Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100701) #20844032 válasza TazLeacher (#100682) üzenetére


#20844032
törölt tag

Megy még. Én szinte minden nap tolom egy keveset.

Csak az ultimate-nek van értelme. Mármint csak a pálya DLC-k érdekesek, az ilyen fegyver meg emote amúgy is elérhető a játékban, maximum unlockolni kell őket szintlépéssel, ezzel-azzal.

[ Szerkesztve ]

(#100702) BOBAKILL válasza Prof01 (#100687) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ha nem kap el a hangulata a játéknak akkor ne erőltesd szerintem sem. :N Ezek a from játékok arra nevelnek hogy légy türelmes, kitartó és tanulj a hibáidból. A régebbiek meg pláne. Engem is elkap az ideg néha, de akkor leteszem és másnap higgadtan folytatom tovább.
Biztos találsz mást ami közelebb áll hozzád. Witcher, Batman stb.. Én is most kezdtem el a BB-t, de megkockáztatom hogy lehet ez a legjobb From játék. (legalábbis számomra) Esetleg olvasd el a háttértörténetét amit belinkeltek ide, hátha úgy érdekesebb lesz a játék; nekem az. W3 is sokkal "átélhetőbb" úgy ha elolvasod előtte a könyveket.

(#100703) Petreszku válasza Prof01 (#100688) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! Egy sokak szerint könnyebb játékkal kezdtem a Lords of the Fallennel. Számomra ez sem könnyebb, mivel játszani szeretek nem szenvedni abba is hagytam. Minden játék tanulható és végig vihető, de nem mindegy milyen "áron". Persze ez is csak egy vélemény.

[ Szerkesztve ]

(#100704) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

MInt majdnem mindent ezt is rendesen túltoljátok. Ha nem megy, akkor nem kell erőltetni a DS/BB- féle játékokat. Ha meg adni akarsz neki egy esélyt, akkor meg tolod a ROM-ig legalább. Én is elkövettem azt a hibát, hogy a sok felmagasztalás meg mítosz közepette vártam a nagy csodát a játéktól (igaz meg is kaptam és mostmár más a standard de ez egy másik téma), de ennek is van egy rendszere amit ha megszoksz, akkor már élvezhető lesz mindenki számára. Nekem a W3 volt egy kínszenvedés a Soulsok után meg gyenge fegyverekkel/páncéllal. Itt ez az alap :D És hogy cáfoljam a második mondatomat. Don't give up skeleton! :R

A LOTF is ott vérzik el hogy rossz az irányítása (sajnos akármennyire is akartam szeretni de a NioH- al is ez a helyzet) és azért tűnhet nehezebbnek.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#100705) #38167040 válasza Adam_Shepard (#100704) üzenetére


#38167040
törölt tag

"Nekem a W3 volt egy kínszenvedés"

Azt hittem, hogy csak én vagyok valami fura mutáns. :)

(#100706) gianni85 válasza Petreszku (#100698) üzenetére


gianni85
veterán

Nekem tetszett, bár én csak az első Killzone-t toltam még PS2-n és arra sem emlékszem már :)
De ugye a kérdés a grafikára irányult, az meg üt (így majd 3 év távlatából visszaemlékezve)

(#100699) Moby
Jó hát mindig is voltak eszement... akarom mondani pihent emberek :)

[ Szerkesztve ]

(#100707) buda86 válasza Carlos Padre (#100680) üzenetére


buda86
csendes tag

én is pc-n toltam mindig is, egy hete van ps4-em, de valahogy könnyen ráéreztem a kontrollerre. persze multiban gatya vagyok kicsit, nem totál elveszett, de nem is nyerő alkat :) last of ussal viszont egyből tudtam játszani rendesen, szerintem az pont jó erre. valszeg persze fogok még sokkal jobb is célozni benne.

(#100708) Sefter válasza TazLeacher (#100700) üzenetére


Sefter
veterán

Ha dunaharaszti nincs messze, tudok adni egy lemezest kölcsön...

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#100709) Kvelstadt válasza Zanik (#100655) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én gyüjtőit vettem de it csak 9.én jelenik meg.
Kicsit zavar azért hogy kb itt jelenik meg utoljára.
Még 2006-ban láttam az első képet róla amin csak egy lánc volt látható, szal azon kevesek egyike vagyok akit nem a hype húzott be.
Csak az e3 videót meg szóta egy egy percest láttam amiben a jószág elkapja a köjköt.
Szóval nem azt várom ami itt lement róla az e3 óta hanem Fumito Ueda új játékát várom már nagyon régóta akinek mindkét játéka nálam totál betalált annakidején.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#100710) TazLeacher válasza Sefter (#100708) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A "város" másik vége...Érd. De köszönöm a gesztust.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#100711) proly01


proly01
őstag

Valaki akinek PRO gépe van lenne olyan kedves és megtenné,hogy megméri nekem,hogy

ez a szakasz:

(tehát effektív ahol felfekszik a gép) hány cm hosszú?!

Előre is köszönöm

:R

....Pr:)ly....

(#100712) A`rpi válasza proly01 (#100711) üzenetére


A`rpi
addikt

Ne csináld már, hogy most komolyan ezen múlik a vásárlás. Korábban már elmondtuk nem pont annyi hely kell mint amin áll a készülék, a kábelek, és a léghűtés végett még legalább 30 centit számolj rá az alapterületre.

(#100713) proly01 válasza A`rpi (#100712) üzenetére


proly01
őstag

Nem ezen múlik a vásárlás!
Nem hiszem,hogy ez annyira nagy kérés,hogy teljesen ki kelljen rajta akadni. :(((

Én elhiszem hogy vannak olyan emberek akik fogják kicsomagolják felállítják a 22 es monitor mellé meg kirakják a polcra ráteszik a teás bögrét(mert ő van értem nem fordítva) stb... 'oszt jó napot.
Én nem ilyen vagyok!Szeretek figyelni a dolgaimra megbecsülni (ha már egy havi fizetést kicsengettem érte) persze kinek mi, és szeretném megcsinálni korrektül a helyét.Ehhez fontos lenne ez az információ is,IGEN!
Ha ez neked szúrja a szemedet akkor töröld a HSZ-t.
Nem tudok mit csinálni :o

....Pr:)ly....

(#100714) gyuribácsi88 válasza proly01 (#100713) üzenetére

Az oké hogy meg akarod neki csinálni a helyet, de az a két pont közötti távolság miért kell azt áruld már el, hátha okosabbak leszünk mi is, mert a kiáramló levegő miatt a gép hátulja és a polc hátulja (vagy fal) között kell lennie legalább 20 centinek, szerintem ezért nem érti senki azt hogy miért fontos neked a két pont közti távolság.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#100715) n000rbi válasza gyuribácsi88 (#100714) üzenetére


n000rbi
senior tag

Ki tudja, lehet egy keskeny deszkán fog egyensúlyozni az a szerencsétlen gép és fél, hogy lebillen :DDD

[ Szerkesztve ]

(#100716) VirDan


VirDan
aktív tag

Sziasztok!
PSN karbantartás van most?

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#100717) zzola válasza gyuribácsi88 (#100714) üzenetére


zzola
félisten

Én azt nem értem, hogy egyeseknek miért fáj ez? Lehet, egy állványra vagy egy keskeny polcra, esetleg lapos tv hátuljára szeretné tenni....

(#100718) m3ss


m3ss
veterán

23 cm :U :DDD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#100719) gyuribácsi88 válasza zzola (#100717) üzenetére

Kinek fáj?

Szerk; egyébként meg azért fáj mert nem árulja el hogy miért van szükség arra az adatra, és ezáltal én hülyén fogok meghalni, szóval elég nagy önzés ez a részéről, na mindegy.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#100720) White Wolf válasza proly01 (#100711) üzenetére


White Wolf
tag

Szia.

Technikai adat:3.3 kg/295x55x327 mm.Tehát 32.7 cm.Árpi nem bántásból írta,kell neki hely!A másik meg pont az ilyen hozzászólások véget nem szerete hogy a fórum tele legyen.Mert valaki ír vicceset ,te pedig meg troll nak fogod gondolni.Tehát a lényeg,bőven hagy helyet!

[ Szerkesztve ]

(#100721) erahurka válasza proly01 (#100713) üzenetére


erahurka
félisten

Korábban volt egy tag aki nagyon hosszan kínlódott azon, hogy mm-re befér-e majd a polcába a gép.

(#100722) proly01 válasza gyuribácsi88 (#100714) üzenetére


proly01
őstag

huuuuuu hát....hogy odaférjek elé a gamerszékkel meg mellé tudjam tenni a "katonai" kontrollert :DDD ;]
Viccet félretéve:
Lengő polcról beszélünk.Adott egy polc amit az originál Ps4 nek csináltattam direkt, ez 28cm hosszú és még ezen felül a polc után van kb 6cm hely a falig hogy tudjon levegőzni,de ezen a polcon hátra ha toljuk a konzolt ugye akkor értelemszerűen kevesebb hely marad.Előre viszont még húzhatóm kb 6centit mert ugye ez sem teljes terjedelmében fekszik fel.Mármint az originál PS4.Így lett a hátuljának levegőzni 12cm hely ami elég volt.

Ugye a konzol teljes hossza 32,7cm hivatalosan az én polcom a "falig" (de beépített szekrény polcáról beszélünk )
34 cm.Ebből nem nehéz levonni,hogy így nem lesz jó.
Viszont ha előrébb tudnám húzni a konzolt a polcon mint az originál ps4-et kb 5-10centit mivel nem a teljes hosszán fekszik fel mint az imént linkelt képen látszik ha nagyobb a 2 linkelt pont közti távolság akkor billegni fog és mindenképpen polcot kell csináltatni. Viszont lehet akár 4-5 cm is van az elejétől addig az X O kocka háromszög tartó izéig az alján és akkor már elég lenne ha csak a polcot fúrnám még előrébb és akkor ennyi.Nyernék 15cm és az elég lenne neki szellőzni hátul.Nem kellene teljesen új polc, asztalos,méretni, lapszabászat,vasaltatni,fúrni faragni stb.....

így érthető? :U

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#100723) erahurka válasza proly01 (#100722) üzenetére


erahurka
félisten

Én nem szorítanám így be a helyedben a gépet. De lehet csak én stresszelem túl a melegedés dolgot.

(#100724) zzola válasza gyuribácsi88 (#100719) üzenetére


zzola
félisten

:DDD

#100722

Kicsi lesz neki a hely, hamar meleg lesz....

[ Szerkesztve ]

(#100725) gianni85 válasza proly01 (#100722) üzenetére


gianni85
veterán

azt a mindenit, nem repült ki onnan a régi PS4-ed? Nekem mind ig nyitott helyen voltak, és az is fájt már nekik :D

(#100726) n000rbi válasza proly01 (#100722) üzenetére


n000rbi
senior tag

Ha így haladunk, akkor jobb, ha legközelebb valami nagyobb polcot csináltatsz a sony konzolodnak, mert 2-3 évente új polc az nem nagyon érné meg :))

(#100727) proly01 válasza m3ss (#100718) üzenetére


proly01
őstag

Köszönöm szépen!!!! :R

erahurka :)

gianni85 Nem volt vészes pedig még porszűrő is volt rajta :DDD

n000rbi Igen,kezdek afelé hajlani,hogy lehet jobb lesz ha megcserélgetek a polcon dolgokat és a méter széles 20cm magas és 60cm hosszú polcra teszem.Csak ott meg annyi minden van (modem center hangfal játékok set top box távvezérlők) hogy most majd azokat nem tudom hova tenni :F na mind1.....

White Wolf Én sem bántásból írtam Árpinak csak volt ebből már Hsz váltás köztünk és szerettem volna ha ő is érti hogy ez nekem fontos lenne.Nem zugoriságból de ha megtudom itthon oldani itteni segítséggel és 4 csavar fúrással akkor minek hívjak asztalost aki egy 10 est ezért alaphangon elkér anyaggal.
Persze nem szeretném én se ha harag lenne.Nem bántásból írtam.

Más:

Ha HDMI 1.4 képes eszközeim vannak Full HD tv erősítő stb számít valamit ha 2.0 ás HDMI kábeleket használok a PS4 PRO erősítő vel majd a TV erősítő vel való összekötéséhez? Vagy ugyanaz lesz mint eddig a 1.4 essel?
:R

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#100728) dunc válasza proly01 (#100722) üzenetére


dunc
nagyúr

Be nem tenném oda. Amúgy preciz vagy! :R

[ Szerkesztve ]

(#100729) Tuomas


Tuomas
addikt

Az én ps-em is viszonylag szűk helyen van :U
Egy számítógép asztalon, a klaviatúra résznél. Ha játszok, csak kihúzom, és van hely felül, oldalt, mögötte, ha meg nem használom, akkor be van tolva és nem foglalja a helyet.
Ha új bútorom lesz, akkor is így oldanám meg :DDD Használaton kívül se porosodik annyira.

Úgyhogy proly01.. Ha van lehetőséged egy kis barkácsra, javaslom ezt a megoldást

[ Szerkesztve ]

We were here

(#100730) erahurka válasza Tuomas (#100729) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem egy elég nagy, de hátulról zárt helyen van. Ha játszom, előre húzom egy fiókra, így szellőzik a gép alja is. Annak idején PS3-mal teszteltem, és sokkal hűvösebb volt fiókon, mint sima felületen.

(#100731) proly01


proly01
őstag

Más:

Ha HDMI 1.4 képes eszközeim vannak Full HD tv erősítő stb számít valamit ha 2.0 ás HDMI kábeleket használok a PS4 PRO erősítő vel majd a TV erősítő vel való összekötéséhez? Vagy ugyanaz lesz mint eddig a 1.4 essel?
:R

Erre valaki?

Próbálnám a kábel topicot,de totál hallott :F :U

....Pr:)ly....

(#100732) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

kinek van innen gold fülese? azok a zsanérok mennyire tartósak?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#100733) Roland861010


Roland861010
addikt

Valaki írt egy listát a karácsonyi akcióról de sehol se találom.

(#100734) n000rbi válasza Adam_Shepard (#100732) üzenetére


n000rbi
senior tag

Eltörni épp nem fog, de így 1 év után eléggé tudnak nyikorogni. Lehet jobb választás már az új Platinum füles (persze annak még az árát se tudni...)

(#100735) buda86 válasza Roland861010 (#100733) üzenetére


buda86
csendes tag

ez volt:

"Rise of the Tomb Raider
Fallout 4
Dishonored II
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
Battlefield 1
Uncharted 4
Titanfall 2
Call of Duty: Infinite Warfare
FIFA 17
Grand Theft Auto V
Watch Dogs 2
Final Fantasy XV"

elvileg perceken belül kiderül, hogy mennyire valid, 3-tól kéne jönnie a Skrymnek.

(#100736) erahurka válasza Roland861010 (#100733) üzenetére


erahurka
félisten

Tatyla írta pár napja.

Ha már szóba került, szerintetek lesz még valami leárazás az UK storeban karácsony előtt, vagy csak ezek a 2 naponta frissülő cuccok meg az egyet fizet kettőt kap akció lesz?

(#100737) Adam_Shepard válasza n000rbi (#100734) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

55-58 e ft...

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#100738) sting2 válasza Adam_Shepard (#100737) üzenetére


sting2
addikt

Az komoly!
Annyiért már vannak fejesek rendesen.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#100739) T_Oroboroz válasza proly01 (#100727) üzenetére


T_Oroboroz
csendes tag

Orulnek, ha tobb helye lenne, de igy sem hangos, es eddig nem melegedett tul 4-5 ora jatek utan sem.

(#100740) buda86 válasza erahurka (#100736) üzenetére


buda86
csendes tag

Validnak tűnik a lista, Skrym akcióban :)

[link]

(#100741) #20844032 válasza proly01 (#100722) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ezzel az a probléma, hogy hátul nem tud távozni a meleg levegő akkor sem, ha előrébb húzod. Az a luk folyamatosan forró levegővel lesz telített, amit az oldalán vissza is fog szivattyúzni. Ergo meleg levegővel fogod majd "hűteni". De ez a probléma nyilván fennállt az eredeti gépnél is, szal gondolom az is üvöltött feszt.

(#100742) Adam_Shepard válasza sting2 (#100738) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

itt csak cirka 48 + mire ideérne..

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#100743) Tuomas válasza Adam_Shepard (#100732) üzenetére


Tuomas
addikt

Nekem az van, eddig semmi gond vele, cirka egy éves. Minden használat után összehajtom, hogy ne foglaljon helyet. Engem a levehető fedőlap idegesít kicsit, hogy ha állítom a méretet (mert valami miatt elállítódik) lepattan, de meditációval és nyugtató tabletták rendszeres szedésével kezelhető :DDD Nemám :C

[ Szerkesztve ]

We were here

(#100744) Wlac válasza Tuomas (#100743) üzenetére


Wlac
Ármester

Ja, hogy az levehető. Az enyém valamelyik nap pattant le, és azt hittem, hogy eltörtem.

“The wha-"

(#100745) proly01 válasza T_Oroboroz (#100739) üzenetére


proly01
őstag

És neked PRO-d van? Már csak azért kérdezem mert gondolom az azért jobban dolgozik mint a slim.Esetlegesen több hely is kell a pro-nak hátul a szellőzésre mint a slim-nek. Ps4 originál nál nekem kb ennek a duplája volt saccra.

Moby Igen,Teljesen igazad van :)
Most lehet azt találtam ki,hogy a beépített szekrény és ténylegesen a fal között is van még kb 30-40 centi.
Lehet a hátulján a polcnak ahol a HDMI kábelnek van vágva a hely ott vágok egy akkora lukat dekopírral amekkora a konzol hátulja (ahol fújja ki a levegőt) és akkor oda ki tudja nyomatni rendesen :K

....Pr:)ly....

(#100746) Tuomas válasza Wlac (#100744) üzenetére


Tuomas
addikt

Nope :DDD De először én is :DDD
Cserélhető a műanyag fülecske, hogy csecse színes fülesed legyen :DDD

Sok nincs, de egy példa

[ Szerkesztve ]

We were here

(#100747) Kendek válasza buda86 (#100740) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mondjuk egy icipicit jobb is az ajánlat mint másfél héttel ezelőtt, mert 8.990 helyett most már csak 8.390 Ft.. Aki akkor nem vette meg, az most megint elgondolkodhat rajta. :)

<-ƘƘ->

(#100748) jaroslav válasza Kendek (#100747) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Egy kedves ismerősöm PS4 Pro vásárláson töri a fejét, és megkért, hogy érdeklődjem már meg a nálam hozzáértőbbektől, hogy a van-e Pro változatnak valamilyen ismert típus hibája/gyerekbetegsége, ami miatt érdemesebb lenne lenne várni pár hónapot, vagy a jelenlegi ismeretek szerint bátran belevághat a vásárlásba.

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#100749) n000rbi válasza jaroslav (#100748) üzenetére


n000rbi
senior tag

Nálam 3-ból 3 pro zúgott a videón 0:11-től hallható módon, ha pro patchelt játékkal játszottam. Nem tudom nyugodt szívvel mondani, hogy rohanjon a boltba érte.

(#100750) T_Oroboroz válasza proly01 (#100745) üzenetére


T_Oroboroz
csendes tag

Igen, Pro-t hasznalok.

n000rbi Masfel meterre ulok a konzoltol es nem tapasztalom ezt. Last of Us, Skyrim. Majd meghallgatom kozelebbrol is. Ellenben 2 Probol ketto billegett a gumitalpak miatt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.