Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58451) KOHO válasza #20844032 (#58450) üzenetére


KOHO
senior tag

A rögzített játékmenetű, se jobbra se balra játékok mindig is jelen voltak és jelen is lesznek! Ebbe bele kell törődni. Neked open-world játékok kellenek, játsszál a FarCry4-el, GTA-val. Félre ne érts, én is openworld mániás vagyok, ezért játszom ki 4dszerre is a GTA V-t, de az ilyen statikus játékoknak is megvan valamilyen szinten a varázsa:)

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#58452) #20844032 válasza KOHO (#58451) üzenetére


#20844032
törölt tag

>A rögzített játékmenetű, se jobbra se balra játékok mindig is jelen voltak és jelen is lesznek!
Tudnál esetleg címeket is mondani? Mármint hogy mi ez a jövő úgy ténylegesen. :)

>Neked open-world játékok kellenek
Fogalmam sincs miről beszélsz. Az én preferenciáim itt nem lettek megemlítve.

(#58453) KOHO


KOHO
senior tag

Moby, te tipikusan az az ember vagy aki mindenkinél okosabb:) Volt már olyan, hogy egyetértettél valakivel? Eddig panaszkodtál a statikus játékok miatt, hogy nincs szabad kezed! Most mondtam neked a GTA-t meg a FarCry-t, ott oda mész ahova akarsz, open world mind a kettő.

Se jobbra/se balra, csak egyenesen játékok:
Uncharted, Tomb Raider, Last of us, és még van egy csomó! De ezek pont azért jók amilyenek, hogy nézne már ki, hogy 13 km-re be lehetne menni a dzsungelbe a semmiért?:)

[ Szerkesztve ]

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#58454) #20844032 válasza KOHO (#58453) üzenetére


#20844032
törölt tag

>Eddig panaszkodtál a statikus játékok miatt

Hm. Ez melyik posztomban történt? Konkrétan arról, hogy ÉN mit kedvelek vagy sem, ez sehol, soha megemlítve nem lett (merthogy a témát tekintve irreleváns).

>Uncharted, Tomb Raider, Last of us
Izé. A tomb raider főleg sandbox(bár bizonyos keretek között), a másik kettő meg előző generációs játékok :)
Egyelőre amit most látok ilyet, az volt az order, akkorát zakózott mint a ház, a másik meg az Until Dawn, amit még nem látunk, de nem ugrálnak a hsaonló címek a szemem előtt, ha belenézek a jövőbe :)

[ Szerkesztve ]

(#58455) KOHO válasza #20844032 (#58454) üzenetére


KOHO
senior tag

>Tehát a jövőben ilyen rögzített játékmenetű, TPS játékok érkezése várható? <

Ebből én úgy vettem le, hogy az előtte beszélt Uncharted-re (amely egyébként az egyik legnagyobb húzócím a PS történetében) azt mondod, hogy rögzített játékmenetű, és neked ez nem elég...

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#58456) HKorn válasza Tegla80 (#58401) üzenetére


HKorn
addikt

Persze 4K filmlejátszásra gondoltam nem játékra.

Akkor miben lesz plusz az új ps4? Csak design/méret változás?

Run&Ride

(#58457) #20844032 válasza KOHO (#58455) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem, én egy egyszerű mondatra reagáltam. Így hangzott ""...az UC4 nem a múlt játékainak a gálája, hanem a jövő iránymutatója.""

Keresem továbbra is ezt az irányt a jövőben, de nem lelem. Namost az sem segít sokat, hogy itt húzócímekről, meg rólam esik szó. Hagyjuk ezeket most. Koncentráljunk a jövőre. Mondjuk akár az E3-on bejelentett címek közül melyik lesz az, amelyik továbbviszi ezt az irányt a jövőben?

(#58458) KOHO válasza #20844032 (#58457) üzenetére


KOHO
senior tag

Megmondom őszintén, hogy nem követtem 100%-os figyelemmel az idei E3-at és a Gamescomot sem. De ha itt tartunk akkor te mire vágysz? Hogyan képzeled el a következő generációs játékokat?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#58459) HKorn


HKorn
addikt

A lesznek-e még jobbak a ps4 játékok vitához annyit, hogy ha megnéztek 2007-es játékokat, amik kb annyi idő után jelentek meg ps3-ra a gép megjelenése után, mint a mostani ps4 játékok, azok mennyivel rosszabbak voltak mind grafikára, mind játszhatóságra mint a későbbiek.

Szóval szerintem bőven van még tartalék a gépben és jobbak lesznek a későbbi játékok.
Szerintem a gép is marad legalább 5 évet.

Run&Ride

(#58460) Scholes9 válasza KOHO (#58443) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Azért szerintem igen komoly címek lesznek még mire a végét fogja járni a gép. De az fix, h én maradok konzol vonalon ezek után. A PC egy feneketlen pénznyelő, ha játszani akarsz :(((

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#58461) Bazsi1987 válasza #20844032 (#58457) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Komolyan kiborulok minden héten téma a ps ereje Ennyire nem vagytok Elégedettek vele minek vettétek meg akkor inkabb menjetek el pc-n játszani volt ps2 Xbox 360-om most ps4 igen is van a hardverbe különbség pl witcher3-t eltudom képzelni milyen lett volna 360-on.... Bátyám egy pc b*zi most vett 70-ért csak videókartyát hát a witcher nem sokkal szebb... De ezt is inkább annak tudom be hogy 24 colos monitorja van nekem meg 50 colos tv!

(#58462) KOHO válasza Bazsi1987 (#58461) üzenetére


KOHO
senior tag

Én elégedett vagyok vele, semmi gondom nincs, én bízok ebben a gépben és én is konzol vonalon fogok maradni! A pc szerintem is feneketlen kút...

[ Szerkesztve ]

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#58463) #20844032 válasza Bazsi1987 (#58461) üzenetére


#20844032
törölt tag

Csupán két dologról nem írtam eddig: arról, hogy én mennyire vagyok elégedett vele vagy sem, meg a pécékről. Így erre én most nem tudok semmit válaszolni (vagyis úgy veszem, hogy ezt igazából nem tőlem akartad kérdezni) :D

KOHO: én a játékokkal kapcsolatban a leginkább azt várom, hogy jusson elég szabaidőm mindre, amelyik érdekel :D (ami eléggé valószínűtlen :( )

(#58464) losilee1337


losilee1337
aktív tag

WiiU-s zombi kint a storon 22gb 6k :)

[ Szerkesztve ]

Psn id: HungaryLosi

(#58465) #20844032 válasza losilee1337 (#58464) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nevetséges, de még butították az eredetihez képest is! (texturafelbontást emelték, de effektek hiányoznak, modellfelbontás le lett húzva, stb).
Eredetiben sajnos csak chicken módban toltam le, terveztem, hogy lenyomom normálon itt, de ezt így semmilyen formában senem. Majd ha bekerül psplusszba.

(#58466) KOHO


KOHO
senior tag

Más téma: a The Last of Us Remastered mivel tud többet mint a ps3-as cím? A ps3-as változat is full hd textúrákkal készült nem?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#58467) tepenzed válasza KOHO (#58466) üzenetére


tepenzed
őstag

(#58468) glspeter1 válasza Scholes9 (#58460) üzenetére


glspeter1
őstag

"A PC egy feneketlen pénznyelő, ha játszani akarsz"

Hölgyeim és uraim, az év nyertese!
Ennél szebben, rövidebben ezt nem lehettett volna leírni. :C :R

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#58469) A`rpi válasza Elims (#58449) üzenetére


A`rpi
addikt

GTA5 történetét jó lett volna CO-OP-ban játszani, itt most nem a multira gondolok, ahol lehet missziózni, vagy heist-ezni.

(#58468) glspeter1

Egyetértek, viszont ebben a formában nem teljesen igaz, aki maxon, vagy magas részleten szeretne PC-n játszani, no arra már inkább rá lehet ezt "húzni".

[ Szerkesztve ]

(#58470) Bazsi1987 válasza #20844032 (#58463) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Bocsánat telefonról vagyok fent félrenyomtam! Ez mindenkinek szól akinek nem elég a teljesítmény hangos merül gyorsan a joystick stb stb :) nem hozzunk létre egy playstation4 rinya csoportot? :D

(#58471) #20844032 válasza KOHO (#58466) üzenetére


#20844032
törölt tag

Van némi különbség a texturákban is, de főleg a felbontás, a frém, meg az árnyékok lettek sokkal szebbek.

(#58469) A`rpi: Én meg nem értem miért merül fel kényszeren a PS4 topikban a pécé. Egyrészt az egyplatfromosoktól totál hiteltelen, önigazolás szagú, másrészt meg kétlem, hogy idevaló lenne. Ha jó a ps4 akkor jó önamgában is. Ha valami más kell, amivel szembe lehet állítani, hogy jó legyen, akkor meg már eleve szar :)

[ Szerkesztve ]

(#58473) Kakaduku válasza #20844032 (#58454) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Kiegészíteném még a listát, valamint szeretnék hozzá is fűzni nem.

Uncharted: Nem csak előző generációra van, hanem a mostanira is és az új rész pedig csak Ps4-re jön.
Tomb Raider: Nem az volt a kérdés, hogy sandbox, vagy sem, hanem hogy nem open world játék.
Last of Us: Szerintem egyértelmű.
The Order: Pont olyan amilyennek lennie kellett. Nekem pont belefért az időmbe, hogy kijátsszam és kövezzetek meg, de nagyon élveztem.
Killzone
Call of Duty és Battlefield: Attól eltekintve, hogy mindenki multizik vele, a single része akkor sem open world.
LittleBigPlanet 3: Hatalmas siker.

Most hirtelen több nem jut eszembe, de nem is akarok ebbe nagyon belefolyni, csak fel akartam sorolni pár címet, hogy lássuk igenis vannak ilyen típusú játékok, amik nem buktak meg, sőt...

(#58474) boost válasza KOHO (#58448) üzenetére


boost
addikt

1. Ha évszámot szeretnél, szerintem legkorábban 2020-ban mutatják be, vagy hozzák az új gépet.

A VR forradalomban nem hiszek, túl beteg, hogy sisakban ülünk otthon, egyelőre. Főleg nappaliban. Az egy PCnél még elmegy. Mint a 3D a moziban. 3D játékok is kihaltak kb 2 éve. Pedig Batman Arkaham Citynek is volt 3D kiadása, pl. Moziban teljesen authentikus, de otthon nem működik.

A milyen lesz a jövő játékaira meg itt egy videó, a Crackdown 3 multi gameplay: [link]

2. Minden épület mozgását, állapotát egy külön szerver dolgozza fel az MS-nél, minden épület rombolható, sőt, hatással vannak egymásra. Ha pl egyikre rádől a másik, akkor az is a saját fizikája alapján vagy összedől, vagy csak megsérül, de hatással van rá, élőben. Nem mint a BF4-nél a beprogramozott épületösszedőlés, két éve, pedig az is mekkora szám volt. Nem ez lesz az általános, de nem bánnám, ha ebbe az irányba is emlennének a cégek, nem csak a 10 éves játékok újrakiadásába, újrafoldogozásába.

3. Ki vesz StarWars kiadásos PS4-et? Nekem nagyon tetszik, elgondolokoztam rajt XBO mellé,mert szép, pedig nálam él az egy desktop-konzol szabály már vagy 15 éve.

[ Szerkesztve ]

(#58475) #20844032 válasza Kakaduku (#58473) üzenetére


#20844032
törölt tag

Elvesztettem a fonalat. Tényleg :) Fogalmam sincs az LPB3 és az Uncharted4 hol ér össze :) Azon kívül, hogy egyik sem open world, csak nem tudom honnan jött egyáltalán az openworld zsáner :D Tuti nem én kevertem bele a témába, szal ezeket ne nekem címezzétek.

Meg érzékelem, hogy engem próbálsz meggyőzni, és bár ez eddig nem volt téma, de azért csak megjegyezném: az itt felsorolt játékok mindegyikével rendelkezem, játszom őket, illetve a singleplayerekekt végig is játszottam nem kevésszer (az uncsikat milliószor, tombraidert kétszer, TLoU-t 3x, Ordert 1x, na az mondjuk pont elég is volt, de ott van a polcon :D, Killzone - kétszáz valahány órám van a multijában, singleben 3x toltam le, COD-ot csakj singleben, BF4-et most tologatom multiban, LPB - összes eddig része letolva, ezt még nem, de ott a polcomon ez is, majd sorrakerül). Hát ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#58476) Wlac válasza #20844032 (#58475) üzenetére


Wlac
Ármester

Úgy kezdődött, hogy a statikus játékokat fentebb egyenlővé tették a cső játékokkal...

“The wha-"

(#58477) KOHO válasza boost (#58474) üzenetére


KOHO
senior tag

Ezt biztos, hogy nekem akartad írni?
Jaa közben látom, hogy nem fejezted még be az írást:)

A Darth Vader-es ps4 brutál jól néz ki, szerintem majd lehet kapni hozzá matricát is, én tuti kicsit egyedivé fogom alakítani a gépemet:)

[ Szerkesztve ]

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#58478) Angry Rabbit válasza n000rbi (#58412) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Az az erdekes,hogy eddig nem csinalta. Tegnap este jelentkezett ez a dolog. Sem a tv moge nem kerult a konzol,sem uj kutyu a lakasba,bluetooth-t otthon nem hasznalom. Szoval nemtom. Majd kiprobalom amit mondtal es megnezem a PS3-al is.

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#58479) PandaMonium válasza zzola (#58440) üzenetére


PandaMonium
őstag

Lerágott csont, hogy azért mert lehet kontrollerrel is jól játszani még mindig igaz marad, hogy az egeret nem váltja ki. Aki szerint nem így van az nyugodtan üljön le Counter Strike-ozni vagy CoD2/4-ezni irányítóval PC-n és nézze meg mennyire fair.

What I cannot create, I do not understand

(#58480) KOHO válasza zzola (#58440) üzenetére


KOHO
senior tag

Ez egy állat, ez tipikusan az a játékos aki már akkor agyon lő amikor még be se léptem a játékba:)

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#58481) #20844032 válasza KOHO (#58477) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ahhoz valami nagyon brutál szettnek kéne jönnie, hogy leszedjem ról a TLOUR matricát :)

(#58482) KOHO válasza #20844032 (#58481) üzenetére


KOHO
senior tag

Hülye kérdés de a te géped TLOUR edition vagy te raktad rá a matricát?:)

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#58483) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok.
PS Now keretén belül bérelt játékoknak a multi része is megy?

(#58484) #20844032 válasza KOHO (#58482) üzenetére


#20844032
törölt tag

(#58485) Kakaduku válasza #20844032 (#58475) üzenetére


Kakaduku
senior tag

KOHO írta: "A rögzített játékmenetű, se jobbra se balra játékok mindig is jelen voltak és jelen is lesznek!"

Válaszod: "Tudnál esetleg címeket is mondani? Mármint hogy mi ez a jövő úgy ténylegesen."

Nem akarok én senkit sem meggyőzni, nem olyan családból származom én. :DDD A tisztán látás végett írtam le és hogy tisztázzuk a dolgot, hogy jelen vannak a játékok és a jövőben is jelen lesznek mind az openworld, mint pedig a "cső"játékok. :) Nem támadólag írtam. Peace! :R :DD

(#58486) boost válasza KOHO (#58482) üzenetére


boost
addikt

Olyan edition nem volt, matricát adtak a TLOUR-hoz. Én is kaptam, konzolt eladtam közbe, a de matrica még megvan. megtartom emlékbe. megy a GTA5 térkép, a witcher 3 soundtrack, és a többi vacak mellé.Én nem vagyok a dolgait matricázó típus. szeretek mindent meghagyni eredetiben, eredeti dobozával, stb. :D

Most nézem, hogy olyat kaptam én is mint Moby.

(#58487) #20844032 válasza boost (#58486) üzenetére


#20844032
törölt tag

Mert ez az egyfajta van :) (hivatalosan)

/amúgy volt tlour gép is

(#58488) marilllyo


marilllyo
veterán

Néztem ezt az új MadMax trailert....fura...nézem..nézem...de még mindig nem látom, hogy mi az ami miatt majd a képernyők elé szögez minket. Autókázol meg outpost-okat oldasz fel. ?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#58489) KOHO válasza boost (#58486) üzenetére


KOHO
senior tag

A GTA V térkép az tényleg egy ereklye:D Azt én ki se hajtogattam még, mert féltem, hogy elhasználódik a hajtások mentén:) Évek múlva olyan eszmei értéke lesz annak, hogy csak na:D

Avatatlan kézként kérdezem, hogy nehéz egy ilyen matrica felrakása? Ha abból indulok ki, hogy a telefonomon mindig buborékos marad a fólia alatt akkor gondolom nem vagyok egy nagy mester ebben:)

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#58490) Scholes9 válasza marilllyo (#58488) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nálam ez tuti kimarad. GTA, Last of Us, meg ma jött a Mortal X. Ezek vannak és el leszek egy darabig:D

KOHO: GTA térképet még én sem hajtogattam szét, de lassan itt az ideje:D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#58491) Angry Rabbit válasza Lackooo84 (#58439) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Ezert is irtam,hogy erdemesebb hasznaltan megvenni oket. Persze ha a megjelenes napjan mar kell,akkor annak ara van. Nekem boven raer majd mindegyik jatek 3 honap mulva is.

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#58492) Wlac


Wlac
Ármester

Na, végigolvasva a fentieket...

Ott kezdődött az egész kavar, hogy A'rpi említette azt, hogy statikusak a mai játékok, de KOHO ezt összemosta Moby írásával. Az alatt minden egyéni preferenciák kérdése.

A statikussággal egyet értek. Már a Skyrim esetében sem tetszett az, hogy a rozoga faajtót nem bírta beszakítani egy Fus Ro Dah, mert nem úgy tervezték meg. Amit látni szeretnék a játékokban, az a folyamatosan változó, és a tetteinkre reagáló dinamikus környezet. A legtöbb játékból hiányzik a rombolható környezet, valamint az, hogy a játéktér az ellenségek számára is tér legyen, ne csak nekünk. Ha például lőnek rám egy sötét szobában, és én kilövöm a lámpát, akkor igenis veszítsen szem elől az ellenség, mivel nem lát, ne úgy legyen, hogy ha egyszer észrevettek, akkor bizony ott vagyok mindenki radarján. Az MGS IV-ben nagyon tetszett, hogy a fegyverünk fényével el lehetett vakítani az ellenségeket, de azóta sem láttam más játékban ilyet. És ez csak két példa, amelyek radikálisan megváltoztathatnák a játékmenetet, de akad még jó pár.

A kooperatív cuccok hiánya szintén ilyen. Emlékszem, anno a Far Cry 2 visított egy coop módért, de nem kapta meg. A harmadik részben ugyan már voltak külön pályák, de nagyon nem jöttek be. Egy nyílt világú cucc, teszem azt a fentebb említett GTA V jobb lenne, ha egyszerre két-három karaktert is irányíthatnánk (és nem az Online missziókra gondolok).

Már az előző generációban is voltak olyan játékok, amelyeknek ha összegyúrnánk bizonyos kiemelt feature-eit, akkor bizony egy nagyon ütős játékot kapnánk. Battlefield rombolhatósága, Far Cry 2 tűz szimulációja, MGS és GTA V aprósága (vizesedő nadrágtól a benzincsík begyújtásáig), na meg a töltés nélküli környezet. Tartok tőle, hogy a Fallout 4 az előző részek csapásvonalát követi, holott sokkal élvezetesebb lenne, ha nem töltene minden ajtó mögött, hanem az egész játék egy nagy világban játszódna. Attól tartok azonban, hogyha lesz is ilyen, az maximum a következő generációban.

Pc: örök téma, lerágott csont. Van, amire jobb, van amire nem. Akármilyen brutál PC-t összerakhat valaki, az Uncharted nem fog menni rajta, de a PS4 is hiába erős hardver, a S.T.A.L.K.E.R.-t el lehet felejteni. Az adott platformot válassza az exkluzívok miatt az ember, multiplatform címek úgyis ugyanazt hozzák (a grafikai különbséget maximum az első percekben zavaróak). Az, hogy a PC feneketlen kút, relatív dolog. Ott a legnagyobb probléma az, hogy az emberben benne van a tudat, hogy lehetne sokkal szebb/folyamatosabb is, ezért mindig költhet rá. Ez azonban nem kötelező, és egy PS4 árából össze lehet rakni egy olyan PC-t, amin úgy futnak a játékok, mint a PS4-en.

“The wha-"

(#58493) KOHO válasza Wlac (#58492) üzenetére


KOHO
senior tag

Tegnap a TLOUR-ban találkoztam egy ostoba MI hibával:) Elment mellettem és a kislány mellett a katona kb 2 cm-re de nem vett észre, mert a lámpájával előrefelé világított... Pedig nem is volt sötét, a Hold fénye simán elég látótávolságot biztosított, de csak nem vett észre:)

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#58494) Nayrobi válasza LeventeV (#58483) üzenetére


Nayrobi
őstag

Igen, amiket én próbáltam ott mentek.

(#58495) Wlac válasza KOHO (#58493) üzenetére


Wlac
Ármester

Ez tervezői feature, nem bug. Eleinte úgy akarták, hogy a társainkat is észreveszi az ellenség, de végül úgy döntöttek, hogy elég az, ha csak Joelnek kell bujkálnia, és így talán a játékosok haja is megmarad.

“The wha-"

(#58496) matyi777 válasza KOHO (#58493) üzenetére


matyi777
csendes tag

kérdés:Szia ! Köszi a képeket! Még annyit szeretnék kérdezni hogy letudnád fotózni a garancialevet is?
válasz: nemetorszagbol valo a ps4. igy nincs meg mar hozza a doboz csak a geo. de amikor szervizbe viszed tudni fogjak mikor lett regisztralva...
kérdés: Bocsi de mi az a geo? :) És akkor szóval nincs hozzá garancia ( amelyet Magyarországon érvényesíteni lehetne) ?
válasz: De lehet..csak nem kell papír. Mert széria szam alapján beazonositjak...csak a gép meg tartozékok meg játékok vannak

Sziasztok! Egy ps4-et szeretnék venni! Ti hogy értelmezitek a válaszokat? széria szám alapján érvényes lehet a garancia? én nem értem! Kérlek világositsatok fel!

(#58497) tepenzed válasza Wlac (#58495) üzenetére


tepenzed
őstag

komolyan mondom tök szívesen mennék tlou multizni, ha nem lenne benne beépített wallhack :DDD Titeket nem idegesít?

[ Szerkesztve ]

(#58498) Angry Rabbit válasza KOHO (#58493) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Erre en is tudok pont TLOUR-bol egy jo peldat: meg az elejen,mikor Ellie-t kell kijuttatni a varosbol es keresnek a katonak. A csaj aki velunk van (nem jut eszembe a neve) folyamatosan lemaradt tolem es mindenbe beragadt! A legszebb az volt mikor en elosontam a katona elott,de a csaj felallva besetalt ele es ott kezdett el porogni mint a bugocsiga. Persze a katona engem vett eszre es a csajt magasrol...

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#58499) Wlac válasza tepenzed (#58497) üzenetére


Wlac
Ármester

Könnyen ki lehet védeni... nem mozogsz, de van ellene skill is. A multi úgy is úgy néz ki, hogy mindig van egy-két őrült, aki a legnagyobb fegyverekkel darabol a pálya a közepén, így magára vonja az ellenség figyelmét. A sikeres taktika a hit and run. Tudod, hogy hol lesz az ellenség, kivárod, amíg háttal áll neked, lelövöd, és elrohansz. Ismerni kell a pálya minden szegletét, és az alkalmazott és alkalmazandó taktikákat, de cserébe olyan játékélményt kapsz, amit más nem képes nyújtani.

Angry Rabbit: Akkor képzeld el fordítva a dolgot. Te tök jól elbújsz, de a társaid mindig észreveszi egy ellenség, aki miatt utána több perces harcok jönnek. Az Easy-n még okés, de Survivor vagy Grounded fokozaton esélytelen lenne így a játék.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#58500) KOHO válasza matyi777 (#58496) üzenetére


KOHO
senior tag

Én ilyenről nem hallottam még! De abban biztos lehetsz, hogy egy idegen helyről vett gépet nem fognak neked begariztatni pl egy MM-ben vagy egy Euronicsban:)

@AngryRabbit, nagyon viccesek ezek a bugok:) Ezek is a játék velejárói, de erre igazán odafigyelhettek volna... AMúgy szerintem ugyanarról beszélünk, amikor 3-an menekülünk a csatornákban, és bujkálunk a lámpás katonák miatt:) Engem nem vett észre, de a két csaj nekem is beállt a katona elé, többször is elsétáltak mellette úgy, hogy még hozzá is értek és nem vette észre őket a katona:D

[ Szerkesztve ]

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.