Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27101) bandi0000 válasza Tegla80 (#27100) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Köszi US az lenne sztem a nyerő, de itt is működik az mint boxon letöltöm az egyikkel, aztán másik accal meg játszok ? UK is a PAL rendszert használja?

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#27102) Tegla80 válasza bandi0000 (#27101) üzenetére


Tegla80
addikt

US accon beszerzett bf4 et jatszom a plus os UK accomon... (Destiny-t is US betat szedtem le es UK-n toltam.... nem volt gond...kozos (eu?) serveren ,haverokkal voltam )
Annyi,h primary legyen az az acc aminek tartalmat el szeretned erni masik accal ugyan azon gepen (vagy masik gepen)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#27103) rovid89


rovid89
csendes tag

sziasztok!

kéne egy kis segítség bár lehet hogy elég béna kérdés, de nagyon gondolkodom hogy a pc-t le kéne váltanom egy PS4-re.

pc-n főként BF4-el tolom és olvastam hogy van bill+egér támogatás (mindenhol feltételes módban beszélnek róla) ez tényleg igaz? és ha igen akkor bármilyen bill+egér kombó ráköthető vagy csak speckó?

(#27104) spawn21 válasza rovid89 (#27103) üzenetére


spawn21
veterán

Csak ezért szerintem nem érdemes.
Egy nagy kulac szar a bf4 ezen. Nem megölhető emberek, laggoló fps, szerver gondok.

(Pc-n is ilyen kula? )

iPhone 13p

(#27105) Elderath válasza rovid89 (#27103) üzenetére


Elderath
őstag

1-2 kivételes eset van pl FF XIV MMO ahol támogatva van, sehol máshol nincs. Ha te egérrel billel akarsz játszani ne vegyél PSt.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#27106) bandi0000 válasza rovid89 (#27103) üzenetére


bandi0000
nagyúr

FPS-t szerintem csak gépen, minden másra ott a PS4, én most akarok venni PS4-et meg meg van a PC is amit szépen lassan csinálgatok ahogy van rá pénz és kész

Xbox One: bandymnc

(#27107) rovid89 válasza spawn21 (#27104) üzenetére


rovid89
csendes tag

Pc-n is akadnak vele gondok (bár én nem tapasztaltam annyit mint amennyiről olvasni lehet) az uj dlc érkezésével megszaporodtak az idegesítő bugok pl sniper lőnék de csak a második egérkattintásra süti el.
Szerintem nem annyira rossz BF3 is megvan én személy szerint nem tapasztaltam több laggot BF4 ben mint a 3ban.

Elderath:

Lenne pár konzol only cím ami nagyon érdekel és ezért gondolkodom a cserén csak hát a BF4 most ami sokat megy a pc-men és kicsit parázok a kontrollertől FPS alatt.

Amugy köszönöm mindkettőtöknek a segítséget :D

(#27108) bandi0000 válasza rovid89 (#27107) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem kell tőle parázni, igaz én 360-on nyomtam a BF3-at de meg lehet szokni, és volt pár killem is csak meguntam hogy mindig kinyírnak, de aztán rájöttem hogy PC-n sem vagyok sokkal jobb :D

Tegla80: Mennyivel olcsóbb ha US accal veszem meg, illetve láttam egy írást arról hogy hogy lehet beszerezni olcsóbban ilyen accal, mennyit jelent ez a gyakorlatban?

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#27109) spawn21 válasza rovid89 (#27107) üzenetére


spawn21
veterán

Ezért nem adtam el a ps3-am, ott tolhatom a 3-at tovább. Abban szerintem nincs annyi bug, csak kevesebb a játékos. Ott is egy nagy kula a bf4, de mas játék nem köt le. Habár ez a műtős játék szimpatikus, csak nen tudom használni még : DDD

iPhone 13p

(#27110) Tatyla válasza bandi0000 (#27106) üzenetére


Tatyla
őstag

Sokáig én így gondoltam,de egyre jobban eltávolodtam a pc játékoktól és már egy ideje csakis PS4-én játszok fps-t is kisebb-nagyobb sikerrel de könnyen szokható a kontroller.

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#27111) moltam88 válasza kovsol (#27088) üzenetére


moltam88
tag

Úgy néz ki egyedül vagyok, de nekem 20 óra volt elsőre végigvinni tavaly PS3-on a Last of Us-t. Most tolom PS4-en is, és 50% után majdnem 10 óra körvényékén járok, szóval gyanítom másodjára se leszek gyorsabb. Igaz én általában lopakodok, és eléggé bejárom a terepet, viszont normal fokozaton, nekem az bőven elég :)

Van egy külön oldal is, ahol lehet tájékozódni milyen hosszú egy játék: http://www.howlongtobeat.com

[ Szerkesztve ]

(#27112) Tegla80 válasza bandi0000 (#27108) üzenetére


Tegla80
addikt

Altalaban igaz .... ami pl 60$ az 60font es 60eur ....

Volt megjeleneskor asszem 30$ a bf4 es a plus is valami hasonlo arban....,de ami tuti,h pl 40$+10$ volt nekem a ps3-ps4 gepekre kozosen.Ilyet es hasonlot sem csinal egy eu store sem. Plusz a forint/dodo arfolyam valahogy mindig kedvezobb,mint mas verza.(nameg az amcsi popsit picit jobban nyalja a sony is sokszor,ami dodoban/forintban is merheto ugye ;) )
De jo,ha van mind3 acc mint mondtam korabban,mert pl lemezes game eseten a us dlc nem hasznalhato...(felteve,h nem amcsi verzas korongod van)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#27113) bandi0000 válasza Tegla80 (#27112) üzenetére


bandi0000
nagyúr

vagyis ha nem akarok venni digitálisan játékot akkor nincs sok értelme a US accnak

Xbox One: bandymnc

(#27114) Tegla80 válasza bandi0000 (#27113) üzenetére


Tegla80
addikt

Nem feltetlen,mert pl a plus is olcsobb ott......
De ettol eltekintve meg igen a valasz
(A store mindent digitben ad,igy picit nem is ertelek akkor :D )

Sony® & PlayStation®

(#27115) bandi0000 válasza Tegla80 (#27114) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ugy értem hogy lesznek olyan cimek amik digi be kellenek de ez csak 2-3 mert a cd s majd cserélve lesz ahogy kijátszom, és akkor azért a 2-3 játék miatt lehet nem érdemes szórakozni de ezt még kitalálom :D

Xbox One: bandymnc

(#27116) Tatyla válasza bandi0000 (#27115) üzenetére


Tatyla
őstag

Lemezes játékkal is tudsz US accon játszani,most már végképp nem értem mit akarsz?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#27117) bandi0000 válasza Tatyla (#27116) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Most már én sem akkor ugy mondom ha us accot csinálok akkor semmit nem fogok hiányolni, itthon vásárolt játék megy rajta, olcsobb a játék ps+ ott és multiba se lenne vele hátrányom?

Xbox One: bandymnc

(#27118) Tegla80 válasza bandi0000 (#27117) üzenetére


Tegla80
addikt

Egy dolgot erts meg. Az amcsi az mas regio,de megy vele az eu-s lemezes game is .Viszont akkor kelleni fog eu-s acc is,mert dlc-t csak eu-s store-bol tudsz majd venni..(vagy us verzat keresel rogton lemezen,esetleg kintrol ,akkor eleg csak az us acc)
Hidd el kell 3 acc,us,hu,uk es akkor tied a vilag es a lehetosegek variacioi ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#27119) bandi0000 válasza Tegla80 (#27118) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Elhiszem csak inkább kérdezk minthogy egyszerelrontsam :D mert boxon teljesen màs volt az amcsi live több demo több app stb

Xbox One: bandymnc

(#27120) Tatyla válasza bandi0000 (#27117) üzenetére


Tatyla
őstag

Igaza van Téglának legyen mindhárom,én is úgy használom de US accon játszok.

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#27121) nismoka válasza Tegla80 (#27118) üzenetére


nismoka
addikt

Ha van még egy japán acc az sem baj! ;)

(#27122) Tegla80 válasza nismoka (#27121) üzenetére


Tegla80
addikt

Igen, az hianyzik a repertoarbol :B ,de a yt vidik elrettentettek es azt mar nem vallalom be.
Annyit nem er nekem,bar ha azok a specko japo gamek lennenek a gyengeim amik ott voltak es mas store-ban meg nem, akkor tuti lenne. (Most a ps3 korszakrol beszelek,mert ps4re sztem meg ott sincs nagyobb valasztek,de Te majd kijavitasz,ha van japo acc-od ;) )

bandi0000
Reszemrol nincs problem..... kiveseztuk ujra.(melo alatt raerek :D )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#27123) bandi0000 válasza Tegla80 (#27122) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Akkor még idegesítelek :D nem igen értem, csinálok usa accot azon veszek játékotmeg pl ps+ t de profilhoz kötött ergo csak azzal tudok multizni magyar acchoz meg megveszem az itthoni játékot azzal megy meg a dlc is de nem tudok multizni :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#27124) Madwe válasza bandi0000 (#27123) üzenetére


Madwe
nagyúr

ps+-t és játékot is megosztja a primary acc, azaz ha usan vetted és az is primary akkor hu, uk-n is tudod használni. itthoni lemezes játékhoz viszont csak eu dlc jó, pl hu, usa nem. de pl ha megvetted a lemezes játékhoz a hu dlct akkor is tudsz usa profillal játszani vele, ha a hu is primary (több is lehet egy gépen)

(#27125) haddent válasza bandi0000 (#27123) üzenetére


haddent
addikt

Ha jól értem amit akarsz, akkor így érdemes csinálnod:
USA acc., veszel rá PS+, ott veszed a digi játékokat, ezt használod mindennel (lemezesekkel is), minden okés. Mellé egy magyar acc, ami csak arra kell, hogyha a lemezes játékodhoz akarsz DLC -t venni, akkor azt megveszed a magyaron, de továbbra is az USA accal fogsz tudni játszani és a dlc is meglesz, mert a primary accok megosztják a gépen a tartalmakat.

(#27126) Tegla80 válasza bandi0000 (#27123) üzenetére


Tegla80
addikt

Esetemben...
UK-n van a plus om mar 2eve (es marad is ezen) es itt is jatszom
US en van megveve a digit bf4 (dlc-t is us-t tudok csak venni hozza) ,de primary-z va van ,igy az UK -n (HU-n) is elerem a gammat.(jatszhato)
HU accon frissul csak a KZSF (bundle-s dobozbol valo),de primary-z va van es osztja a US -UK accra is,igy itt is elerem .(jatszhato)

A plus annyira osztodik az acc-ok ra,h multyzni tudsz barmivel(mert a gepen aktiv),de tartalmilag csak a megvett regiora ervenyes.(us plus-t megveve csak az us store-ban levo dolgok tieid ingyibe,nem pedig minden regio store tartalma! )

Remelem igy mar kepben leszel.....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#27127) nismoka válasza Tegla80 (#27122) üzenetére


nismoka
addikt

Még a ps3 korszakban csináltam japó accot is, most a yakuza ishin demot szedtem le, más onnan most nem érdekel ps4re.. :)

(#27128) Tegla80 válasza nismoka (#27127) üzenetére


Tegla80
addikt

Nah akkor legalabb ezt is tudom(juk),h kitol kerjek(unk) infot,h mi a helyzet japo store-ban. ;)

Sony® & PlayStation®

(#27129) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Mint kiderült ez a fekete gép lesz nem a fehér. :(

Live-Die-Respawn

(#27130) Prof01 válasza oriic (#27129) üzenetére


Prof01
veterán

Aztán majd néznek, ha senki nem veszi át a csomagot... :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#27131) LeventeV


LeventeV
senior tag

Szerintetek megér a Watch Dogs 6000 Ft-ot?

(#27132) oriic válasza LeventeV (#27131) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bőven. Pár napja pont ennyiért ment el egy.

Live-Die-Respawn

(#27133) logaritmus


logaritmus
tag

Most vittem végig a last of us-t, hát egyszerűen zseniális volt, nagyon rég játszottam már ennyire jó játékkal :R

Lesz ennek valaha folytatása?

(#27134) Elderath válasza logaritmus (#27133) üzenetére


Elderath
őstag

Joel és Ellie története véget ért, így ők ketten már nem lesznek együtt, de amekkora sikere volt a játéknak PS3on és most PS4en, úgy szinte garantált egy második rész csak más szereplőkkel.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#27135) kovsol


kovsol
titán

Kipróbáltam én is ezt P.T -t. Évek óta nem voltam így betojva. Eléggé horror rajongó vagyok, és már elég magasan van az inger küszöböm, de itt a hideg futkosott a hátamon. Nagyon eltalálták.

May the Force be with you!

(#27136) oriic válasza kovsol (#27135) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

No igen, Kojima meg a Silent Hill király párosítás lesz úgy érzem. :C

Live-Die-Respawn

(#27137) nismoka válasza oriic (#27136) üzenetére


nismoka
addikt

Hát nemtudom, remélem több akció lesz benne mert itt néha bealudtam.

(#27138) Xirtam válasza oriic (#27129) üzenetére


Xirtam
veterán

Hivatalosan MO-n csak egy boltba lesz fehér gép. A többi az mind szürke import lesz.

(#27139) haddent válasza nismoka (#27137) üzenetére


haddent
addikt

A jó horror szvsz. épp az akció hiánya, a "nem történés" feszültsége miatt éri el a kellő hatást. Csak ne legyen ilyen repetitív.

Xirtam de miért? Most ne érts félre, én (is) szoktam a KV -t (is) ajánlani, és az egyik legjobb üzlet minden szempontból, DE mit kellett ezért összelobbizni áruld már el? ;]

Más: én égen-földön keresem a PS4 házakat, nyilván főleg fehéret. De feketét sem találni.. Egyszerűen (még) nincs? Xbox ONe -hoz már kapni. (Ház alatt a külső cuccot értem amiben van. Tehát fehérré akarom varázsolni a ps4 -et de nem matricával meg festéssel, alkatrészcserével.). Aki talál nekem ilyet meghívom egyre (ha nem túl drága, ha igen akkor csak a szerelésre :P ;] )

[ Szerkesztve ]

(#27140) Xirtam válasza haddent (#27139) üzenetére


Xirtam
veterán

Nem tudom gondolom hivatalos SONY partnerek lesznek, Ha már az 576 300 millióval lóg a SONY-nak. Miután nem fizették ki őket . . . sőt azóta céget váltott az 576 hogy ne is kelljen de ez már egy másik történet. Csiripelték a madárkák akiknek sokat jár a szája. :U :DDD

De kit érdekel. A lényeg, hogy lesz itthon is ilyen fehér gép! :) Bár nekem a fekete tetszik.

(#27141) Xirtam válasza haddent (#27139) üzenetére


Xirtam
veterán

Ez viszont érdekes. Hivatalosan lehet nem is fogsz tudni külön házat a gépre. Maximum kínait.

(#27142) nismoka válasza haddent (#27139) üzenetére


nismoka
addikt

Nekem az SH2 az etalon, de még a fatal frame is szóba jöhet, meg kell találni az egyensúlyt.

[ Szerkesztve ]

(#27143) haddent válasza Xirtam (#27140) üzenetére


haddent
addikt

Na most miért beszélsz "róluk", miért nem "magatokról"? Csak nem...? Vagy csak tiltja a fórum :DDD
Érdekes... tényleg nem az a meglepő, hogy a KV -nek lesz, hanem hogy senki másnak (hivatalosan..). Azért van még 1-2 nívós hely, bár lehet, hogy ők nem partnerek akkor.

Házról meg nem is gondolkodtam eredetiben, csak a 2m -rel odébb gyártott kínaiban ;] Csak jó lenne ha már lenne, nem egy nagyon bonyolult forma...

(#27144) Xirtam válasza haddent (#27143) üzenetére


Xirtam
veterán

Nincs kedvem veszélybe sodorni a profilomat. Megpróbálok függetlenül válaszolni, segíteni a kérdésekre. :) Mindenki ott vásárol ahol akar. Csak sajnos sok a TÉVHIT! De rengeteg jó hely van MO-n és azon túl! :)

(#27145) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Na kössz szépen mindenkinek az accos magyarázást teljesen világos úgy is akkor lesz ha megveszem

Xbox One: bandymnc

(#27146) Tatyla válasza Xirtam (#27140) üzenetére


Tatyla
őstag

Hálás lennék ha megsürgetnéd a gold fülest amit rendeltem tőletek :D

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#27147) sittes79 válasza Tatyla (#27146) üzenetére


sittes79
addikt

+1

Sőt az enyémet is, igaz, hogy teljes készlet hiány van Európában vagy csak ennyiért nem akarjak ide adni. Lol

[ Szerkesztve ]

(#27148) Zjunior válasza sittes79 (#27147) üzenetére


Zjunior
veterán

Ez a füles jó One-hoz is nem?:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#27149) Advent


Advent
tag

Aki megrendelte a Diablo 3 Ultimate Editiont 19-en indithatnank egy valami jó pvm-et 0ról .

Psn ID: Muki-13 , Btag : LiquiDSuN#2963 , Steam : Liquid_Sun

(#27150) Tatyla válasza Advent (#27149) üzenetére


Tatyla
őstag

azt irták lehet elő tölteni mától de eddig semmi :(

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.