Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174451) Kendek válasza Marcus88 (#174445) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha tudja az UHD felbontást 60 Hz és RGB mellett, illetve HDR-nél YUV422-vel, akkor tökéletes. Nem minden TV-nél különböznek a HDMI portok (inkább csak a régebbi olcsóbb modelleknél), nálad is csak annyi van jelölve, hogy a kettes számú az ARC-képes.

<-ƘƘ->

(#174452) Deck válasza mályva (#174449) üzenetére


Deck
titán

Alzásat vedd inkább szerintem. Bár többért tudnád eladni az rdr2-öt pár ezressel de inkább 2 év gari mint 1.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#174453) 30z.Samu válasza Dvix (#174448) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azt csak Te tudhatod hogy melyik játékot szeretheti... :)) Egyébként 7,5k-ért nem rossz deal szerintem.

Sic Parvis Magna

(#174454) Reaper válasza mályva (#174449) üzenetére


Reaper
őstag

Én biztos kivárom a pénteket és csak 7216-ot próbálok majd venni. Engem legjobban nem a venti hang, hanem a coil whine zavarna, ha előjönne, valamint ha ugrik egy verziószám, akkor, ha nem is nagy, de egyéb változások is csak vannak, azon kívül, hogy letekerik a fordulatszámot a ventin. itt szétszedi darabokra. Annyira sok különbség nincs, mérlegeld, hogy meddig ér a takaró és mennyire sürgős. Szerintem.

(#174455) Kendek válasza mályva (#174449) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Jah, hogy mind a két játék van mind a kettőhöz, az más. Ha eladod a játékokat, akkor nagyon egyszerű a választás. Ha a pénz a fontosabb, akkor 7116, ha a csendesebb, újabb modell, akkor pedig 7216. De azt hozzá kell tennem, hogy maga a konzol nem drága, egy igazi játékos ennek az összegnek a többszörösét költi játékokra, hiszen húszezer darabja (vagyis hétezer nem igazán oszt/szoroz).

<-ƘƘ->

(#174456) Marcus88 válasza Kendek (#174451) üzenetére


Marcus88
tag

Köszi a segítséget! :R

(#174457) .LnB válasza Reaper (#174454) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

72nél is van cw, de csak nagyon nagyon közelről hallható. Centikről.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#174458) #49155328


#49155328
törölt tag

Mediamarktból rendeletem egy PS4 slim + Spiderman csomagot.
Akinek nem kell a Spiderman az sima elállással vissza tudja vinni, ugyanis a számlán külön tételben vannak.
Így visszakaptam 17635 forintot. :D

(#174459) Reaper válasza .LnB (#174457) üzenetére


Reaper
őstag

Az nem baj, de volt valami PC alkatrészem, már nem emlékszem, talán VGA, na az visított kb. és nem cserélték gariban, mert az nem hiba ugye.
Első konzolom lesz, ha Sega megadrive 2-t nem számoljuk, úgyhogy a legjobbat szeretném :)

(#174460) mályva válasza Kendek (#174455) üzenetére


mályva
aktív tag

és mit gondolsz eladás szempontjából a jövőben melyik lenne egyszerübb?

Pl 2 év múlva eladni, ha jön az újabb konzol? :B

Megbízhatóságom: 208 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#174461) mályva válasza Reaper (#174454) üzenetére


mályva
aktív tag

Mi az a coil whine ?

Én úgy tudom, hogy csak a decibel a különbség ami nem sok..

És hogy melegebb az újabb.

Ahogy fentebb is írták sokan .

Megbízhatóságom: 208 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#174462) Jim74


Jim74
nagyúr

Ne idegesítsetek már :DDD

Ma vettem át a 7116-ost, most küldjem vissza? :DDD

(#174463) mályva válasza Deck (#174452) üzenetére


mályva
aktív tag

igen csak az alzás eggyel régebbi konzol, most pont ezt beszéljük megéri e :U :B

Megbízhatóságom: 208 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#174464) adalbert1 válasza Kendek (#174455) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem azért lehet olcsóbban is játszani, ha nem mindig a premierkor akar az ember egyből megvenni valamit, a GoW is kicsit több mint fél éves játék, és most rengeteg helyen van fél árra leakciózva, a store-ban is vannak néha egész jó régebbi játékok is 5-6k környékén, szóval 20k-ból akár 2-4 játék is kijöhet (szerintem erre a generációra premier közelében csak a RDR2-t vettem meg, a Rockstar játékok általában jól tartják az árukat, így sokat nem nyertem volna vele, ha várok pár hónapot).

(#174465) Omateee válasza mályva (#174449) üzenetére


Omateee
tag

Ha eladod mindenképp a játékokat, tulajdonképp majdnem ugyanoda jutsz, 110-115 körülre jön ki a géped. Nekem a Videojatekboltos csomag van 140-ért, ha ennyiért megkapnád szerintem jobb vétel. Mondjuk én a játékok miatt is vettem ezt, mindkettő érdekel.

Úgy tudom a 7116os széria lutri, vagy kifogod a jót, vagy nagyon hangos lesz a gép. A 7216-ból nem hallottam ekkora szórásról.

(#174466) Kendek válasza mályva (#174460) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Eladásnál sokat számít ha van még értékelhető jótállás, de két év múlva már mindegy lesz. Egyelőre annyit tudunk, hogy a 7216 elvileg halkabb, és ezért sokaknak szimpatikusabb. Hogy a plusz hőtől hajlamosabb-e a meghibásodásra, arról nincs infó. Elvileg az APU forrasztásának a hőingadozás az ellensége és nem önmagában a magasabb hőmérséklet.

<-ƘƘ->

(#174467) Marcus88 válasza mályva (#174460) üzenetére


Marcus88
tag

Szerintem ez annyira nem fontos,hogy milyen a verzió száma.
Eladásoknál fel sem szokták tüntetni,főleg nem már 2 év múlva ha jön a köv gen.
Én az újat választottam,ma jött meg délben a videojátékbolttól PRO RDR2+SP=139.990.
Holnap letesztelem ezt a hang / melegedős dolgot,mondjuk szerintem egy kicsit nagy dobra van verve ez az egész.

[ Szerkesztve ]

(#174468) mályva válasza Omateee (#174465) üzenetére


mályva
aktív tag

te a videojátékboltos csomagot hogyan kaptad meg időbe? :D

én szombaton rendeltem..de még ugy vannak vele, hogy szerdán elvileg odaadják futárnak de az sem biztos..mert kifogyott.

Ezért vagyok most úgy, hogy az alzából a spiderman bundle-t :D

Megbízhatóságom: 208 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#174469) mályva válasza Marcus88 (#174467) üzenetére


mályva
aktív tag

aaaa te is hogyan kaptad meg ? :U :R

akkor csak én voltam ilyen szerencsétlen.

Vissza olvastam az összes bejegyzést amiket írtatok a gépekről..

Nagyon azt szürtem le, hogy nincs különbség gyakorlatban.

Megbízhatóságom: 208 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#174470) Deck válasza mályva (#174463) üzenetére


Deck
titán

Teljesen m1. Az új halkabb kicsit de jobban melegszik. Másik se hangos.

PS5

(#174471) Marcus88 válasza mályva (#174468) üzenetére


Marcus88
tag

Akkor én jobban jártam mint te. ;)
Szombaton rendeltem meg 23:40 körül és ma jött meg délben.
Meg is lepett mert szerda-csütörtökre számítottam!

(#174472) Reaper válasza mályva (#174461) üzenetére


Reaper
őstag

Ugyan nem konzol de itt jól hallatszódik, 1:30 tól kb, ilyen vonyítás, változó frekivel. Vannak PS videók is, de azok vacak felvételek, legalábbis amit én találtam, azon nem hallottam.

(#174473) Kendek válasza adalbert1 (#174464) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az új játékokra céloztam, de persze én is akcióban vásárolgatok csak. Nem vagyok egy nagy gamer, de mióta meg van a PS4, már vettem hozzá 85 játékot (többeknek van 100+). Ha csak 3.500 Ft átlaggal számolom, akkor is ~300.000 jön ki. Sok kicsi sokra megy. :)

<-ƘƘ->

(#174474) zzeN válasza mályva (#174468) üzenetére


zzeN
aktív tag

Nekem azt írták, hogy elfogyott, holnap jön új raktárra és adják is fel még a héten.

(#174475) .LnB válasza Reaper (#174459) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen ez a vga-ra jellemző néha.
Egyébként most, hogy be van fűtve már itthon a cserép kályhába, így hallani a hangját a 72nek is. Nyomtam tegnap is 6-7 óra codot, és hallható volt. De nem zavaróan.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#174476) bigrob


bigrob
őstag

Sziasztok!

Szerintetek ezt a 2db bontatlan játékot mennyiért lehetne eladni?
FIFA 19 (14-15?)
Spiderman (12-13?)
BF után lehet visszamegy az áruk kicsit?

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#174477) NyMRooD válasza Marcus88 (#174471) üzenetére


NyMRooD
őstag

Akkor van ott egy jóakaród, mert én Péntek 13:02-kor rendeltem meg és ma szóltak, hogy "A rendelt géped jelenleg teljesen kifogyott a raktárunkból. A holnapi napon várható egy feltöltés, ezért azt javasoljuk érdemes tartani a rendelést. Igyekszünk minél gyorsabban teljesíteni.". De holnapután ismerőstől megtudom, hogy lesz-e mm-ben megint és ha igen akkor pénteken megveszem ott (ugyan ez a csomag volt online ugyan ennyiért), ők meg így jártak, vásárlóbarátság LVL1000000.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#174478) Reaper válasza .LnB (#174475) üzenetére


Reaper
őstag

Mondjuk tuti halkabb mint az asztali gépem :) Mindenesetre kíváncsi leszek, hogy mennyiért lesznek majd csomagok, bár pont a RDR2 nem érdekel annyira, de a GOW és a Detroit nagyon.
Plusz Humbleről behúztam egy régi játék "remakejét": giana sisters twisted dreams.

(#174479) Carlos Padre válasza Dvix (#174448) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Fiú vagy lány a párod?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#174480) Marcus88


Marcus88
tag

Szerintem akik még gép váráslás előtt állnak,azoknak nem kell rohanni,az első hullám lement.
Jön a péntek + a karácsony előtt időszak.
Én tavaly december 1-20-ig néztem az árakat akkor vettem a Slim Ps-t és voltak akciók akkor is dögivel.
Gép magában PRO 110 körül vagy gép + 1-2-3 játékkal is volt.
Nem kell pánikolni!!! ;) ;) ;)

(#174481) NyMRooD válasza Marcus88 (#174480) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nekem csak azért rohanós, mert sógoromnak rendeltem és hétvégén meglátogatom őket, így eltudnám vinni, nekem itt duruzsol egy SW BF2 limited.

u.i. Na meg nem tetszik, hogy nem tájékoztattak rögtön amikor ez kiderült, szerintem biztos tudták legkésőbb hétfőn, hogy kifutottak a készletből. Nagyon csalódott vagyok a hazai webshopokban, az éven minden itthoni vásárlásom ilyen volt (emag, kv, edigital, 1-2 kisebb shop), hogy megrendeltem és napokig semmi infó, még csak a fix visszaigazolás sem arról, hogy tényleg megkapom, lassan már 1-2 kínai is gyorsabb vagy legalább is korrektebb tájékoztatást ad.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#174482) .LnB válasza Reaper (#174478) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megveszed az RDR2-eset, eladod a gamet, és megveszed amit akarsz, használtan. Még keresel is rajta. Egy GoW bundlen meg nem.
Mondjuk a RDR2-t nem szabad kihagyni. Igaz nem is szabad azzal kezdeni a PS-ezést.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#174483) S e t h válasza .LnB (#174482) üzenetére


S e t h
nagyúr

Van aki meg pont azért veszi meg a konzolt.:)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#174484) .LnB válasza Carlos Padre (#174479) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért ez erős. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#174485) .LnB válasza S e t h (#174483) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem is RDR2 bundle van, de inkább az új modelre voltam kíváncsi azért vettem ezt, mert az RDR2-t mindenképp megvettem volna. Az már csak hab a tortán, hogy 7116B-t kaptam először, így azt is ki tudtam próbálni pár napra.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#174486) Marcus88 válasza NyMRooD (#174477) üzenetére


Marcus88
tag

Pedig senkit nem ismerek ott,most rendeltem először a boltból!!! :)

[link]

Lehet valami csaj rendezte és szimpatikus voltam neki.
Fel is nézek face-re,nem-e jelölt be valaki!!! :DD

(#174487) Reaper válasza .LnB (#174482) üzenetére


Reaper
őstag

Ne érts félre, fogok vele játszani, a GTAVbe rengeteg órát beleraktam, tudom kb mire számíthatok R*tól, csak egyelőre van ami jobban érdekel, úgyhogy megmarad minden játék, amit meg kijátszom megy a polcra.
Igen, figyelemmel követem a topicot egy ideje, ha lesz más játékom mellé, akkor nem ezzel kezdem, ha nincs, akkor ez van :) Mondjuk a GTA-t is toltam X360 kontrolleren, de célozni fogalmam sincs hogy lehet kontrollerrel 20+ év egérhasználat után :)

(#174488) mályva válasza zzeN (#174474) üzenetére


mályva
aktív tag

igen elfogyott nekik..

de ez tök érdekes mert én szombaton 11:00 kor rendeltem, egy másik fórumos szombat 23:00 kor és ő már ma megkapta :U :DD én pedig bekerültem akiknek már elfogyottba..

Megbízhatóságom: 208 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#174489) predakon


predakon
őstag

Hirtelen mennyi eladó ps4 slim, pro és vr pakk eladó a hardveraprón :D vicces, főleg hogy valaki már úgy rakta fel drágábban hogy az alzán még rendelhető olcsóbban :D BIZNISSZ

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#174490) .LnB válasza Reaper (#174487) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem azzal van a baj, hogy a kontrollert kell szoknod. Hanem most, új konzol tulajként éhes vagy, hogy meglegyen a hűha érzés amiket sokszor itt olvasol. Hogy letépje a fejedet az újdonság ereje. És az RDR2 az egy lassú játék, amire rá kell szánni az időt. Persze az állad leesik a látványtól, de az RDR2 nem egy instant hangulat bomba. Inkább egy atombomba, ami szép lassan száll, de ha leért.. :D Még olyan tapasztalt csókák se "értik" ezt mint Moby, vagy Grath.. :C
Kezdj a HZD-vel, annál csak jobb lesz. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#174491) mályva válasza NyMRooD (#174477) üzenetére


mályva
aktív tag

ez egy nagyon jó ötlet..

én is így jártam mint te :W én 11:00 kor rendeltem.és azóta össze vissza beszéltek!

Megbízhatóságom: 208 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#174492) markknight


markknight
veterán

Össz-vissz 1 óra az új Spidey DLC, így aki filózik, hogy megvegye, az nyugodtan halogassa csak :/

[ Szerkesztve ]

(#174493) .LnB válasza markknight (#174492) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én azon gondolkodom, hogy megvárom míg megjelent az összes, kivan már fizetve úgy is. Addig codozok, vagy vadászok RDR2-ben, meg a Shadow of Colossust is le kellene már tolni. És és van még pár játékom megvéve..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#174494) Mike válasza Woodslave (#174407) üzenetére


Mike
veterán

ha konzol illetve kontrollerszűz vagy, ne a GoW-val kezdd, mert az szivás.
gyerkőcöknek ajánlom a kidobóst és a gang beastet, talán még akciós

(#174495) mályva válasza NyMRooD (#174481) üzenetére


mályva
aktív tag

nekem is ugyanez volt..
vártam, vártam jelezzenek vmit..
nem értem el sem telefonon-foglalt
sem email-en nem válaszoltak
végül facebookon értem el..és benyögtek egy ilyet hogy nincsen készleten, kifogyott..a nő pedig azt mondta a telefonban, hogy esélytelen személyesen átvenni, mert mondtam hogy akkor nem kell futár

össze-vissza beszéltek..

azért is húzok az alza felé

Megbízhatóságom: 208 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#174496) Reaper válasza .LnB (#174490) üzenetére


Reaper
őstag

Igazából én se tudom, mit várok a konzoltól, fél éve még nem is gondoltam, hogy valamikor is venni fogok. Azóta viszont teljesen random mikor mennyi időm van játszani így a legtöbb online cím ki is esik, offlineból meg hosszú időre már nem köt le semmi a pc játék fronton. Aztán kijött a Detroit, na az a story volt nekem a hűha érzés, már amennyit a yt-on keresztül láttam, mert nem akartam elspoilerezni magamnak. Utána öcsém mesélt a God of Warról, az is durva ahogy láttam. A HZD-t még nem ismerem, majd rálesek arra is :)

(#174497) mályva válasza .LnB (#174485) üzenetére


mályva
aktív tag

Akkor azt mondod nincs különbség? :C

Megbízhatóságom: 208 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#174498) Tegla80 válasza #49155328 (#174458) üzenetére


Tegla80
addikt

Itt alljunk meg azert egy picit,mert szalad a topik.(esz nelkul es elsiklik ezen fontos dolog felett :D )
Irj mar szamokat is,h igy mennyi az annyi a legvegen.
Sokaknak nem is kell a jatek csak gep es ha az MM-nel lehet igy okoskodni akkor ez igy meg jo is lehet a 2-3 jatekos gepek eseten is.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#174499) Mike válasza .LnB (#174490) üzenetére


Mike
veterán

nálam a hűha érzést a Detroit hozta el, és könnyű kezelni is. nem kell célozni, kamerát forgatni, vagy ha igen leállított idővel. a life is strange-ben is lehet az irányítással bénázni, nem fogsz belehalni.

én a GoW, a Last Guardian és az Rdr2 miatt vettem ps-t, főleg az utóbbi miatt, mert tudtam hogy sokáig nem fog megjelenni pc-re, meg ha igen, az öreg gépemen nem fog futni.

ehhez képest a GoW-ot első körben nem tudtam irányítani, és megismertem olyan címeket, kiadókat, amikről eddig még csak nem is hallottam

[ Szerkesztve ]

(#174500) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Huhh tényleg, ezt egy ideje le akartam már írni:

Úgy hagytam ott a pc gaminget, hogy az utolsó játék a Forza Horizon 4 volt amivel játszottam. És nagyon jó volt, egyébként is szerettem mindig is a Forza sorozatot. Ezért még októberben, amikor akciós volt, megvettem a Driveclub-ot. PS-en az szinte az egyetlen arcade autós játék. Sok jót is hallottam róla. Rögtön Season Pass-szal vettem, így volt 7680ft. De basszus ez a game.. Vagyis nem is a game, hanem az irányítás, ez borzalom. Nagyjából 10 verseny után lett elegem belőle. És nem az a baj, hogy nem tudtam nyerni. Nem a sikertelenség mondatja ezt velem. Hanem érzésre sz*r az egész. Jól néz ki, meg ha fizetsz akkor tartalom is van benne. Bár az SP sem tartalmaz mindent. Én nem is tudom mikor játszottam ilyen gagyi vezetési modellel. Ehhez képest a The Crew is egy isten. A Forza sorozat meg más univerzum. :D

Szóval óvatosan a DriveClub-bal.

Ezért inkább megvettem ismét a GT Sportot, meg most pár napja a WRC7-et is, hogy legyen autós játék is ha a kedvem tartja..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.