Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100451) Carlos Padre válasza A`rpi (#100450) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Dehogy nincs, csak 3x annyiba kerül.

Bocsánat, olcsóbb lett: Ugreen HDMI to DP Adapter

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#100452) waccamár


waccamár
senior tag

Hali! Többen említettétek már itt a Zavvi-t. Ha onnan rendelek játékot, az játszható a magyar account-omon, vagy kell(ene) egy UK-t regelnem hozzá?

(#100453) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! Felhőbe tárolt mentésekhez, hogy és hol férek hozzá? A VITA mentéseit is itt tárolja? Törölni vagy hozzá adni is tudok?

(#100454) Kendek válasza waccamár (#100452) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

2-es régió az is, természetesen jók a küldött játékok magyar accounthoz, és DLC-ket is tudsz vásárolni. Esetleg a magyar felirat az ami hiányozhat azoknál amik egyébként itthon vásárolva tartalmaznák.

<-ƘƘ->

(#100455) Tegla80 válasza Petreszku (#100453) üzenetére


Tegla80
addikt

Morgen.
Csak a Vita-n ered el.
Content manager->copy content->majd online storage es itt tudod varialni,h mit is szeretnel.
Itt beallihatod azt is,h amivel jatszol azt auto feltoltse utana.

Amugy minden platform kulon van felho szinten,igy kulon is kell oket kezelni a gepekrol. Plusz kulon kell beallitani azt is,h a mentest auto toltse fel az eszkozokrol .

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#100456) front3r


front3r
őstag

Hááát a visszajelzések alapján a The Last Guardian valószínű kihagyós lesz. :( Arról számolnak be, hogy sokszor idegesítő a játék, illetve az FPS is leesik durván. PS4 Pro-n is. Van amikor élvezhető a játék, na de...sokszor nem.
Az az érzésem, hogy ezt így elénk hányták, mert nagyon akartuk, és tessék parasztok, egyétek... :(
Egy first party címnek ezeket nem szabadna megengednie. Pont.
Annyit még hozzáteszek, hogy tetszik a fanoknak még így is. Annyira ne vegye el a kedveteket.

Majd ma jönnek a sajtó kritikák, kb 70-80%-ra számítok.

erahurka: Hát azért az Uncharted 4, Infamous: Second Son + First Light azért ütött, hogy gyorsan mondjak címeket. Ezért már megérte PS4-et venni. De biztos lesz, még két cím amiben valószínű nem csalódunk, hanem több ebben a generációban.
Plusz ott vannak a kisebb játékok is, mint a Flower is, az is bejött.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#100457) erahurka válasza front3r (#100456) üzenetére


erahurka
félisten

Eddig nem nagyon jöttek össze az új címek ebben a generációban sem a Sonynak, sem a Microsoftnak. :(

(#100458) waccamár válasza Kendek (#100454) üzenetére


waccamár
senior tag

Koszi a gyors valaszt ;) akkor bongeszgetek, magyar felirat hianya nem problema :)

(#100459) erahurka válasza front3r (#100456) üzenetére


erahurka
félisten

Egyik sem új cím hanem folytatás. A Drive Club, az Order, a Knack, és most úgy tűnik a Last Guardian is vegyes kritikákat kap...

(#100460) zzola


zzola
félisten

[link]
Ha valakit érdekel, 1.6 dollár : Battlefield 1 Hellfighter Pack DLC - PS4 Download Code, magyar fiókhoz tuti jó!

[ Szerkesztve ]

(#100461) Rico45 válasza Carlos Padre (#100447) üzenetére


Rico45
őstag

:R

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#100462) Adam_Shepard válasza erahurka (#100459) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Vannak mar tesztek igy kevesebb mint 24 oraval a megjelenes elott? Nekem az a furcsa hogy erre is meg a FF XV-re is ra van sutve a tobb evig keszult duma és az egesz egy nagy marketing kamunak hat.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#100463) #10927360 válasza Adam_Shepard (#100462) üzenetére


#10927360
törölt tag

Biztos nincs mivel délután 4-ig EMBARGÓ van. :)

[ Szerkesztve ]

(#100464) gubisadam válasza zzola (#100460) üzenetére


gubisadam
aktív tag

Szia,

jól látom hogy ez csak skin-t, emblemet és kést tartalmaz?
battlepack, egyebet nem?

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#100466) HoTDoG


HoTDoG
tag

Sziasztok,

Ma jár le az éves PS Plus előfizetésem. Magyar accountom van. Tudtok most akciós ajánlatot valamelyik boltból vagy online felületen?

Köszi előre is!

(#100468) zzola válasza gubisadam (#100464) üzenetére


zzola
félisten

Jól. Ez csak a Hellfighter Pack, amit az előrendelők kaptak...

#100466

Aprón volt tegnap 12000-ért egy 1 éves tagság...

[ Szerkesztve ]

(#100469) Sas7 válasza Carlos Padre (#100451) üzenetére


Sas7
tag

Hát a leghasznosabb hozzászólás ott is az, hogy " NO 4k AT 60HZ "
Lehet, hogy tényleg nincs még ilyen a piacon, vagy csak én vagyok már paranoiás.
Valaki, máshol linkelt egy ilyet, ami elvileg képes meghamisítani a HDCP 2.2-t. Na de az ára, 240 dodó!!!

http://keydigital.com/items.asp?ItemCode=KDHDFIX22&Company=KEY

Vicc ez az egész. Itt van egy monitor ami képes a 3840x2160@60Hz-re, de egy rohadt kábel nincs amivel ezen normálisan működne a PS.
Tegnap meg azt olvastam PS fórumon, hogy a frissítés baxta el, mert előtte ment a 4K, a HDMI 1.4-en, igaz az is csak 30Hz. Jó mondjuk az 1.4-es fizikailag alkalmatlan a 60Hz-re, sőt a 30 sincs meg, de akkor is.
Kezdem feladni. :O

(#100470) A`rpi válasza Sas7 (#100469) üzenetére


A`rpi
addikt

HDCP tiltható PlayStation 4-en, így ezzel nem kell számolnod.

(#100471) #45378816 válasza A`rpi (#100470) üzenetére


#45378816
törölt tag

Mikor érdemes ezt az opciót engedélyezni?

(#100472) Carlos Padre válasza Sas7 (#100469) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Elolvastad mindet? Mert egy egy kérdéshez több válasz is van, köztük hivatalos support is a gyártótól.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#100473) A`rpi válasza #45378816 (#100471) üzenetére


A`rpi
addikt

Alapértelmezetten engedélyezve van, a problémamentes tartalomfogyasztás érdekében. (Filmek, sorozatok, zenék, végett.)

A HDCP funkciót akkor érdemes tiltani ha a készülék, vagy átalakító nem támogatja ezt a szabványt.

(#100474) #45378816 válasza A`rpi (#100473) üzenetére


#45378816
törölt tag

Értem, köszi szépen! :R Újabb ínyencség, amit tudni érdemes. (nekem legalább is az...)

(#100475) front3r válasza erahurka (#100459) üzenetére


front3r
őstag

Őszintén megvallva nem érdekel mi az új cím, és mi a folytatás. Ha nagyon jó a játék, akkor így is, úgy is szórakoztat.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#100476) JanR


JanR
addikt

Sziasztok,

uj vagyok PS4 fronton, a hetvegen sikerult egyet vennem nagyon jo aron a Saturnba (valami sony promocio volt). A Pro geppel szemeztem, de vegul a Slim kotott ki nalam, nyugtassatok meg, hogy ez nem volt orbitalis hiba...

Ami miatt irok igazabol, az a psn regisztracio. Regebben ugy hallottam volt olyan, hogy nem magyar regiora kell regelni, mert tobb a tartalom mas kornyeken, pl UK. Ez igy van, vagy siman regelhetek magyarorszaggal, mint regio?
Bar most harcolok a sony-val, mert azt irjak foglalt a mail cimem, a jelszoemlkeztetore meg hibat dob.. addig offline-ba jatszok :D

(#100477) A`rpi válasza JanR (#100476) üzenetére


A`rpi
addikt

"uj vagyok PS4 fronton, a hetvegen sikerult egyet vennem nagyon jo aron a Saturnba (valami sony promocio volt). A Pro geppel szemeztem, de vegul a Slim kotott ki nalam, nyugtassatok meg, hogy ez nem volt orbitalis hiba..."

Már amúgy késő bántat. De szerintem jól döntöttél, ha ez téged megnyugtat...

"Ami miatt irok igazabol, az a psn regisztracio. Regebben ugy hallottam volt olyan, hogy nem magyar regiora kell regelni, mert tobb a tartalom mas kornyeken, pl UK. Ez igy van, vagy siman regelhetek magyarorszaggal, mint regio?
Bar most harcolok a sony-val, mert azt irjak foglalt a mail cimem, a jelszoemlkeztetore meg hibat dob.. addig offline-ba jatszok :D"

A játékok és a kiegészítők 99 százaléka minden régióba megjelenik,
így ilyen szempontból nem érhet hátrány bármely régiót is választod.

Ár szempontjából viszont annál nagyobb a szórás régiónként,
ezért regisztráció előtt informálódj.

[ Szerkesztve ]

(#100478) JanR válasza A`rpi (#100477) üzenetére


JanR
addikt

Koszonom!

Azert a megnyugtatos valaszod nem volt valami meggyozo :DDD

(#100479) A`rpi válasza JanR (#100478) üzenetére


A`rpi
addikt

Miután már megvetted mit lehet mondani? :N

Egyébként az érdeklődőknek zömében én a sima PS-t ajánlom főleg használtan.

PRO itt ott jobban teljesít, de nem mindenhol egyértelmű sőt... PRO igazi előnye 4K-s megjelenítőn mutatkozik meg, azoknál a címeknél amik kifejezetten az erősebb hardverre lettek optimalizálva.

Ettől függetlenül, a játékok élvezhető minőséget nyújtanak a "régi" hardveren is,
szóval aggodalomra semmi ok. :)

[ Szerkesztve ]

(#100480) v-man válasza JanR (#100476) üzenetére


v-man
őstag

Mennyi volt a jó ár, és melyik modell? (500gb v 1tb)

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#100481) #45378816 válasza JanR (#100478) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nekem kicsit olyan volt, mint amikor megkérik a főhőst, nyugtassa meg a családját, hogy semmi baj nem lesz. :DDD
Aztán végül is nem lesz/lett baj, de alakulhatott volna jobban is.

Amúgy ez szerintem egy nehéz kérdés, én pro-t választottam!
/ez nem jelenti azt, hogy a slim nem jó választás/

(pontosítok... párom meglepett vele, de amúgy is azt szerettem volna inkább, mint slim-et illetve előtte fél évig sima ps4-et nyúztam, ha azt nem kellett volna eladnom, akkor most nem kéne pro gép!
Mind három masina megállja a helyét, az én egyéni döntésem és időtállósága miatti elveimhez való ragaszkodásom volt, ami a pro felé húzott)

Szerk.: még pár dolgot off-ba tettem mielőtt... ;)

[ Szerkesztve ]

(#100482) JanR válasza v-man (#100480) üzenetére


JanR
addikt

110-ert vettem egy slim-et, 1 tb, 3 jatekkal (TLoU, Unch.4, Drive Club) , 6 ho ps plus elofizuval, 2 joyyal (az utobbi ketto volt benne az extra). SCS-be volt valami promo a hetvegen, eppen rafutottam. Csak emiatt lett a slim gep es nem a pro. Aszontak' a szep sony-s holgyemenyek, hogy 1-1,5 oran at volt csak ez az akcio, szoval egy isteni jelnek vettem.

En csak "jatszogatok" single player modban, en is ugy gondolom, hogy annyival tobb plusszot nem nyujtott volna nekem a slimhez kepest.

(#100483) oriic válasza Adam_Shepard (#100462) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még 3 óra van embargó végéig.

Eddig amit hallottam róla sajtós kollégáktól itthon meg külföldön, az csupa jó dolog...

Live-Die-Respawn

(#100484) kola99 válasza #45378816 (#100481) üzenetére


kola99
tag

rendes párod van , nincs véletlenül egy húga szinglibe ? :P

(#100485) JanR válasza oriic (#100483) üzenetére


JanR
addikt

Ne is legyen rossz hir, emiatt vettem PS-t :D

(#100486) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Moby-tól SG-ről:

NEO Devkit:

[link]

"A sztori ott válik érdekessé, hogy az emberünk megvette egy stúdió felszámolásából, rajta a sok fejleszetett cuccal (sleeping dogs fejlesztői maradéka)."

Live-Die-Respawn

(#100487) #45378816 válasza kola99 (#100484) üzenetére


#45378816
törölt tag

:D nincs, de bátyja igen, viszont az ő szíve is foglalt már, sajnálom... :U :D

(#100488) Adam_Shepard válasza oriic (#100483) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Na ezt az oldalt kerestem!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#100489) Bad Pritt válasza oriic (#100483) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jaj nagyon izgi! :Y
Baromi kíváncsi leszek, FFXV-t már sikerült is eladni, szóval szabad a pálya, ha meglesz a 90% átlagban, akkor megvan a játékom Karácsonyra. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#100490) oriic válasza Bad Pritt (#100489) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"ha meglesz a 90% átlagban,"

Az eddig hallottak alapján nem lesz meg szerintem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#100491) Bad Pritt válasza oriic (#100490) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Persze hogy nem, Witcher 3 óta semminek nem volt meg. De azzal kiegyezek, ha legalábbis mindenkinek tetszik a világon, mert akkor nekem is fog. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#100492) predakon


predakon
őstag

Sziasztok!

Van egy dilemmám és gondoltam megkérdezlek bennetek is.
Már évek óta tervezem, hogy beszerzek egy PS4-et, jelenleg egy full hd tvm van és nem tervezem a lecserélését a közeljövőben.
Szerintetek mennyire lenne jó ötlet kihagyni a pro irányt és használtan venni egy CUH-1216a gépet 500 vagy 1TB tárhellyel?
65.000-70.000 Ftért már láttam használt masinákat de nem tudom, hogy ezek az eszközök mennyire tartósak (él még bennem az xbox 360 korszak kezdete).
Mi a helyzet a slim géppel? Azon kívűl, hogy a mérete és esetleg a fogyasztása alacsonyabb szól bármi is a mellett, hogy mindenképpen slim gépet vadásszak?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#100493) Madwe válasza predakon (#100492) üzenetére


Madwe
nagyúr

Halkabb. Az x360ból nem csak mi tanultunk, hanem a gyártók is, ne aggódj, ezek már tartós rendszerek :D

(#100494) oriic válasza oriic (#100486) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként az, hogy egy userhez került egy ilyen gép az nem problémás? Értem én azt, hogy tudtommal ezeket a gépeket (DEH sorszámmal) csak bérelni lehet, mert a Sony tulajdona.

Live-Die-Respawn

(#100495) Ronam


Ronam
addikt

Dishonored 2 10.490 Ft.

(#100496) JanR válasza oriic (#100494) üzenetére


JanR
addikt

Te most tenyleg magaddal beszelgetsz? :DDD

(#100497) Bad Pritt válasza JanR (#100496) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ssh, ne zavard meg a gondolatmenetet, kíváncsi vagyok a végére. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#100498) oriic válasza JanR (#100496) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel idézhető hsz lehetősége nincs a Rios motorban másképp ezt nem lehet megoldani. Így lehet tudni, hogy mire megy a kérdés...De ahogy látom annyira itt ez nem érdekli az embereket.

Live-Die-Respawn

(#100499) #20844032 válasza oriic (#100494) üzenetére


#20844032
törölt tag

De igen, problémás. És ez így is van, le is írta a tulaj (illetve be is rakta a screenshotot), hogy a gép fejlesztői licensze lejárt. De elmondása szerint ez annyit jelent, hogy a gép használható, csak nem fejlesztésre.

[ Szerkesztve ]

(#100500) #10927360 válasza oriic (#100498) üzenetére


#10927360
törölt tag

Igen ettől ez még egy használható gép. Régen volt egy PS3-as Devkitem! :) De mivel nem volt hozzá újabb DEV FW-m, így végére rendes PS3 vált belőle.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.