Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100851) Kvelstadt válasza Zanik (#100846) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az ico-nak valami 2óra a speedrun trofi ami egyébként hatalmas élmény volt annak ellenére is hogy utálok időre játszani.
Egyébkènt meg egy hó dèlután a játék de arra sem lehet panaszkodni mert ennyi idő alatt is megadja azt amiben jó.
Ja meg ng+ba van egy másik ending.
Egy hèt alatt rámehetsz a colossus platira is. Aztal már jobban el lehet lenni.

Egyébként nekem is sz volt h tesóm vett ps3at én meg nem, de megvettük az ico collection-t. Ő még hozzá se nyúlt én meg le se raktam míg meg nem lett a plati mindkettőbe. Anno ps2-n is megcsináltam mindent csak ugye ott még nem volt trofi.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#100852) Angyisz válasza #38167040 (#100845) üzenetére


Angyisz
csendes tag

Köszönöm, sokat segítettél :C

(#100853) -Fekete-


-Fekete-
csendes tag

Sziasztok!
Olvasgatva, vegyesek a vélemények a Pro-val kapcsolatban.
Kérdés: most akkor érdemes beruházni rá vagy sem? :F
Itt nem arra lennék kíváncsi, hogy gépcsere v. 4k TV esetén mi a helyzet, hanem arra, hogy tényleg nagyon hangos, vagy a felhozott esetek csak hibás gépek? :Y
Akinek már van és hajtja, tapasztalat? :R

(#100854) Tuomas válasza -Fekete- (#100853) üzenetére


Tuomas
addikt

Így, hogy van ps-em és nincs 4k tv-m nem váltanék.
Ha nem lenne ps-em, tv-től függetlenül a pro-t venném.

We were here

(#100855) proly01


proly01
őstag

Már írtam hogy nekem úgy van összekötve a PS hogy az erősítő a TV vel es a PS az erősítővel.
Na most azt is írtam hogy az erositőnel párszor előfordul hogy nem ad képet csak ha kikapcsolom és újra be.
Kérdésem az lenne jarhat e ez a jelenség képminőseg hangminőseg beli romlassal? Tehát célszerűbb lenne a PS-t simán a TV vel csak összekötni vagy mivel a jel ugye digitális így tök mind1 mert ha baj van akkor max annyi hogy majd egyszer soha többé nem ad képet?
Köszönöm.
:R

....Pr:)ly....

(#100856) -Fekete- válasza Tuomas (#100854) üzenetére


-Fekete-
csendes tag

Üdv!
Nincs PS-em, így a Pro-n gondolkodom (illetve van PS, de az 2-es.) A gyerkőcök miatt vennék most.
De utánanézve és olvasva sokan panaszkodnak a hangos venti miatt, de ez nem általános, így gondoltam csak egyedi hibás gyártások generálnak "sugárhajtás" hangot. :F :Y :W

Csak a hang a dilemma, de ha ez másnál, akinek van nem jelentkezett vagy nem zavaró, akkor beruháznék egyre. :C

(#100857) waccamár válasza -Fekete- (#100853) üzenetére


waccamár
senior tag

Nekem bo ket hete van pro-m, elotte nem volt konzolom. Reszemrol semmilyen hiba nincs, nem billeg, es nem is hangos. Egyedul az infamous second son-ban van hangja, de az sem zavaro, elnyomja boven a hangfal. Egyeb jatekokban amikkel jatszok nincs hangja (gta5, doom, driveclub jelenleg).
Sajat tapasztalatom alapjan en ajanlom.
Remelem hosszutavon sem lesz vele problema :)

(#100858) Tuomas válasza -Fekete- (#100856) üzenetére


Tuomas
addikt

Itt a topikban már az alap ps4 megjelenése óta előjön a hangos-nem hangos kérdéskör :DDD :C
Már az alapra is sok volt a panasz hang miatt, melegedés miatt, emiatt amiatt, de a topik másik része vígan elvan a gépével :K

Tehát összefoglalva: a probléma nem újkeletű, a jelenlegi generáció sajátossága a hang :D Fülest fel és nem hallani :DDD
Mondjuk nekem nincs vele bajom :))

We were here

(#100859) Dreamie


Dreamie
őstag

Csoki!
Kb. 1 hete cseréltem le a sima ps 4-et pro-ra... Azóta elég sokat nyustoltem, nálam egyáltalán nincs hangja, és hibauzenettel sem dobott ki... Szóval minden szép és jó... Eddig. Kopp-kopp. Elég hűvös a lakás 18-20 fok van nálam, nyáron jobban fog tekerni gondolom... Fekve használom 4 db. ásványvizes kupakra pakolva kicsit jobban keringjen alatta is a levegő... Legyen már egy ilyen tapasztalat is, ne csak rossz! 😀😀😀

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#100860) -Fekete- válasza Dreamie (#100859) üzenetére


-Fekete-
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
Akkor veszek egyet!!! :D :K :C

[ Szerkesztve ]

(#100861) dollarZ18


dollarZ18
tag

Üdv!

Akinek megvan a Knack, és játszott is vele.. felvehetném psnre? Elvileg így könnyebb összeszedni a gadget, relic cuccokat, köszi :)

Illetve Bloodborne, Rainbow Six Siege-hez is keresek társakat. Utóbbihoz elkélne egy kis segítség a meat wall trophyhoz :DD

(#100862) Lefty válasza -Fekete- (#100856) üzenetére


Lefty
addikt

Semmi hibaja a gepnek, es hangja sem sok van, egyaltalan nem zavaro.

(#100867) Bencus88 válasza Bencus88 (#100793) üzenetére


Bencus88
nagyúr

senki?
azóta se jött az email :U

(#100869) White Wolf


White Wolf
tag

Miért törölték a hozzászólást?Vagy valami illegális történt? :F

(#100870) zsuha válasza Kvelstadt (#100851) üzenetére


zsuha
aktív tag

Én is köszi, sztem 1 hetes PS Now-ban végigjátszom majd mind2t.

(#100871) A`rpi válasza White Wolf (#100869) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem történt semmi illegális, Roland hozzászólása, és a rá érkező válaszok azért lettek törölve mert PS4 topik nem csereberélésről szól.

Privátban vagy aláírásban elfér, de szakmai fórumon, eladok, keresek, cserélem, kölcsönadom, kölcsönkérem jellegű dolgokat ha kérhetem mellőzzétek.

(#100872) T_Oroboroz válasza -Fekete- (#100853) üzenetére


T_Oroboroz
csendes tag

Nem hangos. Az elozo oldalon linkelt YouTube video alatt is irjak, hogy nem normalis, amit az a Pro produkal.

(#100873) White Wolf válasza A`rpi (#100871) üzenetére


White Wolf
tag

Ja hogy ezért,értem.Ez tiszta sor,legközelebb privát lesz(habár a privát szót nem ismerik,sőt válaszra se méltatják az embert!De ez egy más tészta,és Nem ide vág)Jó szándékból írtam, mivel nekem is segítenek.Legközelebb figyelek,bocsi.

(#100874) Dinasti válasza zsuha (#100870) üzenetére


Dinasti
senior tag

Működik már a Ps Now nálunk? Mármint Magyarországon?

(#100875) AXisBOLD válasza dunc (#100850) üzenetére


AXisBOLD
addikt

feladtam, 10 éves LG TV, nincs ilyen állítási lehetőség rajta, már mindent végigzongoráztam.

Aurea mediocritas

(#100876) james001


james001
veterán

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy PS4 Gameplay

Nem tudom vót-e mán. Nekem nagyon tetszik,ahogy látom nem nagyon változtattak semmin,csak a grafikát húzták föl,ami jó mert ami már egyszer bevált azon minek változtatni. :D Alig várom már hogy a kedvencemet,a Warped-ot újrajátsszam így :C

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#100877) Bencus88 válasza james001 (#100876) üzenetére


Bencus88
nagyúr

első napos vétel legjobban várt játék :C

megjelenési dátum van e már?

[ Szerkesztve ]

(#100878) taki01


taki01
őstag

Sziasztok, olyan problémám van vettem egy átlátszó joystickot és a touchpadet lenyomon lent középen akkor beragad. Emiatt ma cserélték ki de amire cserélték annak is ugyan az a baja. Ez széria hiba?

(#100879) toompa válasza taki01 (#100878) üzenetére


toompa
őstag

Ha ez gyári controller,ez nem normális. Vidd vissza ezt is.

(#100880) gjanner válasza -Fekete- (#100856) üzenetére


gjanner
tag

Hi,
3 napja vettem Pro-t, mondjuk még nem volt rendesen megkergetve, egyelőre csak Driveclub talán ami erősebben használja a hardvert, erősebb játékokat még nem szereztem be, de semmi hangja. Az oldala kellemesen hűvös, érezni, hogy szellőzteti magát, de gyakorlatilag hangtalanul. Remélem így is marad és nem fog "felszállni" :)

(#100881) james001 válasza Bencus88 (#100877) üzenetére


james001
veterán

Pontos nincs,csak annyi hogy 2017. Szerintem akörül jön mint a Wipeout Collection is,nyár környékén,de aztán ki tudja ezzel azért több munka van mint egy sima remastered-el.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#100882) #20844032 válasza gjanner (#100880) üzenetére


#20844032
törölt tag

>egyelőre csak Driveclub talán ami erősebben használja a hardvert

Nincs hozzá propatch, azalatt is alszik a hardver.

(#100883) Bencus88 válasza james001 (#100881) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Remélem jön év elején. Valami jó kis collection edition :C

(#100884) marilllyo válasza Bencus88 (#100883) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezekben van coop?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#100885) gjanner válasza #20844032 (#100882) üzenetére


gjanner
tag

OK, ezért írtam, hogy nem volt még erősen terhelve. Bár kérdés, hogy mit értünk azalatt, hogy alszik a hardver... azért valamennyire csak pörög...

(#100886) Bencus88 válasza marilllyo (#100884) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nem tudom ebbe lesz e.
De nem tartom valószínűnek, volt egy Crash játék a Crash Bash abba tuti.

(#100887) #20844032 válasza gjanner (#100885) üzenetére


#20844032
törölt tag

Kompi módban a ps4 tudását kell hozni a hardvernek. A gpu fele gyakorlatilag le van kapcsolva,.

(#100888) taki01 válasza toompa (#100879) üzenetére


taki01
őstag

Igen gyári a konzolvilágaban vettem. Az előző 3 napot volt a Sony márka szervizbe és utána mondta hogy nem tudják javitani és adtak egy csere utalványt. Még annyi cseréltre érvényes a 3 napos bolti csere?

(#100889) TazLeacher válasza Bencus88 (#100877) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Csatlakozom, első napos vétel lesz.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#100890) Peat76 válasza -Fekete- (#100860) üzenetére


Peat76
őstag

Hát ha ez kellett a döntéshez akkor nagy a baj!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#100891) toompa válasza taki01 (#100888) üzenetére


toompa
őstag

Persze. Ha 3 napon belül visszaviszed,cserélniük kell!

Más: Akinek megvan az Overwatch lemezes verzióban...
Van valami a dobozban? :) Rendeltem egyet Angliából,de valami zörög a dobozban. Nem bontanám ki,mert kari ajándék lesz,de nem örülnék ha valami törött lenne. Szóval,van valami a lemez mellett?

[ Szerkesztve ]

(#100892) crue válasza toompa (#100891) üzenetére


crue
őstag

A lemez néha ki szokott esni a helyéről, az zöröghet. Amúgy nem tudom van-e benne valami más.

(#100893) toompa válasza crue (#100892) üzenetére


toompa
őstag

Nem a lemez. Az tudom milyen. Ez máshogy zörög. Mintha egy kis müanyag darab lenne.
Valami müanyag kitűzőt adtak itthon hozzá,azt láttam. Lehet hogy bele csomagolták?

[ Szerkesztve ]

(#100894) A`rpi válasza toompa (#100891) üzenetére


A`rpi
addikt

Előfordul hogy a lemez a tartóból kijön,
szóval nagy valószínűséggel az zörög a tokban.

[ Szerkesztve ]

(#100895) toompa válasza A`rpi (#100894) üzenetére


toompa
őstag

Ez nem a lemez. Tudom az hogy zörög. Ennek "könnyebb" hangja van. :)

(#100896) KaitouP


KaitouP
veterán

Kipróbáltam a havi két PS+ címet, az Invisible.Inc első 10 perce egészen felkeltette az érdeklődésemet, jó mókának tűnik. A Stories:TPoD szerintem inkább kölköknek készült, az egyenlőre annyira nem tetszett. De az előbbit ajánlom. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#100897) Keni21 válasza KaitouP (#100896) üzenetére


Keni21
tag

A Stories:TPoD nekem személy szerint bejön brutal kombokat lehet nyomni benne.
A GTA5 mikor lesz akcióban esetleg valaki tud róla valamilyen infót?

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#100898) Kendek válasza Keni21 (#100897) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem nehéz kiszámolni, hogy 19-én 15:00-tól lesz akciós 48 óráig...

<-ƘƘ->

(#100899) -Fekete- válasza Peat76 (#100890) üzenetére


-Fekete-
csendes tag

Az elhatározás már megvolt, de a jelzett hangoskodás miatt kicsit megijedtem. Ha pénzt adok ki valamiért, annak én rendesen utánajárok, kérdezek – mert tanulni sohasem szégyen - ,nem szeretem ha problémás, akkor inkább várok a javításig, vagy veszek egy másik szériát.
Amúgy nem tudom mi a baj, akkor sem ha ez kellett a végső elhatározáshoz…de ha te mondod :C ;]

A többieknek köszönöm az építő hozzászólást és a megerősítést! :R :K (azért kérdez az ember a fórumon, hogy ne maradjon hülye).

[ Szerkesztve ]

(#100900) I.T.E.M válasza erahurka (#100675) üzenetére


I.T.E.M
senior tag

Ezt kicsit benézted,de sebaj,volt aki válaszolt is rá. :P ;]

....

[ Szerkesztve ]

日本 - ダイレクトストリームデジタル

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.