Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) capulet75


capulet75
addikt

Lassan a finishez közeledik az LA,legalábbis a nem régen megjelent nyilatkozatok ezt támasztják alá. A Dezowave Group oldalán friss információk vannak, a Lost Alpha facebook csoportjában meg sok fanatikus rajongó.

Mi is az LA? Dezowave interjú 1. és 2.

Az LA teljes térképe.

És a Moddb.com oldala.

És reméljük mihamarabb megjelenik ez a remek mod, ha már A Stalker 2-őt ilyen csúnyán elmeszelték. Bármi információtok van azt tegyétek közzé a topikban, vagy ha nagyon közérdekű, akkor természetesen kirakom ide.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#2) capulet75


capulet75
addikt

"We urgently need a volunteer modeler! Please let me know if you can help, or if you know someone, who might help us. Xray sdk + plugins are given, but you need to have SoC unpacked (textures, and meshes needed for the sdk to run properly). For modelling tool: maya, max, or milkshape, blender, doesnt matter, just be quick, and experienced. \o/"

Lehet jelentkezni ha valaki érzi az erőt. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3) 7600 GS válasza capulet75 (#1) üzenetére


7600 GS
addikt

Na ez most kicsit feldobta a napomat! :R

(#4) capulet75 válasza 7600 GS (#3) üzenetére


capulet75
addikt

Helyes. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5) capulet75


capulet75
addikt

Videó.
És még egy.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6) capulet75


capulet75
addikt

1. Cordon
2. Darkscape
3. Rostok Factory
4. Garbage
5. Construction Site?
6. Agroprom
7. Dark Valley
8. Rostok
9. Yantar
10. Army Warehouses
11. Dead City
12. Black Marsh Swamps
13. Red Forest?
14. Countryside?
15. Outskirts?
16. Pripyat
17. Generators
18. Desolated Factory
19. CNPP

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#7) pilóta


pilóta
nagyúr

Állat. :R
Valaha megvolt a dobozos Stalker, de már nincs meg sajna, pedig újra kellene játszani lassan :D
Viszont ilyen modokkal még sosem próbálkoztam, így nem értek hozzá egyáltalán, ezért lehet láma a kérdés, de megy ez önállóan, vagy kell hozzá az eredeti játék? Ha kell, akkor jó a Steam-es verzió is? Máshol már nem kapni sajnos...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8) capulet75 válasza pilóta (#7) üzenetére


capulet75
addikt

Igen kell, természetesen jó a Stemes verzió is. Néhány Mod kimondottan szuper. :K

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#9) Aarpok


Aarpok
őstag

Köszönöm,hogy létrehoztad a topikot :C Amennyire én tudom ez különálló játék lesz tehát a SOC sem kell hozzá.

Аарпок

(#10) westcoastog


westcoastog
veterán

Na végre, topik. :C

(#11) Aarpok válasza westcoastog (#10) üzenetére


Aarpok
őstag

Még nem jelent meg csak a topik :DDD

Аарпок

(#12) capulet75


capulet75
addikt

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#13) Aarpok válasza capulet75 (#12) üzenetére


Aarpok
őstag

Jól néz ki a játék és remélem már nem sokat kell rá várnom.
(#15) capulet75 gondolom nem vagyok ezzel egyedül.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#14) capulet75


capulet75
addikt

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#15) capulet75 válasza Aarpok (#13) üzenetére


capulet75
addikt

Ezt reméljük néhányan. :K

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#16) 7600 GS


7600 GS
addikt

Hát ezek a képek azért ütnek. Nem kell nekem Crysis 2 szintű grafika, csak a Stalker Feeling legyen meg, nekem ez számít.

Ha már a modoknál tartunk, meg tudnátok mondani hogy milyeneket érdemes felrakni?

(#17) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Idén várható ez? Mer már nagyon várom...

Most vittem végig megint a pripyatot complete moddal igencsak jó volt. :K

Grafika természetesen büntet.

[ Szerkesztve ]

(#18) TTomax


TTomax
nagyúr

Huhhhhuuuu.... nagyon várjuk!!! :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#19) capulet75 válasza SzlobiG (#17) üzenetére


capulet75
addikt

Elvileg nemsokára.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#20) Aarpok válasza 7600 GS (#16) üzenetére


Aarpok
őstag

A SOC - hoz OL 2.2 vagy 2010 esetleg LURK,Complete,StalkerSOUP.
A COP - hoz SGM 2.2 sima vagy Enot,Way to Pripyat,Misery,SMRTER 041,Complete.
Nézz utánuk azt válasz kedvedre.

Аарпок

(#21) capulet75


capulet75
addikt

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#22) capulet75


capulet75
addikt

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#23) capulet75


capulet75
addikt

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#24) proci985


proci985
MODERÁTOR

na, csak elkészül lassan ez a huge mod is.

sima stalkert meguntam, miután kb pontosan tudtam, hogy mi hol van. OL szintén. CoPt szintén kijátszottam teljesen, CS pedig szerintem sose volt teljesen kész (bár letoltam azt is).

de egy új mod jó lenne, ha már a kettő nem jön.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#25) pilóta


pilóta
nagyúr

Egyébként hogy megy egy ilyen mod? Letöltöm, setup.exe aztán örülés, vagy kell mókolni még csomót, hogy menjen?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#26) SzlobiG válasza pilóta (#25) üzenetére


SzlobiG
félisten

Complete mod-nál pl egy korrekt installer van. Van amit csak másolgatni kell.

(#27) Aarpok válasza pilóta (#25) üzenetére


Aarpok
őstag

Változó valamelyik exe - s de van olyan amit másolgatni kell.
(#28) westcoastog én is örülök neki :C

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#28) westcoastog válasza Aarpok (#11) üzenetére


westcoastog
veterán

egyelőre már a topiknak is örülök. :)

(#29) pilóta válasza SzlobiG (#26) üzenetére


pilóta
nagyúr

Köszi, akkor ezt a complete-t kipróbálom. A COP úgyis fennvan a gépen, nem olyan rég újratoltam, megsasolom mit tesz hozzá.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#30) Aarpok válasza pilóta (#29) üzenetére


Aarpok
őstag

Grafikán kivül semmit a játékmenet ugyanaz.

Аарпок

(#31) capulet75 válasza pilóta (#29) üzenetére


capulet75
addikt

A smrter0.41 sztem elég korrekt mod.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#32) bunfi válasza Aarpok (#20) üzenetére


bunfi
őstag

A Myseri az már nagyon, nagyon advanced :)

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#33) Aarpok válasza bunfi (#32) üzenetére


Aarpok
őstag

Tudom azzal játszom :K Már csak a kivonulás van belőle hátra kemény lesz az biztos.

Аарпок

(#34) capulet75 válasza bunfi (#32) üzenetére


capulet75
addikt

Az mit tud?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#35) Aarpok válasza capulet75 (#34) üzenetére


Aarpok
őstag

Megtanít szenvedni,spórolni meg elfelejteti veled,hogy tank vagy a zónában :DDD Még exoban sem vagy az.Amúgy az alapjátékot nyújtja nehezebb kiadásban.

Аарпок

(#36) ZetorGumi


ZetorGumi
addikt

Várandós, mint a kismama! :)

Képek alapján meg bruti lesz. :))

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#37) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Azonnal mentettem a kedvencek közé. Úgy érzem számomra ez sokkal többet fog adni mint a Survarium, az már nem Stalker. A fenébe is, meg kéne újítanom a gaming PC-t mire ez kijön! :R

twitter: MatrixfanLive

(#38) capulet75 válasza M@trixfan (#37) üzenetére


capulet75
addikt

Nem lesz ennek akkora gépigénye.Mivel a régi motorra épül, simán elég 2magos proci meg egy 4890/5770 - 9800GTX/ GTX460. 4ram is simán jó lesz alá.És ez már a high end beállitás sztem.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#39) rétisün válasza Aarpok (#33) üzenetére


rétisün
veterán

már eddig jutottál benne? én még az enotban sem tartok itt, igaz a héten pl. alig tudtam játszani.....

de azért csak a végére érek lassan :K

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#40) Aarpok válasza rétisün (#39) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen ép ma csináltam addig,de már nagyon kivoltam.Képzeld a monolitosok meg a zombik szövetkeztek,hogy eltesznek lábalól párszor sikerült is nekik :W Lementem a laborba ott nem haltam meg egyszer sem.Kijöttem ki se tudtam lépni a liftből ott vigyorgott a zombi.Azt lelőttem jöttek a kutyusok persze kinyírtak.Nagy nehezen visszajutottam a mosodához még 1 - 2 dolgot lerendeztem aztán most ott tartok,hogy el kell menekülni.

Bocs az offért.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#41) M@trixfan válasza capulet75 (#38) üzenetére


M@trixfan
addikt

Jelenleg egy E8500 van egy 1GB-os 4870 MSI OC kártyával. COP alatt azért jobb lenne már valami erősebb 1080p-ben ami DX11. A régebbi motorok is tudják fogni a gépet az ilyen utólagos grafikai tuningok esetén amikre eredetileg nem volt felkészítve. Még az is lehet, hogy COP motorral jobban futna. Azért én is remélem, hogy szépen fig menni :)

twitter: MatrixfanLive

(#42) SzlobiG válasza M@trixfan (#41) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jobban futna mivel a DX11 sebesség növekedést hoz első sorban tesszelláció és társai csak ráadás.:)

(#43) capulet75 válasza SzlobiG (#42) üzenetére


capulet75
addikt

Ha jól gondolom akkor az X-ray ne 1.0 lesz a LA alatt. Tehát DX9. Persze lehet h tévedek, ebben a témában nagyon amatőr vagyok.

Version 1.0 - S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
Version 1.5 - S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky
Version 1.6 - S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#44) capulet75 válasza M@trixfan (#41) üzenetére


capulet75
addikt

Cseréld le a 4870-et egy 5770-re. Alig pár k a különbség. Ha egy picit többet szánsz rá,vadássz egy olcsó 5850-et. Az E8500 az LA-nek biztos h elég lesz.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#45) capulet75


capulet75
addikt

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#46) capulet75


capulet75
addikt

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#47) capulet75


capulet75
addikt

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#48) capulet75


capulet75
addikt

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#49) SzlobiG válasza capulet75 (#43) üzenetére


SzlobiG
félisten

Pedig a DX11-el szebb és gyorsabb lenne én mindenképp az 1.6-al adnám ki, de ők értenek hozzá.:)

(#50) TTomax válasza SzlobiG (#49) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát igazából már az 1-6 is elavult,nekem nagyon sok gondom volt vele ... 2012-ben egy egy magra terhelö játékot kiadni ... hm.....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.