Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118993) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Na elkezdtem én is játszani végre a Horizon Zero Dawn-t (így hogy letudtam végre a Gravity Rush sorozatot :D ).
Eszméletlen jó játék ez is ! Ugyan vannak bugok (fizika és MI terén is), de annyi baj legyen :) Lehet választani "
Performance és 4k felbontás között és mivel 1080p TV-vel használom a Pro-t így hiába futtatnám 4K-ban, kb semmit nem látnék belőle. De talán jobban is örülök, hogy nem 4K TV-m van, mert a látvány ugyan szebb lenne, de amikor kipróbáltam 4K felbontásra állítva, akkor érezhetően sok helyen 30 FPS alá leesett, nagyon szenvedett. Performance módban 1080p felbontáson én semmi különbséget nem látok a FullHD TV-n viszont az FPS így már stabil.

13-as szintű vagyok még, de már very hard fokozaton bemerészkedtem egy Cauldron-ba. A végén egy hatalmas hátizsákos kacsa volt, akinek sajnos túl jártam az eszén és ugyan volt egy szerencsés találata (amikor picit elbambultam), de azt leszámítva szerencsétlen azt se tudta mi van :))

Mondjuk mikor kijött a ketrecéből akkor őt is meg a cimboráit is pici meglepetéssel vártam ;]

Csinátlam róla videót: [link]

Sajnos most pár hétre kispadra kell tennem, majd egyszer folyt köv. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.