Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100401) Kendek válasza Oppenheimer (#100399) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az első kb. 45 óra lett és hasonló szintig jutottam. Másodjára a csajszival nyomulok és kicsit hosszadalmasabb lesz.

<-ƘƘ->

(#100402) james001 válasza Oppenheimer (#100399) üzenetére


james001
veterán

Nekem az első végigjátszás kb. 120 óra volt,de én ki is platináztam. Simán megéri dlc-k nélkül is,azok közül is inkább csak 2 ami nagyobb külön sztorinak számít,a többi az csak az építkezéshez ad bónusz dolgokat.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#100403) Kendek válasza james001 (#100402) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mondjuk én kicsit meglepődtem mikor a fő szálnak vége lett, fogalmam sem volt róla, hogy a megelőző kis csata már a legvége. Aztán olvastam utána, hogy mik a lehetséges végkimenetelek. Ha tudom, akkor még több mellékest csinálok, amiknek egy jó része így oda lett. Ezért is kezdtem el újra.

<-ƘƘ->

(#100404) oriic válasza Adam_Shepard (#100397) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó lett? :D

Live-Die-Respawn

(#100405) Adam_Shepard válasza oriic (#100404) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

kicsit dark souls meg egy kicsit japán beteg (legjobb). ilyen ds+ manhunt+ saints row. de brainfart az egesz. :C

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#100406) marilllyo válasza Prof01 (#100400) üzenetére


marilllyo
veterán

Én a gwent miatt hagytam ott a platit... Pedig már Skellige-n jártam legnehezebb szinten.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#100407) james001 válasza Kendek (#100403) üzenetére


james001
veterán

Én megnyitottam mind a 3 befejezést,úgyis kellett a platinához,csak a megfelelő helyen kellett mentegetni. Érdekelne már a 2 dlc is (Far Harbor,Nuka World),de ez a season pass szerintem se ér ennyit. Múltkor volt akciósan 8-9 körül,még annyiért is húztam a számat azért :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#100408) erahurka válasza james001 (#100407) üzenetére


erahurka
félisten

Basszus, végig úgy olvastam a hozzászólásokat, hogy a Witcher III-ról beszéltek :D

(#100409) Kendek válasza erahurka (#100408) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Oda is kb. megfelel amit írtam, mert az alapjáték nálam ott is annyi volt. Meg nagyjából még egyszer annyi a két DLC együtt. :D

<-ƘƘ->

(#100410) Prof01 válasza marilllyo (#100406) üzenetére


Prof01
veterán

Pedig nagyon egyszerű, a nehézsége függetlenül a játéktól külön állítható. Gwent a legjobb in-game minijáték, amivel valaha játszottam! Már nagyon várom a különálló free-to-play kiadást is! :)

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#100411) Lefty


Lefty
addikt

A mobilos app-ban vagy valahol meg lehet nézni, hogy egy-egy játékkal mennyi időt töltöttem eddig?

(#100412) Rigormortiis válasza Kendek (#100401) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Miért, lehet más karakterrel is játszani, mint Geralt? (Leszámítva a Ciris részeket)

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#100413) Kendek válasza Rigormortiis (#100412) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az a Fallout 4. :DDD

<-ƘƘ->

(#100414) A`rpi válasza Lefty (#100411) üzenetére


A`rpi
addikt

"A mobilos app-ban vagy valahol meg lehet nézni, hogy egy-egy játékkal mennyi időt töltöttem eddig?"

Nem.

Játékokként változó, játékon belül keress statisztikáját (PlayStation 4)-en.

Az online eredményeid akár interneten is fennlehetnek, szintén játék függő hogy vezetnek e statisztikát, és mire térnek ki.

(#100415) Malachi válasza orkester (#100301) üzenetére


Malachi
addikt

értem, köszi. hát, akkor így jártam - bár nem világos, mert valahol olvastam egy 14 napos elállást, de akkor az előfizetésre nem vonatkozik.

(#100416) Sas7


Sas7
tag

Sziasztok,

Megkérdezem itt is, hátha. Szóval van egy " Philips 40" BDM4065UC " monitorom amin csak 1.4-es HDMI csati van sajnos, és Displayport 1.2-es. Vettem egy Playstation Pro-t, és én kis naiv azt hittem, hogy legalább a 4K menni fog. A HDR-t nem támogatja, így az alapból nem érdekelt. De a 4K-ra is azt írja, hogy "unsupported".
Az 1.4-es azért kéne tudja a 4K-t, nem? Igaz 30Hz-n. A Display Port lenne jó mert azon menne a 3840x2160@60Hz. Nézegettem egy ilyen HDMI-DP átalakítót, de jött az email a gyártótól, hogy ez sem fogja támogatni.

CLUB3D DisplayPort HDMI 2.0 CAC-1070

Van valaki aki esetleg tud valami megoldást?
(Jó tudom, adjam el a monitort, és vegyek egy 4K-s HDR támogatású TV-t, amin van HDCP 2.2-s csati, vagy adjam el a PS-t, és vegyek egy Gamer PC-t.) :U

(#100417) A`rpi válasza Sas7 (#100416) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok,
Megkérdezem itt is, hátha. Szóval van egy " Philips 40" BDM4065UC " monitorom amin csak 1.4-es HDMI csati van sajnos, és Displayport 1.2-es. Vettem egy Playstation Pro-t, és én kis naiv azt hittem, hogy legalább a 4K menni fog. A HDR-t nem támogatja, így az alapból nem érdekelt. De a 4K-ra is azt írja, hogy "unsupported".
Az 1.4-es azért kéne tudja a 4K-t, nem? Igaz 30Hz-n. A Display Port lenne jó mert azon menne a 3840x2160@60Hz. Nézegettem egy ilyen HDMI-DP átalakítót, de jött az email a gyártótól, hogy ez sem fogja támogatni.
CLUB3D DisplayPort HDMI 2.0 CAC-1070
Van valaki aki esetleg tud valami megoldást?
(Jó tudom, adjam el a monitort, és vegyek egy 4K-s HDR támogatású TV-t, amin van HDCP 2.2-s csati, vagy adjam el a PS-t, és vegyek egy Gamer PC-t.) :U"

Itt azt írják ezzel az adapterrel működik HDMI 2.0 fogadása DisplayPort-on:
[link]

30~ dollárt nekem megérne ennek a készüléknek a próbája,
ha már drága pénzért megvetted ezt a megjelenítőt.

[ Szerkesztve ]

(#100418) marilllyo válasza Prof01 (#100410) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem mertem easy-re rakni hátha befolyásolja a dm trófeát....:(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#100419) Lefty


Lefty
addikt

Na most vegeztem az Uncharted 2-vel, tok jo volt ez is, szerintem meg ma elkezdem a 3-mat.

A'rpi koszi.

(#100420) tungesz válasza A`rpi (#100259) üzenetére


tungesz
csendes tag

Szia!

Működik!!!!!!

UPC 1221, kértem, hogy a modemem IPv6-ról IPv4-re állítsák át, ez 10 perc alatt megvolt, majd a modem beállításainál (192.168.0.1 vagy 192.168.100.1) System/Switch mód-ban bridge-re állítva és láss csodát minden működik, PS4 csatlakozik Play Station Network csatlakozik hibátlanul.

Intruder2k5 kollega a a Router topicból sokat segített, jó tanácsokat adott!

Köszi a segítséget!

ÜDv

(#100421) taki01


taki01
őstag

Sziasztok, karácsony fele elutazok és ahova utazok ott csak hagyományos képcsöves tv van és szeretném vinni magammal a ps4-em. Milyen HDMI to AV convertert érdemes venni hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#100422) Sas7 válasza A`rpi (#100417) üzenetére


Sas7
tag

Köszönöm!
Végig olvasva a kommenteket, sajnos egyértelmű választ nem kaptam, olyantól aki hasonló cipőben járna, és működne a dolog ilyen átalakítóval. A másik amit linkeltem, az is ilyen volna, de maga a gyártó írta, hogy:

The CAC-1070 is a DP to HDMI converter and is not bi-directional, so cannot be used to convert HDMI to DP :-(

We will come out with a HDMI1.4 to DP converter soon (end this year beginning next year).
For the HDMI2.0 to DP1.2 (with which you can do 4K) you would have to wait longer, I do not expect that before end Q1 2017.

Best regards,

Club3D Support

Tehát ez igazából a PC-seknek jó, mert a DP csatis videókártyából jövő jelet alakítja át HDMI 2.0-ává, hogy az ezzel rendelkező 4K-s TV-k is működjenek 4K-ban 60Hz-en. Nekem meg a fordítottja kéne, hogy a Ps-ből érkező jelet alakítsa DP 1.2-re. Vagy tököm tudja már, nem értek hozzá. De marha pipa vagyok, mert lehet, hogy feleslegesen vettem Pro-t. :W

Ui: de még egyszer köszi, hogy írtál!

[ Szerkesztve ]

(#100423) zuzu000


zuzu000
őstag

Sziasztok!

Az új Cod-ot vagy rainbow six sieget ajánlanátok? Kéne valami gyors lövölde, ha 1-2 órára le szeretnék ülni. BF1 megvan pc-re (így visszanézve ps-re kellett volna megvennem, de már mindegy).

Anno ps3-on imádtam a mw2-t, de nem hiszem, hogy az IW tudná hozni a hangulatát, viszont a remastered eléggé vonzó. Rainbow six mennyire ajánlott casual játékra? Viszonylag kompetetívnek tűnt, mint egy CSGO.

(#100424) erahurka válasza taki01 (#100421) üzenetére


erahurka
félisten

Adtak a géphez AV kábelt, nem?

(#100425) taki01 válasza erahurka (#100424) üzenetére


taki01
őstag

Nem mivel a ps4-en nincs av csatlakozásra lehetőség. Azért kérdeztem hogy milyen HDMI to AV convertert érdemes venni.

(#100426) erahurka válasza taki01 (#100425) üzenetére


erahurka
félisten

Akkor az az AUX port mi a jobb szélén?

Közben rájöttem hogy az nem arra van :B

[ Szerkesztve ]

(#100427) bandi0000 válasza erahurka (#100426) üzenetére


bandi0000
nagyúr

az nem aux...nyomtatókábel port

Xbox One: bandymnc

(#100428) TazLeacher válasza Prof01 (#100410) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Engem nagyon megfogott a Gwent. PC-n nyomom a Beta-t. Alig várom a PS4-es változatot.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#100429) belan


belan
addikt

Hali valaki végig tolta a Homefront The Revolution ? Ha igen érdemes meg venni ?

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#100430) vonSux válasza zuzu000 (#100423) üzenetére


vonSux
őstag

Az R6 nem éppen gyors és inkább fix tagokkal ajánlanám. Cod BO3, Titanfall 2 nekem bejött ha gyors aréna tip. játékhoz volt kedvem.

(#100431) Rigormortiis válasza zuzu000 (#100423) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Vagy Titanfall 2. Az értélelések alapján nagyon jó. Ha bem lenne bf1, biztos azt venném meg.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#100432) Kendek válasza belan (#100429) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Eléggé lehúzták, de végigjátszásokba bepillantva nem tűnik annyira vállalhatatlannak. Sokáig szemeztem vele, de végül £10.99-ért azért berendeltem Zavvi-n. Úgy tűnik, hogy van nekik egy rahedli belőle, annyira nem viszik.

<-ƘƘ->

(#100433) Rico45


Rico45
őstag

Helló! Skacok ! Eddig pc-n toltam a játékot(Bf).Lett egy ps4-em de annyira keservesen tudom irányítani a kontrolerrel.
El vagyok szomorodva. :-(
Nagyon furcsa ez.
Ti hogy voltatok vele?

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#100434) belan válasza Kendek (#100432) üzenetére


belan
addikt

:R

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#100435) danih válasza Rico45 (#100433) üzenetére


danih
addikt

Megszokod :) Gyúrj single playerben valamennyit.

[ Szerkesztve ]

(#100436) A`rpi válasza Rico45 (#100433) üzenetére


A`rpi
addikt

1-2000 óra alatt majd bele jössz, de tényleg viccet félretéve. :)

Lehet joystick-kal profin játszani, csak idő, gyakorlás, ügyesség, és türelem kérdése.

Íme egy videó, csak erős idegzetűeknek, nincs lehetetlen: [link]

Például, én ezt tudom most produkálni, nem vagyok az a sarokban bujkálós fajta: [link]

[ Szerkesztve ]

(#100437) Vaze válasza Rico45 (#100433) üzenetére


Vaze
őstag

Nyugi,nem vagy egyedul.
Meg Ps1 -es korszakban nyomultam,akkor nagyon ment.Par honapja leultem nagy fiammal jatszani ps3 - al,2 perc sem kellett es ott is hagytam.Nagyon de nagyon keservesen ment az iranyitas.
Most Jezuska hozza a Ps4-et a fiuknak,ismet beprobalom :DDD

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#100438) Logen88 válasza Rico45 (#100433) üzenetére


Logen88
aktív tag

Üdv!
Simán megszokod. 15 év PC gaming után váltottam PS-re és nagyon fura volt, azt hittem, hogy kidobtam az ablakon a pénzt és soha nem szokom meg. Nagyon béna voltam, de hamar belejön az ember. Konkrétan annyira megszoktam, hogy az egér helyett a kontrollerért nyúltam amikor bekapcsoltam a PC-t. :DDD

The Last of Us is a masterpiece.

(#100439) Wlac válasza A`rpi (#100436) üzenetére


Wlac
Ármester

Poén, amit a srác a videó elején elmond. :D

“The wha-"

(#100440) Prof01 válasza TazLeacher (#100428) üzenetére


Prof01
veterán

Jelentkeztem a zárt bétára már egy hónapja, de nem kaptam még meghívót. :/

(#100418) marilllyo: Tapasztalatból mondom, hogy nem befolyásolja a DM trófeát, két külön csúszkával külön állítod. Én is könnyűre állítottam az elején, amikor már erős a paklid, akkor meg simán mehet a normál, akár a hard is, ha kell a kihívás, bár ott már úgy éreztem, hogy csal a gép elég durván. :D

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#100441) Nayrobi válasza belan (#100429) üzenetére


Nayrobi
őstag

Én még valamikor az ősz elején vettem meg és bár nem toltam végig, mert jött egy rakás másik játék, de számomra pozitív csalódás volt ahhoz képest, hogy mennyire nem foglalkoztak vele vagy ha igen, akkor többnyire negatív kritikákat kapott. Szerintem egy próbát bőven megér, helyenként rohadt jól néz ki és hosszabbnak tűnik mint egy átlagos fps.

(#100442) d.mate08


d.mate08
tag

Sziasztok, Paysafecarddal lehet fizetni bankkártya helyett? Vennék Fifa "zöld coint" és így lenne egyszerű.

iPhone XS - Apple Watch SE - AirPods 2nd gen.

(#100443) belan válasza Nayrobi (#100441) üzenetére


belan
addikt

En is így vagyok vele egy próbát meg ér

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#100444) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
EZ az Uncharted 4 multi baromi jó!
Nem gondoltam volna, hogy ennyire be fog jönni.
haverokkal nagyon jó móka. :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#100445) Rico45 válasza Vaze (#100437) üzenetére


Rico45
őstag

Háát köszi srácok a biztatást :B :R

Én is kb.15-év pc után ülök konzolhoz. Nem vagyok olyan fiatal ,de szerintem ez nem is lényeges :-)
A lényeg, hogy majd élvezzem a játékot ha menni fog :K

Köszi a választ :Logen88
A`rpi
danih
:R

Amúgy azt hittem kinevettek :B

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#100446) Bad Pritt válasza Bad Pritt (#100357) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De képes gyorsabban menni... IGN tesztből:

After our review of Everybody’s Gone to the Rapture went up on IGN, The Chinese Room put up a blog post addressing the speed issue. Turns out you can sprint! ...but it requires holding down R2 for seven seconds before your character begins to speed up.

7, azaz hét másodpercig kell lenyomva tartani a ravaszt. :DDD Ilyet se láttam még soha az életben...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#100447) Carlos Padre válasza Rico45 (#100445) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én sw battlefrontal kezdtem egy éve, majd bf4 vele párhuzamosan, most meg bf1. Az elején nagyon szar volt, a battlefrontban a mai napig 1 alatt van a K/D, a bf4 már jobban ment, a bf1ben meg teljesen jó vagyok. Nem kell elkeseredni ha sokáig hátul kullogsz, én nagyon örültem amikor végre többet öltem, mint ahányszor meghaltam, főleg bf4ben a sok 140es között :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#100448) Carlos Padre válasza Rigormortiis (#100431) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Most volt free a hétvégén. Piszok jó játék, hiba volt egyszerre kiadni a bf1el.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#100449) Carlos Padre válasza A`rpi (#100417) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az az adapter DP to HDMI, visszafelé nem fog működni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#100450) A`rpi válasza Carlos Padre (#100449) üzenetére


A`rpi
addikt

Igazad van, közben szerkesztettem a hozzászólásom, mert félrevezető volt.

Nyilvánvaló sajnos hogy ez csak egy irányú átalakító, sajnos a fordítottja nincs is jelenleg a piacon, ahogy azt a fórumtárs jelezte is felém.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.