Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100201) Nayrobi válasza Roland861010 (#100195) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nem biztos hogy kontrollerrel játszanak, én is belefutottam pár ufóba a tegnap esti tf2 meccsek alatt.

(#100202) Roland861010 válasza Nayrobi (#100201) üzenetére


Roland861010
addikt

Nekem ez a mp meg marad pcre szerintem. :) Nem mintha annyira érdekelne.

(#100203) ivcsi86 válasza Adam_Shepard (#99994) üzenetére


ivcsi86
tag

Persze félreértés ne essék kb havi 1000.- Ft (ha évesről beszélünk) semmiért nem sok. Akkor lehet az én izlésemnek nem felelnek meg a gamek. Mondjuk én úgy csinálnám, h az egyik egy régebbi nagyobb cím, ami mér olcsó, illetve akkor egy ilyen kisérletezős ismeretlen. Főleg most decemberben többet vártam.
Nyilván ami kell azt megveszem, már ugye a kedvezmények miatt is megéri a Plus, mert akkor annyival olcsóbban tudom marni azt amit akarok.

(#100204) zzola


zzola
félisten

Srácok magyar fiókhoz nem láttatok valahol akciós PSN Plus előfizetést? Köszi!

(#100205) SshaarK


SshaarK
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap vegre en is ps4 slim tulaj lettem.
Gyerekek ez elkepeszto gyonyoru, egyenlore csak az infamous second son al nyomtam, de az allam leesett.
Skacok, baratokra mindig szukseg van: Wade_D_Winston

Asus Rog G551JW / Lg G3 32gb

(#100206) #38167040 válasza SshaarK (#100205) üzenetére


#38167040
törölt tag

Jó játékot! (van egy pár) :)

(#100207) perge666 válasza SshaarK (#100205) üzenetére


perge666
veterán

Akkor ma be is fogod fejezni az Infamoust,ideje új játékok után nézned. :DDD

(#100208) 8nemesis8 válasza T_Oroboroz (#100137) üzenetére


8nemesis8
veterán

Nah ez már tényleg érdekes. De ez mitől lenne letiltás? Utána engedi böngészni az oldalakat?

(#100209) gabesszg válasza marilllyo (#100187) üzenetére


gabesszg
aktív tag

Hol kerül ennyibe ha nem titok ?

(#100210) Robi86 válasza gabesszg (#100209) üzenetére


Robi86
senior tag

A magyar PS Store-ban.

(#100211) erahurka válasza gabesszg (#100209) üzenetére


erahurka
félisten

Store-on, ha felesbe veszi.

(#100212) gabesszg válasza erahurka (#100211) üzenetére


gabesszg
aktív tag

Köszönöm a válaszokat! Felesbe veszi ez mit takar ? (új vagyok még ps4 téren :DDD )

(#100213) Integrator


Integrator
aktív tag

Sziasztok.

Most vettem egy PS4 Pro-t, és egy egyszer kérdésem volna. Remélem nem sértek semmilyen szabályt.
Ha cdkeys.com és hasonló oldalakról vennék letöltőkódot, és ott azt írja, hogy UK régió, akkor azt be fogom tudni váltani, vagy felejtős?

Köszi,

(#100214) Robi86 válasza erahurka (#100211) üzenetére


Robi86
senior tag

Ja, semmi. Elnéztem mire kérdez :)

[ Szerkesztve ]

(#100215) Kendek válasza Integrator (#100213) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az a gond, hogy ezeken az oldalakon nem kódokat árulnak PS-hez, szóval a kérdésed értelmezhetetlen. Illegálisan kínálnak külön accountokat, melyeket bármikor visszaszerezhetnek eladás után.

<-ƘƘ->

(#100216) erahurka válasza gabesszg (#100212) üzenetére


erahurka
félisten

Annyira én sem vágom. Közösen megveszik a játékot egy PSN profilra, és aztán azt a profilt mindkettejük gépén aktiválják, így mindketten elérik az adott játékot.

Más: Ha jól láttam még nem volt szó róla, de 576-nál megint van adventi kalendárium.

(#100217) tungesz


tungesz
csendes tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem!

Tegnap vettem egy PS4 plus-t, de nem tudok bejelentkezni a PSN-re.
Internet kapcsolatom van, a PSN-re való bejelentkezés során folyamatosan hibaüzenetet dob fel és kiírja, hogy server timed ot vagy éppen busy.

Rákerestem a neten, néhány fórumon ugyan ezzel a problémával küzdenek és panaszkodnak PSN elérhetetlenségéről.

Valaki találkozott feni problémával?

Üdv
tungesz

(#100218) tungesz válasza tungesz (#100217) üzenetére


tungesz
csendes tag

Bocsi, PS4 slimet akartam írni, a probléma többi része sajnos továbbra is fennáll!

(#100219) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Átfutottam a PS+ összefoglaló részt, de nem találtam meg, hogyha aktiválok mondjuk egy 2 napos ingyenes PS+-t a magyar fiókomon, akkor az összes elsődleges Amerikai és Angol fiók is "megörökli" és tudok olcsóbban vásárolni a store-ban?

(#100220) Tegla80 válasza 8nemesis8 (#100219) üzenetére


Tegla80
addikt

Nem orokli.
Ahova aktivalod csak azon lesz plus es a tobbin ez miatt nem tudsz olcsobban vasarolni.Viszont ha az amin a plus van primary a gepen akkor a tobbi acc is tud multizni.

Sony® & PlayStation®

(#100221) A`rpi válasza 8nemesis8 (#100219) üzenetére


A`rpi
addikt

"Átfutottam a PS+ összefoglaló részt, de nem találtam meg, hogyha aktiválok mondjuk egy 2 napos ingyenes PS+-t a magyar fiókomon, akkor az összes elsődleges Amerikai és Angol fiók is "megörökli" és tudok olcsóbban vásárolni a store-ban?"

Csak arra a fiókra érvényesek a Plus kedvezmények amin Plus előfizetés is van.

Tehát, ha neked a magyar fiókon van Plus előfizetés, discount áron nem tudsz vásárolni a UK, és USA fiókodon ha azokon nincs Plus előfizetés.

(#100222) Kendek válasza erahurka (#100216) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem két accountról van szó közösködésnél, csak mindketten a másikét aktiválják primary-ként. Így a saját fiókjaikból mindketten elérik a másik játékait is. Cserébe ha nincs internetkapcsolat, akkor nincs játék sem, legalábbis a saját accountod alatt.

<-ƘƘ->

(#100223) A`rpi válasza tungesz (#100217) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem!
Tegnap vettem egy PS4 plus-t, de nem tudok bejelentkezni a PSN-re.
Internet kapcsolatom van, a PSN-re való bejelentkezés során folyamatosan hibaüzenetet dob fel és kiírja, hogy server timed ot vagy éppen busy.
Rákerestem a neten, néhány fórumon ugyan ezzel a problémával küzdenek és panaszkodnak PSN elérhetetlenségéről.
Valaki találkozott feni problémával?
Üdv
tungesz"

Bejelentkezési problémára az alábbi leírást javasolom: [link]

[ Szerkesztve ]

(#100224) tungesz válasza A`rpi (#100223) üzenetére


tungesz
csendes tag

Szia!

Köszönöm a linket, ezt már végig futottam.

Közvetlenül kábellel kapcsoltam routerhez a PS4-et. Automatikusan van hálózat, a settings-ben a playstation network status is megnyitható az ott lévő oldal tartalmak elérhetők.

Azonban külön nem tudok bejelentkezni a PSN account-omba. (PC-n kipróbáltam, az accountom működik, de PC-n keresztül sem tudok magyar felületre/oldalra belépni csak a US-re.

Semmit nem tudok letölteni, internet browser sem működik a PS4-en. Gyakorlatilag csak lemezről tudok játszani és ennyi.

Valakinek valami ötlet?

Köszi

(#100225) A`rpi válasza tungesz (#100224) üzenetére


A`rpi
addikt

"Semmit nem tudok letölteni, internet browser sem működik a PS4-en. "

Ez a baj. Valamit nem jól csinálsz.

Akkor fussunk neki még egyszer válaszolj a lentebbi kérdésekre:

-Van e publikus IPv4 címed?
-Kábellel kötötted össze a PlayStation 4-et a routerrel?
-Kézzel beállítottad a PlayStation 4-en google DNS szervereinek címét?
-Router-en gyári beállítás vissza állítását megcsináltad?
-Frissítetted a szoftvert a router-en?

[ Szerkesztve ]

(#100226) Thu


Thu
csendes tag

Nekem is hasonló a problémám, tegnap jött meg a PS4 és a PSN nem megy rajta. Érzékeli az internetet, letölthetek rajta system updatet, használhatom a PS4 internetböngészőjét, minden szolgáltatás elérhető rajta kivéve a PSN, ha be akarok jelentkezni a felhasználómba csak annyit ír hogy a PSN nem elérhető, és hogy indítsam újra a modemem, engedélyezzem a megadott portokat, stb., de nem segít egyik sem. Pedig még azt is engedte hogy PSN accountot csináljak, de belépni már nem enged belé. Tegnap vagy 5 órán át böngésztem mindenféle fórumot, megpróbáltam szó szerint mindent amit írtak de semmi sem segít, a régi PS3-amon pedig semmi probléma nem volt. Megnéztem a linket, van IPv4 címem, próbáltam kábelesen is, próbáltam a Google DNS szervereit, elérhető frissítések pedig nincsenek is a modememhez (egy UPC-s Technicolor TC7200-as modemem van amúgy (Ubee EVW3326). Fogalmam sincs mi lehet a baj, tiszta ideg vagyok. Esetleg tudtok valamit javasolni? Kihez lehet ilyenkor fordulni? Test internet connectionnél: Sucessfully obtained IP adress, Internet connection Sucessful, NAT Type 2, Playstation Network Sign-In: Failed. :O

(#100227) tungesz válasza A`rpi (#100225) üzenetére


tungesz
csendes tag

Szia!

-Van publikus Ipv4 címem: XXX.XX.XX.XX
- kábel összekötés megvolt
- kézzel beállítottam a DNS-t, de nem a Google szerver címet, hanem az én szolgáltatómhoz kapcsolódót
itt a routerem alap adatai:

WAN
MAC Address: XX-XX-XX-XX-XX-XX
IP Address: 192.168.0.13 Dynamic IP
Subnet Mask: 255.255.255.0
Default Gateway: 192.168.0.1
DNS Server: 192.168.0.1 , 192.168.0.2

-routeren gyári beállításokat visszaállítottam
- a firmware-t még nem frisítettem a routeren, most böngészek hozzá!

Az 10226-os hozzászólás tökéletesen leírja az én problémámat is!

(#100228) tungesz válasza A`rpi (#100225) üzenetére


tungesz
csendes tag

Plusz info:

Régi PS3-am ugyan azon beállításokkal tökéletesen működik, be tudok lépni a PSN-re.

:F :F :F :F :F :W :W :W :W

(#100229) A`rpi válasza tungesz (#100227) üzenetére


A`rpi
addikt

Ideiglenesen ezeket a DNS szerver címeket használd:

Ezek beváltak. :K

PS3 jelen esetben nem mérvadó.

A router-en állíts vissza mindent alapértelmezettre.

Ha van frissítés a routeredre, azt feltétlen tedd fel.

[ Szerkesztve ]

(#100230) tungesz válasza A`rpi (#100225) üzenetére


tungesz
csendes tag

Szia!

- publikus Ipv4-em:
- DNS servert kézzel beállítottam, de szolgáltatóm adatai alapján. Lent a routeremhez kapcsolódó alap adatok.

WAN
MAC Address:
IP Address: 192.168.0.13 Dynamic IP
Subnet Mask: 255.255.255.0
Default Gateway: 192.168.0.1

DNS Server: 192.168.0.1 , 192.168.0.2

- amikor a kábelnetet adtam meg a Settings/Networkben, az IP adresse-t automaticon hagytam, a DNS server-re a 192.168.0.1 , 192.168.0.2- adtam meg. MU-t automatic+Proxy server do not use.

- router reseteltem
- router firmwaret most keresek, azt még nem frissítettem.

Ötlet?

(#100231) A`rpi válasza tungesz (#100230) üzenetére


A`rpi
addikt

A publikus IP címed és a modemed MAC címét ne írd le fórumon. A visszaélések elkerülése érdekében.

Miután sikerült a routered frissítened, áramtalanítsd 5 percre.

Ha ezzel megvoltál, kézzel állítsd be a Google DNS szervereinek címét.

[ Szerkesztve ]

(#100232) 8nemesis8 válasza Tegla80 (#100220) üzenetére


8nemesis8
veterán

Köszi! Akkor ezért nem találtam :)

A`rpi: Köszi! :R
Sikerült már valakinek egyébként Amerikai accountra PS+-t aktiválni sima magyar kártyával?
Mastercard-el próbáltam, talán a leírásban American Expressz van. Hátha valakinek sikerült Mastercarddal vagy marad a feltöltőkártya oda is!?

Egyébként mi ez a sok hajcihő a DNS beállításokkal nem értem?
Gondolom a tűzfalon kell neki port, amit egy egyzserű UPnP engedélyezésével meg tudunk tenni, hogy kinyitja a router azt amit éppen akar használni. Pro felhasználóknál ez nyilván nem ajánlott, de általában segít!

Ha van kérdés, tlaán tudok segíteni hálózatos témában, de a router resetelését nem tudom miért érdemes elvégezni? Akkor mindent kezdhetnek elölről beállítani :)
A másik, meg hogy sok esetben a szolgáltatónak vannak megkötései vagy letiltásai, amivel sok mindent nem tudnak kezdeni szerintem... Ez nem lehet gond?

[ Szerkesztve ]

(#100233) A`rpi válasza 8nemesis8 (#100232) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sikerült már valakinek egyébként Amerikai accountra PS+-t aktiválni sima magyar kártyával?
Mastercard-el próbáltam, talán a leírásban American Expressz van. Hátha valakinek sikerült Mastercarddal vagy marad a feltöltőkártya oda is!?"

:) A lehetséges alternatívákat lentebb olvashatod:

USA PSN fiók = USA bankkártya, USA PayPal, vagy Dollár feltöltőkártya.

HUN PSN fiók = HUN bankkártya, HUN PayPal, vagy Forint feltöltőkártya.

UK PSN fiók = UK bankkártya, UK PayPal, vagy Font feltöltőkártya.

[ Szerkesztve ]

(#100234) Thu válasza A`rpi (#100229) üzenetére


Thu
csendes tag

Megpróbáltam újra, sajnos nem segített, az internetet tökéletesen eléri velük, de a PSN-t már nem. Áhh, annyira elkeserítő ez az egész.

(#100235) A`rpi válasza 8nemesis8 (#100232) üzenetére


A`rpi
addikt

"Egyébként mi ez a sok hajcihő a DNS beállításokkal nem értem?"

Egész egyszerűen nem egyszer tapasztaltam már hogy ez okozza a bejelentkezési problémát. Nem minden esetben jó a szolgáltató, vagy amit a router kioszt (ez is kvázi a szolgáltató DNS címe.)

"Gondolom a tűzfalon kell neki port, amit egy egyzserű UPnP engedélyezésével meg tudunk tenni, hogy kinyitja a router azt amit éppen akar használni."

Így van optimális esetben az UPnP mindent elvégez.

"Ha van kérdés, tlaán tudok segíteni hálózatos témában, de a router resetelését nem tudom miért érdemes elvégezni?"

Előfordulhat olyan beállításokat eszközöltek előtte ami pont a PSN működését akadályozza, pl UPnP tiltása, stb...

"A másik, meg hogy sok esetben a szolgáltatónak vannak megkötései vagy letiltásai, amivel sok mindent nem tudnak kezdeni szerintem... Ez nem lehet gond?"

Benne van ez is a pakliban, (amúgy nem jellemző) akkor mindenkit küldjek a szolgáltatóhoz egyből, amikor több potenciális hibaforrást hordoz önmagában a router konfigurálása is? :N

Összegezve, az esetek döntő többségében PSN vonatkozásban, egy router FW frissítés, egy Google DSN csodákra képes. Jellemzően régebbi router-eknél szokott probléma lenni. Ha a fentebbik nem segítenek, router csere általában megoldja, de ez sem garantált, csak tapasztalat alapján mondom.

Én egy relatív friss TP-Link N600 készüléket használok, egy Belkin n300 társaságában (AP módban.)

Teljesen Plug and Play a rendszer. Nálam annyi anomália történt PS3nál hogy megszakadt a net és többet nem ment fel PSN-re, semmit nem állítottam, csak a Google DSN szervereit íram be kézzel. 8.8.8.8 és 8.8.4.4

NAT-olás végett szerencsésebb Ipv4 publikus IP, néha pedig szimplán csak áramtalanítani kell a modemet és a routert.

[ Szerkesztve ]

(#100236) SshaarK


SshaarK
csendes tag

Elolvastam a gyik et de az el nem romlas erdekeben megkerdem hogy van egy 10000 mah os power bankom ami 5v os persze, azzal nyugodtan tolthetem a controllert ugye?

Asus Rog G551JW / Lg G3 32gb

(#100237) A`rpi válasza Thu (#100234) üzenetére


A`rpi
addikt

"Megpróbáltam újra, sajnos nem segített, az internetet tökéletesen eléri velük, de a PSN-t már nem. Áhh, annyira elkeserítő ez az egész."

1. Van e publikus IPv4 címed?

(#100238) A`rpi válasza SshaarK (#100236) üzenetére


A`rpi
addikt

"Elolvastam a gyik et de az el nem romlas erdekeben megkerdem hogy van egy 10000 mah os power bankom ami 5v os persze, azzal nyugodtan tolthetem a controllert ugye?"

Ha 5V (voltos) a kimeneti feszültség a power banknak,
minden további nélkül tölthető vele nyugodtan a Dual Shock 4.

(#100239) Kendek válasza SshaarK (#100236) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azért azt csekkold, hogy gyorstöltési funkciót ne tudjon, biztos ami biztos (ugyanis már vannak ilyenek is). Mint ahogy telókhoz adott gyorstöltőket sem célszerű használni a kontroller etetésére.

<-ƘƘ->

(#100240) Thu válasza A`rpi (#100237) üzenetére


Thu
csendes tag

Igen, van publikus IPv4 cím, kábellel is próbáltam de ugyan az volt a végeredmény. 85 Mbps, Nat Type 2, Obtain IP address: success, Internet connection: success, PSN Sign-In failed. Szerintem nincsenek frissítések a modememhez, őszintén szólva ha rágooglezok hogy Technicolor TC7200 alig jön ki valami. A szolgáltató szerinted ezzel mit tud kezdeni? Adnak egy új modemet? Sok helyen írták hogy írjam át az MPU-t 1500-ról 1473-76-ra a modemben is, meg hogy a titkosításnál kapcsoljam ki az AES-t, de ennek egy olyan primitív oldala van hogy ilyeneket nem is lehet rajta csinálni, titkosításnál csak AES van meg TKIP/AES például.

[ Szerkesztve ]

(#100241) Kendek válasza Thu (#100240) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én először is csekkolnám mondjuk mobilnettel is, mert ez a hiba lehet szimplán egy ideiglenes PSN probléma is, nem ez lenne az első alkalom. Azt tudjuk, hogy jelenleg sem működik a jelszavas ellenőrzés vásárláskor, könnyen lehet, hogy bejelentkezésnél sem. A már bejelentkezett felhasználókat meg így nem érinti. Ebben az esetben pedig hiábavaló lenne az internetszolgáltató zaklatása.

<-ƘƘ->

(#100242) Thu válasza Kendek (#100241) üzenetére


Thu
csendes tag

Az unokatestvérem nyáron volt itt és hozta a PS4-ét, ugyan ez volt a probléma. Még mondta is, hogy "de furcsa, egész hétvégén nem volt PSN?". Aztán ahogy hazaért egyből bejelentkezett neki, tehát a gond az volt hogy az én netemet használta itt. Soha nem volt az itteni wifivel semmi gond pedig, ment rajta a PS3, laptop, mobil, minden. De a PS4-ről való PSN bejelentkezés egyáltalán nem működik. Én sem igazán szeretném a szolgáltatót cseszegetni, főleg hogy eddig minden tökéletesen működött. Meg nem is tudom hogy mennyire értenek ehhez, ha adnak egy új modemet és úgy sem fog működni, akkor kiugrok az ablakon.

(#100243) Kendek válasza Thu (#100242) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Megpróbálhatod még kizárni a routert az egyenletből úgy, hogy közvetlen a modemre kötöd a PS-t. Bár ilyenkor előfordulhat, hogy akár órákig is várni kell míg az új eszköz csatlakozni tud. Szóval ha így egyáltalán nincs net, akkor egy éjszakai áramtalanítás után (kihúzva a routert), holnap reggel célszerűbb megnézni (egyből a PS-re dugva).
Meg persze nem árt megkérdezi a környékbelieket, hogy náluk mi a helyzet a PS4-gyel, ha már esélyes, hogy az internetszolgáltatásban van valami gebasz.

<-ƘƘ->

(#100244) A`rpi válasza Thu (#100240) üzenetére


A`rpi
addikt

" A szolgáltató szerinted ezzel mit tud kezdeni? Adnak egy új modemet?"

Szolgáltatótól kérj kizárólag modemet, ebben az esetben neked kell beszerezned saját költségesen a router-t, de így jó eséllyel a későbbiekben nem lesz problémád.

MTU beállításhoz nem kell hozzányúlni.

Google DNS szervereinek a címét beírtad?

(#100245) A`rpi válasza Kendek (#100243) üzenetére


A`rpi
addikt

"Bár ilyenkor előfordulhat, hogy akár órákig is várni kell míg az új eszköz csatlakozni tud. Szóval ha így egyáltalán nincs net, akkor egy éjszakai áramtalanítás után (kihúzva a routert), holnap reggel célszerűbb megnézni (egyből a PS-re dugva)."

Ez nem tudom honnan jött.

Modem, és a PlayStation 4 között ha közvetlen kapcsolat van,
elégséges 5, 10 percre áramtalanítani a modemet.

Ennél több idő nem kell.

Ha nem csatlakozik, akkor a hitelesítéssel lehet probléma: email jelszó,
vagy a kívánt hálózati eszköz MAC címe nem stimmel a szerződésben rögzítettekkel.

Ezeket az adatokat az internet szolgáltatóval kötött szerződésen,
vagy az internet szolgáltató ügyfélszolgálatán lehet módosíttatni igény szerint.

[ Szerkesztve ]

(#100246) Kendek válasza A`rpi (#100245) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem PS-sel összefüggésben jegyeztem meg, hanem általánosságban. Nálam így volt kábelmodemes internettel (manapság már nem csinálja), ha egy eltérő MAC-című eszközt (pl. másik routert) kötöttem rá, akkor egy jó ideig nem tudott a ráaggatott eszköz kapcsolódni. Némi várakozás után viszont minden helyreállt, de akkor meg az eredetileg kicserélt eszközt visszadugva kellett hasonlóképp eljárni. Akkor még egy félórányi áramtalanítás sem feltétlenül segített. :)

<-ƘƘ->

(#100247) tungesz válasza A`rpi (#100231) üzenetére


tungesz
csendes tag

Szia!

-Router firmware frissítve!

Első próba:
- LAN-al csatlakoztattam a PS4-et a nethez.
- IP address settings: automaticon hagytam, így rögtön magától megadott egy IP címet: 192.168.0.15
-Subnet mask: ami routeremhez kapcsolódan találtam: 255.25.255.0
- Default gateway: ami a routeremhez adott: 192.168.0.1
-Primary DNS: 8.8.8.8
Secondary DNS: 8.8.4.4
-MTU automatic
-Proxy server do not use
-NAT type: Type 2 (ezt is automatikusan adta a rendszer)

Erre hibaüzenet: NW-31453-6

Második próba:
- Settings/Network Wifire kapcsolódok.
- IPcímnek megadtam a publikus IP címet.
- Subnet mask a fenti
- Default gateway a fenti
- DNS-eknek az általad megadottak
- Proxy server do not use
- MTU automatic

Erre hibaüzenet : NW-31205-1

Ötlet?

(csak egy kérdés, neked jelenleg megy a PSN? be tudsz jelentkezni???)

(#100248) tungesz válasza tungesz (#100247) üzenetére


tungesz
csendes tag

Egyébként próbálok a www.playstation.com/hu-ra bejelentkezni és nem lehet.

Felhasználó nevet + jelszót még meg tudok adni de utána nem lép be az accountomba, az oldal tétlenség miatt egyszerűen nem elérhető.

Ezért kérdezek mindenkit, be tudtok jelentkezni PSN-be????

(#100249) Kendek válasza tungesz (#100248) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Kipróbáltam neked nálam egy - tiszta - böngészőből, simán belép a www.playstation.com-on és külön megnézve a store.playstation.com-on is. Mindkétszer kétlépcsős azonosítás is volt, de minden rendben és gyorsan ment.

<-ƘƘ->

(#100250) Cry0


Cry0
őstag

sziasztok
anno a ps3-hoz lett véve Hama utánagyártott kontroller külön érzékelővel
ez esetleg jó lehet a ps4 hez is ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.