóról telepíteni
2. Igen, ez így működik
3. CsakAPro, főleg új belépőként, 110ért már kapsz újat
4. Jó és sok akció van mindig, nem lesz gond
5. Ez mindenkinél más, nálam simán lecsúszik 1 giga percenként
6. Nekem van mindkettő, de ez is totál szubjektív, szóval inkább nem írok semmit
7. A pro tud hangos lenni, főleg egy one-hoz képest, de szerintem nem zavaró annyira

(#121787) toompa válasza Stauffenberg (#121782) üzenetére


toompa
őstag

Üdv!
Amire tudok,válaszolok. Már lehet külső HDD-re telepíteni és onnan futtatni játékokat.
Igen,lehet több accod,osztódnak a tartalmak,régióváltás nincs.
A 3-as kérdésben neked kell dönteni. Pénztárca függő. Nekem bőven elég a slim.
Nekem semmi gondom a letöltési sebességgel. Nem szoktam nézni mennyivel tölt,500-as netem van. Rest módban hamar lejön minden.
Ha fat akkor 1216os gép csak,az már csendesebb. Ha nem gond az optikai kimenet hiánya,akkor slim. Ha van pénz lóvéra akkor pro.

(#121788) vonSux válasza Stauffenberg (#121782) üzenetére


vonSux
őstag

1; lehet, 2; osztódik (lsd: összefoglaló), 3; rengetegszer volt ez a téma. ha semmi másra nem kell a base-slim vs. pro különbözet, akkor vegyél prot, 4; nem gazdaságos, ez nem egy befektetés. viszont baromi sok akció van már, régiónként is, 5; nem jó, de kit érdekel ez igazán? éjszakára hagyod, hogy töltsön ha nem vagy elégedett azzal amit kínál, 6; apróságok, én pl mindkét rendszeren elvagyok, nem nagy ügy, 7; amit írsz az van: slim halk, többinek meg tud hangja lenni. box halkabb.

(#121789) Bad Pritt válasza Stauffenberg (#121782) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Csak röviden:

1. Már most is lehet, nem régi fícsör, de végre van.

2. Ahogy leírtad, úgy működik nagyjából.

3. Szerintem aranyszabály most a vásárlásnál, ha megteheted, vedd a Pro-t, de ez tényleg egyéni preferencia, fullHD-n is van érezhető különbség.

4. Szerintem kevésbé gazdaságos, de azért itt is vannak masszív akciók, állandó jelleggel ki lehet fogni jó áron játékokat.

5. Régen olvastad, ha most olvasod, ugyanez a helyzet. Röviden: szar volt, szar maradt. :D

6. Szerintem kifejezetten hajhullós gond nincs, én 360+PC kombóról váltottam, hamar megszoktam. Ami idegesít, az a Store keresője, meg hogy mindig le kell okézni, hogy csak angol nyelven van... mindig.

7. Fat utolsó generációja (CUH-1216) nem hangos, de azért hangosabb, mint egy One S, Slim határozottan halk, a Pro-t egyszer próbáltam egy hétvégére, az azért hangos volt néha. Engem amúgy nem zavar a gép hangja, szóval nem érdekelt, de érezhetően hangosabb, mint a saját Fat-em, a Slimnél pláne.

Én is azt javaslom amúgy, hogy egy garanciális, használt Fat-et szerezz be a One S mellé, főleg, ha tényleg csak az exkluzívokhoz kell.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#121790) b.kov válasza Bad Pritt (#121789) üzenetére


b.kov
senior tag

Hátha már nem sokáig kell okézgatni. :))

(#121791) proly01


proly01
őstag

Sziasztok!
Kérdésem lenne. :)

10 napig lábadozni fogok ezért gondoltam veszek valami autós játékot magamnak elütni az időt.
Szóval a Need for speed re esne a választásom.
Kérdés megy úgy is ha nem vagyok online a PS-el? Mert mintha azt hallottam volna hogy nem. :U
Hosszú van benne anyag el lehet vele ütni az időt?
Drive club megvolt a Crew nem jött be a project cars nagyon simulator nekem.
Ezért gondoltam a project carsra.
Előre is köszönöm!
:R

....Pr:)ly....

(#121792) Xaels válasza proly01 (#121791) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem ne vedd meg a 2015-ös NFS-t.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#121793) b.kov válasza proly01 (#121791) üzenetére


b.kov
senior tag

DiRT Rally esetleg? Ha szereted a rallyt, akkor isten játék, bár bele kell jönni.
A Drive Club miatt meg sajnállak, nekem is megvolt, ki is játszottam.
Aztán még aznap délután eladtam, számomra nagyon nagyon messze volt a jótól. :Y

Mondjuk nem csoda, a PS Bundlebe kell valami gagyi is a 2 jó cím mellé. :K

[ Szerkesztve ]

(#121794) proly01 válasza Xaels (#121792) üzenetére


proly01
őstag

Miért?
Egyébként folyamatosan sötét van benne?

....Pr:)ly....

(#121795) WhiteWalker válasza Stauffenberg (#121782) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én annyit mondok , hogy PS4-em van , de Xbox One -ra bármikor simán váltanek.

(#121796) enterlaci


enterlaci
senior tag

Sziasztok,

szeretnék létrehozni egy másik fiókot a gépen, amit a gyerek csak a youtube miatt használná. Így nem lenne állandóan online a saját felhasználóm (és nem küldenének a többek meghívást játékra meg ilyenek...pedig otthon sem vagyok :D )
Kéri hogy legyen ps account a netes tartalmakhoz, de mielőtt létrehozok egy acc-ot feleslegesen, kérdés: a youtube-hoz is kell Psplus előfizu vajon?

Thx előre is! :R

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#121797) fcb92 válasza enterlaci (#121796) üzenetére


fcb92
tag

Nem kell.

(#121798) Rage47 válasza Stauffenberg (#121782) üzenetére


Rage47
veterán

6. A régiós dolgok idegesítők lehetnek, valamint hogy nincs olyan felhőrendszere, mint a MS-nak, tehát a képeket/videókat nem lehet weben nézegetni.
7. Nekem Slim van, átalában nincs hangja, mivel nem pörög a venti sztem. Ha hallok valamit, akkor a felmelegedés miatt felpörög, vagy a Bluray dolgozik.

PS Plust most vegyél, augusztus 31. után drágább lesz.

Volt Xboxom, de annyi jó játék van CSAK Ps4-re, hogy bőven feledteti, bármilyen hülyesége van.

(#121799) erahurka válasza enterlaci (#121796) üzenetére


erahurka
félisten

Csak az online játékhoz kell Plus előfizetés, alapvetően a store meg a böngésző megy nélküle is.

(#121795) Giinos: Én nem váltanék. Xboxnak semmi értelme jelenleg. Nincs rá exkluzív játék, akkor meg minek konzolozzak, beleteszem az árát inkább egy PC-be, és élvezem a Steam meg a Humble Bundle arcpirító árait.

[ Szerkesztve ]

(#121800) enterlaci


enterlaci
senior tag

Ok, köszi mindenkinek.

még egy kérdés: tegnap este a playstationon készítettünk egy acc-ot, de a regisztráció utolsó lépése után sok homokórázást követően kiírta hogy kommunikációs hiba. Az itt használt OnlineID-t azóta foglaltnak írja, de a fiók pedig nem készült el. Az e-mail címre jelszóval, a store-ban is be tudok lépni (weben) de Online ID nincs még hozzá. Vajon fel fogja oldani ezt az ID-t valamikor? Nagyon jó lenne. :B

[ Szerkesztve ]

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.