Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58501) toompa válasza matyi777 (#58496) üzenetére


toompa
őstag

Szerintem a Sony szervíz el fog hajtani gari papír nélkül...
Ha nincs hozzá semmi papír,honnan tudod hogy még garis? :)
Egyébként is úgy emlékszem,csak az adott országban érvényes rá a gari.
Én így nem venném meg. Annyi normális gép van. Keress másikat.

[ Szerkesztve ]

(#58502) tepenzed


tepenzed
őstag

srácok nem lehet valahogy teljesen kiiktatni a lemez olvasót? Idegesít,hogy havonta visszajön a hiba, amikor próbálja beszívni a semmit és pittyeg (ilyenkor áramtalanítani kell és megjavul). Nem is értem,mitől jön vissza a dolog, ha nem is volt még lemez benne csak mikor megvettem a gépet,azóta csak digitális

(#58503) LeventeV válasza Nayrobi (#58494) üzenetére


LeventeV
senior tag

Köszönöm a választ. :)

[ Szerkesztve ]

(#58504) boost válasza matyi777 (#58496) üzenetére


boost
addikt

ilyen szréiaszámos regisztrációs dolog XBoxnál van, de Sonynál nincs. És mivel kamuzik, szerintem simán lehet egy lopott konzol is.

KOHO: Ez nem bug, hanem fícsör. Egyszerűen nem tudnak még túl jó mesterséges intelligenciát leprogramozni, ezért inkább nem riaszt be a játék, ha az MI által irányított szereplőt meg kéne, hpgy lássa.
Tutti azért hőbörögnél, hogy milyen szar, hogy mindig lebuktat a gép téged. :D

[ Szerkesztve ]

(#58505) Angry Rabbit válasza #20844032 (#58465) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Erdemes amugy a jatekra beruhazni? Ertem ugy,hogy mondjuk ujrajatszasnak van e ertelme,fejlodik e valamilyen szinten a karakter,vagy a fegyverek? Imadom a zombis jatekokat,ezert erdekel ennyire. ☺
Wlac : jogos es nincs is ezzel bajom. 20 ev alatt,miota konzolon jatszom,volt reszem cifrabbakat is latni. Csak megjegyeztem mint "erdekesseg"
KOHO : igen. Ezen a helyen voltam en is.

[ Szerkesztve ]

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#58506) KOHO válasza boost (#58504) üzenetére


KOHO
senior tag

@matyi777 én semmiképpen nem venném meg, gyanús ez a külföldi gép, nincs papír stb... Hogy lehet elhagyni a garancia levelet? Egyrészt vagy lopott vagy nem bírta a hitelt:)

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#58507) Rabbitf_24 válasza tepenzed (#58502) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Leemeled a tetejét és csipőfogóval kivágod a rezet. :) (Ahogy én is tettem, amikor meguntam a sokadik esetet.)

(#58508) KOHO válasza Rabbitf_24 (#58507) üzenetére


KOHO
senior tag

És aztán, ha mégis kell majd az olvasó akkor mit csinálsz?:D

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#58509) Scholes9 válasza Bazsi1987 (#58461) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is vettem már a PS árával egyenértékű VGA-t, de az volt az első és az utolsó is:D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#58510) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Paris Games Week - megvan a PlayStation konferencia időpontja

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#58511) #20844032 válasza Angry Rabbit (#58505) üzenetére


#20844032
törölt tag

Imádtam.
Nehéz. Mármint minden szempontból az. Ha meghalsz bukod a karid, és a felszerelését(amiért elmehetsz felszedni). A vgefelé megpandelt a karakterek, majdnem abbahagytam, mert addigra kötődtem a karakterhez. Nagyon nyomasztó is. Fejlesztés minimális szinten van, de sokkal inkább gazdlkodás, mint fejlesztés. Nagyon kevés van mindenből.
Az egyik legjobb survival játék amit toltam

/Mindez a wiiu verzára igaz.

[ Szerkesztve ]

(#58512) KOHO válasza gyuromoj (#58510) üzenetére


KOHO
senior tag

Az a Gran Turismo nagyon várós már:) Szerintem a megjelenésekor (kis túlzással) egyenes arányban meg fog nőni az eladott gépek száma is:)

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#58513) Angry Rabbit válasza #20844032 (#58511) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Köszönöm!
Akkor azt hiszem ha hazaértem veszem is meg! :)

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#58514) #20844032 válasza Angry Rabbit (#58513) üzenetére


#20844032
törölt tag

Most olvasom, hogy az Online featuröket totál kipusztították, illetve a minőség sem oké :(
Ha ketten meg tudjátok venni, az talán oké...(a vicc, hogy wiiu-ra 3k-ért vettem lemezen)

(#58515) Garada


Garada
őstag

Szevasztok! :)

Nos az a helyzet hogy a profilmegosztásos dolog tökéletesen működik egy dolog viszont nem teljesen világos.Online tartalmakat ugye az ember könnyen elér a társa profiljáról is viszont mi a helyzet a dobozos verzió esetén? Erre pontos választ nem igen találtam ezért kíváncsi vagyok ez esetben milyen lehetőségek adottak.

Köszönöm! :R

(#58516) marilllyo válasza Garada (#58515) üzenetére


marilllyo
veterán

Azt vesztek mindketten. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#58517) gyuribácsi88 válasza Garada (#58515) üzenetére

Mivel eleve értelmetlen a kérdés, persze hogy nem találtál rá választ :D

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#58518) losilee1337 válasza #20844032 (#58465) üzenetére


losilee1337
aktív tag

üdv az nagy kàr màr majdnem meg vettem , de igy is lehet meg teszem max vàrok az elsö leàrazàsàig.

[ Szerkesztve ]

Psn id: HungaryLosi

(#58519) tylerddd


tylerddd
veterán

Webes felületen megvettem a Driveclub season passt. Hol és mikor kellene ezt érzékelnem a PS-en?

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#58520) marilllyo válasza tylerddd (#58519) üzenetére


marilllyo
veterán

Storeon kikeresed és töltheted.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#58521) CyB0RG


CyB0RG
csendes tag

Sziasztok!

Nálatok megy a sanyi "prémium" szolgáltatása alias PSN PS4-en?
2 hete nem tudok PSN-re belépni...
Állandóan time out, meg connection lost hibaüzenettel elszáll.
Egyik pillanatról a másikra adta meg magát, semmilyen változás nem történt a beállításokban.
Amiket próbáltam:
- PS4 restart
- Router restart (hogy új IP-t kapjak a szolgáltatótól)
- MTU állítgatás (kb mindegyiket kipróbáltam)
- DNS állítgatás
- WiFi, kábel, mindegyiken ugyanez.
- semmilyen port nincsen blokkolva se TCP se UDP

Egyik sem vált be...
- A PS4-en van net, a browser működik, azon be is tudok lépni a SEN accountomra
- A PS Vita gond nélkül csatlakozik, ott nincsen timeout ugyanazon a LAN hálózaton.

Van valami egyéb ötletetek?

(#58522) PandaMonium válasza CyB0RG (#58521) üzenetére


PandaMonium
őstag

DHCP helyett használj statikus IP-t, lehetőleg két használható DNS szerverrel (Google: 8.8.8.8 és 8.8.4.4, OpenDNS, vagy használj valami olyasmit mint a Namebench, hogy megtaláld a neked legoptimálisabb DNS szervert). Ha ez megvan érdemes bekapcsolni a DMZ-t a routerben a PS-en választott IP címre.

What I cannot create, I do not understand

(#58523) A`rpi válasza CyB0RG (#58521) üzenetére


A`rpi
addikt

PS4en legyen minden auto-n.
(Lehet valamilyen beállítás benne maradt. MTU- például.)

[ Szerkesztve ]

(#58524) CyB0RG válasza PandaMonium (#58522) üzenetére


CyB0RG
csendes tag

Static IP és google DNS-ek már megvoltak, nincsen változás.
A DMZ-t még megpróbálom, csak nem értem hogy 5 hónapig jó volt, most meg kellene neki hogy DMZ-be tegyem?

Annyi még érdekességképpen, hogy kipróbáltam mobilnettel is és ott nagy nehezen tudott csatlakozni a PSN-hez. De a Digi-s LAN-on nem tud.
Csak az nem világos hogy a Vita miért tud csatlakozni ugyanazon a hálózaton?

[ Szerkesztve ]

(#58525) samu100 válasza CyB0RG (#58521) üzenetére


samu100
tag

Szia!

Ugyanezzel a problémával küzdök már péntek óta (legalábbis akkor próbáltam először hosszú idő kihagyás után). Egyszer szombat vagy vasárnap délelőtt egy kis időre működött, de azóta se. Nekem annyi szerencsém van, hogy én már be vagyok jelentkezve, de a store-t se érem el, nem hogy a multiplayer részt.Ha másik accounttal próbálok belépni, akkor nem enged belépni, úgyhogy ugyanaz a hibánk. Telefonról beenged a storeba, illetve PC-ről is működik a belépés. Valami nagy probléma lehet, napok óta panaszkodnak külföldön is. Itt azonban nem érdemes kérdezni, mert 3 hozzászólás alatt lehurrognak a pics*ba, hogy jó az csak te(mi) vagy(unk) hülye... Persze tisztelet a kivételnek!

Ugyanazokat a köröket már lejártam, mint te is. Most tervezek írni a Sonynak, hogy már elég lesz ebből, valamit csinálhatnának...

[ Szerkesztve ]

(#58526) PandaMonium válasza CyB0RG (#58524) üzenetére


PandaMonium
őstag

Természetesen működnie kéne enélkül is de egy próbát megér. Ha így se jó vidd el egy barátodhoz, vagy akárhova ahol netre tudod dugni és kipróbálni, hogy ott betudsz-e jelentkezni. Ha ott sem akkor Sony support-al érdemes eltársalogni vagy akár benézni egy Sony szervizbe (feltéve, hogy van hivatalos Sony garid), mert akkor ott valami komolyabb, rejtélyes gond lesz.

What I cannot create, I do not understand

(#58527) Lackooo84 válasza CyB0RG (#58521) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Másik accounttal be tudsz jelentkezni?

The Truth is out there...

(#58528) CyB0RG válasza samu100 (#58525) üzenetére


CyB0RG
csendes tag

Szia!

Mondanám, hogy megnyugtat hogy nem egyedi ezek szerint a problémám, de nem lenne teljesen őszinte az örömöm... :D
Én is már kifogytam az ötletekből:
- Megpróbáltam egy saját proxy szerveren átfuttatni a PS4 forgalmát hogy lássam milyen csomag akad el, mire nem érkezik válasz, de nem sok minden derült ki belőle. Igazából semmilyen hibát nem találtam, bár egy HTTP GET-re elég furcsa olvashatatlan RESPONSE érkezett (pont akkor amikor megpróbáltam login-t nyomni). Nem vagyok benne biztos hogy ez most nálam a kódolás miatt nem olvasható, vagy a sony servere küldött vissza valami katyvaszt.
- Próbáltam traceroute-ot is futtatni de az meg megint nem visz sehova, mert elakad a prolexic szerverein (Ezzel védi a sony magár a DDOS ellen dec óta) ami blokkolja az ICMP csomagokat. Szóval ez is zsákutca.

A sony supportot meg meg sem próbálom felhívni mert a túlképzett helpdesk-esek ki tudnak akasztani (indítsa újra a gépet, húzza ki a routert, cseréljen modemet, beszéljen az ISP-vel mert nálunk minden jó, stb...)

Szóval egyelőre itt áll a next-gen az asztalon, néha letörlöm a port róla és várom a megváltást. :)

Szerk:
PandaMonium, Lackooo84:
Másik acc-al sem sikerül belépnem, de ha egy mobilnetes routerhez csatlakozom amiben vodás kártya van, azzal működik a login.
Viszont a Vita meg a sima hálózaton is be tud lépni store-ba, meg mindenbe.

[ Szerkesztve ]

(#58529) A`rpi válasza CyB0RG (#58528) üzenetére


A`rpi
addikt

Esetleg ha van rá lehetőség, próbáld direkt a modemre kötni PS4-et, akkor mit mutat.

(#58530) CyB0RG válasza A`rpi (#58529) üzenetére


CyB0RG
csendes tag

Jó ötlet, ezt még kipróbálom ma este ha lesz időm rá.
Digis netem van de ha jól rémlik a PS4 is tud PPPoE-t kezelni így kiitatható a router teljesen.

(#58531) kentucky


kentucky
őstag

Black Ops 3 beta nálunk mikor lesz előtölthető? Előrendeltem és elméletileg holnap kezdődik a beta, bár nálunk nem tudom mikor.

(#58532) krx21 válasza KOHO (#58512) üzenetére


krx21
nagyúr

GT 7-ről annyit: "még több prémium autó lesz benne"
Ez az én olvasatomban annyit jelent, hogy még mindig tele lesz kidolgozatlan autóval... Ha ez tényleg így lesz, az nagyon gáz, sőt szégyen... De ne legyen igazam. Kiváncsi vagyok rá, de nem bízok benne, pláne, hogy sehol nincsen, se videó, se kép... Lehet ez is 5 évig készül, mint a GT5 melyben 900 autóból 200 volt kidolgozva...
Én már nem bírtam és beszereztem egy X1-et a szeptemberi Forza 6- ra abban biztos nem csalódok...

(#58533) A`rpi válasza CyB0RG (#58530) üzenetére


A`rpi
addikt

Igen tud, kipróbáltam én is kíváncsiságból.

(#58534) Lackooo84 válasza CyB0RG (#58528) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Szerintem biztos, h MTU probléma. Anno volt egy DDoS utáni leállás, akkor is ugyanezeket a hibaüziket dobálta mindenkinek, és csak pár MTU értékkel engedett csatlakozni. Próbálgass egy párat.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#58535) samu100


samu100
tag

Válaszolt a support. Tudnak a problémáról (sokan írtak már nekik ez ügyben), jelenleg is karbantartás folyik, hogy minél hamarabb megoldódjon a probléma. Úgyhogy nem nagyon tudunk mit tenni, várni kell.

(#58536) Angry Rabbit


Angry Rabbit
tag

Az online resz nem erdekel kulonosebben,de azon mit ertesz,hogy minoseg sem oke?

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#58537) Axel100 válasza CyB0RG (#58521) üzenetére


Axel100
tag

Nálam ugyanez nem tudok PSN-re csatlakozni napok óta pedig kipróbáltam már mindent!

ELŐREUTALNI CSAK ABBAN AZ ESETBEN FOGOK HA TÖBB POZITÍVOD VAN MINT NEKEM!Ha valaki venni akar valamit tőlem,előbb írja oda mire gondolt ,mert ált. több termékem is van 1xerre!!!PRIVIT HAMARABB ÉSZREVESZEM!!!

(#58538) Angry Rabbit válasza samu100 (#58525) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Csatlakozom en is ,bar csak halkan,mert meg bannolnak a vegen! ;)
Szoval nalam is ugyanez a szitu. Mobilrol,Vitarol,PS3-rol megy minden,csak a PS4 nem hajlando csatlakozni a PSN-re.

Axel100 : elhiszem. Meg mazlim van,hogy tobsegeben lemezes jatekaim vannak. Persze amivel jatszottam volna hetvegen az digitalis...

[ Szerkesztve ]

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#58539) Axel100 válasza Angry Rabbit (#58538) üzenetére


Axel100
tag

De mikor lesznek hajlandók valamit csinálni?Elég idegesítő nem tudok 2 hete játszani!

ELŐREUTALNI CSAK ABBAN AZ ESETBEN FOGOK HA TÖBB POZITÍVOD VAN MINT NEKEM!Ha valaki venni akar valamit tőlem,előbb írja oda mire gondolt ,mert ált. több termékem is van 1xerre!!!PRIVIT HAMARABB ÉSZREVESZEM!!!

(#58540) #20844032 válasza CyB0RG (#58528) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nade ezek https beszélgetnek. Kulcs meg a ps4-ben. Hogy tervezted megfejteni? :)

(#58541) CyB0RG válasza #20844032 (#58540) üzenetére


CyB0RG
csendes tag

Igen, ez a része, hogy dekódolom a csomagokat fel sem merült. Igazából nem a csomag tartalma érdekelt, hanem hogy egyátalán jön e válasz a remote end-ről (mivel time-out és connection lost üziket kapunk).
Amúgy nem minden kódolt, meglepődtem, de pl. minden indításnál lekérdezi a ps4updptl.eu.np.community.playstation.net host-ot a legfrissebb firmware verzióért és a kérés hiába megy a 443-as porton, a válasz egy sima XML file, ami tartalmazza a firmware verziót és a letöltési URL-t :)

(#58542) james001 válasza KOHO (#58512) üzenetére


james001
veterán

Ha olyan lesz mint a GT6 ami még mindig olyan hiányos mint az állat akkor sok nem fog elkelni belőle :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#58543) #20844032 válasza CyB0RG (#58541) üzenetére


#20844032
törölt tag

Több tízmillió gépet kell kiszolgálni, aminél nem fontos, ott nem pörgetik a szerverprockókat en/dekódolással :)
Amúgy néztétek másik régiójú accounttal? Nem valami geolock szopatás van?

[ Szerkesztve ]

(#58544) HKorn


HKorn
addikt

Vett valaki az Aqua-tól alap ps4-et?

Ehhez van kontroller is vagy ez csak a gép? Furcsállanám, ha kontroller nélkül adnák, de nincs a képen, így gyanús.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#58545) oriic válasza HKorn (#58544) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"* A fent látható kép illusztráció. A termék a valóságban eltérő lehet."

Van kontroller is hozzá.

szerk:

Valaki tolja Black Ops 3 bétát? Elvileg elindul, teli a youtube videókkal.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#58546) oriic válasza oriic (#58545) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

No még nem megy, csak néhányan kaptak korai hozzáférést. :D

Live-Die-Respawn

(#58547) #20844032 válasza HKorn (#58544) üzenetére


#20844032
törölt tag

Olvasd el az értékelést.

(#58548) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#58549) Ronam válasza oriic (#58548) üzenetére


Ronam
addikt

Köszi, kb a 30. kóddal sikerült :).

(#58550) Elims válasza #20844032 (#58450) üzenetére


Elims
veterán

Ha szerinted olyan lesz akkor igen.A tps játékoké mindenképp.

"Keresem továbbra is ezt az irányt a jövőben, de nem lelem."

Ez nem feltétlenül probléma.

A géped viszont hihetetlen jól néz ki!!!!!! :-)
Nagyon komoly!!!!

Árpi: "GTA5 történetét..."

Jaa,az tényleg nagyon jó lett volna!!Ilyesmire nem gondoltam.. :-)

Bazsi: "...nem hozzunk létre egy playstation4 rinya csoportot?"

Ha topikot is nyitnánk neki,meghalna.Az itt elhangzott téma 80%-a off topikba való és oda sem írnak.

James: "Ha olyan lesz mint a GT6 ami még mindig olyan hiányos mint az állat akkor sok nem fog elkelni belőle :D"

Bizony.Ettől tartok én is.. :-//
Nagyon hezitálok a -megjelenés napján- vásárlással.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.