Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27251) Madwe válasza shunter (#27250) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azt már a ps3 óta tudni lehet, hogy a ps+ az accountfüggő ingyenes játékok megvásárlása/authentikációja tekintetében, de valóban, nem oszt meg minden jogot 100%osan, csak a multi jogot és a játékokat.

(#27252) BabMester válasza shunter (#27250) üzenetére


BabMester
senior tag

A plus profilhoz van kötve nem konzolhoz, szerintem teljesen normális és érthető h másik profillal nem lehet folytatni egy adott elofizetest elvégre ez a funkció azért van eredetileg, h a családba mindenki tudjon játszani saját mentesekkel stb, ne tudjon belepiszkalni egy kisöccs vagy esetemben barátnő a jatekomba, hanem ps-en belül van egy kis saját ps-e :)

[ Szerkesztve ]

(#27253) Zjunior válasza kovsol (#27249) üzenetére


Zjunior
veterán

Jah, este neztem vidit, nekem felejtos, ennyi idom nincs karakterezni:(

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#27254) shunter válasza BabMester (#27252) üzenetére


shunter
aktív tag

Újra mondom, h értem! De ez nem 100% os megosztás. Ami újra mondom. Nem baj!

És ezt caak azért hotam fel mert abszolút nem kindegy, h melyik akkra lötjük a psn+ előfizut. Mert mikor befutnak az AAA ingyen gémek, és akkor válltana valaki fő acc ot akkor cseszheti a már bezsebelteket, mivel 2 accra úgyse fog kötni. Tehát erre akartam kijukadni. Haverok pl éves előfizut kötőttek HUN accra, de most már a fö acc juk nekik is az usa lett. Arra vásárolnak.
Az hogy mi volt ps3 on az nem mindenkinek tuszta. Nekem se, haveroknak se, itt az új ps tulajoknak se, mert ez a dolog még ÚJ.

[ Szerkesztve ]

(#27255) Meghivott


Meghivott
addikt

Ps3at eladtam, hddt formataltam. Volt ps+om, hol tudom megnézni (pc-en például), hogy meddig érvényes? Ps4en majd simán tudom tovább vinni az accountomat?
Köszi

(#27256) gabor0077 válasza Meghivott (#27255) üzenetére


gabor0077
tag

Igen simán tudod vinni tovább az accod (és a PS Plus-od) PS4-re Accoddal itt tudsz bejelentkezni megnézni miből mennyi van még hátra.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#27257) gyuribácsi88

Aki esetleg a fehér gépre izgul.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#27258) BabMester válasza shunter (#27254) üzenetére


BabMester
senior tag

Az ingyenes játékok ugyan azok mindenhol, a store-ba is megjelennek minden régióba az új AAA cimek.. én csak a 100%-os megosztasodra reagáltam, h az nem azért van eredetileg, h az ember tudjon ott vasarolgatni ahol épp valami olcsóbb, egyébként meg 100%-os megosztast nem is ír sehol a Sony, és a playstation.hu-n nagyon részletesen pontokba szedve+gyik le van írva a ps+-rol minden, szóval megteveszteni se akarnak, ha ennyire új minden, lehet nem ártott volna ezzel kezdenetek..

[ Szerkesztve ]

(#27259) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#27257) üzenetére


gianni85
veterán

szép felára van :)

(#27260) Prof01 válasza gyuribácsi88 (#27257) üzenetére


Prof01
veterán

Jó drága! Ennyiért megtarthatják! :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#27261) gyuribácsi88 válasza Prof01 (#27260) üzenetére

Hát felőlem biztos, nálam minden műszaki cikk fekete, a bútorok meg a parketta pedig bükkfa, szóval én sírva hánynék ha egy fehér gépet kéne itt néznem :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#27262) Madwe válasza shunter (#27254) üzenetére


Madwe
nagyúr

Haverok vagy élnek tovább usa accon és magyarra veszik a ps+-t (működik, semmi baj nincs vele ha mindkettő primary) vagy átmigrálnak usa ps+ra 1 év múlva mert az olcsóbb, de az addigi ingyenes címeket bukják, kérdés megéri e nekik az a pár addig bespájzolt ingyenes cím a különbözetet.

(#27263) gabor0077 válasza gyuribácsi88 (#27257) üzenetére


gabor0077
tag

Legutóbb a FAT Xbox-om volt fehér, az is megsült... :DDD

Btw ennyi pénzért már lehetne mellécsapni egy Diablo 3-at is...

[ Szerkesztve ]

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#27264) shunter válasza BabMester (#27258) üzenetére


shunter
aktív tag

Hehe :-) Értelek. A Sony t se okolom. Tudom h itt nem átverés van. Inkább csak a kezdőknek hívtam fel a figyelmét. Mert sztem nem mind1 milyen accot választunk elsődlegesnek. Én magambol indulok ki! Full nem vágtam ps szinten semmit. Itt a fórumon kaptam nagyon sok segítséget, így már kb képbe vok. De pl itt a psn+ nál ezt nem vágtam, csak most, h válltottam fő acc ot. És én értem, h ezt a profilomra kötöm, uh ahoz rendel mindent, de az újaknak megtévesztő lehet. Mert a fő acc átadja psn+ ot minden al acc nak, de CSAK a multizási lehetőséget. Tehát nem ad 100% psn+ ot.

(#27265) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Már nagyon várom a holnapi Diablo III: Reaper of Souls megjelenést...
Anno Ps3-on kipróbálva a demó elnyerte a tetszésemet, pedig nem vagyok egy nagy RPG fan :K

Zolka

(#27266) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Mik most azok a játék/ok amik ingyen letölthetőek ps+al?

Xbox One: bandymnc

(#27267) kovsol válasza Cruzolka (#27265) üzenetére


kovsol
titán

Még szerencse, hogy ez nem RPG hanem egy hack and slash. ;)

May the Force be with you!

(#27268) Pocok9b


Pocok9b
aktív tag

Sziasztok!

Párt keresek magamnak, digitális játékok vásárlásához, egyenlőre van egy injustice-om, de ha lenne akivel meg tudnám osztani a dolgokat, akkor komolyabban is belevágnék a digitális vásárlásba, ha valakit érdekel akkor a részleteket meg tudjuk beszélni, jó játékot mindenkinek! :R

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#27269) Cruzolka válasza kovsol (#27267) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

A Diablo egy akció-szerepjáték... nem csak egyszerű H&S.

Zolka

(#27270) kovsol válasza Cruzolka (#27269) üzenetére


kovsol
titán

Mégis mi benne a szerepjátékos? Egy scriptelt története van, semmi beleszólásod a történetbe. Az, hogy a karakteredet tudod fejleszteni az nem tesz egy játékot szerepjátékká. (nálam biztos nem, de ha valakinek ez már elég ahhoz, hogy annak nevezzen egy játékot akkor bocsi)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#27271) Cruzolka válasza kovsol (#27270) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Ne engem kérdezz, nem én fejlesztem a játékot...
Engem amúgy pont hogy a hentelés miatt fogott meg, úgyhogy felesleges is ezen pörögni :K

A lényeg, hogy holnap jelenik meg! :C

[ Szerkesztve ]

Zolka

(#27272) bandi0000 válasza Pocok9b (#27268) üzenetére


bandi0000
nagyúr

De most akkor nem arról van szó hogy nem tudjuk teljesen egészében megosztani a játékot? Mert nálam ez úgy működne hogy ha te nem játszol akkor én játszok mentések megmaradnak ennyi de elvileg nem így lesz

Xbox One: bandymnc

(#27273) kovsol válasza bandi0000 (#27272) üzenetére


kovsol
titán

Ő nem erre gondolt.
Majd valaki leírja pontosan, hogy működik a megosztás dolog, mert én még soha nem csináltam.

May the Force be with you!

(#27274) Madwe válasza bandi0000 (#27272) üzenetére


Madwe
nagyúr

A primary-s trükkel 2 ember 2 accja meg tudja felezni a költségeket: haverod accja nálad primary így eléred a tartalmát (s fordítva) de te a sajátoddal lépsz be a ps4be.

(#27275) bandi0000 válasza Madwe (#27274) üzenetére


bandi0000
nagyúr

jah értem kösi, de akkor amit linkeltem az mi?

Xbox One: bandymnc

(#27276) Madwe válasza bandi0000 (#27275) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az az új feature lesz, amivel hasonló célt lehet elérni, bár ahoz mennie kell a másik gépnek, azt nem lehet semmire se használni, valamint biztos lesz benne ilag rendesen mert streameli.
Amiről én írok az pedig a kiskapuk kihasználása, nem legál...

(#27277) bandi0000 válasza Madwe (#27276) üzenetére


bandi0000
nagyúr

De gondolom attól hogy kihasználja valaki ezt a kiskaput ettől nem lesz vele baja ugye? :D

Xbox One: bandymnc

(#27278) m.hegyi


m.hegyi
tag

Sziasztok!

Szerintetek melyiket érdemesebb választani: PS+ ból letölteni a játékokat vagy lemezes változatban megvenni?
Biztos jobb választás lemezest megvenni, ha későbbiekben el szeretném adni. Viszont jobban strapálja ugye az olvasófejet.

Ha a digitális változatnál maradunk lenne még egy kérdésem: milyen acc-on regisztráljak? Legyen-e 2 és ha igen, milyen acc és melyik legyen a PS+ os?

Előre is köszi a választ!

(#27279) kovsol válasza m.hegyi (#27278) üzenetére


kovsol
titán

Mivel a lemezes játékokat is felmásolja, és csak a játék indításakor ellenőrzi a lemezt, így nem tartanék attól, hogy túlzottan terhelné a lemezes játék az olvasó fejet.

May the Force be with you!

(#27280) boost válasza kovsol (#27249) üzenetére


boost
addikt

Van, aki még nem játszott a D3-al PCn? :D Mikor ingyen lehet eltolni benne vagy 3-4 órát. (Az elso" fo"bossig).

(#27281) bandi0000 válasza boost (#27280) üzenetére


bandi0000
nagyúr

én :DD de nem is tervezem

Xbox One: bandymnc

(#27282) gyuribácsi88

Na rendeltem a géphez porvédőt, meg a kontrollerhez nagyobb aksit. Majd megírom hogy milyen ha megjött, de a porvédő elég jónak tűnik így látatlanba is.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#27283) kovsol válasza gyuribácsi88 (#27282) üzenetére


kovsol
titán

Porvédő alatt mire gondolsz?
Beírtam ebayen és ilyet dobott ki: [link][link]

May the Force be with you!

(#27284) gyuribácsi88 válasza kovsol (#27283) üzenetére

Ja, az az, a második. :K

Igazából rendeltem egy csomó "szart"; kontrollerre szilikon borítást, gyári analóg karokat, One analóg karokat.

Kérdés hogy mennyire megy át rajta a levegő, mert ha túl vastag a szűrő akkor lehet hogy megfő majd szegénykém. Mindegy majd kiderül.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#27285) boost válasza gyuribácsi88 (#27284) üzenetére


boost
addikt

Nem értem a logikát ebbe. A por azért elég kicsi. Ha lezárod porszu"ro"vel, akkor nagyon le kell zárnod a légutakat, tehát nem kap elég levego"t, túlmelegszik, és károsodik.

Ha nem zárod le, hanem por megy bele, akkor is megtörténik mindez, csak nem pár óra alatt, hanem 2 év alatt, vagy 3. :D

(#27286) Gabor343 válasza gyuribácsi88 (#27257) üzenetére


Gabor343
tag

Ne égessenek ki hogy még az árát is feltolták! :W :W
Pár napja amikor kiírták hogy konzolvilág exkluzív akkor még csak 141k volt.
Remélem lesz majd szürke importos verzió más üzletekben vagy 10kval olcsóbban, mert ez ennyit nem ér meg...

(#27287) nismoka válasza boost (#27285) üzenetére


nismoka
addikt

A szilikonos kontroller védőknek és a joy sapkának van értelme de ennek szerintem sincs, sőt káros lehet.

(#27288) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Gran Turismo szerintetek jön ki PS4-re?

Xbox One: bandymnc

(#27289) Neoteric válasza bandi0000 (#27288) üzenetére


Neoteric
addikt

2éven belül vszeg igen.

PSN: ne0teric_sAN

(#27290) Garada válasza bandi0000 (#27288) üzenetére


Garada
őstag

Alap, hogy jönni fog folytatás a konzolra csak kérdés hogy jelenlegi rész ki lesz e adva.

(#27291) bandi0000 válasza Garada (#27290) üzenetére


bandi0000
nagyúr

király, nekem mind1 csak ne túl soká, jó lenne valami jobb local coop os játék, és gondolom ez az lesz

Xbox One: bandymnc

(#27292) kovsol válasza boost (#27285) üzenetére


kovsol
titán

A PC házakban is van sokban porszűrő. Inkább arra jó, hogy azon rakódik le a por, és azt tudod tisztítani könnyen. Persze így is jut bele a gépbe, mert nem lehet lezárni a szellőzés miatt. Ez nem megoldja a problémát, hanem késlelteti.

May the Force be with you!

(#27293) Thief


Thief
aktív tag

Hali

Biztos volt már több ilyen kérdés is, de tudnátok mondani 20k körül normális headsetet ps4-hez? Az sem baj, ha 5.1.

(#27294) Madwe válasza Thief (#27293) üzenetére


Madwe
nagyúr

kicsit feljebb tudsz menni akkor a sony gold wireless headset/ wireless 2.0 (ugyanaz csak euban más a neve) jó vétel, 23-27k között, vss 7.1el, sok játékhoz külön hangprofillal.

(#27295) gyuribácsi88 válasza Madwe (#27294) üzenetére

Ne ajánlgassátok már azt a fülest mindenkinek, mikor nem is lehet kapni :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#27296) Thief válasza Madwe (#27294) üzenetére


Thief
aktív tag

Sajnos feljebb már nem tudok menni, mert lassan destiny, arra kell a pénz, így is már feljebb mentem árban. Ez a szeptember/október brutálisan sok pénzt el fog vinni :/

(#27297) sittes79 válasza gyuribácsi88 (#27295) üzenetére


sittes79
addikt

Hehe de tényleg...:)

Elvileg Amcsiban van, várok még 2 hetet aztán megrendelem onnét rohadjak meg, habár akkor már megvárom a fehér kivitelt azzal még az utcára is kimegyek annyira menőőőőőőő....

(#27298) Madwe válasza gyuribácsi88 (#27295) üzenetére


Madwe
nagyúr

van az csak nem mindenhol, gyors keresés utáni első találat: van 5 db összesen

elvileg itt is van

[ Szerkesztve ]

(#27299) caska1991


caska1991
tag

Megéri rá várni. Van egy olyan érzésem hogy én hoztam el az utolsót a konzolvilágból, vagyis a csajom azon a 23-as áron ;] Lényeg hogy tényleg qrva jó, last of us profil, watch dogs profil, imfamous stb. De bf-nél a shooter is faszán szól. Akkuidő is jó (6-8 óra talán), meg atomkényelmes is. Telóhoz már annyira nem jó az ohm száma miatt, de nem is ahhoz készült. Egy percig nem bántam meg még úgysem hogy napi max másfél órát tudok játszatni. :)

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#27300) BabMester


BabMester
senior tag

Holnap dél körül valaki vevő egy Diablo partyra? :D kezdő vagyok lehet jobb lenne az első lépéseket nem egyedül megtenni :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.