Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174501) mályva


mályva
aktív tag

Egy olyan kérdésem lenne még , hogy eddig sima ps4-em volt de 4K tv-m van.

Majd ha megjön a PRO, hogy ki tudjam használni rajta a 4K-t ( nyilván azért veszem) milyen beállításokat csináljak meg rajta? vagy automatikusan fogja tudni hogy 4K tv és beáll? köszi

Megbízhatóságom: 207 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#174502) Janusz001


Janusz001
őstag

Meguntam a ps store szarakodását a kártyámmal, alzáról megrendeltem a gow+uncarted 4+last of us triót, van még egy bloodborn,spiderman,hzd,rdr2 négyesem, szűz ps4 tulajként szerintem ez nekem jövőre is kitart :)

(#174503) .LnB válasza Reaper (#174496) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Teljesen ugyan így, ugyan ezért váltottam én is. Jó lesz nyugi. Nekem a gamer karrierem legjobb éve volt az idei, annyi szuper címmel játszottam. (én húsvét után vettem idén) Nem tudom olvastad e, de én el is adtam a 1080-am, teljesen átálltam PS-re.

(#174497) mályva Határozottan nincs. De azt mindig leszögezem, hogy mindkettő origi, friss konzol volt, hogy némi porosodás után melyik milyen lesz, arról nincs tapasztalatom.

(#174499) MikeDetroit: Hát az nálam is. Idén talán egyedül azt játszottam végig kétszer.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#174504) Jim74 válasza mályva (#174495) üzenetére


Jim74
nagyúr

Hali!

Én is ezen agyaltam, aztán úgy döntöttem, hogyha olyan sz*r lenne a 7116b, akkor tele lenne a net a problémákkal.
Megvettem az alzánál a PRO + SpiderMan + GoW kombót. Így legalább van két játék, amivel el tudom kezdeni a konzolos pályafutásomat :D. Ráadásul 2 év garral adták. Hangosabb, mint az új? Lehet, de telibef*som, mert vagy az 5.1 hang nyomja el, vagy a zárt circumaural fejhallgatóban nem fogom meghallani :D A családot meg nem fogja zavarni, mert a hálók az emeleten vannak, a PS meg a földszinten a nappaliban.

Egyébként a GTX970 is tudott süvíteni egy izmosabb terhelésnél játék alatt a PC-ben.

Ja, a hivatalos verzió a Feleségem felé, hogy a gyerekeknek vettem a PS-t :DDD

[ Szerkesztve ]

(#174505) STC Speed válasza 3L1T3 (#174432) üzenetére


STC Speed
őstag

Én meg "szomoru voltam" mert spidermanes 7116 ot kaptam, de mostmár inkább örülök és ajánlom, mert tök halk és legalább egy kiforrott készülék.

Ja és pc ről jöttem, mert elegem volt a sz*rakodásból meg az évente 100k költésből hogy fussanak a játékok, jelentem bf5 után,hogy megérte :))

Amúgy egérrel sokkal tolják szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#174506) Reaper válasza .LnB (#174503) üzenetére


Reaper
őstag

Nem láttam, én egyelőre azért megtartom a PCt is, de fejleszteni már nem fogom. Plusz poén, hogy kb egy új VGAt se kapok a PS árából, nagyon elk*rvult a HW ipar anyagilag már.

szerk.: Jim74: Ja, én is csak röhögtem, mikor beküldtem a hsz-t és láttam az újakat :)

[ Szerkesztve ]

(#174507) mályva válasza Jim74 (#174504) üzenetére


mályva
aktív tag

:C
én is ezeket a köröket futom..

a 2 év gar nekem nagyon meggyőző :D

Megbízhatóságom: 207 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#174508) Jim74 válasza Reaper (#174506) üzenetére


Jim74
nagyúr

Hihetetlen, hogy milyen sokan gondolkodunk egyformán erről :C

(#174507) mályva: ne agyalj, egyikkel sem nyúlsz mellé (nekem is ezt írta itt valaki :DDD). Nekem nem ért +15k-t az új verziós gép -1 év garancia.

[ Szerkesztve ]

(#174509) STC Speed válasza Reaper (#174506) üzenetére


STC Speed
őstag

egy luxus hobby pc-n játszani, nekem konkrétan a 1080 as videokari árából megvan az áttérés, uj kártyák 300 ezer ft felett vannak :( pedig nagyon jó pc-n játszani, de ez van. itt legalább se cheat,se driver hibák, megy minden.

(#174510) mályva válasza STC Speed (#174505) üzenetére


mályva
aktív tag

én is erre gondoltam hogy ez már tesztelve van..

Megbízhatóságom: 207 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#174511) mályva válasza Jim74 (#174508) üzenetére


mályva
aktív tag

nagyon igaz

Megbízhatóságom: 207 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#174512) Omateee válasza mályva (#174468) üzenetére


Omateee
tag

Én péntek este 11 körül tettem kosárba személyes átvétellel, szombar reggel jött az sms, hogy mehetek érte. Akkor még 3 boltban volt elérhető, de gondolom hamar elkapkodták.

Amúgy valószínű én is a coil wine-t hallom a HZD map alatt, de ez annyira minimális, hogy oda kellett sétálnom a géphez és hallgatózni. A lemezolvasó sokkal hangosabb ennél, mikor a lemezt pörgeti.

(#174513) Reaper válasza STC Speed (#174509) üzenetére


Reaper
őstag

Nekem 970 van, de az se volt olcsó, ráadásul, kb megjelenéskor vettem, hozzá lappal, síppal, dobbal. Még van benne kakaó, de már vissza kellett venni itt-ott. Emellett semmi értékelhető tartalom, n+1 futószalagon gyártott hulladékok. Van 1-2 indie, ami szórakoztat, meg pár klasszikus és annyi.

(#174514) STC Speed válasza Reaper (#174513) üzenetére


STC Speed
őstag

Még egy utolsót offolva, elnézést csak nekem ez uj pc ről áttérve: pl a battlefield5 topicba is vicc ami megy, dx11/12 driver hiba, laggol akad stb, itt ps en letöltöttem és megy szépen, érzékelhetően nincs cheat sem.

(#174515) S e t h


S e t h
nagyúr

Biztosan én vagyok süsü, de honnan derül ki, hogy 1 vagy 2 éves garival van, és, hogy melyik verziójú ps 4 pro van benne? Csak azért kérdezem, mert látom volt ilyen és olyan összeállítás is, az ár meg nem tűnik olyan rossznak. Az üzletről van vkinek tapasztalata?

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#174516) S e t h válasza .LnB (#174490) üzenetére


S e t h
nagyúr

Gyermekkorom meghatározó élményei közé tartoztak a western filmek és ezek a játékok ( most játszom éppen az első résszel) olyan szinten adják vissza ezt az élményt, hogy szinte ténylegesen újra gyermeknek érezhetem magam.
Igen, ha vki megszállottja az akció orgiáknak, akkor ez a játék nem neki való, vagy legalábbis ne ezzel kezdje a konzolos pályafutását, mert csalódni fog. Én szimplán el akarok merülni ebben a korszakban, csak hogy utána kiruccanjak majd Egyiptomba és Görögországba is egy assassin segítségével.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#174517) Jim74 válasza S e t h (#174515) üzenetére


Jim74
nagyúr

A termék oldalán a "kosárba" gomb alatt van, hogy 24 hónap garancia:

[link]

A SpiderMan-es bundle-ban általában 7116-os a Red Dead Redemption 2-es bundle-ban 7216-os gép van elvileg.

(#174518) .LnB válasza Reaper (#174513) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én a 1070-et vettem megjelenéskor. Onnan a 1080-ra váltás 20e forintomba került. Szóval a teljesítménnyel igazából sose volt gondom az elmúlt pár évben. A Forza Horizon 4, gyönyörűen futott 4k-ban 60fps-sel. A gond ott kezdődött amit te is írsz, hogy itt volt a vas, aztán csak néztem ki a fejemből, hogy mivel játsszak?! Dota 2 és a WoW már évek óta nem megy időhiány miatt. BR láz nem kapott el...stb stb.

Azt tanácsolom neked is, mint amit minden új PS tulajnak szoktam, nem kell rögtön a GoW-val, Spider-Man-nel és az új címekkel kezdeni. Vannak ott még kincsek régebbről is. Last of Us, Uncharted, Beyond... pff rengeteg.

Most megpróbálom felidézni, hogy "család mellett nincs időm játszani" miket nyomtam idén eddig végig. Lehet nem is lesz teljes a lista. :D

-Last of Us
-Uncharted: Drake's Fortune
-Uncharted 2: Among Thieves
-Uncharted 3: Drake's Deception
-Uncharted 4: A Thief’s End
-Uncharted: The Lost Legacy
-Beyond: Two Souls
-Heavy Rain
-Detroit: Become Human (2x)
-Journey
-Horizon Zero Dawn
-God of War
-Spider-Man
-Red Dead Redemption 2

Ezek mellett akadtak még sport, és autós játékok is. Most meg már COD: BO4-gyel multizok pár napja.
És a felsorolt játékok mind olyan címek amiket Pc-n nem lehet átélni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#174519) S e t h válasza Jim74 (#174517) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az oké, de én másik oldalt linkeltem és ott nincsen feltüntetve. :D

szerk: az már megvan, hogy 7216-os, még keresem a garit rá.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#174520) Jim74 válasza .LnB (#174518) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ezt a listát elteszem magamnak :))

(#174519) S e t h: azt nem láttam elnézést. Szerintem, ha nincs külön feltüntetve, akkor 1 év, mert a gyári annyi alapból.

[ Szerkesztve ]

(#174521) tothl válasza S e t h (#174516) üzenetére


tothl
addikt

Igen sokszor gondolkodom rajta hogy nagypapám aki hatalmas western fan volt, ki sem tudott volna szallni egy ilyenből ha lett volna az ő idejében.

(#174522) mályva válasza .LnB (#174518) üzenetére


mályva
aktív tag

Erre esetleg tudnál nekem választ adni? :R

"Egy olyan kérdésem lenne még , hogy eddig sima ps4-em volt de 4K tv-m van.

Majd ha megjön a PRO, hogy ki tudjam használni rajta a 4K-t ( nyilván azért veszem) milyen beállításokat csináljak meg rajta? vagy automatikusan fogja tudni hogy 4K tv és beáll? köszi"

Megbízhatóságom: 207 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#174523) .LnB válasza mályva (#174522) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem állítgattam semmit. A teljesítmény módot (vagy mi a neve?) bekapcsoltam, és annyi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#174524) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

sziasztok!

PS4 Pro, Odyssey.

Az normális hogy játszok és egyszer csak annyira belaggol a játék hogy kegyetlen, játszhatatlan, kb. 30 mp várakozás után se múlt el a lagg.
Nyomtam egy restartot, jó lett.

Ez normális?

(#174525) bigrob válasza Jim74 (#174504) üzenetére


bigrob
őstag

Eddig PES 2018 liteal teszteltem a 7116-ot de még a ventit sem hallottam bekapcsolni 1080p monitorra kötve... :DDD
4k tv érkezik majd ha a MM is úgy gondolja... (pénteken ha lesz máshol vissza is mondom és megveszem máshol...)

Szerk.: szintén ex pc masterrace tulaj.. :DDD
4 és fél éves gépem nem fejleszten én sem egy ideig... Hots és csgo boven elfut. Vga árán megvettem a ps-t és a tv-t.. Max majd valami okosság egérhez lesz, ha fps-el akarnék játszani.

[ Szerkesztve ]

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#174526) Carlos Padre válasza .LnB (#174484) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Miért? Róla sem tudom, hogy fiú e vagy lány.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#174527) Reaper válasza .LnB (#174518) üzenetére


Reaper
őstag

A sok BR engem sem érdekel, de most ez a divat más egy ideig nem nagyon lesz.

Köszi a listát, ránézek mindre, hogy melyik micsoda. Nekem is pici gyerek van itthon, úgyhogy szintén család mellett, ahogy van idő. Nem is baj, hogy régebbiek, legalább tuti van fent használtan mindből majd gombokért. :R

(#174528) Dvix válasza Carlos Padre (#174479) üzenetére


Dvix
senior tag

Ja igen lány! :D A Vampyr ami most 7,5 a store ban, ha mártetszik neki a Detroit BH, gondolom tetszeni fog ugyi!? :) :U

(#174529) mályva válasza .LnB (#174523) üzenetére


mályva
aktív tag

és az hol van benne pontosan?

Megbízhatóságom: 207 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#174530) Bogyi007 válasza gurus (#174261) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ps4 Pro 7016b gépem van, korábban volt némi hangja pl Gow alatt de szűk 2 hete kapott Thermal Grizzly Kryonaut pasztát s azóta jóval halkabb lett...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#174531) seniman


seniman
addikt

Csak húsz hsz-t visszaolvasva,végigszámolva hányan jöttek át különféle okok miatt PC-ről,azért utólag röhögök azokon a megmondóembereken,akik engem néztek hülye konteósnak különböző fórumokon,amikor ezt az elméletemet felvázoltam. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#174532) Woodslave válasza Jim74 (#174504) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja, a hivatalos verzió a Feleségem felé, hogy a gyerekeknek vettem a PS-t :DDD és bejön? Az enyém pont emiatt nem akarja

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#174533) Marcus88 válasza mályva (#174522) üzenetére


Marcus88
tag

Nekem beállította magától nézd meg a képeket,14:30 körül linkeltem ide.

(#174534) .LnB válasza mályva (#174529) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Beállítások /Rendszer/Teljesítmény mód

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#174535) Carlos Padre válasza seniman (#174531) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Vagy csak eltévesztették a topikot ;)

Tényleg, akkor már megkérdezném az újoncokat, miért pont PS4 mikor az Xbox X sokkal jobban megéri?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#174536) Marcus88 válasza seniman (#174531) üzenetére


Marcus88
tag

Én is szoktam mondogatni,én sokat olvasok kommenteket más oldalakon.
10 váltásból 9 Box-ról vált PS-re,fordítva max 1 de ilyet nagyon ritkán olvasok.
PC-s is van jócskán a kemény árak miatt.
Én azt szoktam mondani,hogy azt választom amin a legtöbb és legjobb játékokkal tudok játszani.
A grafika csak másodlagos.

(#174537) Dyde


Dyde
aktív tag

Tudnátok ajánlani tippeket hogy milyen játékokat vegyek amivel lehet ketten játszani ha átjönnek haverok? Fifa 19-et kapom a ps4 pro-hoz, tenis-en gondokoztam meg Mortal XL-en. Vannak ilyen lego racer vagy bármi vicces játék amit lehet egymás ellen tolni? Nektek mik jöttek be ilyen kategóriákban?

(#174538) Bogyi007 válasza #58978304 (#174316) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nekem meg volt Slimem először egy 43"-os Blaupunkt FullHd tévén majd a mostani Samsung UE50MU6122-es tévémen (az ilyen kaliberű tévék szerinted hulladékok ha jól olvastam) nos itt érzékelhető különbséget tapasztaltam a megjelenítés terén.

Aztán a Slimet elcseréltem egy Pro-ra és először egy FullHd 32"-os Philips tévén játszottam vele a God of Warral valamint a Horizon áll is. Meseszép volt a Slimhez képest a látvány.

Aztán a konzol hazakerült az előbb említett Samsung tévéhez és ismételten látható volt a képminőség javulása. Méghozzá HDR módban is, ami egy ilyen tévén is beállítható úgy hogy jól megkülönböztethető az SDR beállításoktól...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#174539) S e t h válasza Carlos Padre (#174535) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem férek az xboxhoz a gyerek miatt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#174540) Xaels válasza Dyde (#174537) üzenetére


Xaels
félisten

A Playlink játékok erre valók. Ezen kívül ott az Overcooked, az Alienation, Lara Croft and The Temple Of Osiris,

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#174541) bigrob válasza Carlos Padre (#174535) üzenetére


bigrob
őstag

Első sorban az exkluzív címek miatt, eddig mindig volt xbox-om, 360-om legalább 1 évig, csak nem használtam miután kitoltam a kötelező Gears of Warokat és Halokat és nem volt rá semmi ami lekötött volna, aztán gép miatt került eladásra (többnyire multiztunk haverokkal), PS-en végignéztem a Detroitot és rájöttem, hogy végig kell nekem is nyomni, továbbá ezeket is: heavy rain, last of us, spiderman, god of war stb... (Xboxon már nincs exkluzív ami érdekelne, továbbá kezdenek átállni a microsoft exlkuzívra, vagyis gépen is elérhető pl a Sea of Thieves)

Fél éve haverom vett egy prot én meg belegondoltam, hogy a gép upgrade mennyibe fájna és köszönöm nem, amivel most játszok (hots, csgo, dead by daylight elfut a mostani gépen, ha meghal a vga veszek valami budgetet ami elviszi és kész).

Továbbá, haverommal megbeszéltem, hogy majd cserélgetjük a játékokat! :DDD

+1: Itt ha megunok egy játékot el tudom adni kis bukással, nem úgy mint PC-n beaktiválom sztímre és kész..

[ Szerkesztve ]

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#174542) Carlos Padre válasza Dyde (#174537) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Rocket league például.
Vagy vannak ezek a PlayLink játékok, nem ismerem a baráti társaságodat :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#174543) szallasi007 válasza tothjozsi96 (#174524) üzenetére


szallasi007
őstag

Szia,

nekem is jelentkezett a probléma, ettől csak az volt érdekesebb mikor konkrétan lefagyott a konzol és csak az Odyssey alatt jelentkezett ez a probléma. Kicsit biztos megfőtt a szentem :D

(#174544) Reaper válasza Carlos Padre (#174535) üzenetére


Reaper
őstag

Mert a fekete az én színem :DDD Na jó főleg azért, mert ami érdekelne Xboxról, az Win10 alatt simán elérhető (Forza Horizon), a többi exl. meg nem érdekel arról az oldalról.
Ja és egy jó régi FHD LG tévén fogom tolni, ahol 3 ból csak 2 HDMI működik :) Rátolnám a monitorra is, de az se mai, így nincs rajta HDMI, átalakítóval meg nem szórakoznék.

(#174545) Chereiose


Chereiose
addikt

Tesóm accjába szeretnénk belépni a 2. kontrollerhez, az emailt tudjuk de a jelszót nem. Kértünk jelszó helyreállítást 3x is, de egyszer sem küldte el ez a remek rendszer (korábban is ez volt, lassú tetű). Vajon meg fog érkezni valamikor, vagy van valamilyen más módja ennek?

(#174546) Payphone


Payphone
tag

Sziasztok!

Nincsen sok ismerősömnek PS 4 és van pár játék amit szívesen játszanak másokkal, mint pl: Siege, GTA 5, Black Ops 4 stb.

Ha valakinek lenne kedve pár délután eltölteni az online világban egy 20 evéssel az írjon egy privát üzenetet nyugodtan

(#174547) Carlos Padre válasza Chereiose (#174545) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Guest account ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#174548) seniman válasza Payphone (#174546) üzenetére


seniman
addikt

Napi társkereső hirdetés megvolt ma is. :))

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#174549) Carlos Padre válasza Payphone (#174546) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Link

Plusz ajánlom a PH masterrace community-t ps4en.

Szerk: a faszbúk ide vágó csoportjait se feledjük.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#174550) Kendek válasza Chereiose (#174545) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha nem megy, akkor a support segít, lehet emailben és telón is keresni őket.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.