Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58101) A`rpi válasza Kakaduku (#58100) üzenetére


A`rpi
addikt

Szerintem csak alul méretezett a rendszer, bár ez csak találgatás. Remélhetőleg idővel normalizálódni fog a helyzet.

(#58102) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Nekem az utóbbi pár hónapban tök gyors a psn, pár napja a 7 gigás destiny peccs 8 perc alatt jött le. A 80 megás Kung Fury pedig 20 perc alatt, haha.

(#58103) marilllyo válasza A`rpi (#58091) üzenetére


marilllyo
veterán

Az biztos. A 4-se lett sokkal szebb bár én úgy éreztem, hogy a BF3 jobban droppolt fps tekintetében mint a 4.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#58104) PandaMonium válasza A`rpi (#58101) üzenetére


PandaMonium
őstag

Már a PS3 "idejében" is ilyen volt, jó eséllyel ilyen is fog maradni. Amennyire piacvezető a PS annyira le van maradva az online szolgáltatások tekintetében. :U

What I cannot create, I do not understand

(#58105) perge666 válasza Kakaduku (#58100) üzenetére


perge666
veterán

Nekem egy éjszaka alatt nem volt képes letölteni kb.1 hónapja. :U

(#58106) Kakaduku válasza PandaMonium (#58104) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Ezzel csak az a bajom (tudom egyéni szociális probléma), hogy már lassan fél éve áttértem a digitális játékokra és lassan ott tartok, hogy lemezesen fogom megvenni őket. Nem csak azért mert nem sokkal olcsóbb az US Store-on a játék, mint lemezesen, hanem mert nem akarok napokat várni egy játékra. Szerintem 2015-ben nem ez a normális. Mad Max lemezesen már elő is van rendelve. :)

(#58107) ForRedGlory válasza PandaMonium (#58104) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Itt csatolnek vissza, hogy arat emel a Sony bizonyos PS elofizetes tipusoknal. Lefogadom hogy a plusz bevetel ellenere sem fog semmit javulni ez a letoltos "feature" sem :D

(#58108) Rigormortiis válasza A`rpi (#58091) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Hát szerintem 360on pont hogy nem. Ps3 on nem láttam, de boxon beszarás jól nézett ki, fölek az Armored Killes pályák, amik azóta is a kedvenceim.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#58109) hudekira0


hudekira0
tag

Sajnálom hogy az Armello csak 3. a szavazásban, nekem személy szerint a Vikinges nem tetszik. Viszont hátha a végén még beindul és első lesz az Armello :D

(#58110) toompa válasza Kakaduku (#58106) üzenetére


toompa
őstag

Azért azt vedd figyelembe,hogy us store-on egy nappal hamarabb játszható a játék,mint ahogy a lemezed megérkezik.
Azt is vedd figyelembe,hogy megjelenés elött 48 órával már tölthető a játék. Bőven letölt az egész,mire elérhető a játék.
Az előrendeléseknél 1 nappal hamarabb játszhatsz az us store digitális játékkal.
Ilyenkor nem számít milyen lassú a letöltés.
Ez inkább a már megjelent játékoknál bosszantó.

[ Szerkesztve ]

(#58111) Angry Rabbit válasza KOHO (#58097) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Nem volt ostoba kerdes! Csak total tomoran ugy van a dolog ahogy irtad,de Tuomas megvalaszolta a ketdesedet elottem kicsit bovebben. :)

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#58112) A`rpi válasza Rigormortiis (#58108) üzenetére


A`rpi
addikt

Lehet benne valami, állítólag sötét oldalon "sokkal szebben" mentek multiplatform címek.
Én elhiszem, de ebből nem szeretnék itt flémet, részemről téma lezárva...

Xről nem tudok nyilatkozni, PS3-mon szerintem túlzásba vitték "PC"-s effekteket, pontosan nem emlékszem mik voltak azok.

Talán amikor "bekönnyezett a szem", meg mikor szembe sütött a nap. Azok meglehetősen gurányul néztek ki.

(#58113) boost válasza hudekira0 (#58109) üzenetére


boost
addikt

Semmi gáz, megírta a Sony, hogy ne keseredj el, ha nem az általad kiválasztott nyert, még mindig megveheted PS Plus kedvezménnyel. :DD

(#58114) Zerdal


Zerdal
tag

A Bloodborne-t két napig szedte 26 GB. A Battlefield4 ből még fele hátravan pedig már az is jön vagy két napja. Ez van. Asszem többet nem veszek digitálisan játékot.

"Bízz Istenben és tartsd szárazon a puskaport!" Oliver Cromwell || PSN ID: Zer0DMG83

(#58116) hudekira0 válasza boost (#58113) üzenetére


hudekira0
tag

Igen tudom, csak kíváncsi vagyok h ez a 200Ft-t elengedünk lesz vagy tényleg becsületes 50% akár (meg jó azért jó lenne ingyen bezsebelni, mindig van mire költeni :D )

(#58117) A`rpi válasza PandaMonium (#58104) üzenetére


A`rpi
addikt

Van benne valami, viszont én ennyire nem vagyok borúlátó.
Szerintem a felhasználói rétegek az alábbiak alapján lehetnek:

Van egy úgymond "HC" réteg akiknek van jó internet-hozzáférése, és azt kis is használják.

Van az a réteg akinek van jó net, de "nem is tud róla".

Meg vannak azok akik ADSL-el szívnak, ebből van a legtöbb, (szerintem) itt ugye szerencse kérdése is a sebesség, de olyan 5-10 megabit között változik sávszélesség általában, már ami a letöltési sebességet illeti.

Fentebbi kettő csoportot nem nagyon érinti lassú letöltés, vagy megszokták, vagy nem is érdekli őket.

"Kevésbé hozzáértő" rétegről nem tudom elképzelni hogy digitálisan vásárolna, inkább becammog a boltba és megveszi lemezesen.

Lehet hogy nem fog semmit változni szolgáltatás minősége, viszont ez hosszútávon rossz fényt vethet a szolgáltatóra, így is sajnos tényként kezeljük, problémás működést. Szerintem dolgoznak az ügyön, csak most valami máson van nagyobb erőforrás. (Gondolok itt PSNow beüzemelésére.)

Nekem amúgy nem nagy érvágás lassú letöltés.
Per pill ahol élek itt lassú ADSL van, amikor jobb netem volt, akkor is ki tudtam várni.
1-2 éjszaka alatt lejött minden, ha lassúnak véltem a letöltést akkor vagy megállítottam, vagy reseteltem mindent, modem, router, volt hogy a PS-t is...

[ Szerkesztve ]

(#58118) Kakaduku válasza toompa (#58110) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Oké, de nem értem meg, mert amiket felsoroltál nem elfogadható 2015-ben (már 2010-ben sem volt elfogadható). Ne kelljen már mennie a gépnek (rest módban sem) 1-2 napig, hogy egy játékot le tudjak tölteni. Nagyon kedves kis fícsör, hogy elő lehet tölteni a játékot, na de kérem szépen... komolyan?! :F

(#58119) KOHO


KOHO
senior tag

Megjöttek az e-mailek a plus drágulásáról, köszönjük SONY:)

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#58120) n000rbi válasza KOHO (#58119) üzenetére


n000rbi
senior tag

1 és 3 hónapos plus drágul. Érintett vagy?

(#58121) KOHO válasza n000rbi (#58120) üzenetére


KOHO
senior tag

Persze, én mindig 3 hónaposat vettem! Kikapcsoltam az automatikus megújítást, tőlem nem fognak levonni plusz költséget most ugye?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#58122) Nescafé válasza KOHO (#58119) üzenetére


Nescafé
őstag

Sokkal drágulnak?

 iPhone 15 Pro

(#58123) KOHO válasza Nescafé (#58122) üzenetére


KOHO
senior tag

£11.99 to £14.99-t ír nekem, ami érdekes, mert magyar Store-ban vagyok:)

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#58124) aizen92 válasza KOHO (#58123) üzenetére


aizen92
addikt

akkor általános 25%-kal számolhatunk ezek szerint.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#58125) n000rbi válasza KOHO (#58121) üzenetére


n000rbi
senior tag

Miért vonnának visszamenőleg? Ha ezután veszel, az drágább lesz, ennyi. Nyilvánvalóan azt szeretnék, hogy az évest vegyék minél többen.

[ Szerkesztve ]

(#58126) Tegla80 válasza aizen92 (#58124) üzenetére


Tegla80
addikt

Ne parazzatok,majd a vitya elintezi erre is a rezsicsokkentest....

Sony® & PlayStation®

(#58127) KOHO válasza aizen92 (#58124) üzenetére


KOHO
senior tag

Nem olvastam végig az e-mailt, de remélem, hogy nem vonnak le plusz költséget most tőlem automatikusan a drágulás miatt...

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#58128) N@idia


N@idia
őstag

Most már falra is szerelhető a PS4 új kiegészítő

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#58129) KOHO válasza N@idia (#58128) üzenetére


KOHO
senior tag

:W Akinek két anyja van az tenné fel így a falra... Egyrészt minek a falra, másrészt így oldalasan? Ez a lemezolvasónak sem egészséges az egyszer biztos.

[ Szerkesztve ]

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#58130) N@idia válasza KOHO (#58129) üzenetére


N@idia
őstag

Én se raknám falra :DDD Viszont azoknak jó akik helyszűkében vannak... :U

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#58131) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Másfél óra Mad Max

Live-Die-Respawn

(#58132) N@idia válasza oriic (#58131) üzenetére


N@idia
őstag

Végreee :C :C Azon gondolkodunk RunnyJuggler-el, hogy meg vegyük digibe vagy sem. Ez legalább majd segít dönteni megéri-e :U

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#58133) gyuribácsi88 válasza N@idia (#58132) üzenetére

Egy napon jelenik meg az MGS5-el. Szóval, mi is az a mad max? :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#58134) N@idia válasza gyuribácsi88 (#58133) üzenetére


N@idia
őstag

Mi is az az MGS5 ? :DDD ;]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#58135) oriic válasza gyuribácsi88 (#58133) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja, egyébként pont ezen gondolkodtam, hogy nem volt túl jó ötlet az MGS5-tel egy napra tenni. :D

Live-Die-Respawn

(#58136) gyuribácsi88 válasza N@idia (#58134) üzenetére

Nem szégyelled magad? Ezt a kommentedet betudom annak hogy nagy a hőség ;] :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#58137) boost válasza oriic (#58135) üzenetére


boost
addikt

Ráadásul ezzel nem adták el, amit linkeltél. odakocsizok a bázishoz, Batmanként QTE-vel harcolok, megszerelem a kocsit, és megyek tovább a következő bázishoz. Még az Assasins Creed is érdekesebb tud lenni, mint ez.

[ Szerkesztve ]

(#58138) gyuribácsi88

Dying Light: The Following

Teljesen új területen játszódik, mely akkora, mint az Old Town és a The Slums együttvéve :Y

Trailer

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#58139) N@idia válasza gyuribácsi88 (#58138) üzenetére


N@idia
őstag

Ezt néztem reggel nagyon állat a videó, de mikor jön ? Legalább megérte venni season pass-t hozzá, mert amit eddig adtak az semmi se volt :W

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#58140) KOHO válasza gyuribácsi88 (#58138) üzenetére


KOHO
senior tag

Én játszok a sima Dying Light-tal már egy hete lassan (nem egyhuzamban :)), de még mindig csak ütő fegyvereim vannak.. Mikor kapok már lőfegyvert?:D

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#58141) N@idia válasza KOHO (#58140) üzenetére


N@idia
őstag

Lőfegyvert akkor kapsz, ha fejlődsz. Azt nem tudom melyik szintnél, de ha elérsz egy bizonyos szintet már tudsz venni az árusoknál jó sok dodóért :DDD Amikor még lehetett benne bugolni még az elején anno össze bugoltam magamnak vagy 50 millió dollárt +1000 medkit-et ;] Akik most kezdték azoknak elég nehéz lesz pénzt gyűjteni... :D

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#58142) bandi0000 válasza gyuribácsi88 (#58138) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ez csak egy DLC mi? vagy teljesen új játék lesz?

Xbox One: bandymnc

(#58143) marilllyo válasza oriic (#58131) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát nekem ez a verekedős része kísértetiesen hasonlít a Batmanéhez.

(#58140) KOHO: Ahogy kiérsz a szabadba már kaphatsz egy pisztolyt. German 9mm. Van egy térkép hozzá, hogy hova kell érte menni. Google, youtube. Vagy törj fel rendőrkocsikat. Azokban is vannak fegyverek.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#58144) marilllyo


marilllyo
veterán

A Sony chat progiját azt hiszem kimaxoltuk. Vajon ilyen szintű társalgásokra tervezték?!

[link]

:DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#58145) gyuribácsi88 válasza bandi0000 (#58142) üzenetére

Csak egy DLC, de akkora a terület mint az alapjáték 2 városrésze együtt. 15$ de ha megvan a season pass, akkor megkapod azon belül, az meg 20$, szóval megéri megvenni a season pass-t.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#58146) Def26 válasza marilllyo (#58144) üzenetére


Def26
félisten

Hát igen. Nincs is szebb amikor egy friss pár szerelem kibontakozik. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#58147) N@idia válasza gyuribácsi88 (#58145) üzenetére


N@idia
őstag

Azért ez enyhe túlzás, hogy megéri, mert amiket eddig adtak hozzá a szinte semmi, mint amennyibe került a season pass. Viszont látva ezt a nagy területet, így már megbékélek azzal a tudattal, hogy volt értelme megvenni ebbe legalább már van tartalom :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#58148) RunnyJuggler válasza gyuribácsi88 (#58138) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Új fegyverek lesznek benne esetleg? Megvan a season pass, de eddig lófaszt nem kaptunk :D
Elég gyenge az alap fegyverkínálat a játékban, van pár vágó meg ütőfegyver, 4 féle lőfegyver és ki is fújt.

(#58149) modflow válasza oriic (#58131) üzenetére


modflow
veterán

Nem néztem végig, de feltételezem ebben is csak annyi van, hogy elfoglalsz egy bázist. Majd elfoglalsz egy másik bázist, majd mégegyet....
Hát ez igazán izgalmas, innovatív cucc.....

(#58150) discrate


discrate
aktív tag

Hova tunt a magyar felirat a witcherbol??? Beleptem es csak angolt nyom. Fogadjunk valami szutyok update kavart be.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.