Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174101) Carlos Padre válasza Plague666 (#174098) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Anélkül, hogy kisebbíteni próbálnám a problémát, van olyan ember, aki így használja? :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#174102) Carlos Padre válasza BoneDragon (#174100) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Fanboyok :U
Az Xbox meg kikapcsolt állapotban cicereg, mikor semmi nem nyomja el a hangját, de kit érdekel? ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#174103) Black&White


Black&White
addikt

Mostanában nem kapom meg a kétlépcsős azonosításnál az sms kódot.De nem csak itt, hanem pl. facebooknál sem.
Viszont google esetében nincs semmi probléma.
Telenoros vagyok, érdekelne járt már valaki így?
Vagy nyugodjak bele és használjam a backup code-okat konzolról? :(

(#174104) Chris82


Chris82
senior tag

Sziasztok!

Amikor megvettem a PS4 Pro-t a régi PS3-hoz használt HDMI kábellel használtam gond nélkül.
Gondoltam kicserélem a hozzá adott gyári kábelre. Itt kezdődtek a problémák, néha elment a kép, vagy betöltés után be sem jött. Visszacseréltem a régire, azzal tökéletesen megy bár szerintem fakóbbak a színek.
Elképzelhető hogy a gyári kábel hibás???

(#174106) Kendek válasza Chris82 (#174104) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem hiszem, mert ez a probléma többeknél fennáll gyári és pluszban vásárolt kábellel is. Viszont digitális jelátvitelnél nincsenek fakóbb színek, ezt maximum a TV eltérő beállítása okozza.

<-ƘƘ->

(#174107) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Ugyan hivatalosan nem jelentették még be a Truck Driver megjelenési dátumát, az Amazon termékoldalán feltűnt a január 29.-ei időpont, valamint a 39.99$-os árcímke. Remélem igaz. :)

(#174108) Plague666 válasza BoneDragon (#174100) üzenetére


Plague666
tag

Jó akkor álljunk meg egy szóra. Abszolút meg vagyunk elégedve a masinával itthon. Nyilván senki nem tolja hang nélkül, és ennél sokkal hangosabb cuccok is vannak. Viszont láttam/látom a netes cikkeket, hogy na most hú de megoldották a zajt. Azért ez nem teljesen igaz, és nem bűn kimondani. Sajnálom, hogy itt is ilyen óvodás szint uralkodik, mint az intel-amd fronton. Valamit őszintén elmondassz, és ettől már a másik oldal fanboya vagy. Vicc komolyan. Napi szinten keresitek az önigazolást, hogy jól döntöttetek, vagy mi?
Ne gyerekeskedjünk már.

(#174109) mike1334 válasza Carlos Padre (#174101) üzenetére


mike1334
veterán

Mondjuk aki fülhallgatóval játszik, mert zavar másokat?
Amúgy külső tápos fat cicergett, igaz az újabb S-nél is előfordul néha, de azt még garanciában cserélik/javítják.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#174110) ProEvoFan válasza Plague666 (#174108) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én veled vagyok. :) Még a slim is hangos, ha rájön a hűthetnék.Ez van, de leszarom.
Mások szerint meg nem hangos.

(#174111) Neoteric válasza SH4D0W2011 (#174107) üzenetére


Neoteric
addikt

Képek alapján ez elég fosul néz ki, Eurotruck Simulator 2 különb volt anno.

PSN: ne0teric_sAN

(#174112) SH4D0W2011 válasza Neoteric (#174111) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Hidd el, ha lenne ETS2/ATS konzolra, azokat tolnám, így viszont ez az egyetlen alternatíva. :)
Egyébként - bár az első Euro Truck-kal nem játszottam - de szerintem az a sorozat sem indult sokkal különb módon, és nekik mára 10 év előnyük van. Ennek próbáltam a bétáját, ment is a notimon vagy 20 fps-sel, de úgy tűnt, a fizika rendben van, és ha a vezetési élmény csak megközelíti az SCS játékokét, akkor én már elégedett leszek.

(#174113) Tegla80 válasza Plague666 (#174108) üzenetére


Tegla80
addikt

Az a baj,h sokan elvannak szallva fejben vilagszerte,h milyen is kellene legyen.......ez nem olyan es van hangja ha hasznalja az ember. Jonnek itt ilyennel,h nem tudnak aludni a lakasban tole,meg h fulessel is zavaro meg egyeb anyamkinja hulyesegekkel......az ilyennek szivem szerint leirnam,h add el a csaba azt malmozzal a ket huvelykujjaddal mert az csendes.
Vicc amit nyomnak mikor a kulvilag egyeb zajaiban elunk,de a ps az hangos mert muxik es jatszunk kozben.

Sony® & PlayStation®

(#174114) BoneDragon válasza Plague666 (#174108) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ez biztos nekem akart jönni?

(#174115) Deck válasza Tegla80 (#174113) üzenetére


Deck
titán

Játszanak telefonon.. ;]

PS5

(#174116) STC Speed


STC Speed
őstag

Kingston HyperX cloud 2 es usb hangkártyája működik a ps4 el, használ valaki ilyet?
Köszi :)

(#174117) marilllyo válasza STC Speed (#174116) üzenetére


marilllyo
veterán

Öcsém most vett. Azt mondta jó minden!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#174118) zzeN válasza STC Speed (#174116) üzenetére


zzeN
aktív tag

Működik, csak fw-t kellett frissíteni elôtte.

(#174119) Deck


Deck
titán

Bár nem játszok vele de a Dead or Live játék nem semmi mennyibe kerül ha a fullos kiadást akarod.. Hozzájuk képest az EA semmi kb. Na majd tanulnak tőlük ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#174120) Peace


Peace
nagyúr

Ha esetleg valaki ILYEN ADAPTERT lát pénteken akcióban, dobna nekem priviben egy linket? Köszi!

(#174122) Plague666 válasza BoneDragon (#174114) üzenetére


Plague666
tag

Ne haragudj, mobilról nem tudok több embert becsatolni. Hármótok kommentjére visszaírtam egy darabot.

(#174123) STC Speed válasza zzeN (#174118) üzenetére


STC Speed
őstag

Köszi mindenkinek!
És még esetleg ez is működhet? [link]

(#174124) Plague666 válasza Tegla80 (#174113) üzenetére


Plague666
tag

Igen pontosan ez van, amit írsz. Megfogalmazódnak vágyálmok, amiket a sony be sem ígér, de annyit pörög a téma, hogy lassan kész ténnyé alakul. Nem egy külföldi kommentet láttam ebben a témában, hogy a 7116 tré, de bezzeg a 7216 kiváló. Pedig előbbi nem sz*r, utóbbi meg szerintem nem kiváló. Nagyobb jelentőséget képzelnek bele az emberek ebbe a módosításba, mint ami valójában.
Illetve, ami működik, annak hangja is kell legyen. Én csak a tévhitet kívántam eloszlatni új vásárlók számára, hogy a 72 teljesen néma. Jómagam konzolos újoncként pont ezért, ilyen szóbeszédek alapján vettem az újat. Nagyon szuper, boldogok vagyunk vele. De ha valaki lát egy 7116-ot neki tetsző játékokkal blekk frájdéj akcióban, akkor bátran be lehet húzni, nem kötelező vétel innentől a 7216 mert a változás minimális, ahogy Cobra is írta. Erre akartam kilyukadni.

[ Szerkesztve ]

(#174125) saelin


saelin
veterán

FF13 trilogy on XOX

Naaagyon irigy vagyok most...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#174126) Carlos Padre válasza Cobra652 (#174121) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Neked valami baj van a fejedben, és komoly hiányosságok vannak az iskolázottságodban.
A decibel skála logaritmikus, nem lineáris, ahol a 3db nem egy kis lépést jelent, hanem kétszeres hangerőt, ha pedig a különbség észrevehetetlen, akkor a már a referencia sem volt valami hangos, de sokkal valószínűbb, hogy nem a ps4 pro ventilátora hágja át az elemi fizikai törvenyeket, hanem csak ti beszéltek faszságokat szokás szerint.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#174127) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Ha egy oldalon nem írják külön, hogy magyar nyelvű a készülék menüje, az jelent valami hátrányt?

Vagy nem mindegyik gép ugyanazt a nyelvkészletet tartalmazza?

(#174128) vg válasza Carlos Padre (#174126) üzenetére


vg
addikt

Most miért mondod ezt? Itt már számtalanszor le volt írva, ki volt tárgyalva, hogy akik tervezték a gépeket azok konkrétan hülyék, és elég ha bekened pasztával a gépet kívül-belül, úgy már jó lesz.

(#174129) redhunter


redhunter
senior tag

Alzánál hogy müködik ez az akcio?Venni akartam egy god of wart ami elméletileg 30 perc mulva lesz megvásárolható és már most azt irja hogy elfogyott.

PSN - RedFoxHun

(#174130) bigrob


bigrob
őstag

Ennél az alzás akciónál szerintetek lesz jobb a pro-ra?
Ahogy olvasom nem akkora érvágás ha nem az új 72.. verziót venném...
Köszi!

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#174131) Carlos Padre válasza Jim74 (#174127) üzenetére


Carlos Padre
veterán

De. A renszersszoftver tartalmazza a magyar nyelvet.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#174132) Jim74 válasza Carlos Padre (#174131) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm a választ :R
Tehát akkor akármilyet veszek, ahogy frissül netről lesz benne magyar nyelv is?

A SpiderMan bundle-os gép az tutira 7116-os ugye?

[ Szerkesztve ]

(#174133) Rekro válasza bigrob (#174130) üzenetére


Rekro
aktív tag

Én is ezen gondolkodtam tegnap óta. 72ről is van aki ezt írja van aki azt, de nálam az is érv volt, hogy rdr2 mint játék is jobban kell mint a spiderman ezért bízok benne lesz valami rdr bundle+gow(vagy más szoftver akció) hasonló áron. Mindenesetre az látszott most, hogy észnél kell lenni mert a fifa+spiderman bundle 5p alatt fogyott el a másiknak meg ahogy látom 10p alatt fog elfogyni:p

(#174134) Carlos Padre válasza mike1334 (#174109) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem cicergett, hanem konkrétan cicereg a mai napig ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#174135) Carlos Padre válasza Jim74 (#174132) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Igen.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#174136) szasanyi válasza Jim74 (#174132) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, és a száma alapján minden valószínűség szerint az (bár senki sem erősítette meg akinek mondjuk már van olyen).

MOD - Alza-n 11 perc alatt el is fogyott.

[ Szerkesztve ]

(#174137) S@c@


S@c@
őstag

1 duals es a spiderman berantva alza.hu-n. Remelem okes lesz :r

(#174138) erahurka válasza vg (#174128) üzenetére


erahurka
félisten

LOL :C

(#174139) Jim74 válasza Carlos Padre (#174135) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R

Szasanyi, Neked is :R

Más kérdés: elvileg sikerült megrendelnem az alza-ról, viszont a fiókomban még nincs a megrendeléseim között. Lehet, hogy a túlterheltség miatt nem jelent még meg? A biztonság kedvéért a rendelés visszaigazolást lementettem PDF-ben.

(#174141) ödönke válasza S@c@ (#174137) üzenetére


ödönke
aktív tag

nekem ezt sikerült berántani szintén onnan HAPPY!
[link]

Ah küldhetem vissza a MM-os Pókicás 500gb-ost :D Az újból meg adhatom el a fifát

(#174142) S@c@ válasza ödönke (#174141) üzenetére


S@c@
őstag

Grat :r

Bar eddig csak a joyrol jott meg a visszaigazolas. Neked?

[ Szerkesztve ]

(#174143) bigrob válasza Cobra652 (#174140) üzenetére


bigrob
őstag

Sikerült is egy fifa + spidermant berántani elvileg... Megrendeléseknél nem látom és mail se jött de elvileg az enyém! :DDD

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#174144) kresz2


kresz2
tag

Én is vettem egy vr bundle csomagot.
50 darab volt,kb.fél perc alatt elfogyott.Alig bírtam végignyomkodni a megrendelés folyamatát.
Már jött is az e-mail hogy futárnál van a csomag.Nem semmi.

(#174145) wolf13


wolf13
őstag

Ha valakit érdekel, a konzolvilágtól vásárolt (nem bundle) PS4 pro száma :
P-27452625-F
CUH-7216B-B01Y

(#174146) Jim74 válasza bigrob (#174143) üzenetére


Jim74
nagyúr

Én ugyanígy vagyok a PRO + SpiderMan + GoW kombóval.
Kicsit aggódom, hogy nincs a fiókomban a megrendeléseim között és még se mailt, se sms-t nem kaptam róla :(.

UPDATE: megjelent a fiókomban a megrendelés :DD Kicsit belassult a rendszerük :P

[ Szerkesztve ]

(#174147) S@c@ válasza Jim74 (#174146) üzenetére


S@c@
őstag

Nekem most jott meg. Szoval tuti :D

(#174148) erahurka válasza kresz2 (#174144) üzenetére


erahurka
félisten

Felőlem fogyjon el és használja 50 ember az Alzás PS VR-ját, de van egy olyan érzésem, hogy a nagy része Vaterán fog kikötni az érkezés másnapján, bontatlanul. :(

(#174149) Janusz001


Janusz001
őstag

Ma megjött a rdr2 pro bundle a spidermannal. Összeraktam, beüzemeltem, a hozzá adott játékokat nem volt időm megnézni, mert mentem vissza dolgozni. Azért a Horizon complete -t elkezdtem letölteni, remélem a ps store csak az akciók miatt ilyen lassú, kínszenvedés volt vásárolni. Viszont ami meglepett, hogy itt jött teljes sávszélességgel lefele a játék, 60MB/s -el
Egyelőre a menüben halkabb, mint a one S -em, majd ebédkor kipróbálom a Horizont teljes pompájában. Lg 4k tv -nél kell valami beállítást eszközölni, hogy menjen a hdr? One S -nél kellett az adott bemenetre pár beállítást tenni.

UNCHARTED™ 4: A Thief’s End Digital Edition ez a teljes?

[ Szerkesztve ]

(#174150) Zsolt802


Zsolt802
csendes tag

btw mi van akkor ha MM-os online fizetett konzolt nem veszem át a futártól?

Egyébként én sem kaptam még visszaigazolást pedig online fizettem.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.