Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#190301) Deck válasza .LnB (#190300) üzenetére


Deck
titán

Odyssey-t végigjátszottad amúgy? Vagy csak ránézésre ugyanazzal elintézted? 2 játékot fejlesztettek egyszerre ugyanis. + megtoldjuk a gonosz ubi, copy paste minden játékuk, + #csakapénz, #ezmarnemisac szövegek :D

PS5

(#190302) BoneDragon válasza _drk (#190296) üzenetére


BoneDragon
veterán

"mert hitelesebb vele kaszabolni, és rugdosni/dobálni méterekre az ellenséget."

Pontosan ezek miatt, filmet se birok nézni, mikor a nő dobálja a 3x nagyobb embert és próbálják beállitani mekkora badass.. Brrr kiráz a hideg ettől. :DDD

(#190303) Lefty válasza hombre[EU] (#190293) üzenetére


Lefty
addikt

Igazabol mar sajnalom, hogy penzt adtam erte.

(#190304) .LnB válasza Deck (#190301) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Figyelj ide, teljesen szofisztikáltan, normálisan leírtam, hogy mit gondolok. Innentől nekem ennyi. Lejebb nem mehetek. Ma teljesen happy, csillámpóni hangulatban ébredtem (nem az LSD-s csillámpóni, hanem a kedves, aranyos kis csillámpóni), ezért tudtam ilyen szépet írni. Lehet holnap szarlábbal kelek, és akkor folytathatjuk. De nekem mára ennyi. Jön majd az E3, jön a Rómás új AC, tapsikolhattok, hogy húdejó, egy újabb szenzációs ötlet. Oszt kész. Majd ha mondják, hogy az AC2 óta fejlesztik, akkor hidd csak el azt is. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#190305) RangerFox válasza .LnB (#190298) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Azért nem kell szépíteni a dolgokat, minden kiadó célja a profitszerzés, az mindegy, hogy Ázsiában van-e a telephelyük. A CDPR precizitásán is mosolyogtam, évekkel a W3 megjelenése után is hamarabb találkoztam game breaking bugba ott, mint az Odysseyben. :N A Naughty Dogra jobban illik ez a jelző véleményem szerint.

A DQ-val pedig az a helyzet, hogy játékmechanikailag nem sokat fejlődött az elődeihez képest (7-8-cal játszottam), még annyit se, mint az AC. Sőt, bizonyos szempontból el is marad a jelenkori sztenderhez. Persze gyönyörű játék és a karakterek is szerethetők, de kár tagadni, ez egy klasszikus, keményvonalas jrpg, nem sok új élményt fog adni egy játékosnak, amivel ne találkozott volna az elmúlt 30 évben.

A Nier pedig tényleg egyedi élményt ad, csak sajnos nem mindenkinek veszi be a gyomra a képi világát. Ezektől eltekintve egyetértek abban, hogy valószínűleg megfekszi ennyi AC az ember gyomrát, és az Odyssey helyett valami más, kevésbé nyitott játékkal játszanék előtte.

(#190306) Rage47 válasza xkoti (#190250) üzenetére


Rage47
veterán

ez nagyon szomorú :(
nem értem, miért hagyta a Sony

(#190307) saelin


saelin
veterán

Hol lehet visszatéríteni egy játék árát? Csak az amcsi és ázsiai oldalát találtam meg a Sony weblapján.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#190308) RangerFox válasza saelin (#190307) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Írsz a supportnak egy szívhez szóló levelet.

(#190309) WhiteWalker válasza .LnB (#190304) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Most lehet a lelkébe tapostal :D
Igen , el kell ismerni , hogy copy paste az a játék , a FC-vel együtt. Semmi köze az AC névhez... Kb mint a magyar labdarúgásunk a világ labdarúgásához.

Aki ezt nem látja , az eléggé elvakult "rajongó".

(#190310) xkoti válasza .LnB (#190298) üzenetére


xkoti
senior tag

Igazad van egy szinten elismerem én is :D

KO

(#190311) KaitouP válasza WhiteWalker (#190309) üzenetére


KaitouP
veterán

Helyesbítés: mint a magyar labdarúgásnak úgy egyáltalán a labdarúgáshoz. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#190312) Deck válasza WhiteWalker (#190309) üzenetére


Deck
titán

Történetileg is megvannak magyarázva a dolgok. Amúgy a Ubisoft dönti el mi AC és mi nem, nem mi. A régi elavult gameplaytől lenne AC az AC? Vicces. Minden játék copy-paste ennyiből. Persze akik nem tudják mennyi munka van egy ilyen játék mögött azok könnyen copy pastezzák. Az Odyssey mapja 3x-or nagyobb mint az Originsé.

PS5

(#190313) WhiteWalker válasza Deck (#190312) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ennek a játéknak nem AC névvel kellett volna kijönnie és senki nem szólna egy szót se ;)

Attól AC egy játék ha megvannak benne a jellemvonások amik erre a franchisera jellemző , tudod , mint pl Hitman , Splinter Cell , Metal Gear ,Metro stb ... De ezt tényleg mondani kell? :U

(#190314) xkoti válasza WhiteWalker (#190313) üzenetére


xkoti
senior tag

Nah de várj most ebbe bele foglalod mester az Originst is ? :D

KO

(#190315) RangerFox válasza WhiteWalker (#190313) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Megkérdezhetem, hogy mit hiányolsz belőle, ami nem lett volna outdated 2018 végén, és feltétlenül szükséges az AC esszenciához?

(#190316) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Sziasztok!

Játszik valaki a Metro Exodus-szal? Aki igen, annak szól a kontrollerből a hang?
Nálam be van állítva, de semmi. Próbáltam másik kontrollerrel is. Asszem' a Resi 2 Remake is ilyen. Van esetleg ötletetek?

(#190317) WhiteWalker válasza xkoti (#190314) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen , bele értem azt is.

RangerFox: kérdésére kérdéssel válaszolok : szerinted mitől AC egy AC játék? Mert attól biztos nem ami az Origins és Od. részbe van ...

(Igen , nekem marhára nem tetszik az a két játék , ennek ellenére nem xarozom , mint itt pár napja volt a fórumon , szimplán semmi köze az AC előző játékokhoz és névhez de maga a játék ettől még jó lehet annak akinek tetszik)

[ Szerkesztve ]

(#190318) S e t h válasza WhiteWalker (#190309) üzenetére


S e t h
nagyúr

copy paste az a játék , a FC-vel együtt. Semmi köze az AC névhez.

Én érzek csak ellenmondást, vagy vmi mást akartál kifejezni?
Hogy lenne az AC pont most copy-paste, amikor egy egészen más útra indultak?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#190319) seniman válasza S e t h (#190318) üzenetére


seniman
addikt

Szerintem arra gondolt hogy az Oddyssey egy Origins,csak görög skinnel.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#190320) _drk válasza WhiteWalker (#190317) üzenetére


_drk
őstag

Rengeteg alap mechanika ugyan az. A Sasos felderítés ugyan az mint a régiekben...
Ha nem AC néven jött volna ki akkor az lett volna a baj, hogy ez még mindig ugyan olyan.

Még az FC-nél elismerem, az totál copy-paste. De ott nincs is fanyalgás. Ha rosszul hozott volna az FC5 eszükbe se jut ez a New Dawn.

Míg a Unity blama után, volt egy Syndicate ami nem hozott jó számokat. Ott változtatni kellett!
Én a Syndicate-el játszottam, majd most a Odyssey. Teljesen más a két játék.
Mindkettő jó, de az Odyssey eljutott arra a szintre amikor már lehet hasonlítani egy Witcher-hez.
Csak annyi a különbség, hogy a Witcher azért elég merev, sztori központú, addig az AC egy hatalmas nagy játszóteret kínál. Semmi komoly, csak ülj le egy kicsit, és szabadíts fel egy helyőrséget, amit sokféleképpen megtehetsz.
Most tényleg egy jó dolgot tett le az Ubi az asztalra, és nem új dolgok, hanem valaminek a tovább fejlesztése ami a mai időkben, ritkaság számba megy. Mert lehet van egy Santa Monica a GOW-al, de inkább az EA és Activison-höz kellene hasonlítsuk szerintem.

(#190321) xkoti válasza WhiteWalker (#190317) üzenetére


xkoti
senior tag

Aham értem én ehhez a dologhoz csak annyit fűznék hozzá, hogy véleményem szerint jót tett a változás igazából az ac folyamatosan fejlődött de mindig minimális szinten számomra a régebbi részei ugyan azok voltak szóval mikor jött az Origins én aki nem egy hatalmas AC fan megörültem, hogy kicsit eltértek a hagyományaiktól.

Sajnos előbb vagy utóbb minden játéknak produkálni kell valamit mert egy idő után nem lesznek vevő az emberek ugyan arra..

KO

(#190322) S e t h válasza seniman (#190319) üzenetére


S e t h
nagyúr

Még ezt sem írom alá nagyon, mert bár le sem tagadhatná a két game, hogy egymással párhuzamosan fejlesztették őket, de azért az Odyssey eljutott arra a szintre, hogy a teszterek már egy-egy összehasonlításban a Witchert is megemlítették. Originsnél ez azért fel sem merülhetett.

Viszont tény, hogy nálam a görög mitológia miatt ütött ekkorát az Odyssey, ne vicceljünk, a God of war 3 után majdhogynem evidencia, de már most arra gondolok, hogy a következő AC nálam nem fog ekkorát szólni. Római korszakban nagyjából ugyanaz mint eddig? Túl közel vannak korszakban az egyiptomiak, görögök, rómaiak, itt pedzegetek én már inkább rókabőrt, aztán ne legyen igazam, de a Far cry-ok után vajon mit várhatok az Ubitól, főleg ha a Division 2-őt is figyelembe veszem.
Az Odyssey egy fantasztikus mese, kérdés merre indulnak tovább ubiék.

Utóirat, az Odysseyben most tolták ki a szintkorlátot 99-re, ami véleményem szerint 200-300 óra játékidőt tenne ki, na ennyi tartalom messze nincs benne, kivéve ha vki szeret lovagolni, öldökölni, de ugyanez megvan pl. a RDR2-ben is, a végtelenségig erre nem lehet alapozni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#190323) wierra válasza .LnB (#190280) üzenetére


wierra
senior tag

:K :C :K

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#190324) james001 válasza SH4D0W2011 (#190316) üzenetére


james001
veterán

A Quick Menu-ben a Sound/Devices fül alatt nézted be van-e beállítva hang a kontrollerre?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#190325) Wesder válasza .LnB (#190298) üzenetére


Wesder
félisten

No és az Insomniac csapata? Ők is odateszik magukat ha jàtékról van szó.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#190326) Deck válasza _drk (#190320) üzenetére


Deck
titán

És #190322 Seth: +1
Szépen megfogalmaztátok. ;)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#190327) ivcsi86


ivcsi86
tag

A GoW-ban, aki az utolsó valkűr elleni küzdelmet leprogramozta, annak küldenék egy kaktuszt, hogy üljön bele...

(#190328) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Témába vág :)

Life, Uh, Finds A Way

(#190329) ProEvoFan válasza ivcsi86 (#190327) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Farmold ki hozzá az Ivaldi armort.Utána nem amyira nehéz.

[ Szerkesztve ]

(#190330) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Március 14-én új dalok jönnek a Beat Saber című PSVR játékba.[link]

Live-Die-Respawn

(#190331) 30z.Samu válasza .LnB (#190304) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem a legelső FC volt az egyetlen, az utánozhatatlan, a többi valahogy nem jött be. :D

Sic Parvis Magna

(#190332) .LnB válasza Wesder (#190325) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem is akartam minden jó fejlesztőcsapatot felsorolni. Ezért pár ki is maradt.

Akciós a FINAL FANTASY XV ROYAL EDITION 7495ft.
Volt már ennél olcsóbb (5990ft) viszont annyira ritkán akciózzák, hogy szerintem meg fogom venni ennyiért. Még azok után is, hogy PC-n 101 órát tettem már bele. :)

(#190331) 30z.Samu Dr. Moreau szigete. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#190333) gyuromoj válasza oriic (#190330) üzenetére


gyuromoj
veterán

:C
Remelem a Costum Songs is bekerül majd valamikor vagy hozzák át azokat PC-rol.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#190334) oriic válasza gyuromoj (#190333) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tavaly azt mondtak fejlesztok hogy a PS4 zart rendszere miatt ez nem megoldhato. Erdekes ez amugy mert a Harmonix megoldotta ezt a Music VR-ral.

Live-Die-Respawn

(#190335) Lefty válasza _drk (#190320) üzenetére


Lefty
addikt

Lehet Witcherhez hasonlitani, de nincs sok ertelme. A harcrendszer is komolyabb ott, de, ami a lenyeg, hogy egyetlen kerdojeles sallangkuldetesnel tobb erzelem es melyseg szorul a parbeszedekbe.

[ Szerkesztve ]

(#190336) STC Speed


STC Speed
őstag

Sziasztok,

Havi ps plus games mikortól lesz elérhető?

(#190337) Deck válasza Lefty (#190335) üzenetére


Deck
titán

A harcrendszer pont, hogy nem komolyabb a Witcher 3-ba. A játék leggyengébb része.

PS5

(#190338) markknight


markknight
veterán

Haveri nyomásra beszereztem a Black Ops 4-et. Elég élvezetes kis multi, majdnem isteni szintre emelkedtem már az első meccsemen, irtó könnyen bele lehet rázódni, jól össze van rakva. Megszámolhatatlan mennyiségű challenge szorult belé és bár minden indításkor az arcodba tolja, hogy vegyél season passt, mert akkor jó lesz neked, nem megy át lehúzásba. A grafikai engine viszont még mindig zavaró, ez az xbox 360-as grafika nagyon nem áll jól 2018/19-ben, tényleg ideje lenne már lecserélni. A blackout módjában vannak olyan mosottas textúrák, hogy nem akartam hinni a szememnek. Egyes épületek belsejében nincs is textúra csak ilyen 128x128 pixeles négyzet jól szétmosva.

(#190339) Domaximus válasza markknight (#190338) üzenetére


Domaximus
tag

Ezer eves enginetol nem erdemes jobbat varni. Nem hiszem h cserelik. Max raraknak az igy is optimalizatlan codokra majd mindenfele effektet, azt megdoglik az engine alatta..

(#190340) Rage47 válasza markknight (#190338) üzenetére


Rage47
veterán

nem értem a BO4 létjogosultságát, mióta megjelent az apex legends.

(#190341) 30z.Samu válasza Rage47 (#190340) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igazából mindegyik BR-ben van valami, amitől más.

Sic Parvis Magna

(#190342) Domaximus válasza Rage47 (#190340) üzenetére


Domaximus
tag

Mert KALOFDATI. Nagy nev ennyi az egesz.. ez olyan mint pl az almatelefon..

(#190343) Deck válasza Domaximus (#190342) üzenetére


Deck
titán

BR: Azért vannak különbségek. Nem mindenkinek jönnek be a varázs, lézer fegyverek stb. A COD-ba lévő fegyverek állnak hozzám is közelebb. Amúgy nem BR-ezek, nem az én világom de kipróbáltam mindegyiket.

PS5

(#190344) markknight válasza 30z.Samu (#190341) üzenetére


markknight
veterán

Főleg, hogy a Black Ops 4 nem BR, csak van benne olyan mód is. De ja, a Blackout elbújhat az Apex mögött, bár sok sok dolgot onnan csórelt ám Respawn.

ezTeknika: Azért az almatelefont ne keverjük ide. Ott nem csak a nagy név van..

[ Szerkesztve ]

(#190345) Bencus88 válasza STC Speed (#190336) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Általában kora délután :) De itt biztos írni fogják.

(#190346) gyuromoj válasza oriic (#190334) üzenetére


gyuromoj
veterán

Akkor a kész zenéket kene portolniuk valahogy. Teszem azt havonta frissítéssel korrekt lenne.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#190347) tboy93


tboy93
nagyúr

Meg is jött a tegnap rendelt Ps4 pro a konzolokszervize-től, elég gyorsak voltak :C 7216b-t küldtek, ahogy kértem.

[ Szerkesztve ]

(#190348) 30z.Samu válasza tboy93 (#190347) üzenetére


30z.Samu
félisten

Have fun! :C

Sic Parvis Magna

(#190349) tboy93 válasza 30z.Samu (#190348) üzenetére


tboy93
nagyúr

asszem ma hamarabb lerakom a gyereket aludni ;]

(#190350) marilllyo válasza Rage47 (#190340) üzenetére


marilllyo
veterán

Rengeteg új ismerősöm lett mióta BO4-ben Blackout-ozom. Igazából olyan fele-fele arányban van az Apex és a Blackout. Egy része átment Apex-ezni, míg a másik inkább maradt itt.
Én most nagyon élem a Blackout-ot. Tegnap is fél 1-kor sikerült lefeküdnöm. Azért ilyenek nem voltak régen.
Ettől függetlenül ezt a BO4-et nagyon összerakottnak érzem most. Viszont rengeteg dolog van, amiben fejlődhetne a BR része. Apróságok. Pl, hogy ha randomokkal játszol és nincs voice chat (sok értelme nincs úgy tudom...) akkor lehessen már jelölni ha enemy-t látunk. Mint pl. a Battlefield részekben. Ez egy rendkívül égető hiányossága szerintem... :/

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.