Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121451) Viper26 válasza birorichard (#121441) üzenetére


Viper26
nagyúr

Igen, egyeztessünk. :)

iPhone 14 | FR955

(#121452) sp8787 válasza #20844032 (#121446) üzenetére


sp8787
addikt

Nem fogunk amugy osszeveszni mivel nem egy dologrol beszelunk.
A harsh megfogalmazasert amugye tenyleg sry.

Tehat mielott osszevesznenk a Souls jatekok sztem osszessegeben jobbak. A DS1 meg minden idok egyik legjobb jateka.De nem errol volt szo es te kezdted.

Akkor vissza is kerdeznek mennyi idod van a Nioh-ban? Ha 1000 ora felett akkor majd beszelhetunk rola.

(#121453) Scholes9 válasza marilllyo (#121429) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem nem ütött akkorát, mint vártam, Beyond számomra mérföldekkel jobban tetszett :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#121454) Bati0501


Bati0501
őstag

Bocsi, már biztos volt ilyen kérdés, de nem találtam meg a választ sem a gy.i.k.-ben, sem a hsz-ekben sem.

Vki el tudná mondani/belinkelni a választ az alábbiakról?:
Nézegetve a hirdetéseket sok hirdetésnél csak digitálisan van meg a játék. Ez nekem, mint (laikus) vevőnek jelent bármilyen hátrányt? A korábbi tulaj tud velük vmit mókolni- utólag, mikor már nálam van a konzolja? Gondolom single playerben simán csinálok egy új profilt, de multiban megöröklöm az előző profilt és kész? /Itt lehetséges,h vkit ki-letiltanak egy játékból?/
Gondolom ami igaz a digitális játékokra, az igaz a lemezesekre is. (?)

Ha nem tetszik mondjuk az egyik játék és letörlöm a konzolról, akkor gondolom megmarad az accountban, csak újra le kell tölteni...jól gondolom?
Btw, ha megveszek egy használt konzolt, akkor megöröklöm az előző accot? Erről találtam hsz-t, és nem ajánlotta ezt.

Bocsi, h(a) nagyon alap-fail-bugyuta kérdéseket teszek fel, régen volt PS2-őm, de akkor még kicsi voltam és nem jöttek elő ilyen dolgok. :B :D

:R

(#121455) birorichard válasza Bati0501 (#121454) üzenetére


birorichard
őstag

Nem konzolhoz kötődnek a digitális játékok, hanem accounthoz. Fent le van írva, hogy tudja 2 user "megosztani" a tartalmukat egymással.

Ha használt konzolt veszel, és az előző tulaj nem jelentkezett ki/deaktiválta a profilját, akkor ha az övét használod, nyilván az ő nevével fog futni minden eredményed, haladásod, multis profilod, ha mellé készítesz egy saját profilt, akkor használhatod a primary acc (előző tulaj) digitális javait, de a fenti dolgok a te "neveden" fognak tárolódni.

Pénzt adni ezért nem érdemes, mert egyik pillanatról a másikra elérhetetlenné teheti egy egyszerű jelszóváltoztatással.

Digitális játékot ha egyszer megvettél egy accountra, bármikor újra letöltheted, de figyelj oda, melyik accra vásárolod, mert a tulajdonjogát később átruházni már nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#121456) #20844032 válasza sp8787 (#121452) üzenetére


#20844032
törölt tag

>A DS1 meg minden idok egyik legjobb jateka.

Ebben tökéletesen egyetértünk! :)

/kár, hogy ennek a közelébe nem jutott soha többé a from. Illetve jó látni, hogy már mások azért keresik az utakat, az alternatÍv megoldásokat.

//a niohban nagyon kevés időm van. talán 30-40 óra. Hamarosan készülök bepótolni. Amikor jött, akkor pont nagyon elegem lett ebből a zsánerből, illetve más dolgok kezdtek el érdekelni. Meg talán mintha akkor épp pont nem is lett volna ps4-em. Nem tudom már a gépeimet fejben tartani :DDD

[ Szerkesztve ]

(#121457) EczkE


EczkE
addikt

En nem ertek a DS szeriahoz, nem is jatszottam veluk es nem is fogok. :D Amennyit tudok azt a TheVR-nak koszonheten. De ezen a videon meghaltam. :DDD Dark Souls 3: Kirk Fan Club (Armor of Thorns Trolling)

Asszem mindenféleképpen!

(#121458) Bati0501 válasza birorichard (#121455) üzenetére


Bati0501
őstag

Köszönöm szépen! :R

Ha jól értem, ha veszek egy konzolt, amin csak digitálisan vannak meg a játékok, akkor ha csinálok egy saját accot, akkor üres lesz. És ez bekövetkezhet, ha az előző tulaj a saját accjának a jelszavát megváltoztatja.

Tehát, ha egy használt konzolhoz digitálisan jár játék, akkor célszerű úgy tekinteni,h nem jár hozzá semmi.
Ha megvan dobozosan, akkor már minden rendben van, használható multiban is minden gond nélkül?

Primary vagy secondary fiókra érdemes letölteni a játékokat?
Elolvasva az összefoglalót, értem,h az elsődlegesre töltve látja a másodlagos is, fordítva már nem. Viszont egyelőre nekem ez az egész még eléggé összetett, tiszta sakk játszma, így ilyen késő már nem tudok olyan szitut pedig biztos van, ahol a másodlagosra jó letölteni.

:R

(#121459) birorichard válasza Bati0501 (#121458) üzenetére


birorichard
őstag

Ha veszel egy konzolt, amint csak digitális játékok vannak, és az előző tulaj nem jelentkezett ki, előfordulhat, hogy fogod tudni használni a játékait a saját accoddal is (ha az előző tulaj bejelentkezve maradt és ez a konzol maradt neki a primary gép, te pedig másodlagosként vagy bejelentkezve), lehet, hogy 10 évig, de az is lehet, hogy csak 1 órát, ez teljesen az eladón múlik, ezért igen, abszolút úgy kell tekinteni rá, hogy nem jár hozzá semmi, hiszen semmi garancia nincs rá, hogy nem bukod a pénzed.

Dobozos természetesen nem kötődik accounthoz, maximum ha volt hozzá valami extra tartalom kód formájában, ha ezt felhasználták, te már értelemszerűen nem fogod tudni.

Másodlagosra akkor érdemes vásárolni, ha mondjuk két különböző régiós accountod is van, pl. van egy elsődleges UK accod UK játékokkal a kedvezőbb ár miatt, meg mondjuk egy másodlagos magyar, amivel mindig be vagy jelentkezve, amire meg a magyar store-ból vásárolsz és amin a plus-od van, vagy éppen fordítva, így mindkét account játékait tudod használni.

[ Szerkesztve ]

(#121460) Istuu15


Istuu15
senior tag

Üdv! Kedd óta van meg a ps4 azóta sok órát multiztam és már legalább 10x crashelt a játék ezzel a kóddal:
CE-34878-0 error

Valakinel van valami tippje mi lehet és, hogyan orvosolhatnám?

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#121461) Elims válasza #20844032 (#121450) üzenetére


Elims
veterán

Neked kb. ugyanannyi csak máshogy tálalod,mert neked az tetszik jobban.
Sehol nem barmozott le.

Tényleg senkinek nincs pro gépe? :-( A hdmi kábelre rá van írva egy szám,5 számjegyű.

(#121462) donceleger8


donceleger8
őstag

Sziasztok! Most már ps4 pro-m van, de még nincs 4k-s tévém csak full hd.
Házimozival van összekötve mert azon van hdmi output is, így átjátsza a képet a tévére míg a hangot leveszi magának. Ez így tök jó.
Kérdésem az lenne, hogy ez jelent valamilyen hátrányt képminőség terén? Tehát jobb lenne ha közvetlen a tévével lenne összekötve?
Illetve tervben van egy 4k- tv vásárlása is. Akkor fog e hátrányt jelenteni ez a dolog? A házimozi csak full hd-s.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#121463) RangerFox válasza Scholes9 (#121453) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

+1!! A Beyond nekem is jobban tetszett. A Heavy Rain szép volt... 2010-ben, amikor kijött, de mai szemmel nézve csúnya és sok elavult elem van benne. De a Beyond az egyik legmaradandóbb élményt adta, amit video játéktól kaptam.

(#121464) #20844032 válasza RangerFox (#121463) üzenetére


#20844032
törölt tag

Pedig a Beyond inkább visszalépés volt a linearitás felé (mondjuk így jóval kevesebb plothole-al küszködött, mint a HevIrén). A sztori miatt én is nagyon szeretem a Beyondot, de sem a szakma, sem a QD hívők nem rajongtak érte, ami azért érthető is az előbbiek miatt. Ezzel együtt a beyond populárisabb lett, nincsenek olyan sötét befejezései, mint a hevirénnek, amikbe azért könnyű volt beleszaladni. Főleg ha valaki direkt azokra ment rá :)

(#121465) zojjektum válasza Elims (#121461) üzenetére


zojjektum
senior tag

Ez van a hdmi-n.

[ Szerkesztve ]

(#121466) Zsinder válasza RangerFox (#121463) üzenetére


Zsinder
aktív tag

-1 Eretnekség!!44 Mindkettőt máglyán elégetni :DDD

Nekem a Heavy Rain egy picivel közelebb áll a szívemhez, de a Beyond is hatalmas élmény volt. Szerintem mindkettő kötelező ha kimaradt PS3-on.

(#121467) vg válasza zojjektum (#121465) üzenetére


vg
addikt

Mi a fene, csak nem Scitec Magazin sarka látszódik a képen? :C :DDD

(#121468) zojjektum válasza vg (#121467) üzenetére


zojjektum
senior tag

Az igen, sasszem. 😂

(#121469) PiszokAlfréd


PiszokAlfréd
tag

Ha nekem UK-s az elsődleges accom és csinálok egy magyart is, akkor multi címekhez egy újabb ps+ előfizetésre lesz szükségem?

(#121470) Tatyla válasza PiszokAlfréd (#121469) üzenetére


Tatyla
őstag

Nem, a plusz is osztódik

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#121471) Scholes9 válasza vg (#121467) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na más is edz itt? :D Nekem a Scitec a kedvenc márkám :D

H ne csak off legyen: persze kinek mi, de valahogy a HR nekem kevésbé adta, ez van, nem vagyunk egyformák, hála égnek :D 2x biztos nem vinném végig, ellenben a Beyonddal :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#121472) Lackooo84 válasza zojjektum (#121465) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Enyémen is ez van.

The Truth is out there...

(#121473) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Most ez komoly hog nincsen chapter select a Sauna's Sacrificeban?!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#121474) vg válasza Scholes9 (#121471) üzenetére


vg
addikt

A kemény, izmos kar elengedhetetlen része a kontroller stabil tartásához. :K

(#121475) PainKiller13 válasza Scholes9 (#121471) üzenetére


PainKiller13
őstag

Peak-et próbáld ki :) Fehérjéjük bajnok, minőségben meg ízben is.

(#121476) toompa válasza PainKiller13 (#121475) üzenetére


toompa
őstag

Árban már nem annyira. Persze ha valaki meg tudja fizetni. :)

(#121477) BOBAKILL válasza Adam_Shepard (#121473) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nincs. (amúgy Senua's sacrifice. nem sauna :D )Ha végigviszed egyszer akkor már csak új játékot tudsz kezdeni a régi mentésed úgymond elveszik. Miért lenne fejezetválasztás? Én a platináért már másodjára viszem végig. A hiányzó rúnákat kergetem, de szerencsére ami eddig megvolt az nem veszik el második végigjátszásra.

[ Szerkesztve ]

(#121478) Scholes9 válasza PainKiller13 (#121475) üzenetére


Scholes9
nagyúr

100% Whey Pro Profot használom már 1 éve, a piros vödröset, bár biztos tudod és nekem nagyon bevált minden szempontból, árban sem vészes annyira :)

Valszeg lemaradtam, de lehet tudni mikor jön az 5.0? :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#121479) echterion válasza donceleger8 (#121462) üzenetére


echterion
nagyúr

Ha nem tudja a 4k jelet átvinni a házimozi, akkor olyan lesz a képed, mint a mostani fullHD tv-n. Nekem ugyanez volt a dilemmám, megoldottam egy optikai kábellel a hangot, a gép meg közvetlenül van a tv-re dugva.

**********

(#121480) Adam_Shepard válasza BOBAKILL (#121477) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Mert van még 3 és az egyik a játék felénél, a masik kettő meg a 3/4- nél. Annyira nem tetszik, hogy végigvigyem mégegyszer.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#121481) gjanner


gjanner
tag

Hi,
Ratchet&Clank ügyben lenne kérdésem. Egyszer végigvittem, utána jön a Challenge mode (talán így hívják az NG+ módot). Mentések külön nem nagyon vannak benne, ha jól tudom, csak folytatni lehet az előzőleg abbahagyott résznél. Unokaöcskösöm múltkor a profilom alól indította (nem Guest-ként) és rányomott egy New Game-re, múltkor beléptem és láttam hogy nem nagyon tudom folytatni az előző állásomat, minden alapra visszaállt, első pálya. Ez tényleg bukót jelent az előző állásra vagy van valami opció esetleg a visszaállításra?
Köszi előre is!

(#121482) Thorkos válasza echterion (#121479) üzenetére


Thorkos
tag

Szerintem az optikai sem kell, ha hdmi-vel van összekötve a tv és a házimozi. Ha jól tudom ilyenkor a tv nem nyúl a hangsávhoz.

(#121483) Scholes9 válasza Adam_Shepard (#121480) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én majd féláron megveszem akciósan valamikor :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#121484) toompa válasza gjanner (#121481) üzenetére


toompa
őstag

Ha van ps plusod,én azt próbálnám hogy a felhőből kinyerni a régi mentésed,hátha még nem szinkronizálta fel az új mentést.

(#121485) Bati0501 válasza birorichard (#121459) üzenetére


Bati0501
őstag

Nagyon szépen köszönöm! :R

(#121486) raziel01 válasza Tatyla (#121470) üzenetére


raziel01
veterán

Ha UK accra veszek PS+-t akkor a magyar accra is megtudom venni kedvezménnyel a játékokat?

(#121487) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Valakinél előfordult már, hogy a DS4 tapipadja, options/Share/Ps home gombja recsegnek, amikor benyomom őket? Eddig nem volt ilyen, pár napig nem használtam, a gépet, és most amikor újra elővettem ezt produkálja, tehát nem esett le vagy ilyesmi... Működnek amúgy, csak rossz benyomni őket. Gondolom ez nem garanciás probléma.

(#121488) WhiteWalker válasza raziel01 (#121486) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem.

(#121489) Adam_Shepard válasza RangerFox (#121487) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

nekem az első gen. ds4- em nyikorgott. visszavittem és kicserélték.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#121490) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#121480) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Okéd addig el kell menned, de adott fejezetben az első rúna amihez odaérsz, aztfogja dobni ami kimaradt. Nem kell megkeresned konkrétan az adott rúmakövet.
Nekem az utolsó fejezetben a legutolsó hiányzott, onnan meg a már nem sok volt hátra a játékból. De mondjuk rúnától meg platinától függettlenül is beleraktam volna a 2. végigjátsuást mert nekem nagyon adta a játék.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#121491) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Eladtam a fat gépemet, Pro-ra váltok. Trófeákat és mentéseket feltöltöttem felhőbe. Elég, ha deaktiválom a fiókomat és elvégzem a GYIK-ben írt inicializálást? Így az új tulaj úgy fogja megkapni mint ha új gépet kapcsolna be? Én pedig a Pro-n bejelentkezek és csak visszatöltöm a trófeákat és a mentéseket?

(#121492) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#121490) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

de azt vágod, hogy dob egy secret endinget ha megvan az összes rúna? mostmár csak 2 van hátra3 bocsi. egy a fánál egy-egy meg a mocsaras meg nemtom melyik trialban

a másik meg az hogy a végére lett szimpi a csaj, amikor teljesen atvaltozott a tekintete, mondhatni kitisztult

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#121493) Adam_Shepard válasza Adam_Shepard (#121492) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Azt láttad, hogy többször beakad a felirat?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#121494) oriic válasza Adam_Shepard (#121492) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Milyen secret endingre gondolsz? Egy plusz jelenet van csak Druth-al, ha megvan az összes rúna. Semmi extra.

Live-Die-Respawn

(#121495) Adam_Shepard válasza oriic (#121494) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

arra. viszont a végén az MEKKORA zene már:D

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#121496) oriic válasza Adam_Shepard (#121495) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+++1

Jó lett nagyon.
___

UK fiókra 15 hónap Plus 40 font (kb 13400 Ft)

Live-Die-Respawn

(#121497) erahurka válasza oriic (#121496) üzenetére


erahurka
félisten

Na ezt most lehet behúzom, és akkor el leszek látva bőven a következő két évre PS+-szal :DDD

(#121498) raziel01 válasza oriic (#121496) üzenetére


raziel01
veterán

Hát bakker ha ezt hamarabb látom. :\

Az előbb vettem cdkeys-en 1 éves kódot ~11566 Ft-ért. Mondjuk az se rossz ár végülis.

(#121499) echterion válasza Thorkos (#121482) üzenetére


echterion
nagyúr

Jól tudod, de ha nem megy át a 4k jel az erősítőn, akkor közvetlenül a tv-re kell dugni a pro-t és az optikain megy a hang az erősítőbe. A slim nekem is úgy volt kötve, ahogy írtad de a pro-nál ez nem játszik, csak megfelelő erősítővel.

**********

(#121500) Madwe válasza echterion (#121499) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az erősítő amúgy is ad valamennyi inputlagot, sima passthrough esetén is, uh játék esetén (pl ps4nél) érdemes direktbe tvre kötni s onnan máshogy megoldani a hangot.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.