Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105101) Lefty válasza Prof01 (#105098) üzenetére


Lefty
addikt

Ez aztan elegans, azt hittem weben elerheto. Koszi azert!

(#105102) perge666 válasza Rico45 (#105095) üzenetére


perge666
veterán

Én megvettem még karácsonyi akcióba asszonynak, de csak ki lett próbálva,nem volt rá idő.
Egyébként tényleg szép játék meg hangulatos.

(#105103) Prof01 válasza Lefty (#105101) üzenetére


Prof01
veterán

Ez van sajnos, a PS le van maradva szoftverezettség terén. Nincs webes felület. :N

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#105104) alratar válasza ViktorHUN79 (#105096) üzenetére


alratar
addikt

Nem diszkrimináció.
Hanem egyrészt a szép 27%-os áfa, illetve, hogy valamelyik barom kitalálta, hogy a csendes óceánon átkelve1USD = 1EUR. Ami a világ legnagyobb baromsága.
By the way, ugyan ez van steamen is. Dollárban,, majdnem fele annyiba kerül minden.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#105105) ViktorHUN79 válasza alratar (#105104) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Szerintem ezt rosszul látod, az adó oké itt 27%,de gondolom ottisvan min. 10-15% akkor 15% különbség az 5 dolláros akciónál max. 1 dollárt azaz 300ft tenne ki, azthiszem tehát az adónak ehez nincs köze! A másik az elméleted szerint akkor egy az egyben viszik a dollár-euro árfolyamot akkor itt 5eurós akció lenne nempedig 20eurós!

(#105106) Neoteric válasza ViktorHUN79 (#105105) üzenetére


Neoteric
addikt

US storeban nettó árak vannak feltüntetve, és van néhány állam, ahol nincs áfa. Amúgy meg sajna az utóbbi időben nem földtől elrugaszkodott az 1EUR=1USD, perpill 0.93EUR=1USD. Szóval azért a 27% alapból befigyel. Ha standard árakat nézed, jelen pillanatban a nettó $60-os játék megvan kb 17-18 rongyból, míg az áfával terhelt a magyar storeban nagy átlagban 21k, vagyis a nettó ára még kedvezőbb is itthon mint amott. De az is tény, hogy többnyire masszívabb akciók vannak US storeon, és ezért még inkább kinyílik az olló.

PSN: ne0teric_sAN

(#105107) Lefty válasza Prof01 (#105103) üzenetére


Lefty
addikt

Van twitterem, ugyhogy oda kiosztom, telorol megnyitom-lementem majd torlom posztot. Talan igy a legegyszerubb.

(#105108) dollarZ18


dollarZ18
tag

Last of Us multihoz melyik fegyvert, vagy fegyvercsomagot célszerű megvenni?

(#105109) Adam_Shepard válasza Lefty (#105107) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ha megendsz egy tanacsot. A twitter eleg szepen lebutitjaa kepeket, így inkabb a facebookra nyomd ki ha ez fontos tenyező.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#105110) Xaels válasza Adam_Shepard (#105109) üzenetére


Xaels
félisten

FB is butít...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#105111) phgergo


phgergo
aktív tag

Killzone shadow fall akcios a season passal. Meg mindig nagyon szep jatek es a cod meg bf mellett nagyon jo multi szerintem. Egyszeru de megis lefoglal.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#105112) phgergo


phgergo
aktív tag

Illetve aki(k) megvettek egy tizesert a Guitar hero liveot az emagrol az nyugodtan vegyen fel, minel tobben nyomjuk neten annal jobb moka :)) mar 3an vagyunk ra. Nick: fuk3nman_ Vagy itd le a te nicked es felveszlek.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#105113) erahurka válasza Xaels (#105110) üzenetére


erahurka
félisten

PNG-ben érdemes képeket feltölteni, azt annyira nem fossa szét.

(#105114) Kanczy


Kanczy
veterán

Sziasztok!

Ma már a harmadik kódot kapom SMS-ben az SEN accountomhoz. Ez azt jelenti, hogy valaki próbál belépni rá, vagy bugos a dolog :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#105115) MrPeekaboo válasza Kanczy (#105114) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Én arra gyanakszom, hogy megszerezték a jelszavad és próbálnak belépni.

(#105116) marilllyo válasza phgergo (#105111) üzenetére


marilllyo
veterán

Multi mennyire pörög még?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#105117) phgergo válasza marilllyo (#105116) üzenetére


phgergo
aktív tag

Csak delutanonkent neztem ra de eddig mindig hamar talalt es tele volt.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#105118) A`rpi válasza phgergo (#105111) üzenetére


A`rpi
addikt

Én amikor játszottam a multi eléggé kihalt volt, megjegyzem akkoriban még ilyen olcsón nem lehetett beszerezni akciósan Store-ból. Mert egy egy ilyen masszívabb leárazás jót szokott ideig óráig tenni az adott játék multijának.

Szerintem maga a multi középszerű, az Season Pass nem éri meg az árát,
lévén CO-OP és az extra multis pályák ingyenesek.

SP-hez jár még előrendelői skin a sztoriban található drón kinézete valózik, szerintem ez is elhanyagolható.

Szerk:
Egészen pontosan ezek járnak az SP-hez: [link]

[ Szerkesztve ]

(#105119) phgergo


phgergo
aktív tag

Ilyen osszeget rohogve meger!!! Termeszetesn az addonok kozott szedjetek le a plusz palyakat is.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#105120) echterion válasza Neoteric (#105106) üzenetére


echterion
nagyúr

Te szürkeimportról beszélsz, mert fake címmel veszed a cuccodat kint, így nem fair az összehasonlításod. Szürkeimportos laptopot is lehet itthon venni, jóval olcsóbban, mint a rendes boltokban, cserébe a gyártók nem gariztatják. Maradjunk annyiban, hogy ha nem vagy kint, nem is vehetnél ott játékot. Meg persze az adórendszer sem ugyanaz, mint ahogy az államadósság aránya és a gazdaság felépitése sem. Egy dolgot kiragadva és felnagyítva egy rendszerből torz képet ad az egészről, a miértek ismerete nélkül meg demagóg duma egy rendszert ekézni, legyen az adó, vagy bármi más.

**********

(#105121) Neoteric válasza echterion (#105120) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem ekéztem semmit, a store árak lettek összehasonlítva, lol.

PSN: ne0teric_sAN

(#105124) A`rpi válasza HREH (#104853) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok!
Lehetséges, hogy a PS4-et a telefon/tablet bluetooth eszközként lássa, és tudjon hozzá csatlakozni?
Csak mert a kontroller is bt-n csatlakozik, gondolom, akkor a telefonnak is látnia kéne, mégsem látja.
Megoldható valahogy? (automatizáló miatt lenne rá szükségem)"

Próbáld ki a hivatalos appot, hogy mire képes nem tudom, és a kapcsolat mikéntjére sem tudom a pontos választ.

Mindenesetre ha csak arra van szükséged hogy távolról felbérezd a PlayStation 4-et, arra a Remote Play alkalmazás is tökéletesen megfelel, kis túlzással távolról minden beállítást elérsz az alkalmazás segítségével.

(#105125) A`rpi


A`rpi
addikt

Külföldről való vásárlás témával egy egészen picit elkanyarodtunk.
Megkérnék mindenkit tisztelettel hogy a témát zárjátok rövidre.

Aki szeretne vásároljon ott ahol akar, de ne itt elemezzük ki az adózási szokásokat, nem ez a topik rendeltetése.

(#105126) PowerBuldog válasza PowerBuldog (#105017) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Erre javaslat?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#105127) bandi0000 válasza PowerBuldog (#105126) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Fida, cod, battlefront, lego játékok, knack, kosarasok..etc

Xbox One: bandymnc

(#105128) Neoteric válasza bandi0000 (#105127) üzenetére


Neoteric
addikt

+ Little Big Planet (egyik legjobb ilyen célra sztem)
+ Worms W.M.D vagy Worms Battlegrounds (utóbbi a magyar storeon most akciós)

PSN: ne0teric_sAN

(#105129) A`rpi válasza PowerBuldog (#105017) üzenetére


A`rpi
addikt

"Tudtok valami jó játékot ajánlani amit párommal együtt tudunk játszani?
Szereti a Mortal kombatot is csak abban mindig elverem. :DDD"

[link]

Fentebbi linken minden többszemélyes játékot megtalálsz.

Esetleg itt a topikban is rá tudsz keresni a "barátnős" játékokra: [link]

Amik beválnak:
Little Big Planet 3
Legó játékok
Rayman Legends
stb...

[ Szerkesztve ]

(#105130) #20844032 válasza HREH (#104853) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem lehet. Egyáltalán milyen eszközként kéne lássa?

(#105131) Ati.Inc


Ati.Inc
tag

Basszus ez a Nioh eleg brutalis lesz legalabbis a nehezseget tekintve :DD de latvanyilag is rendben van szerintem.
Van aki tudja,hogyan mukodik benne a mentes?Hasonloan,mint a Dark Soulsban?Mert azt irja,hogy automatikusan ment,de eddig akarhanyszor meghaltam,mindig a palya elejerol kellett kezdeni :D

(#105132) Wellin9 válasza Ati.Inc (#105131) üzenetére


Wellin9
tag

Pontosan ugyanúgy,mint ott.Csak itt nem bonefire van,hanem shrine-ok.Ha az első pályán van,akkor az első ott van az elején,a második kicsit el van dugva,a harmadikat meg nem lehet eltéveszteni az meg a kb a pálya végén van.

(#105133) ProEvoFan válasza phgergo (#105111) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Fizetéskor megveszem a God of War III Remastereddel egyetemben.

(#105134) Ati.Inc válasza Wellin9 (#105132) üzenetére


Ati.Inc
tag

Koszi!
Vicces volt,hogy mar az elso ellenfel megolt :) Vissza kell majd szokni ehhez a fajta harchoz,hogy nem csak utunk vagunk :D De jo lesz ez ugy erzem!

(#105135) kiki22


kiki22
senior tag

sziasztok!Azt szeretnem kerdezni ,h az otthoni ps accomat tudom kulfoldon is hasznalni?Kulfldre koltozok par honapra es lehet vennek egy pst.

(#105136) Wlac válasza kiki22 (#105135) üzenetére


Wlac
Ármester

Persze, simán.

“The wha-"

(#105137) half333


half333
őstag

Üdv! Milyen monitort ajánlatok a konzol mellé? Mire érdemes odafigyelni?
Más: érdemes lenne ps4 pro-ra váltani?

(#105139) half333 válasza unravel (#105138) üzenetére


half333
őstag

Kösz!

(#105140) oliver7777


oliver7777
tag

Tudnátok ajánlani néhány játékot, amiben van jó co-op campaign?
Köszi!

(#105141) leslieke válasza half333 (#105137) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Érdemes váltani Pro-ra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#105142) Szigma70


Szigma70
addikt

Egy kis tapasztalat, hogy más ne járjon így.

Adott egy DS4, amivel semmi gond nem volt, rendesen működik minden játék alatt. Gyerek játszik sok fajta játékkal, én is használom mikor odajutok.
Nemrég beszereztem egy Driveclubbot, mert hiányzott már egy kis verseny.
Napok óta nyüstöltem, elájulva nem vagyok tőle, de nincs jobb ps re. Lépegettem is a szinteket, neha nyertem is a 'sztori' módban, gyűltek a csillagok.
De egy valami nagyon zavart. Rajtnál mindíg mindenki állva hagyott, kigyorsításoknál esélyem sem volt. Eleinte betudtam annak, hogy még csirke vagyok a gép szerint, majd nagyobb level szinteken jobb lesz. Nem lett.
Időversenyeken, mikor ghost kocsi ellen megyünk, akkor is láttam, hogy a kigyorsítós szakaszokon mintha a többieknek 100 lóerővel több lenne. Nem tudtam hova tenni. Aztán egy itteni kedves kollégával játszottunk online, persze mindíg állva maradtam, de már betudtam a bénaságomnak. Egyik futamban láttam, hogy direkt mögöttem maradt körökön keresztül, gondoltam nézi az íveimet, mit hol rontok el, szóval segíteni szeretne. Hát segített is. Rákérdezett a lényegre.
-Figyelj már, teli gázzal mész? Jó a kontrollered?
Nahh ez a lényeg, és emiatt a hosszú felvezető, ami miatt külön bocsánat attól, akinek ez evidens, vagy untattam. :R
Egyből otthagytam a játékot, ps off, pc on. Pc-re rádugtam a kontrollert és a játékvezérlő beállításoknál elkezdtem ellenőrizi a gamepadot.
Itt lehet látni a két analógnak a csúszkát és a L2, R2 csúszkát is. Nos, az R2 működött ugyan, de csak 2/3 állásig vezérelt, azaz nem volt full gáz. Alatta addig tökéletesen ment, de a végállás közelében nem érzékelt semmit.
Mivel az összes játékban működött a kontroller, de még a Driveclubban is, így ez a hiba lehet valakinek sosem tűnne fel, ezért osztom meg ezt az esetet.
A problémát kb. 1 óra alatt orvosoltam, de ebbe benne volt a neten utánanézés és alkatrészkeresés is, amire a végén csak tartalék gyanánt volt szükség, de azért beszereztem ma mindenből ami kellhet ilyenkor.
Szóval javítás után ujra rendesen működik a gamepad. Így teljesen más élmény a játék is, megjött a sebesség, és a sebességérzet is.
Mindenkinek ajánlom, hogy néha érdemes pc-n leellenőrizni a kontroller helyes működését, így elkerülhetőek az ilyen bosszantó esetek.
Neten jópár videó van javításról, pucolásról,praktikákról, lehet mazsolázni.
Ha valakinek beszerzési forrás kell, ahonnan én vasárnap is promt kaptam mindent ami kelhet, és az ár is baráti, akkor annak PÜ-ben segítek, ide nem akarok linkelni, mert nem tudom lehetne e.
Ennyi, bocs a méretért :R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#105143) A`rpi válasza Szigma70 (#105142) üzenetére


A`rpi
addikt

Köszönjük a részletes beszámolót. :R

Nem ez első eset, de ettől függetlenül tanulságos lehet mindenkinek a leírásod.

(#105144) kevepapa válasza oliver7777 (#105140) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Trine 1-2.

(#105145) echterion válasza leslieke (#105141) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem érdemes váltani Pro-ra.

**********

(#105146) leslieke válasza echterion (#105145) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mert?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#105147) A`rpi


A`rpi
addikt

Ezt a témát nagyon szépen kérem ne itt vitassátok meg.

Megértésetek, és együttműködésetek köszönöm.

(#105148) m3ss válasza kevepapa (#105144) üzenetére


m3ss
veterán

:K
badlands is vicces, akar 4 ember is tudja jatszani.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#105149) half333 válasza leslieke (#105141) üzenetére


half333
őstag

Köszi!

(#105150) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Néhány videó a Taipei Game Show-ról:

Horizon Zero Dawn
Ace Combat 7 PS VR gameplay
Final Fantasy XII: The Zodiac Age - [link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.