Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#202506) GEIL


GEIL
addikt

Pedig annyira felesleges ölni egymást PC vs Konzolok.......Konzolokon belül Xbox vs PS

Szerintem teljesen jól megférnek egymás mellett....előnyöket és hátrányokat ismerjük....mindenki tudja mire van szüksége. PC-s vagyok 12 éves korom óta ( laza 26 éve)...de volt Super nindendo ( Mario miatt )....Sega ( Sonic miatt )....PS2 ( Tekken 4-5 miatt )....majd most ápr.25-én vettem egy PS4 slim-et ( MKXL és MK11 miatt ) a PC mellé.....pedig MKX megvan 4 éve PC-re, de így is megvettem PS4-re az XL-t mert jobb a netkód, többen játszanak, meg egyszerűbb minden beállítás pl 2 játékos módban...stb stb....MK11 meg hát muszály ( Mortal Kombatozok az első rész megjelenése óta, pedig 11 évesen kezdtem arcade gépeken helyi kocsmákban )......fiam meg rászedett 2 hete a Fortnite-ra hogy toljuk együtt ( neki adtam a PC-t májusban).....eléggé le tud kötni és sokan nyomják azt is....stb

Bocs az OFF-ért,.... :K :U

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.