Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174518) .LnB válasza Reaper (#174513) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én a 1070-et vettem megjelenéskor. Onnan a 1080-ra váltás 20e forintomba került. Szóval a teljesítménnyel igazából sose volt gondom az elmúlt pár évben. A Forza Horizon 4, gyönyörűen futott 4k-ban 60fps-sel. A gond ott kezdődött amit te is írsz, hogy itt volt a vas, aztán csak néztem ki a fejemből, hogy mivel játsszak?! Dota 2 és a WoW már évek óta nem megy időhiány miatt. BR láz nem kapott el...stb stb.

Azt tanácsolom neked is, mint amit minden új PS tulajnak szoktam, nem kell rögtön a GoW-val, Spider-Man-nel és az új címekkel kezdeni. Vannak ott még kincsek régebbről is. Last of Us, Uncharted, Beyond... pff rengeteg.

Most megpróbálom felidézni, hogy "család mellett nincs időm játszani" miket nyomtam idén eddig végig. Lehet nem is lesz teljes a lista. :D

-Last of Us
-Uncharted: Drake's Fortune
-Uncharted 2: Among Thieves
-Uncharted 3: Drake's Deception
-Uncharted 4: A Thief’s End
-Uncharted: The Lost Legacy
-Beyond: Two Souls
-Heavy Rain
-Detroit: Become Human (2x)
-Journey
-Horizon Zero Dawn
-God of War
-Spider-Man
-Red Dead Redemption 2

Ezek mellett akadtak még sport, és autós játékok is. Most meg már COD: BO4-gyel multizok pár napja.
És a felsorolt játékok mind olyan címek amiket Pc-n nem lehet átélni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.