Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105401) Wlac


Wlac
Ármester

Van For Honor kódom, akit érdekel, privátban írjon (első viszi).

“The wha-"

(#105402) Deck válasza OBubiO (#105393) üzenetére


Deck
titán

Nekem Slimen megy előlről az usb billentyűzet.

PS5

(#105403) Wellin9 válasza Petreszku (#105400) üzenetére


Wellin9
tag

Időben ez az első Yakuza játék előtt játszódik,így nem igazán kell semmit tudni.Teljesen különálló történetként van kezelve.,legalábbis a fejlesztők ezt nyilatkozták,biztos vannak easter eggek,amiket a rajongók értenek igazán,de kb ennyi.

(#105404) A`rpi válasza Rigormortiis (#105399) üzenetére


A`rpi
addikt

Valóban ezt nem is számoltam, ha teljes élményt szeretne akkor ahogy mondottad a kamera kötelező, és nem árt kettő fagyi sem. Ez esetben vagy a drágább VR csomagot kell választani, vagy opcionálisan külön megvenni ezeket a kiegészítőket.

További extra költségek:

Kötelező jelleggel kamera: [link] ~16K

Opcionálisan "fagyik": [link] ~22K

[ Szerkesztve ]

(#105405) Tavares


Tavares
tag

tudja valaki, hogy a God of War idén vagy jövőre jön?

(#105406) A`rpi válasza Tavares (#105405) üzenetére


A`rpi
addikt

"tudja valaki, hogy a God of War idén vagy jövőre jön?"

Ez alapján nincs még megjelölve pontos dátum, aztán az is lehet csak rosszul gugléztam.

(#105407) oriic válasza Tavares (#105405) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs hivatalos datum, talan E3-on okosabbak leszunk. En 2017 veget de leginkabb 2018 elejet mondanam, bar keszitok szerint jelen allapotban mar vegigjatszhato a jatek.

Szoval szerintem mar elegge elore haladott allapotban van a cucv.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#105408) #45378816 válasza oriic (#105407) üzenetére


#45378816
törölt tag

Így igaz szerintem is.

Én úgy tippelném, hogy E3-on TLoU2 bemutató, ami 2018 végére várható és idén ősszel már lesz GoW. :))

Szerk.: kicsit más, lehet volt már és tudom teljesen más játék, de az új COD Vietnam mennyire fog oda...ni? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#105409) oriic válasza #45378816 (#105408) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A COD meg csak eros pletyka.

Live-Die-Respawn

(#105410) A`rpi válasza #45378816 (#105408) üzenetére


A`rpi
addikt

Eladási számok alapján jól teljesít az "új" COD, így szerintem modern hadviselésnél martadnak, maximum azt tudom elképzelni, megint valamely régebbi COD-ot mellécsomagolják az aktuális új részhez.

(#105411) #45378816 válasza oriic (#105409) üzenetére


#45378816
törölt tag

Közben beraktam a linket, mert az kimaradt és már nem tudtam szerkesztésbe írni, de szerintem eléggé bizakodó pletyka lehet és egyáltalán nem tartható kizártnak.
Én érzem, hogy az idei év jó lesz cod fronton! :DDD

Az IW sajnos tényleg szutyok lett, volt szerencsém, ha mondhatom így, kipróbálni és nem éreztem azt, amit pl. a BO3 adott, nem részletezném, így nálam mai napig az pörög, ha arena shooter-ről van szó.

Viszont, ha ez a Vietnam igaz lesz, akkor ide a rozsdás bökőt, hogy maradandót fog alkotni a csapat!

Árpi: Jogos, talán én is érzem ezt valahol, hogy ismét egy jövőbeli valami és MW2 mellé, aztán így eldöcögünk 2019ig MW3-ig, de az a fránya remény csak ott van! :) és igen az eladások, meg hát... :U :F imádom a cod-okat, de ezt nem érem, hogy az IW, hogy a p.-ba tette le azt, amit le tett. (szerintem az MWrem. miatt)

GhostPetya: Nekem nem tudom miért, pedig kifejezetten utálom a BO sorozatokat, de a BO3 nekem nagyon tetszik, főleg most, hogy a sok "pro" elment IW-vel meg MWrem-el játszani sikerült prestige master szintre lépnem és most már csak fun minden. :) jóóóóó az hidd el...

[ Szerkesztve ]

(#105412) Xaels válasza A`rpi (#105410) üzenetére


Xaels
félisten

Ha azt vesszük a WaW is ázsiai hadszíntéren játszódott, lehet az lesz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#105413) KaitouP válasza #45378816 (#105411) üzenetére


KaitouP
veterán

Hááááát... nem tudom. A Black Ops sem volt olyan nagyon maradandó számomra, hamár vissza akarnak ugrani az időben, akkor jobban örülnék egy II. vh -s CoD -nak. Persze kiváncsian várom, simán lehet hogy jó lesz ez a vietnámos téma - persze azért helyén kell kezelni ezt a pletykát.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#105414) Tavares válasza KaitouP (#105413) üzenetére


Tavares
tag

call of duty 1 remastert a népnek! :DD

(#105415) KaitouP válasza #45378816 (#105411) üzenetére


KaitouP
veterán

Nekem a Black Ops 2 a favorit, de az kb. az összes közül a toplista tetején van. Jó sztori, jó multi, a zombi mód mondjuk nem volt nagyon kiemelkedő, de nem is az volt a játék leglényegesebb része. :) Ellenben a BO1 annyira nem tetszett, a Black Ops 3 -nak meg csak a multija inkább, meg az alap zombi pálya. A sztori egy nagy katyvasz volt. Na, majd meglássuk, mit hoz az új rész. :)

(#105414) Tavares Az sem lenne rossz, mondjuk akkor már a 2-nek jobban örülnék. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#105416) A`rpi válasza Tavares (#105414) üzenetére


A`rpi
addikt

Ebben a sorrendben jöhet mind: COD, UO, 2, 3, WaW.

Nem baj, majd a bilibe ér a kezem, de azért jó lenne... :) Az első részekből már szerintem a remastered nem is feltétlen állná meg a helyét, inkább remake kellene. Második résztől felfele, viszont a PC max grafika még most is elfogadható lenne (számomra). Bár a harmadik rész anno ugye konzol exkluzív volt, az rondább volt mint a 2 max grafikán, de ez a konzolok "sara".

(#105417) GazRic


GazRic
senior tag

Tud valaki VR.hez valami jó címet mondani?Resi7 most még nem játszik, összekakkantottam magam Kitchen demo-n is. Kicsit még szokom elötte :D

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#105418) Tavares válasza A`rpi (#105416) üzenetére


Tavares
tag

én is arra gondoltam hogy lenne egy collection mint az unchartedből, csak ahogy mondtad inkább remake :) aztán kíváncsi lennék mennyi pénzt és energiát fektetnének ebbe a fejlesztők, de ha jól sejtem akkor a válasz a 0-hoz konvergál :D

(#105419) waccamár


waccamár
senior tag

Pár kérdés a több fiókról. Elolvastam az összefoglalót, de nem lett tiszta a dolog, lehet az én hibám.

Szóval Primary HUN fiókom van, PS+-al.
Csináltam ma egy USA fiókot, amire aktiváltam is a PS-t.
Az USA fiókon látom a HUN fiókomon lévő játékokat, ez idáig oké.
De ha az USA fiókommal veszek játékot, azt nem fogom tudni használni a magyarral, jól gondolom?

Illetve az összefoglalóban azt olvastam, hogy az USA fiókkal való vásárláshoz USA PayPal is kell.
Na most, a PayPal az nem "univerzális"? Biztos áll még ez a megállapítás? Mit néz a PayPal, a mögötte lévő bankkártyát? Vagy a címadatot? Ha így van, akkor egyetlen megoldás az USA fiókkal való vásárlásra a feltöltőkártya, ugye?

(#105420) #45378816 válasza GazRic (#105417) üzenetére


#45378816
törölt tag

Minecraft... :DDD ;] na jo az lehet nincs is.

Amugy nekem cod lista es akkor zarnam is:

-cod2 mp/sp
Szerk.:-coduo mp
-cod mp/sp
-cod4 mp/sp
-codmw2 mp/sp (nekem ez a single a no1)
-codmw3 mp/sp
-codbo3 mp/z (es ettol a resztol szamomra jobb a cod konzolon, mint pc-n)
-codaw sp/mp/z

[ Szerkesztve ]

(#105421) N@idia válasza PowerBuldog (#105380) üzenetére


N@idia
őstag

Jelenleg országszerte sehol sem lehet kapni most PS4 Pro gépet. Ma érdeklődtem ez iránt és azt mondták hogy már másfél hónapja megvannak rendelve, de a sony el van maradva a gyártással és nincs raktár készlet sem belőle. A faszi annyit tudott mondani, hogy valamikor február végén vagy március közepetáján lesz készletük és ezt a konzolvilág mondta nekem ma telefonon mikor érdeklődtem a készlet felől!

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#105422) pr0bi válasza GazRic (#105417) üzenetére


pr0bi
senior tag

p0rnhub-on vannak vr anyagok :DDD

(#105423) asprey válasza N@idia (#105421) üzenetére


asprey
tag

Találtam! Most néztem meg.

(#105424) Dashes válasza Tatyla (#105270) üzenetére


Dashes
őstag

nem, közben megjött emailben a kód és link az aktiváláshoz..de most sem működik.
ugyanez volt steep-nél, írtam support-nak, de a végéig húzták, úgyhogy kipróbálni se tudtam.

(#105425) N@idia válasza asprey (#105423) üzenetére


N@idia
őstag

Hol találtad ? A neten én is találtam minden bolt azt írja 2 hét múlva lesz raktáron ami nagy kamu, mert még az se biztos, hogy akkor lesz :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#105426) A`rpi válasza waccamár (#105419) üzenetére


A`rpi
addikt

"Pár kérdés a több fiókról. Elolvastam az összefoglalót, de nem lett tiszta a dolog, lehet az én hibám.
Szóval Primary HUN fiókom van, PS+-al.
Csináltam ma egy USA fiókot, amire aktiváltam is a PS-t.
Az USA fiókon látom a HUN fiókomon lévő játékokat, ez idáig oké.
De ha az USA fiókommal veszek játékot, azt nem fogom tudni használni a magyarral, jól gondolom?
Illetve az összefoglalóban azt olvastam, hogy az USA fiókkal való vásárláshoz USA PayPal is kell.
Na most, a PayPal az nem "univerzális"? Biztos áll még ez a megállapítás? Mit néz a PayPal, a mögötte lévő bankkártyát? Vagy a címadatot? Ha így van, akkor egyetlen megoldás az USA fiókkal való vásárlásra a feltöltőkártya, ugye?"

[link]

(#105427) Tavares válasza N@idia (#105425) üzenetére


Tavares
tag

hát nekem azok media marktos címkéknek tűnnek, de lehet tévedek :DDD

(#105428) Elims


Elims
veterán

Egyetlen kis gondolat a "pro lázhoz".
Sima full had-s tv-hez nem éri meg a plusz árat a pro.
Nekem nem a szomszéd sógorának a kislánya mondta,hanem ott van a tv-m mellett mindkét gép egymáson.
Őszintén írom,van egy kis grafikai különbség,de elenyésző.Játékokban a töltési idő viszont sec-okkal jobb. (Bár ez engem hidegen hagyna..)
Szóval csak akkor éri meg a pro gép ha van hozzá 4k-s tv -ezt viszont csak gondolom,Árpi írása után-. /vagy ha nagyon(!) baráti áron van a pro gép../

Pár nappal ezelőtt láttam egy hirdetést,Uncharted x remastered.
Ez komoly lehet?? :-) Már van külön remastered részek??
Miben különböznek ezek a collection-től? (Esetleg csak újabb bőr lehúzás?)

(#105429) pihus72


pihus72
csendes tag

Netalán valakinek maradt még For Honor béta kulcs elfekvőben és elküldené priviben azt nagyon megköszönném.

[ Szerkesztve ]

(#105430) gyuribácsi88 válasza Elims (#105428) üzenetére

A hülyének is megéri külön megvenni nem? De! Na ugye :DDD

Régóta van már amúgy.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#105431) A`rpi válasza Elims (#105428) üzenetére


A`rpi
addikt

"Egyetlen kis gondolat a "pro lázhoz".
Sima full had-s tv-hez nem éri meg a plusz árat a pro.
Nekem nem a szomszéd sógorának a kislánya mondta,hanem ott van a tv-m mellett mindkét gép egymáson.
Őszintén írom,van egy kis grafikai különbség,de elenyésző.Játékokban a töltési idő viszont sec-okkal jobb. (Bár ez engem hidegen hagyna..)
Szóval csak akkor éri meg a pro gép ha van hozzá 4k-s tv -ezt viszont csak gondolom,Árpi írása után-. /vagy ha nagyon(!) baráti áron van a pro gép../"

VR-t megjelenítő nélkül használod.

Ilyen szempontból elhanyagolható mi van otthon, ha valaki kifejezetten PSVR-t vásárolna az jobban jár a PRO-val, nagyon drága a gép és a VR headset, az opcionális kiegészítőkről nem is beszélve.

PRO+ VR+ kamera+ opcionálisan fagyi(k)= ~300K Ekkora tételnél ha valaki új belépő, és újonnan vásárolna, nem hiszem el hogy a Slim, és a PRO közötti árkülönbség (30-40k) mérvadó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#105432) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Reggel regeltem a bétára, most meg is kaptam a kulcsot, szal nem késő még aki akar :D

Xbox One: bandymnc

(#105433) lui24


lui24
tag

Sziasztok!
Miért lehet az, hogy a wireless stereo headsett 2.0-ra feltöltött hangzáskép következő indításnál már nincs rajta? Ha jól emlékszem mióta hozzáadták a platinum headsetet azóta van ez a gond. ötletek?

(#105434) gti16v


gti16v
őstag

sziasztok!
nem értek hozzá,én csak feltölteni szoktam az egyenleget....
hol tudok ,hatékonyan reklamálni,ha levonta a playstation a 6000.- ft,de nem adott szolgáltatást?
köszi (a banknál is érdeklődtem,már nem csak a könyveletlen tételek közt van,hanem le is van könyvelve)

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#105435) Zolix


Zolix
tag

Sziasztok!

Assassin's Creed Syndicate mostanában leáll hibaüzenettel CE-34878-0. Volt, hogy 1 órán belül többször is!
Viszont tegnap megállt a játék és semmi csak PS gombbal bezártam és újraindítottam!
Más játéknál nem volt még ilyen.

Volt valakinek ilyen?
Tudok ez ellen valamit tenni?

Egy másik amit észrevettem, hogy PS-t elindítva a menü betöltése után kiírja, hogy a lan kábel nincs csatlakoztatva, de a net egyből megy csatlakozik a store-hoz.

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#105436) Tavares válasza lui24 (#105433) üzenetére


Tavares
tag

ezt úgy érted, hogy felprogramoztad, kikapcsoltad, bekapcsoltad, és alapra visszaállt? vagy mit és miből vettél észre?

(#105437) Wlac válasza gti16v (#105434) üzenetére


Wlac
Ármester

Mi lett volna az a szolgáltatás?

“The wha-"

(#105438) eisento


eisento
addikt

Hali. Akinek esetleg ps4-proja van es venni akar a jovoben turtle beach 500 vagy 520 headsetet az szamoljon arra, hogy a hatso usb-be nem fogja tudni bedugni a transmitter+ optikai kabel kombot ha lan kabel van csatlakoztatva a gephez mivel hozzaer a lan kabelhez az optikai kabel, megoldas lehet venni egy usb hosszabbitot es abba dugni a transmittert :)

en is igy jartam de az usb hosszabbitoval megoldottam. a headset baromi jo kenyelmes jol szol

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#105439) lui24 válasza Tavares (#105436) üzenetére


lui24
tag

Pontosan. Ugye csak a kettesre lehet programozni. Ha eddig beléptem a programba láttam mi van rajta és megváltoztattam ha akartam. Most belépek és a kettes üres. Próbáltam vezetékkel is de azt írja a frissítés óta vezeték nélkül is mennie kell.

(#105440) gti16v válasza Wlac (#105437) üzenetére


gti16v
őstag

online 3 hónap

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#105441) A`rpi válasza gti16v (#105434) üzenetére


A`rpi
addikt

"sziasztok!
nem értek hozzá,én csak feltölteni szoktam az egyenleget....
hol tudok ,hatékonyan reklamálni,ha levonta a playstation a 6000.- ft,de nem adott szolgáltatást?
köszi (a banknál is érdeklődtem,már nem csak a könyveletlen tételek közt van,hanem le is van könyvelve)"

Itt tudsz érdeklődni:

https://www.playstation.com/hu-hu/get-help/contact-us/

support@hu.playstation.com

Felhívhatsz minket telefonon az alábbi számon:

06 1 677 7317

Hétfőtől-péntekig, 09:00-17:00 között beszélhetsz velünk.

[ Szerkesztve ]

(#105442) Elims válasza gyuribácsi88 (#105430) üzenetére


Elims
veterán

:-)) És van vmi különbség ezek között vagy a collection egy az egyben ez a 3 rész egyben? :-)

Árpi: Így van,vr nélkül használom és még így is lesz pár évig.Majd a tesztalanyok megmondják egy-két év múlva (vagy nem),hogy mennyire káros a szemnek vagy az elmének.
De természetesen igazad van,aki akar ilyen vr-t egyértelmű,hogy pro.
Én csak egy kis tanácsot adtam azoknak akiknek full hd tv-jük van.

(#105443) A`rpi válasza Zolix (#105435) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok!
Assassin's Creed Syndicate mostanában leáll hibaüzenettel CE-34878-0. Volt, hogy 1 órán belül többször is!"

Általános hibakód, az interneten utánaolvasva több leírást / videót is találsz.

Lehet gond a játékmentéssel, én megfontolnám hogy a meglévő mentést törlöm, és újra kezdem a játékot.

Ha a fentebbiek nem segítenek, törölném a játékot, és teljes egészében újra telepíteném.

"Viszont tegnap megállt a játék és semmi csak PS gombbal bezártam és újraindítottam!
Más játéknál nem volt még ilyen.
Volt valakinek ilyen?

Tudok ez ellen valamit tenni?"

Előfordul, ártalmatlanítod, utána vissza kapcsolod, és mehet is a játék.

"Egy másik amit észrevettem, hogy PS-t elindítva a menü betöltése után kiírja, hogy a lan kábel nincs csatlakoztatva, de a net egyből megy csatlakozik a store-hoz.
Előre is köszönöm a válaszokat!"

Ilyennel még nem találkoztam. Ha amúgy rendben van, nem kell vele foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

(#105444) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

Van már valami hír a februári ingyenes játékokról?

(#105445) losilee1337 válasza bandi0000 (#105432) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Akkor csak nekem nem add irja reggeltem ra vagy 3 napja de kod sehol ,de a régi alfát engedi tölteni ami 12.615 gb ez ugyan az lehet ?

Psn id: HungaryLosi

(#105446) bandi0000 válasza losilee1337 (#105445) üzenetére


bandi0000
nagyúr

általában a régi alfára rá lehet frissíteni h béta legyen, meg ha gmailed van nézd meg a többi kategoriába is

Xbox One: bandymnc

(#105447) Zolix válasza A`rpi (#105443) üzenetére


Zolix
tag

Köszönöm a válaszodat!

(#105448) Dollface


Dollface
tag

Sziasztok!

Lehet hogy láma a kérdés, de azért felteszem:

létezik az, hogy a PS4 Pro-n való Blu-ray lejátszást nem lehet átállítani 3D-ről 2D-re?

Vettem egy 3D-s tévét, aminek az útmutatójában benne van, hogy 3D jel esetén nem lehet átállítani 2D-re, állítsam át a lejátszó eszközön. Csakhogy a PS4-en nem találok ilyet...

(#105449) james001 válasza Faresz29 (#105444) üzenetére


james001
veterán

Jövő hét szerdán felfedik már szerintem.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#105450) N@idia


N@idia
őstag

For Honor Béta kulcs!
Aki kapja... ;)
3C3G-DHN2-FKTQ

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.