Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#190401) Wesder válasza BoneDragon (#190400) üzenetére


Wesder
félisten

Nem az exklúzívitàstól lesz minőségi egy jàték. Az Anthem meg egy sz@rkupac, pedig érdekelt. Lehet a trialt majd megnézem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#190402) .LnB válasza Wesder (#190392) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom a teljes sztorit tutira. De elvileg csak egy reddit felhasználó állította azt, hogy a PS-e is tönkrement tőle. Sőt azt se állítja mindenki, hogy kikapcsolja a konzolt, csak néhányan. Legtöbben "csak" CE-36329-3 hibát írnak. Lehet, hogy ez is tönkreteheti a konzolt, nem tudom.

Az EA annyit reagált, hogy tudnak a hibáról, vizsgálják...

Én természetesen visszaadnám mindenkinek az árát a Sony helyében. De ha jól tudom, a Sony nem teszi.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#190403) crue válasza Wesder (#190401) üzenetére


crue
őstag

Azért elég nagy összefüggés van az exkluzivitás és a minőség között. Az exkluzívok azért készülnek hogy emeljék az adott platform presztízsét. Ebből kifolyólag általában több idő és pénz van a fejlesztésre szánva és sokkal többen, több oldalról figyelik árgus szemekkel, hogy végül minden fasza legyen. Persze ezt a másik oldal hívei nem hajlandók elhinni, tudom.

(#190404) Wesder válasza crue (#190403) üzenetére


Wesder
félisten

Lol.
Ez nem hit kérdése.
Egyértelmű ha mindenki körültekintően és precízen csinàlnà a jàtékait, akkor 3-4-5 évente lennének csak új jàtékok, de akkor az mind minőségi alkotàs lenne. Kivéve ha az EA-ről van szó.;] Bàr az Insomniac-nak sikerült kisebb csodàt tennie az évenkénti új résszel még a PS1 éràban.

.LnB
Addig piszkàlsz még a végén tényleg veszek egy PS4-et porosodni...

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#190405) .LnB válasza crue (#190403) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

wesder-nek ez olyan, mint nekem elképzelni a 2,5 millió fényév távolságot. Tudom, hogy van ilyen, de fel nem tudom fogni, mert sose tapasztaltam. :D

(#190404) wesder Általában nem. Esetedben? De.
Amikor te próbálsz itt védekezni, hogy te nem vagy elfogult, és hasonlók.. Akkor az olyan mint ha én azt bizonygatnám, hogy igazából mennyire szerettem a HZD-t. :) Persze próbálkozni lehet.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#190407) Mike válasza Wesder (#190401) üzenetére


Mike
veterán

jaj hagyjuk már ezt
miért kell ugyanazt a témát minden héten előszedni?
ez a topik egyre használhatatlanabb, de komolyan
állandóan ugyanazt rágjuk 100x, és csak fél éve vagyok itt, de mibe hogy évek óta ez megy itt
mindenkinek van valami vesszőparipája, és minden héten felteszi ugyanazt a lemezt, és azt mantrázza
az meg hogy egyesek xboxosként járnak ide mindent fikázni, az meg hab a tortán

[ Szerkesztve ]

(#190408) Deck


Deck
titán

Tölthetőek a ps+ játékok ;)

PS5

(#190409) Wesder válasza .LnB (#190405) üzenetére


Wesder
félisten

Mondtam màr hogy meggyőzhető vagyok.
Ha van vagy lesz olyan PS exklúxív cím amivel jàtszani szeretnék akkor igenis veszek hozzà konzolt. Nekem nincs bajom a konzollal, max a DS4-gyel.
A jàtékokról is màr töbször elmondtam hogy elismerem hogy minőségi jàtékok, de egyik sem vàltotta ki belőlem a "must have" érzést.

Mike
Gondolom neked ebből megint az jött le hogy ami PS ex az csak sz@r lehet.
Màr az Anthemet sem szidhatom?:D
Mondtam hogy azért olvasom a topikot meg néha írok, mert jó a tàrsasàg. Különösképp senkivel sincs gondom. Igén, még veled sem.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#190410) illes0102 válasza .LnB (#190353) üzenetére


illes0102
aktív tag

Novemberben vettem PS-t én is, előtte csak PC meg anno PS-1 játszott.. végigvittem az uncharted collection-t és a Last of Us-t az utóbbi után olyan űr keletkezett mint mikor lenyomsz egy 10 évados sorozatot és nem tudsz mit kezdeni az életeddel :DDD HZD-t és az Order-t már visszavittem a boltnak mert nem nagyon jöttek be..

RDR2-höz is most 3 napja jutottam hozzá olyan nyócezer pénzért. Én nem nagyon néztem előtte gameplayeket róla.A rockstar miatt arra gondoltam ez egy vadnyugatos GTA lesz de attól sokkal összetettebb. kicsit sok benne a cinematikos átvezető, meg lassabb a játékmenet is (bár én ezt a kocsik, motorok, repülők hiánya miatt érzem.. a lóval mégsem lehet 300al száguldozni megpördülni és továbbmenni)
Az első szarvas vadász küldetésnél a vissza úton felborultam a folyóban az meg elvitte a lovam és a szarvast is.. hamar rájöttem, hogy okosabban kell játszani.. addiktiv, el leszek vele egy jó ideig, pláne hogy a PC-s karrieremet is folytatom erősen ;]
az irányítás nekem is kicsit erős még. mindenhol kockával akarok ütni kör helyett.. nem beszélve a sok opcióról..

(#190408) Deck:
azt hiszem erre el is lövöm a trialomat ;] CoD4-et nagyon szerettem a korában.. mikor kijött e remastered pc-n sokat játszottam csak kevés ember volt.. ezen lehet kedvem is lesz FPS-t megtanulni ps-en :U

[ Szerkesztve ]

(#190411) markknight válasza marilllyo (#190350) üzenetére


markknight
veterán

Nekem főként azért nincs lelkem Blackoutozni, mert tudom hogy pár hónap múlva megy az egész a levesbe (új rész), szóval tényleg felesleges számomra :D

[ Szerkesztve ]

(#190412) marilllyo válasza markknight (#190411) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát figyi.. mikor is? Októberben jelent meg? Én karácsonykor leptem meg magam vele...2 hónapja nyomom... Mire megjelenik az új cod (talán ősszel) ezt már rég megunom. :D És ha megjelenik akkor sem hinném, hogy kihalnak a szerverei. Az sem biztos, hogy az új codban lesz BR. (Bár nyilván lesz).

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#190413) Deck válasza illes0102 (#190410) üzenetére


Deck
titán

Hajrá és kitartást hozzá! Kontrolfreek gripsekkel lehet amúgy precízebben célozni. Ha a jobb oldali magasabb. ;)
Nekem ez a COD eddig kimaradt de végig nyomom a kampányát :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#190414) illes0102 válasza Deck (#190413) üzenetére


illes0102
aktív tag

vettem ilyesmiket.. csak nem tudtam hozzászokni unchartednél. majd előveszem megint, hátha jobb lesz FPS-ben. bár először az érzékenységet kell belőnöm. az az ami nehezen szokott menni.

igen a kampánnyal kezdek én is mindenképp. ha végigérek rajta talán tudok lőni 1-1 embert egy kör alatt multiban ;]

[ Szerkesztve ]

(#190415) Deck


Deck
titán

Days Gone is about 30 hours with 6 hours of cutscenes

Vegyesek az érzéseim ezzel kapcsolatban. Azért mégis csak egy játéknak kéne lennie. :/

[ Szerkesztve ]

PS5

(#190416) Deck válasza illes0102 (#190414) üzenetére


Deck
titán

Talán.. ;]

PS5

(#190417) oriic válasza Deck (#190415) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

6 ora meg nem a vilag vege :D

Live-Die-Respawn

(#190418) ldave válasza oriic (#190417) üzenetére


ldave
félisten

Az egy MGS intró videó hossza, nem?

A Slime draws near! Command?

(#190419) Deck válasza oriic (#190417) üzenetére


Deck
titán

A gameplayhez képest én soknak érzem a cutscenes-t. Vagy csak én? Akkor nem szóltam ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#190421) Wesder válasza Deck (#190415) üzenetére


Wesder
félisten

Bevàgnak a jàték közé egy Tarr Béla filmet?:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#190422) oriic válasza ldave (#190418) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kis tulzassal. :DDD

Live-Die-Respawn

(#190423) KaitouP válasza ldave (#190418) üzenetére


KaitouP
veterán

Amúgy... :DDD

Más: Resident Evil (1996) as a Sitcom intro

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#190424) illes0102 válasza #58978304 (#190420) üzenetére


illes0102
aktív tag

próbálgatom majd mindkettőt. de valószínű a sima megoldás marad.. valahogy a magasítással már kényelmetlen volt hosszabb ideig játszani..

indítom is a ps-t aztán lefoglalom a sávszélességet.. a lakótársak meg menjenek dolgozni :DDD

(#190425) ldave válasza Wesder (#190421) üzenetére


ldave
félisten

Ez már a RDR2-nek is bejött, csak itt lovaglás helyett motorozás lesz A-ból B-be.

A Slime draws near! Command?

(#190426) Wesder válasza ldave (#190425) üzenetére


Wesder
félisten

De itt most 6 óra cutscene lesz, az màs mint a lovaglàs szerintem.
Gondolom a RDR2-ben is sok a cutscene.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#190427) #58978304 válasza illes0102 (#190424) üzenetére


#58978304
törölt tag

Az majd akkor lesz jó ha már "precízen" célozol anélkül is.
Akkor majd még a magasítás rátesz egy lapáttal :)
Egyébként én nem használok, próbálni próbáltam már ,valóban sokkal finomabban lehet vele célozni viszont én is kényelmetlennek találtam.
Így meg sem akartam szokni..

(#190428) wierra válasza Wesder (#190409) üzenetére


wierra
senior tag

Milyen játékok váltották ki belőled a 'musthave' érzést az utóbbi években?

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#190429) Peace válasza illes0102 (#190424) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem is megérkezett a magasító Ali-ról. Far Cry New Dawn-hoz fel is pattintottam. Első alkalommal nagyon fura volt, másodjára már teljesen megszoktam és azzal is játszottam végig az egészet. em rossz az. Mondjuk Metro Exodus-nál még nem volt meg és ott sem volt problémám a játéknál. Pedig félek az FPS-ektől controllerrel, de ezután a két játék után már egyáltalán nem. Cyberpunk 2077 miatt paráztam, hogy csak PC-re kellene majd, de nem!!! Jó lesz az PS-re is, ügyes vagyok. :P

(#190430) Wesder válasza wierra (#190428) üzenetére


Wesder
félisten

9 hónapja van konzolom újra.
Ez idő alatt 2 jàték ami úgy igazàn kellett és előrendeltem, az a Crash N.Sane Trilogy és a Crash Team Racing Nitro Fueled.
A maradék 150 jàték meg màr vagy megvolt PC-n, vagy "ha màr ilyen olcsó kipróbàljuk" alapon vettem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#190432) F-ECT$


F-ECT$
titán

Heti deal: PES 2019 - 3e Ft.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#190434) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Azt tudja esetleg valaki, hogy az amcsi storeban hány órával később frissül a ps plusz játékok?

(#190435) Tatyla válasza Bencus88 (#190434) üzenetére


Tatyla
őstag

18.00-tól

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#190436) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bazdki, a magyar IGN képest volt egy 5 perces videót csináni arról, hogy csatlakoztasd a PS4-ed az internethez. [link] :DDD :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#190437) 30z.Samu válasza .LnB (#190436) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azon pislogtam én is..de a videót el se kellett indítanom, elég volt a leírást olvasnom az X-hez. :D

Sic Parvis Magna

(#190438) Deck válasza .LnB (#190436) üzenetére


Deck
titán

Egyetlen komment is ami van hozzá warezra buzdítás. Nem semmi :)

PS5

(#190439) 30z.Samu válasza Deck (#190438) üzenetére


30z.Samu
félisten

Most írok egy számomra kissé meredek példát. Egyik ismerősöm nagy Nintendo fan, de csak a kézi konzolokat szereti olyannyira, hogy majdnem minden fajtából van neki egy. Szóba jött valahogyan a PC és Ő tök természetesnek vette, hogy crack-elni kell a játékokat. Az volt az érve, hogy Nintendo-n ilyet nem kell csinálni, míg a PC-n kellett. Ő azt hitte hogy ez a normális művelet. Amikor felvilágosítottam hogy legális szoftvernél ezzel nem kell vacakolni PC-n sem elsőre nem akarta elhinni. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#190440) Deck válasza 30z.Samu (#190439) üzenetére


Deck
titán

Az igen ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#190442) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Tatyla: Köszi

A Plague Tale: Innocence - kényelmesen hosszú kaland elé nézünk

[link]

(#190448) SH4D0W2011 válasza james001 (#190324) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ott maxon van, viszont inaktívnak mutatja valamiért, szerintem ez lehet a baj. Hogy lehet ezt visszakapcsolni? :DDD

(#190449) hombre[EU] válasza Deck (#190415) üzenetére


hombre[EU]
veterán

God of War-ban is van 6óra cutscene és rövidebbnek írják,mint 30óra (ugye a main story itt is), plussz ez open world,több idōt játszol... A Guns of the patriots is 8-9óra cutscene

Life, Uh, Finds A Way

(#190450) Deck válasza hombre[EU] (#190449) üzenetére


Deck
titán

Fel se tűnt de igazad van :D 20 óra a main story-ja.

[ Szerkesztve ]

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.