Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#190351) .LnB válasza tboy93 (#190347) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó szórakozást hozzá. Gyorsan ment. RDR2-vel fogsz kezdeni? Első PS-ed?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#190352) tboy93 válasza .LnB (#190351) üzenetére


tboy93
nagyúr

Köszi :R Igen, azzal, egyenlőre csak ezt vettem hozzá. Még nagyon régen, a kezdetekkor volt PS1 és PS2 is (meg DreamCast, N64), de egy 10 éve nem volt már konzol a háznál.

(#190353) .LnB válasza tboy93 (#190352) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom mennyire fogod hamar felvenni a ritmust az irányítást illetően. De az RDR2 kemény dió is lehet. :)
Én mikor elkezdtem az RDR2-t, akkor már végigjátszottam pár játékot, de két napig volt olyan, hogy beszélgetni akartam valakivel, aztán véletlenül gyomron lőttem őket shotival. :D És hasonló dolgok. Itt mindennek fizikája van, lovagolni sem egyszerű.
Ettől függetlenül nekem a kedvencem tavalyról, csak nem könnyű játék.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#190354) tboy93 válasza .LnB (#190353) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ha nagyon nem megy, akkor félrerakom kicsit, úgyis van ezer más játék ami érdekel. Aim assist van, ha jól tudom, azért az egy újrakezdőnek nagy segítség :B

(#190355) .LnB válasza tboy93 (#190354) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez csak egy tanács, de ha van The Last of Us-od, akkor kezd azzal. Saját tapasztalat miatt tanácsolom. Én azzal kezdtem, és jól bevált.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#190356) 30z.Samu válasza .LnB (#190355) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én a Resi 7-tel startoltam anno. :D Annyi előnyöm volt, hogy PC-n előtte végigtoltam, de mire megszoktam az irányítást... :D

Sic Parvis Magna

(#190357) Woodslave


Woodslave
nagyúr

befejeztem a ds3-at benne van 60 órám. Van még pár játékom ugye ellen kellene állnom a witcher 3 akciós árának? :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#190358) .LnB válasza Woodslave (#190357) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szégyen, gyalázat ilyen kérdést feltenni... :(
:) <- ezt a smile-t csak azért tettem ide, mert tudom, hogy gyúrsz. Én meg törékeny vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#190359) Wesder válasza Woodslave (#190357) üzenetére


Wesder
félisten

Ellen. Elveszi az életedet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#190360) .LnB válasza Wesder (#190359) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] Azonnaltícsákiinen! Most! :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#190361) Deck válasza Woodslave (#190357) üzenetére


Deck
titán

Grat! ;)

PS5

(#190362) psycroptic válasza Woodslave (#190357) üzenetére


psycroptic
őstag

Állj! Elöbb pótold a lemaradásodat, majd azután vedd meg a Witcher3-at, mert elveszel benne.

PSNID: Tomy83PS

(#190363) Lefty válasza Deck (#190337) üzenetére


Lefty
addikt

Lehet aprosag, vagy nem is tudom, de az olyan bena, hogy AC-ban nem szakadnak a testreszek harckor.

(#190364) Wesder válasza .LnB (#190360) üzenetére


Wesder
félisten

100+ óràs jàtékról beszélünk. Ha beszippantja lesz az 300 is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#190365) .LnB válasza Wesder (#190364) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mivel ezt képes voltál smile nélkül leírni. Ezért feltételezem, hogy komolyan is gondoltad. Sajnos.
Hát mi a franc lenne a lényeg egy kocka számára? Ha nem az amit a The Witcher 3 nyúhjtani tud? Ne vegyen meg valamit bazdki azért mert túl jó? Ez nettó hülyeség.

Ráadásul ilyen alacsony áron még sose volt megvehető a Store-ból.

Egészen elszomorító komment ez így tőled. :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#190366) sp8787 válasza Wesder (#190364) üzenetére


sp8787
addikt

Tenyleg ha most ez majd beszippantja akkor a DS mit csinalt?
Kikopte? ;] :DDD

(#190367) Woodslave válasza Wesder (#190364) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja emiatt kérdezem, qrvára nem hiányzik egy olyan játék most amit miatt hajnali 4-ig fenn vagyok... :Y

Bocs LnB. ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#190368) hombre[EU] válasza Woodslave (#190357) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Witcher 3 GOTY edition über alles.

Life, Uh, Finds A Way

(#190369) .LnB válasza Woodslave (#190367) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] Hát ez nem igaz...

Most le kell ülnöm elgondolkodni, hogy én vagyok a hülye, avagy rajtam kívül mindenki más?! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#190370) oriic válasza .LnB (#190369) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem tudod te a valaszt. ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#190371) Wesder válasza .LnB (#190365) üzenetére


Wesder
félisten

Természetesen poénnak szàntam ami igaz.
Homeolva megvan a W3, de 12.5€-t megér? Nem jàtszottam még vele.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#190372) .LnB válasza oriic (#190370) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

(#190371) wesder
Látod milyen veszélyesek ezek a hülye smile-k.. elég egyszer megfeledkezni róluk. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#190373) mastadoc1


mastadoc1
tag

Úgy olvastam hogy márc.14-én érkezik egy dlc a beat saber-hez. Remélem hogy dobnak valami akciót az alapjátékra is, mert már november 20 óta fáj rá a fogam, csak sokallom a 9000 forintot érte. Az alap zenéket állítólag gyorsan meg lehet unni. Viszont egy dlc-vel már más lenne a helyzet.

(#190374) Woodslave válasza .LnB (#190372) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát nem tudom. Ott van még az ac origins meg a hzd :U

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#190375) .LnB válasza Woodslave (#190374) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És ismer... :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#190376) Wesder válasza Woodslave (#190374) üzenetére


Wesder
félisten

Kihagytad az Odyssey-t.:P

Deck
Bakker tényleg a New Dawn kimaradt:R

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#190377) Deck válasza Wesder (#190376) üzenetére


Deck
titán

Te meg a Far Cry-t :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#190378) Woodslave válasza .LnB (#190375) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:P

wesder: de ezek tényleg megvannak (igaz az origins csak kölcsön) az odyssey nincs :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#190379) tboy93 válasza .LnB (#190355) üzenetére


tboy93
nagyúr

Playstation hits kiadasnak van valamilyen hatranya? 3.600Ft-ert el tudnam hozni a Last of Us remastered-et.

(#190380) Zsinder válasza Deck (#190377) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Tomb Raider :))

(#190381) Deck válasza Zsinder (#190380) üzenetére


Deck
titán

Szeretem Larat.. :P

PS5

(#190382) Gigicuci válasza tboy93 (#190379) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Ronda a borítója.

(#190383) .LnB válasza tboy93 (#190379) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs, csak amolyan "régi klasszikus" jelölés. Én is most vettem meg a Killzone-t.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#190384) ldave válasza tboy93 (#190379) üzenetére


ldave
félisten

Hátránya csak az elcsúfított borító. Ha ez nem érdekel, akkor ugyanazt kapod, mint az első kiadás :)

A Slime draws near! Command?

(#190385) nemorino válasza Woodslave (#190357) üzenetére


nemorino
tag

Ne állj ellen, jó lesz az ;]

Közepes nehézségen 220 óra körül ki lehet maxolni, ráadásul nem kötelező ma nekiülni. Nem hibátlan játék, de a legjobb single játékélményem eddig. Viszont most megvettem a Divinity Original Sin II-t, remélem megszorongatja. :))

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#190386) tboy93


tboy93
nagyúr

Behúzom akkor ezt is :DDD

(#190387) Deck


Deck
titán

Nem semmi mik vannak..

PS4 won't power on after Anthem crash :U

[ Szerkesztve ]

PS5

(#190388) Wesder válasza Deck (#190387) üzenetére


Wesder
félisten

Ezért ad a Sony refoind-ot, egyébként nem adna.
Lehet az MS lefizette az EA-t és a Bioware-t;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#190389) .LnB válasza Wesder (#190388) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem is ad a Sony. Adott egy gyereknek bizonyítottan. Azóta többen is írták, hogy nem kaptak semmit, hiába könyörögtek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#190390) Deck válasza Wesder (#190388) üzenetére


Deck
titán

Függetlenül a játéktól. Hogy, lehet ekkora szemetet kiadni? Meddig készült 5-6 év? Mi lett volna ha előbb adják ki :/

PS5

(#190391) WaterWave válasza Deck (#190390) üzenetére


WaterWave
veterán

:C :C

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#190392) Wesder válasza .LnB (#190389) üzenetére


Wesder
félisten

Nem mondod? A tönkrement géppel is így jàrtàl van, vagy azért azt cserélik.?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#190393) Deck válasza WaterWave (#190391) üzenetére


Deck
titán

Írták a srácnak, hogy "a te hibád mert megvetted ezt a szemetet". Agyam eldobom ;]

PS5

(#190394) ldave válasza Wesder (#190392) üzenetére


ldave
félisten

Ilyenkor egy 24 karátos aranyozott példány jár cserébe amit személyesen Kaz Hirai ad majd át, benne egy PS5 kuponnal.

A Slime draws near! Command?

(#190395) Wesder válasza ldave (#190394) üzenetére


Wesder
félisten

Kac kac...
Ezek utàn nem tudom ki fig EA jàtékot előrendelni. Volt ennél nagyob bukta?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#190396) ldave válasza Wesder (#190395) üzenetére


ldave
félisten

De most komolyan, honnan a fenéből tudnánk itt mi, hogy ilyenkor mit fog tenni a Sony, ha egyáltalán lép valamit...

A Slime draws near! Command?

(#190397) WaterWave válasza Deck (#190393) üzenetére


WaterWave
veterán

Csak a Cod :) :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#190398) psycroptic válasza Wesder (#190395) üzenetére


psycroptic
őstag

Megmondom én neked: mindenki is... :DDD Amíg a föld kerek/lapos/ovális/négyszög lesznek elörendelök... :(

PSNID: Tomy83PS

(#190399) Deck válasza WaterWave (#190397) üzenetére


Deck
titán

:P

PS5

(#190400) BoneDragon válasza Wesder (#190395) üzenetére


BoneDragon
veterán

Miről beszélsz? Még mindig vannak itt fórumon is akik nyáladzanak a játékra, hisz ez minőségi játék, nem úgy mint az ps exclusivok. ;]

Nézz be Anthem topicba és láss csodát. Aki még mindig görcsösen védi a játékot, kiváncsi lennék mit szólna ha tönkrevágná a játék a vinyóját vagy a ps-t. :( De hát ez túl van lihegve. :W

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.