Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174401) .LnB válasza Carlos Padre (#174398) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Erre írtam én azt, hogy "középsz*r szint". :D Ráadásul a The Div óta semmi változás nem volt. Vagy én nem látok érdemi fejlődést. Persze ha arra érted, hogy az FC5 és az új AC nem lett egy zsákf*s, akkor igaz.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#174402) Nayrobi válasza gyuromoj (#174375) üzenetére


Nayrobi
őstag

Szedd le mindkét demolemezt, a playroom vrt, a last guardian és a spiderman vr demokat, aztán van egy rakás rövidebb ingyenes játék a storeban. Teljes játékok közül ami jó, az az astro bot, thumper, beat saber, farpoint, firewall, driveclub vr, moss, rush of blood, battlezone, wipeout, resi7, superhot vr, doom vfr, tumble vr, dino frontier, a cod és a battlefront vr dlci is jók. Fejből ennyi ugrott be, de van még pár jó játék ezeken felül is.

(#174403) Zoleee83 válasza .LnB (#174401) üzenetére


Zoleee83
addikt

Hát kinek mi, izlésről felesleges vitázni.
Nekem a Far Cry 5 nagyon adta, 50 órát beletettem, HZD-be 70-et, ellenben a GOW-ot untam, vártam hogy vége legyen.
Nem vagyunk egyformák , ez a jó.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#174404) _drk válasza Carlos Padre (#174398) üzenetére


_drk
őstag

Az Ac-nél ez pont meglátszott. A Unity, Syndicate párosnál, pont annyit esett a kereslet, hogy legalább most tényleg van egy kisebb előrelépés.

A Cod meg a BF szerintem reflex vétel. Ismerőseim is gondolkozás nélkül veszik. Megkérdeztem miért, normális választ nem tudtak adni, maximum a kötelező multis csapat élmény miatt.
Meg ezek szép játékok! :D

(#174405) .LnB válasza Zoleee83 (#174403) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, az ízlésről felesleges. Viszont a minőségről, innovációról nem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#174406) Zoleee83 válasza .LnB (#174405) üzenetére


Zoleee83
addikt

Továbbra is ugyanarról beszélünk, ami neked minőségi lehet nekem nem, ettől lehet jó .
Innováció meg mindegyikben megvan :)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#174407) Woodslave válasza Mike (#174399) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én nagyon vacillálok és igazolást keresek. Abszolút casual játékos lennék jó pár éve nincs olyan gépem se amin tudnék játszani, (bár régen se volt de ami igen arra nagyon rá tudtam kattanni) van két gyerek abban a korban hogy már tudnák használni. Van ez a 100k-s fifa+god of war meg két joy. Sima hd tvm van amit nem is nagyon fogok lecsereléni mostanában (pláne ha veszek ps-t) mégis elbizonytalanodom amikor a pro-s véleményeket elolvasom, hogy lehet azt kéne de ebben a kombóban (tudom vehetnék használt fifa 2018-at 5k-ért az is jó lenne) +40k körül lenne, nem tudom megéri-e...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#174408) Deck válasza Woodslave (#174407) üzenetére


Deck
titán

Attól függ mikkel játszasz. Vannak játékok amiknél nagyon.

PS5

(#174409) adalbert1 válasza Carlos Padre (#174371) üzenetére


adalbert1
veterán

Az Origins megvételén én is elgondolkoztam, elég jó áron be lehet már szerezni. A korábbi AC-kat meguntam kb. 1 óra után, így kíváncsi vagyok, hogy meg tudott-e kellően újulni a sorozat/játékmenet, szerintem be is szerzem majd.

(#174410) Woodslave válasza Deck (#174408) üzenetére


Woodslave
nagyúr

amit beterveztem a sony ex. címek (újak gow, spiderman meg a régi uncharted stb.) , multi szinte kizárt. Meg amivel majd a gyk (10 és 8) játszana...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#174411) .LnB válasza Woodslave (#174407) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elég a Slim a HD tv-hez, én is azon totlam végig a GoW-ot (és sok-sok mást is), semmi baj nem volt vele. Főleg, hogy casual is vagy, gyerekek mellett örülsz majd ha a PS elé jutsz, akkor meg nem az fog érdekelni, hogy hány fps, vagy van e élsimítás.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#174412) Woodslave válasza .LnB (#174411) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igen olvastam anno a logout cikkedet a témában. Lehet nem is baj ha nem férek annyit oda.. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#174413) Carlos Padre válasza .LnB (#174401) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Vagy csak nem akarod látni. ;)
Az AC-re már nagyon ráfért a változás, Origins nagyon jól sikerült, meg is látszik a kritikákon és az eladásokon. Az R6 a Wildlands folyamatosan fejlődik, és a Divisiont sem hagyták magára.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#174414) Tegla80 válasza Woodslave (#174407) üzenetére


Tegla80
addikt

Belekostolni,ranevelni a gyerkocoket a Playstation vilagara neked is eleg lesz kezdesnek egy ps4 . Aztan ha megtetszik a konzolosdi akkor a hamarosan jovo Ps5 majd jo alternativa lesz valtani.(persze kozben majd kell egy tv csere is .;) )
Szval sztem alap gep,1ev plus szolgaltatas(most akcios) a multi miatt es par jatek lenne a jo dontes abbol a 40-50e plusz koltsegbol amit a pro vinne el.

ui: azt,h a multi kizart azt felejtsd el.(max Te nem multizol) A kolykok szereznek seperc alatt a kornyezetukbol(suli,egyeb hobbi,stb) ps-es baratokat akik multiznak es Ok is azt akarnak majd.....majd mondjak,h fater az a gamma is kell mert xy azzal tolja es Ő is szeretne.... szval buxtarca nyilik,fater fizet,gyerek boldog. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#174415) gyuromoj válasza Nayrobi (#174402) üzenetére


gyuromoj
veterán

Köszi szépen a tippeket. :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#174416) .LnB válasza Carlos Padre (#174413) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, tuti nem erről van szó. :P (, hogy ne akarnám látni)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#174417) Woodslave válasza Tegla80 (#174414) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K :D köszi.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#174418) Marcus88


Marcus88
tag

Üdv.
Nemrég jött meg a PRO és 4K tv-vel lenne használva.
A beállítások így jól vannak,vagy valamit másra tegyem?
[link]
[link]

(#174419) Wesder válasza Mike (#174399) üzenetére


Wesder
félisten

Mit vàrsz PSFanboi úrtól?:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#174420) STC Speed válasza AxBattler (#174354) üzenetére


STC Speed
őstag

Engem is érdekelne beszámoló a monitorról, csak engem a 32 es izgat :)

(#174421) FollowTheORI válasza Marcus88 (#174418) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Teljesen jó mindent alapon hagyni. :K

Ahogy nézem jól lötte be magát.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#174422) STC Speed válasza FollowTheORI (#174421) üzenetére


STC Speed
őstag

szupermintavételezés és a boost modot érdemes bekapcsolni?

(#174423) erahurka


erahurka
félisten

Nyomja már valaki a Turf Warst? Hasonlóan "tartalmas" mint az előző DLC volt? :R

(#174424) Marcus88 válasza FollowTheORI (#174421) üzenetére


Marcus88
tag

Régebben olvastam,de már nem tudom melyik nap volt,hogy a tv 3 HDMI portja közül nem mindegy hogy melyikbe dugjuk a ps4-et.
Ez igaz vagy rosszúl emlékszem?

(#174425) Tyler Durden válasza STC Speed (#174422) üzenetére

Nálam mindkettő bevan, szupermintavételezés sokat tud javítani, ha csak full HD tv-d van.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#174426) Carlos Padre válasza STC Speed (#174422) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egyszerre csak egy lesz aktív. A Supersampling szebb képet ad, a Boost meg extra teljesítményt fullhd módban.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#174427) Kendek válasza Carlos Padre (#174426) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez oké, de tegyük hozzá, hogy csak azért, mert a boost mód azokon a régebbi játékokon segít amelyek nem kaptak anno Pro patch-et. Ezeknél értelemszerűen max Full HD van, így a Supersampling eleve kizárva. Vagyis nem lehet a kettő között kedvünkre váltani, ergo alapestben érdemes mind a kettőt bekapcsolva hagyni.

(#174424) Marcus88: Félig igaz, vagyis abban az esetben, ha a három HDMI port nem ugyanolyan funkcionalitással bír. Vagyis pl. ha csak az egyik 2.0-s a többi pedig 1.4-es, akkor értelemszerűen abba érdemes dugni a PS-t.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#174428) Marcus88 válasza Kendek (#174427) üzenetére


Marcus88
tag

És honnét tudjam meg,hogy melyik hanyas?

(#174429) Tyler Durden válasza Carlos Padre (#174426) üzenetére

Bocsi most néztem meg, tényleg nálam is csak a ss aktív :U

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#174430) Kendek válasza Marcus88 (#174428) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mondjuk elolvasod a feliratot ami a port mellett van, illetve az adott TV használati utasításából is kiderül.

<-ƘƘ->

(#174431) mályva


mályva
aktív tag

Sziasztok meg tudjátok mondani hogy megéri e a legújabb PS4 PRO red dead redemption- bundle mert abban a legújabb pro van, vagy nem sok különbség van a CUH-7116B spiderman-es bundle között.?

Engem az érdekelne, hogy megéri e az árkülönbözet az újabb ps4 pro mint az eggyel előtti. Nem az első ps4 pro-ra gondolok hanem a 2.-ra --CUH-7116B

tehát megéri e legújabb pro?

Megbízhatóságom: 208 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#174432) 3L1T3 válasza mályva (#174431) üzenetére


3L1T3
addikt

Vegyél 7116B modellszámú gépet, a 7200 -4 db de +4 fok a hőmérséklet.

Nem a spanyol viaszt találták fel újra, még csak nem is facelift.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#174433) mályva válasza 3L1T3 (#174432) üzenetére


mályva
aktív tag

tehát akkor nem sok különbség van azt mondod a kettő között..
Most hogy Bf van nagyon gondolkodtam benne, hogy melyiket vegyem..7000 ft-os árkülönbözet lenne.

Tapasztalatból kérdezem hogy megéri-e ez az árkülönbözet.. de 4DB az tényleg nem sok.

Úgy tudom csak picit halkabb, ennyi a különbség.

Megbízhatóságom: 208 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#174434) Kendek válasza mályva (#174433) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Maguk a játékok sincsenek egy árban, jelenleg ugyanúgy hétezer forinttal kerül többe az RDR2. Amúgy csodát biztos, hogy nem tesz a 7216-os modell sem, tuti, hogy abból is van hangosabb és halkabb modell, mint ahogyan az elődeiből is. Általában akik a nagyon magas hangerő miatt cseréltették, azok jóval halkabbat kaptak.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#174435) mályva válasza Kendek (#174434) üzenetére


mályva
aktív tag

értem köszönöm.

Csak nekem ez most nagy dilemma, maga a konzol ára lenne nekem 7000 forinttal több..most ez játékokat leszámítva.. és holnapig kellene eldöntenem, nem tudom megéri e az árkülönbözet.

De úgy látom azt mondjátok hogy abszolút nem.

Megbízhatóságom: 208 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#174436) .LnB válasza mályva (#174433) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Semmi különbség. Tapasztalatból mondom. Írtam is erről már bővebben itt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#174437) Kendek válasza mályva (#174435) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Pont azt mondom, hogy maga a konzol ugyanannyi, mert csak a játékok árkülönbözetével drágább a 7216. Ergo ha mind a két játékot meg szeretnéd most venni, akkor árban ugyanott lennél. De ettől függetlenül nincs semmi gond a 7116-tal sem, nincs ok mindenáron, ráfizetéssel a másikat venni.

<-ƘƘ->

(#174438) mályva válasza .LnB (#174436) üzenetére


mályva
aktív tag

be tudod nekem linkelni azt az írást?
Érdekelne.
Akkor úgy tünik hogy a red miatt ez csak parasztvakítás.

Megbízhatóságom: 208 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#174439) KaitouP válasza Carlos Padre (#174398) üzenetére


KaitouP
veterán

Ki szerint nem jó játék a CoD? :DDD Több millió aktív player játsszik vele, ha nem lenne jó, nem nyomnák ahogy én sem.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#174440) .LnB válasza mályva (#174438) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Így találsz pár véleményt róla :[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#174441) .LnB válasza KaitouP (#174439) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jaa hallod nem is figyeltem, hogy szidja a codot. Hát mindjart meg***...! :o

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#174442) Xaels


Xaels
félisten

[link] akciós a PSVR kezdőcsomag.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#174443) mályva válasza .LnB (#174440) üzenetére


mályva
aktív tag

Köszönöm szépen!

És jól gondolom, hogy ebben - https://www.alza.hu/playstation-4-pro-1tb-spider-man-d5360942.htm#parametry

a CUH-7116B van?

Előre is köszönöm

Megbízhatóságom: 208 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#174444) .LnB válasza mályva (#174443) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy tudom, csak a RDR2 bundle-ben van 7216B, szóval igen, abban 7116B lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#174445) Marcus88 válasza Kendek (#174430) üzenetére


Marcus88
tag

A középen lévőbe van dugva ami egymagában van az a 3 számú!
A könyvében nem találtam ilyet.
[link]

(#174446) Málnabeach


Málnabeach
csendes tag

Sziasztok!

A pénteki emag black fridayen be akarok húzni egy playstation 4-et, hogy lenne érdemes lecsapni rá? Már előző este barakni a kosárba, majd reggel 7kor elkuldeni a rendelést? Frissülni fog így az ár? :F

(#174447) Omateee válasza mályva (#174435) üzenetére


Omateee
tag

Nem tudom miért kell holnapig döntened, a helyedben megvárnám a pénteket, biztosan lesznek megint jó akciós csomagok.

Nekem a 7216 verzió van, arról tudok nyilatkozni.
Hangja szinte egyáltalán nincs. Egyedül a HZD térképnél vettem észre valami fura, kicsit kerregő/cicergő hangot a gépből jönni, de ahogy átváltok egy másik menüpontra, azonnal abbamarad.
Viszont érdemes a gépet egy jól szellőző helyre tenni. Nekem egy komód tetején van, körbe min. 20 centi szabad hellyel, de így is 1-2 óra intenzív játék után szépen átmelegszik a teteje és a hátulja. Biztos van olyan aki panaszkodik a hangjára, közben meg be van szorítva a masina egy szűk helyre. Úgy nem is csoda, hogy hangos.

(#174448) Dvix


Dvix
senior tag

Valaki közületek játszotta ezt a Vampyr-t? MEgér 7,5k-t a Store-ban? Páromnak vettem meg most a Detroit BH-t és imádja! :) Ezt szeretné szerintetek? :U Láttam miről szól a játék, a harcrendszer kicsit ütődöttnek tűnik. :DDD

(#174449) mályva válasza Omateee (#174447) üzenetére


mályva
aktív tag

Azért mert

Van az alzás akció

124.999 . ps4 pro spidermannel+ ingyen god of war ez egy nagyon jó ár érte ---ez a CUH-7116B van

és volt a videójátékboltnál egy akció

ps4 pro red dead redemption bundle ps4 PRO + ingyen spiderman--- na most ugye ebben a legújabb pro van

a videojátékbolt csúszott egy csomót mert kifogyott a készlet, de attól elvileg holnap már szállítják..és egyszerüen nem tudok dülőre jutni hogy most akkor melyiket vegyem?

Az egyértelmü hogy a játékot mind a kettőből eladom mindegyiknél, mert nekem arra nincsen szükségem..

Ja és az Alzásra 2 év gari van, A videójátékbolt 1 év gari..
Ez sem elenyésző

Megbízhatóságom: 208 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#174450) Carlos Padre válasza mályva (#174433) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Leírom még egyszer. A celziusz skála lineáris, a decibel viszont logaritmikus. A 4 fok hőmérséklet különbség tényleg nem sok, de a 3db KÉTSZERES hangerőváltozást jelent.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.