Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100101) oriic válasza gamegod (#100095) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1 infó:

Elvileg az Infamous Second Son grafikus motorja lesz a játék alatt.

Live-Die-Respawn

(#100102) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#100103) Adam_Shepard válasza oriic (#100101) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Az jó is meg nem is. Szegény Delsinnek volt pár animációbéli hiányossága, cserébe jól nézett ki.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#100104) eisento


eisento
addikt

hali. megvan meg valakinek a watchdogs elso resze? boostolni kene egy trofeat,(traced trophy) amiben 5 alkalommal meg kene figyelni engem vkinek. publicon szinte a kutya nem figyel meg ezert kene egy kis help.

ha valaki tud segiteni irjon. koszi!

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#100105) gianni85 válasza Adam_Shepard (#100103) üzenetére


gianni85
veterán

Hmmm. Nekem a mai napig a leginkább áll-leejtős látvány ebben a generációban amit a ss nyújtott. Az a neon és video effekt iszonyat durva.

[ Szerkesztve ]

(#100106) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Lehet, hogy írtam de ez a medvés téma mekkora már :C

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#100107) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Hali. Bocs a láma kérdésért, de a bundle-ben kapott Uncharted 4-et becserélik boltban nem? Rá van írva a dobozára hogy 'not to be sold separately'. Nem tudom ez mennyit számít?

(#100108) oriic válasza BOBAKILL (#100107) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalosan nem adhatják el a boltok, gyakorlatilag meg szinte az összes konzol boltban találkoztam eddig promós termékkel. Senki nem foglalkozik vele.

szerk: Konzolvilágnál volt talán olyan emlékeim szerint, hogy nem vették be, bár ebben nem vagyok biztos, ott nem jártam már rég.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#100109) BOBAKILL válasza oriic (#100108) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Köszi! :R Akkor cserélem is ma Bloodborne-ra. :D

(#100110) erahurka válasza BOBAKILL (#100107) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem Konzolvilágban azt mondták, ezeket a játékokat nem lehet becserélni.

Konzolok Szervizénél viszont régebben vettem újként hirdetett játékot bazi nagy "not to be sold separately" matricával.

(#100111) eisento válasza BOBAKILL (#100109) üzenetére


eisento
addikt

Platinumba tuti becserelik mgsv tpp bol szinte csak a gephez adott verziot lattam naluk a polcon anno

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#100112) mattheus


mattheus
őstag

Az utóbbi pár napban valamilyen okból kifolyólag a vásárlást megelőző utolsó lépés (require password at checkout) nem működik (számítógépen, applikáción keresztül is próbáltam ), mivel a jelszó beírása után , ugyanazt a felugró ablakot kapom. Úgy tűnik nekem, mintha nem fogadná el a jelszavamat.

Korábban ezzel nem volt problémám, most viszont egyáltalán nem megy (kb. 1 hete), annak ellenére, hogy jelszót nem változtattam és a fiókomat továbbra is elérem, minden esetben.
Esetleg valaki találkozott már hasonló problémával ? Ha igen, akkor mi volt rá a megoldás ?

A magyar PS support-nak írtam, de ha valakinek van ötlete, azt kérem ne tartsa magában.

[ Szerkesztve ]

(#100113) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Árpi, szerintem az összefoglalóba bele kellene írni, hogy pár sikertelen vásárlást követően letilt 48 órára a ps store. A felettem levő hszre: sajnos van ilyen. Próbáld hozzáadni a kártyát újra, ha nem megy akkor a 48 órás cucc lép életbe. (vagy valahonnan vásárolj psn feltöltőt.)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#100114) Tuomas válasza mattheus (#100112) üzenetére


Tuomas
addikt

Jelen!
Ugyan ez volt a problémám black friday alkalmával.
A megoldás az lett, hogy feltöltöttem a wallet-et, és úgy meg tudtam venni a játékot.

We were here

(#100115) BOBAKILL válasza eisento (#100111) üzenetére


BOBAKILL
őstag

576-ba viszem. Remélem nem fognak problémázni rajta. Végülis sztem az a matrica arra utal hogy a forgalmazó nem adhatja el, csak bundle-ben. A God Of War-on nincs ilyen matrica pedig azt is a csomagban kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#100116) mattheus válasza Tuomas (#100114) üzenetére


mattheus
őstag

De nekem a vásárlás egyébként működik, de csak akkor, ha az account / wallet beállításnál előtte kikapcsolnom ezt a funkciót.

(#100117) Carlos Padre válasza oriic (#100102) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Na ezt nagyon varom. Az elbaszott death star ota nem jatszottam vele.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#100118) Tuomas válasza mattheus (#100116) üzenetére


Tuomas
addikt

Mármint a funkció alatt a jelszó kérését érted? Én kikapcsolni nem próbáltam, fő a biztonság. Ezért megpróbáltam, hogy a tárcát töltöm fel pénzzel és ott elfogadta a kódot is, a cvc-t is mindent és átrakta a pénzt, a játékot meg megvettem. Így nem agyaltam tovább, hogy mit csináljak :K

We were here

(#100119) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Ezzel vasarlas-nemsikerult-ujraprobal-nemsikerul jatekkal csak ovatosan, igy lett nekem 2 eves psn elofizetesem! :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#100120) 8nemesis8 válasza erahurka (#100064) üzenetére


8nemesis8
veterán

A storeba lépéskor megkérdezte a régiómat, ti hogyan váltotok magyar, amerikai és angol között?
URL-t átírva nem mindig jó sajnos...

(#100121) waccamár


waccamár
senior tag

Én eddig egyszer vásároltam (mivel csak egy hetes a gépem), PayPal-al egyből sikerült. Just sayin'.

(#100122) mattheus válasza Tuomas (#100118) üzenetére


mattheus
őstag

igen a jelszó kérését értettem alatta.
Most azt csináltam, hogy vásárlás előtt kikapcsoltam, megvettem és visszaállítottam a jelszó kérést checkout előtt :)

De zavar, hogy miért nem megy :(

(#100123) mattheus válasza 8nemesis8 (#100120) üzenetére


mattheus
őstag

törlöm a cookie-kat, ha nem emlékszem az URL-re pontosan.

(#100124) Tatyla válasza 8nemesis8 (#100120) üzenetére


Tatyla
őstag

különböző accountokkal,egy accal nem tudsz régigók közt ugrabugrálni

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#100125) Neoteric válasza 8nemesis8 (#100120) üzenetére


Neoteric
addikt

Weben? Az amerikai fiókomból ki kell lépnem, és utána googlebe írom be, hogy psn store hu/uk/ca/stb, és arra kattintva működik. URL-t simán átírva nem.

PSN: ne0teric_sAN

(#100126) 8nemesis8 válasza mattheus (#100123) üzenetére


8nemesis8
veterán

Cookie törléssel az a gond, hogy akkor kidob, mindenből, levelezés stb, de lehet egy böngészt mostantól csak erre tartok fent majd :)

Tatyla: Tegnap jött meg a gépem, nem vagyok hozzáértő, de tényleg érdemes lenne mindig belépni kilépni az accounttal és akkor a megfelelő régiót mutatja, ugye jól értem?

Neoteric: Átírva is ment nálam, mondjuk az inkognító mód volt, ahol elvileg nem tárol adatot és belépés nélkül természetesen. De oké, összeáll a kép már :)

[ Szerkesztve ]

(#100127) erahurka válasza 8nemesis8 (#100126) üzenetére


erahurka
félisten

Inkognitó ablak, URL-t pedig még azelőtt írd át, hogy entert nyomnál. Szóval elkezded beírni a store címét, és amikor kidobja a találatot, átírod en-gb-ről mondjuk en-us-re.

Közben ha jól látom megoldottátok :B

[ Szerkesztve ]

(#100128) james001 válasza oriic (#100088) üzenetére


james001
veterán

Kojima megint alkotott :C Del Toro bácsi is benne lesz végül,ez totálisan Silent Hills lesz csak bújtatva ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#100129) A`rpi válasza Adam_Shepard (#100113) üzenetére


A`rpi
addikt

Köszönöm az észrevételt, bővítettem.

Gyakran ismételt kérdések PlayStation Store részét bővítettem:
Többszöri sikertelen PlayStation Store vásárlást követőn mit tehetek? [link]

[ Szerkesztve ]

(#100130) 8nemesis8 válasza A`rpi (#100129) üzenetére


8nemesis8
veterán

A 48 órás letiltás ellen az inkognító mód hasznos nem?
Letiltásnál ti mit láttok?
Nálam "Bad Gateway" ezt írta ki, inkognító módban másik böngészővel működött! 3 napra rá, pedig itt is újra működik a store!

erahurka: Igen, köszi, sikerül összerakni :)

[ Szerkesztve ]

(#100131) A`rpi válasza 8nemesis8 (#100130) üzenetére


A`rpi
addikt

"A 48 órás letiltás ellen az inkognító mód hasznos nem?"

Pontosan nem tudom mert engem még nem tiltottak, józan ész azt diktálná hogy "csak" az account-ot tiltják, nem a böngésződ / számítógéped.

(#100132) F.B.I.


F.B.I.
veterán

HyperX Stinger fejhallgató, füles, élménybeszámolócska.

Maga a füles, igen könnyű, a Turtle Beach hasonló árú P12-es fülesétől nehezebb, a minősége sokkal jobb, a fekete, matt műanyag nem gyűjti az ujjnyomokat, a kábelezés megfelelő hosszúságú, selymes tapintású, minimálisan tekeredik de nem zavaró. A fém csúszópánt eléggé stabil, finoman állítható, hatalmas fejre is bőven jó (nekem 60 cm a fejátmérő), oldalanként 6 db csavar fogja a fül részeket, párnázása megfelelő, kifejezetten kényelmes, szépen felül a fül köré, nem csúszkál, minimálisan szorít, bár nem annyira, mint a Cerberus fejesem. A hangerőszabályzó ugye nem a kábelen van, ami pozitív (nem tekergeted el a potit).

Amikkel gyorsan kipróbáltam:
-The Division: kifejezetten tisztán szól, jól hallani az utcák zaját, a távoli lövéseket, az irányok is megfelelő térérzetűek (bár nem egy sokpontegyes), a fegyverek hangja kielégítő, a beszédek tiszták, a közép gyengébb benne, a robbanások brutálisak!!! Astro A40 tudott ilyet erősítővel, ez anélkül is.

- Rainbow Six Siege: röviden, hibátlan. Mindent a megfelelő irányból hallani, a lent és fent hangja szépen elkülönül. Ehhez a játékhoz tökéletes!

- Battlefield 1: rendesen hozza a harcmező érzést. Az elszálló repülők, süvöltő golyók, az ordítások, fegyverek hangja szépen elválasztható egymástól.

Röviden ennyi. Hatalmas tartalék van a fülesben, a Turtle Beach P12-t lenyomja az Asus Cerberussal együtt, kényelemre kifejezetten elfogadható (szivacsot szerintem lehet hozzá venni külön ebayről, aki nem szereti a műbőrt), nagyon komoly mélyek, tiszta magasak, a közép picit gyenge, párbeszédek tiszták.

Zenével is kipróbáltam egy Xiaomi Note 3 Pro volt a tesztalany, Spotify-al, 70%-tól feljebb nem érdemes tekerni, már ott is van rendesen hangerő, pedig már biztos nem olyan a fülem, mint 18 évesen (bár mikrofonnal hülyén néz ki) :DDD .

Ezért a pénzért best buy (15K hárombetűsben, még akcióban)! :C

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#100133) belan válasza gamegod (#100095) üzenetére


belan
addikt

Reméljük nem kúrja el mit mgs5

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#100134) A`rpi válasza F.B.I. (#100132) üzenetére


A`rpi
addikt

Köszönjük az írást, a megfelelő helyre, linkelem.

Más:
Közkívánatra bekerült az összefoglalóba
Magyar feliratos PlayStation 4 játékok listája

Ha valamit kihagytam, jelezzétek felém.

(#100135) Tuomas válasza A`rpi (#100134) üzenetére


Tuomas
addikt

Tom Clancy's The Division :K

[ Szerkesztve ]

We were here

(#100136) gyuromoj válasza A`rpi (#100134) üzenetére


gyuromoj
veterán

Witcher 3
AC Syndicate

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#100137) T_Oroboroz válasza 8nemesis8 (#100130) üzenetére


T_Oroboroz
csendes tag

Nalam olyankor a "your purchase may not be complete" uzenet utan a "missed charges" szerepel a tranzakcios elozmenyeknel.

[ Szerkesztve ]

(#100138) erahurka válasza A`rpi (#100134) üzenetére


erahurka
félisten

"Ha külföldről vásárolom a játékot lesz benne magyar felirat?
Nem."

Ez minden esetben 100%? Mert (igaz, PS3-ra), de vettem Zavvin Beyond Two Soulst pár éve, és azon volt magyar felirat is.

(#100139) A`rpi válasza erahurka (#100138) üzenetére


A`rpi
addikt

Egyszerűség kedvéért. Aki tényleg magyar feliratosan szeretne játszani, az itthon vásároljon. Lentebb sugallom hogy előfordulhat külföldi beszerzésből is, de nem garantált.

Tuomas, gyuromoj, köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#100140) Tuomas válasza A`rpi (#100139) üzenetére


Tuomas
addikt

Nincsmit!
Egyébként az Ubisoft (legyen akármennyire is kritizálva a játékai miatt) előtt le a kalappal, hogy a mai napig a játékai nagy részében magyar felirat is van: Watchdogs 1,2; Division; Assassin's Creed-ek :K

[ Szerkesztve ]

We were here

(#100141) james001 válasza belan (#100133) üzenetére


james001
veterán

MGS5 egy remek játék csak nem lett befejezve,erről nem Kojima tehet hanem Konami bácsi. #fuckonami

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#100142) Sefter


Sefter
veterán

Urak!

The Elder scrolls online-al játszik valaki? Érdemes megvenni?

Psn ID: sefter_hun

(#100143) capafog23


capafog23
őstag

Úgy olvastam ingyenes a titanfall 2 multi a hétvégén, hogy lehet leszedni mert én nem találtam?

(#100144) Lefty válasza F.B.I. (#100132) üzenetére


Lefty
addikt

Koszi a beszamolot.

(#100145) belan válasza james001 (#100141) üzenetére


belan
addikt

Ez a én véleményem untam aludtam rajta el és amikor be dobálja ugyan azokat a küldetéseket többször na hát akkor végképp kivoltam monoton a egész és nagyon unalmas úgy is fogalmazhatnánk impotens akció játék lett Ha olyan lett volna a játék ahogy el kezdődött akkor az jó lett volna ha végig olyan lett volna

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#100146) Ronam válasza belan (#100145) üzenetére


Ronam
addikt

+1, En is baromira rauntam. Az osszes MGS-t vegigtoltam, de ez borzaszto unalmassa valt egy ido utan. Mad Max-nel volt meg ilyen erzesem, de azt befejeztem mult heten, hat nem volt egy nagy szam.

(#100147) erahurka válasza Ronam (#100146) üzenetére


erahurka
félisten

Mad Max engem nagyon érdekel de pont ettől félek, hogy az első 3-4 óra még szórakoztató mert új, aztán túl monoton lesz. De valami akcióban majd tuti beszerzem azért.

(#100148) belan válasza Ronam (#100146) üzenetére


belan
addikt

Dettó ugyan ez nálam is mad max el is ez volt de az valahogy picivel jobb volt .pedig nagy mgs fan voltam de ez mgs 5 nem méltó folytatása a mgs 1.2.3.4 most deus ex nyomom de nem vágtam tőle hanyatt magam

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#100149) perge666 válasza erahurka (#100147) üzenetére


perge666
veterán

Az elején még nekem is tetszett, aztán tényleg monoton lett. 1 hét játék után ott porosodik a polcon már 4 hónapja.

Ugyanígy jártam a FarCry4-el is, de azt annyira megutáltam hogy kevesebb esélye van rá hogy játsszak vele, MadMaxet hamarabb elő veszem!

(#100150) belan válasza perge666 (#100149) üzenetére


belan
addikt

Hallod FarCry4 1 órát ha játszottam és kész lettem tőle mi fa.......xx csinajak ezeket a jatekokat ilyen dög unalmasá pedig gondolkodtam far cry primal be szerzésen de félek hogy el alszom rajta ;] hiába a nagy terület ha dög unalmas inkább legyen kicsi de jó

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.