Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174151) kresz2 válasza erahurka (#174148) üzenetére


kresz2
tag

Hát igen,lehetséges.
Ha nem sikerült volna akkor máris rendeltem volna Angliából,200 font astro bot játékkal.
Csak azért nem mindegy hogy oda kellene küldeni ha esetleg hibás a termék,sőt azt sem tudom hogy élne-e a garancia.

(#174152) Nayrobi válasza erahurka (#174148) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nem túl valószínű, mert a platinumshop meg a kv is ugyanennyiért szórja a psvrt mától.

(#174153) Zoleee83 válasza szasanyi (#174136) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nem fogyott el csak újra kell sűrűn nyitni az oldalt.
Most is utolsó 3db-ot ír. Szokásos Alzás vásárlás ösztönzés. :D

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#174154) Janusz001 válasza Zsolt802 (#174150) üzenetére


Janusz001
őstag

Semmi, mivel látatlanba rendelsz, jogod van elállni.

(#174155) szasanyi válasza kresz2 (#174151) üzenetére


szasanyi
félisten

De azon túl, hogy egy esetleges gariztatás problémás... Anglia még EU-s ország? Nem követem a brexit pontos állapotát, úgyhogy nemtom már pont kiléptek vagy még pont nem. Ez a vámolás miatt fontos, és mert más rendelés miatt engem érdekelne az ezzel kapcsolatos, aktuális helyzet. :R

(#174156) predakon


predakon
őstag

Egyébként itt nem értem miért nem nézelődtök, szállítanak magyarországra.
Én tegnap kb 5500ft-ért vettem 3 ps4 játékot.
[link]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#174157) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Sziasztok,

Azt hiszem és úgy is érzem elérkezett az idő, hogy PC-ről konzolra váltsak.
Valami miatt a PC elé már nincs nagy kedvem leülni és bebábozódni a monitor elér. Elég komoly gamer PC-vel rendelkezem most is, minden évben frissítettem. Egyelőre nem marad, de már lassan 2 hónapja el sem indítottam. Külön költözésem révén már egy házat uralok nem csak a szobám, és sűrűn jönnek barátok beszélgetni, vacsorázni, így felmerült a kérdés magamban egy konzol irányában, hogy jó kis elfoglaltságokat is tudjunk magunknak találni, mellette magamnak a téli estékre. Már 1 hete bújom a dolgokat, és Black Friday miatt szerintem nem várok karácsonyig.
PS4 Pro 1TB-t néztem ki magamnak, kapásból egy második dualshock kontrollerrel, töltővel, illetve pár játékkal kezdésként:
- The Las of Us Remastered
- Mortal Kombat
- Hitman II

Érdemes szerintetek akkor most beszerezni 129.000.-Ft környékén a készüléket, vagy az eddigi tapasztalataitok miatt inkább Karácsonykor?

Illetve a legfontosabb kérdésem a Multiplayer irány. Kompatibilis a konzolok multija a PC multikkal? Barátom akivel sokat multiztam (leginkább Far Cry-ok) már elkezdte a Far Cry 5-öt, és lehet visszatérnék ezirányra, de ő PC-n játszik. Erről mit tudtok?

Köszi :R

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#174158) kresz2 válasza szasanyi (#174155) üzenetére


kresz2
tag

Játékot simán rendelhetsz,én is szoktam,nincs semmi plusz költség.

(#174159) james001


james001
veterán

Szomorúan olvasom a Fallout 76-os írásokat és teszteket,meg fejcsóválva nézem a videókat is róla :( Kár hogy Bethesda így elcseszte ezt is... Még jó hogy nem vettem meg day 1. Tudom ez nem "Fallout 5",de akkor is hogy lehet a Fallout fanokat így szembeköpni egy ilyennel? :(
Egy Bethesda játékban bízom most már csak,a Doom-ban. Remélem az új rész ütni fog ugyanúgy,mint az előző is ütött.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#174160) Nayrobi válasza predakon (#174156) üzenetére


Nayrobi
őstag

Csak játékot szállítanak ki bizonyos súlyhatár alatt, kiegészítőket, konzolokat nem.

(#174161) kresz2 válasza predakon (#174156) üzenetére


kresz2
tag

Ismerem a helyet,szoktam is rendelni,de konzolt és nagyobb csomagot nemzetközileg nem szállítanak,próbáltam.

(#174162) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

PSVR-t lehet használni "általános" megjelenítőként? Gondolok itt arra, hogy PS4-en nem VR, hanem standard játékkal játszanék. Vagy PC-re kötném és filmet néznék vele.
És ha igen, milyen a képe ilyen célra?
Leginkább akkor tudok játszani, ha a gyerek alszik, de a feleségem is nézné a tévét. Van még egy készülék, de csak a hálóba, ott meg ugye gyerek van. Így a két tévé nem opció, arra gondoltam, hogy az egyiket eladnám és vennék helyette egy VR-t

(#174163) predakon válasza Nayrobi (#174160) üzenetére


predakon
őstag

ohh, köszi :(

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#174164) kresz2 válasza fausto (#174162) üzenetére


kresz2
tag

Én is pont erről érdeklődtem.Van cinematic mode,csak állítólag gyenge a felbontása.

(#174165) adalbert1 válasza ödönke (#174141) üzenetére


adalbert1
veterán

Én is gondolkozom ezen a csomagon, és nekem is úton van egy 500-as slim és spiderman kombó a mm-tól. :))
Én szerintem azért nem rendelem ezt meg, mert egy extra kontrollert amúgy is behúztam 12k-ért, így vagyok azzal a bundle-lel 92k-nál (igaz, az csak 500-as, nem 1TB-os), a GOW kb. 6400 Ft US store-on, így 98-99k-nál tartok, cserébe nem kell a Fifát árulnom. :))

(#174166) H.lacika


H.lacika
tag

Sziasztok

Ps+12 hónapos 13500 van + 1000 kiszállítás, akkor storéban egyszerűbb megvenni, kiszállítás nélkül vett valaki?

(#174167) Kendek válasza fausto (#174162) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Technikailag lehetséges, egy nagy virtuális képernyő látszódik. Viszont nagyon gyatra a képminőség, igazából VR-on kívül másra nem túl jó.

<-ƘƘ->

(#174168) Scholes9 válasza james001 (#174159) üzenetére


Scholes9
nagyúr

A Doom Eternalt én is várom, PS4-re veszem majd meg :) A hent biztos jó lesz benne, más nem is nagyon érdekel :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#174169) Tyler Durden válasza ProEvoFan (#173982) üzenetére

Egészen más, pedig én mind2 vonalat szeretem, de a Witcher vhogy nem tudott megfogni, szemben a HZD-vel, ami a játék elejétől beszippantott. Nyílván ízlések és pofonok, egy biztos nálam a HZD az egyik legjobb játék ps4-en..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#174171) mike1334 válasza Carlos Padre (#174134) üzenetére


mike1334
veterán

A többi felvetett dologra (fülhallgató mellett hangos ps, elismert és szavatosság keretében javított hiba) nincs ilyen frappáns válaszod?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#174172) adamka17


adamka17
csendes tag

Sziasztok! A RDR2 es spiderman ps4 pro bundle már ahogy látom, az új típusú konzol.(72**) Ez igaz lehet a Fifa19-es változatra is?

(#174173) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Sziasztok!

Az Overwatch free weeket honnan érem el? Storeban nem látom.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#174174) saelin válasza james001 (#174159) üzenetére


saelin
veterán

Ott a Bethesda nem csak kiadó? Én úgy tudom azt az id software fejleszti.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#174175) Dvix


Dvix
senior tag

A SuperGamer-en most tartják a Black Friday-t! Majd nézzetek föl! Van egy két jó dolog (GOW4 7,5k stb stb.) :U RDR2 bundle Pro-val csak 131 k akit érdekel! :)

[ Szerkesztve ]

(#174176) JoceeHunt válasza Cobra652 (#174170) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Köszönöm,megnézem ezt az Alza-t akkor. Garancia ügyben a szokásos eljárás ahol vettem vagy valami Sony központ mint apple termékeknél?

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#174177) Rage47 válasza sutyesz96 (#174173) üzenetére


Rage47
veterán

pedig előtölthető elvileg már
a játék oldalán nem írja? csak az árát?

(#174178) bulikavagyok válasza Dvix (#174175) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"GOW4 7,5k" - használtan annyi. :B

(#174179) Dvix válasza bulikavagyok (#174178) üzenetére


Dvix
senior tag

Most nézem tényleg! És van pofájuk kiírni akcióban! :(((

(#174180) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Az lehet, hogy a HITMAN 2 demo tutorialja ugyanaz, mint az előző részé? Azután van valami pálya is, vagy csak figyelmetlen voltam?

[ Szerkesztve ]

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#174181) james001 válasza Scholes9 (#174168) üzenetére


james001
veterán

Doom az nem Doom agyatlan hent nélkül,az a lényeg :D

(#174174) saelin: Igaz,de azért remélem nem szólnak bele semmibe se.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#174182) fausto válasza Kendek (#174167) üzenetére


fausto
addikt

Köszi, ez nem jó hír :( Kell keresni valami más megoldást

(#174183) MAGUS7


MAGUS7
tag

Sziasztok! 576-ról rendelt valaki Odyssey-it ? rendeltem 1 Omega kiadást,még pénteken,de még mindig csak függőben van,meg rendeltem God of War kontrollert Alzáról,11 990 Ft ennél olcsóbban sehol nincs nem ? mondjuk a Berry Blue vagy az 500 million jobban bejön,amúgy itt a Wipeout Omega Collection is elég jó áron van,elég érdekes hogy a fix mennyiségek,már akkor kevesebbek voltak,mielőtt elkezdődött volna az árusítás.

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#174184) JoceeHunt válasza Peace (#174120) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Alapban a Dualshock-ok nem vezeték nélküliek? Megrendeltem a PS4 Pro-t, most látom te ilyen adaptert keresel, akkor keressek én is?

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#174185) erahurka válasza JoceeHunt (#174184) üzenetére


erahurka
félisten

Ez csak PC-hez kell, bár én úgy tudom egy sima Bluetooth dongle is elég hozzá.

(#174186) Carlos Padre válasza mike1334 (#174171) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Lenni lenne épp, de ne erről szóljon már minden ps-xbox topik minden áldott nap.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#174187) hitvanyalak válasza JoceeHunt (#174184) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Vezeték nélküliek.
Ha pc-remote-on használod ott kell kábel, vagy bt. Meg tölteni is jó vele.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#174188) ViktorHUN79 válasza Dvix (#174179) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Ráadásul+1400ft a szállítás így a használt jön ki 9k-ra,nevetséges!Tipikus magyar bf akció.

[ Szerkesztve ]

(#174189) Kyrgios


Kyrgios
csendes tag

Most már elérhető Alzán a God of War akció 8 750 Ft-ért, ami elfogyott még akció előtt... 999 db van belőle.

[link]

(#174190) Carlos Padre válasza Dvix (#174175) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A GOW4 miért is jó deal ps4re? :U ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#174191) Mrdevil válasza kresz2 (#174164) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen gyengusz, majd a PSVR3/PS5 kombónál talán. :DDD
Én is azt hittem milyen fasza lesz, így fogok filmezni, olyan mintha moziban ülnék, de nem, felbontást leszedi nagyon, főleg a mai 4K filmezés világban......

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#174192) penge111


penge111
addikt

Én még mindig ott járok, hogy próbálom magam meggyőzni, hogy slimről váltsak prora, de mindig oda lyukadok ki minek. Tegnap kezdtem el a The Lost Legacy-t, apám bokánfostam magam a látványtól, és csak egy slim konzolom van. Valahogy hd tv-n a kettőt egymás mellett kellene hogy lássam, akkor talán gondolkozás nélkül csapnék le egy olyan 125ks Alzás akcióra amit itt linkeltek páran. Lehet hozzájárul az is a vacillálásomhoz, hogy én nem vagyok érzékeny az fps dropokra, játszhatatlan játékkal még nem találkoztam slimen.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#174193) lionshamlet válasza penge111 (#174192) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Foleg ha a slimet el is tudod adni, akkor mindjart nem 125k volt a pro, szal nem ertem miert nem vettel meg prot.
Érezhetően gordulekenyebben futnak rajta a jatekok, plussz ott az SS.
(nem az az SS)

Plussz optikai kimenet is van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#174194) Frod válasza lionshamlet (#174193) üzenetére


Frod
addikt

Én is rácsaptam egy olyan csomagra, eladom mindkét játékot és a régi fat konzolt is.
Így kb ~60e a váltás.

Egyébként ilyet még nem láttam, hogy a személyes átvétel is feláras. Vagyis de, pont múlt héten volt egy más jellegű boltban egy vételem (parfüméria/fodrászkellékes), de remélem ez nem lesz standard a jövőben...

Do you see the white shadow?

(#174195) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Ha minden jól megy, ezen a héten végre meglesz az első 4K TV-m, egy 55 colos LG B8 a Telekomtól.

Pár hete láttam, hogy sokat beszéltetek itt a HDMI kábelekről, hogy mely márkák, változatok a legjobbak, melyiknél nincs blackout vagy csak ritkán fordul elő.

Aki/akik benne volt/voltak a témában leírná/leírnák nekem, hogy milyen HDMI-t ajánl/ajánlotok a TV-hez? PS4 Pro-hoz lesz kötve.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#174196) ProEvoFan válasza penge111 (#174192) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Minek váltani prora?
Jövőre itt a ps5!!!!! :)
Lófaszt van itt.

(#174197) Deck válasza ImACeltic (#174195) üzenetére


Deck
titán

Hama Premium High Speed HDMI kábel 1,5m (122210)

5,5k akciós most

PS5

(#174198) mastadoc1 válasza kresz2 (#174087) üzenetére


mastadoc1
tag

Szia! Nem kötelező a fagyi, bár most a beat sabert én nagyon várom, amihez kelleni fog.
A cinematic módban én szoktam filmeket is nézni, olyan mintha egyedül ülnél egy IMAX moziban. :D
A képminőség valóban gyengébb, de én szeretek benne játszani sima játékot is, nekem nagyon bejön. A gyerek tévét néz, én meg tudok mellette játszani. A középső méret ideális rá.

(#174199) szasanyi válasza penge111 (#174192) üzenetére


szasanyi
félisten

Szerintem van még legalább két olyan tényező amit érdemes figyelembe venni a Pro-ra váltás kapcsán. Az egyik, hogy van-e van nagyon hamar lesz-e 4K HDR kijelző hozzá, mert szerintem a nagy eőrelépés csak az esetben áll fent.
A másik dolog tényező jelentkezik, ha nem mind menyibe kerül a csere (mert nem mindenkinek van olyan vastag buxája vagy kevés esze, hogy ezzel ne foglalkozzon). Egyrészt most jön a BF 2. forduló, így akár lehet jobb ajánlat. Másrészt ha nem lesz jobb akkor is ennek következményeként a használt piacon megjelenő non Pro gépek és új játékok száma lényegesen növekszik majd, ami miatt szinte biztosan sokkal kevesebbért lehet majd eladni, mint most sokan gondolják.

(#174200) Carlos Padre válasza ImACeltic (#174195) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nagyon leegyszerűsítve:

Jó:

Nem jó:

1.5 méternél ne legyen hosszabb.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.