Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17201) ImpersonatoR válasza Madwe (#17199) üzenetére

400 darabot fújtak meg vagy árulnak előbb, nem tudom mi igaz belőle de mar több helyen is olvastam a kommentek között ezt a számot.

Mindenesetre 15 hülye mar biztos van aki kiment vele netre [link] :C Mondjuk van közte IGN es is szóval lehet ezek csak ilyen hivatalos promo anyagok lennek ?

[ Szerkesztve ]

(#17202) zzola válasza ForRedGlory (#17200) üzenetére


zzola
félisten

Én nem vettem igénybe a 14 napot. Vettem egy 1 éves plus-t, aztán kész. Igaz, decemberben volt fekete péntek, azt hiszem 6k körül volt az éves előfizetés... :DDD

(#17203) k4rL^ válasza ImpersonatoR (#17198) üzenetére


k4rL^
senior tag

Volt pár kép is meg kis élménybeszámoló, de törölnek mindent még az embargo miatt. Alig várom, hogy megérkezzen a játék, nagyon jónak néz ki.

(#17204) gianni85 válasza ForRedGlory (#17200) üzenetére


gianni85
veterán

USA profillal nem fog menni a 14 napos ps+. Náluk kódon kapod a gép dobozában, EU-ban meg valahogy be kell regisztrálnod, de ahhoz szükségszerűen EU profil kell. Ha Úgyis hosszú távra tervezel akkor vegyél amazonon 1 éves ps+ t

(#17205) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Hogy lehet rabirni, hogy fejhallgatoval szoljon? En naiv azt hittem, eleg ha csatlakoztatom a kontrollerhez...

Szerk, sikerult... Tanulnom kell meg ezt a konzolt ugy latom, de elsore nem rossz :D

Mar csak egy dolog idegesit, valamiert lassu rajta a net, kisse lassan szedi le a jatekokat. Mind1, holnap utana olvasok.

[ Szerkesztve ]

(#17206) zzola válasza ForRedGlory (#17205) üzenetére


zzola
félisten

Menüben be kell állítani, hogy ne csak a voice (chat) szóljon, hanem minden együtt, elvileg akkor lesz hangod...

(#17207) vonSux válasza gianni85 (#17204) üzenetére


vonSux
őstag

Nem biztos, nekem simán hozzárendelte a 14 napot az usa profilomhoz.

(#17208) jófiú90 válasza Bagan (#17191) üzenetére


jófiú90
tag

Frissítés?
Majd év végén XD sony nagyon lassan gyártja a szoftvereket...

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#17209) gianni85 válasza vonSux (#17207) üzenetére


gianni85
veterán

Nekem meg az Istenért nem hozta föl a lehetőséget se a gépen storeban, se a weblapon. Pedig a profilon még nem volt plus soha. Utána olvastam, hogy tengerentúlon kártyán adták a 14 napos trialt. Áh, ki érti ezt :F

[ Szerkesztve ]

(#17210) Bagan válasza gianni85 (#17204) üzenetére


Bagan
aktív tag

Ahogy megadtam a bankartyam adataid, továbbléptem, majd rányomtam hogy 3 hónapos plus elofizetes. Azutan meggondoltam magam, majd visszaleptem és skippeltem a vasarlast.
Ekkor dobta fel a 14 napos plus szolgaltatast.

(#17211) gianni85 válasza Bagan (#17210) üzenetére


gianni85
veterán

Ez logikus, én nem próbáltam vásárolni és így a kártyaadatokat sem adtam meg. Akkor ez volt a hiba

(#17212) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Esetleg, aki játszott már a Killzone-al, mégis mit csináljak a rescue misson ezen résznél? A videó végén bebugol ez a szar, kiesik az ember a gépből, zuhan lefele a semmibe és ennyi. Nem adja be a következő pályát 2 órát elcsesztem vele. Konzolra is ilyen bugos szarokat adnak ki? :W

[ Szerkesztve ]

(#17213) Madwe válasza ForRedGlory (#17212) üzenetére


Madwe
nagyúr

Rooszul csináltál elötte valamit, rossz volt a sorrend, kezd újra a chaptert s mindig azt csináld amit kiír.

(#17214) boost válasza ForRedGlory (#17205) üzenetére


boost
addikt

Ha lassú a net, akkor kapcsold rá LAN-ra. Az sokkal gyorsabb.

(#17215) ForRedGlory válasza Madwe (#17213) üzenetére


ForRedGlory
félisten

-cenzurazva- inkabb. 2 ora szarakodas utan nem lett volna szalonkepes a velemenyem a jatekrol.

[ Szerkesztve ]

(#17216) Madwe válasza ForRedGlory (#17215) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért nem kell annyira mérgelődni, mert kb csak ez az egy bug van a KZban tudtommal, más játékoknál ez jónak számítana manapság :S

(#17217) ForRedGlory válasza Madwe (#17216) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Idegel az is, hogy kontrollerrel ertelmesen sem lehet jatszani FPS-t. Vagyis nekem nem megy :D Mondjuk nem is FPS miatt vettem, de nem akarom easyn jatszani, bar lehet kenytelen leszek. Legalabb 20 oras jatek lesz nalam :))

En meg olyan buggal nem talaloztam pc-n, amikor a teljes palyat ujra kell kezdeni. Nyilvan van olyan, de nem egy AAA kategorianal, a PS4 huzocimenel.

[ Szerkesztve ]

(#17218) zzola válasza ForRedGlory (#17217) üzenetére


zzola
félisten

Lehet FPS-t játszani, csak megszokás/betanulás kérdése! Senki sem úgy kezdte, hogy vérpistike volt...türelem, relax! :)

(#17219) Madwe válasza ForRedGlory (#17217) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hamar megszokod! valamint a KZ elég nehéz amúgy is :) A képességeidet is gyakran használd, az sokat lendít a dolgokon! (Szerintem nem kell a pályát újrakezd csak a chaptert, de lehet rosszul tudom)

(#17220) gyuribácsi88

Sziasztok, olvastam egy/két helyen hogy panaszkodnak rá hogy az analógon lévő gumi hamar elkopik.

Nálatok mi a helyzet? Tényleg olyan gyorsan kopik? Érdemes ilyen védőgumit rendelni rá?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#17221) Def26 válasza gyuribácsi88 (#17220) üzenetére


Def26
félisten

Jelentem nálam semmi baja.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17222) boost válasza gyuribácsi88 (#17220) üzenetére


boost
addikt

Nagyon keveset használom a gépet, ahhoz képest 4-5 mm2 már lekopott. Majd az ősszel legariztatom. Addigra hátha kikevernek egy jobb gumit. De különben nem zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#17223) gyuribácsi88 válasza Def26 (#17221) üzenetére

Értem, és köszi a gyors választ :R

És ha esetleg elkopik vagy szakad akkor ha beviszem a sony-hoz akkor kapok egyből újat?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#17224) Def26 válasza gyuribácsi88 (#17223) üzenetére


Def26
félisten

Hülyeséget nem akarok mondani, de szerintem ez tuti garanciális hiba. Biztos, hogy cserélik.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17225) boost válasza gyuribácsi88 (#17223) üzenetére


boost
addikt

Net szerint 3 hét amcsiban.

(#17226) pelda10


pelda10
tag

Sziasztok!

Valaki megtudja mondani nekem az alap kontroller beállításokat fifa 14-ben?

Passz rásegítőre és az ilyenekre gondolok.

Előre is köszönöm :R

(#17227) faham


faham
aktív tag

Ki lehet valahogy menüben kapcsolni a mikrofont? Mert csak fülesről akarok játszani de nem akarok én senkivel társalogni :D
Használtam a keresőt de nem találtam rá választ :)

(#17228) boost


boost
addikt

Na, eldöntöttem, vagy eladom,vagy bedobozolom, és felteszem a PS4.emet a szekrény tetejére. Túl korán cseréltem. Illetve túl korán adtam el a hármast. Amik engem érdekelnek játékok legkorábban csak jövőre jönnek. Szerintetek elviszik 140ért Fifával, AC4-el lemezesen, valamint BF4-el a gépre töltve?

(#17229) ForRedGlory válasza boost (#17228) üzenetére


ForRedGlory
félisten

140-et kizart hogy barki adna erte.

(#17230) boost válasza ForRedGlory (#17229) üzenetére


boost
addikt

a két játékkal sem? + a bf4, amivel játszhat, ha rajthagyja a kontóm?

(#17231) Bencus88 válasza boost (#17230) üzenetére


Bencus88
nagyúr

szvsz még 130-at sem fogsz kapni érte. De sok sikert kívánok az eladáshoz. :R

3 játékért reálisan olyan 25K-t elkérhetsz. Használt ps 100K kb. Szerintem max olyan 130-ig fel tudod tornászni, de az nagyon a vége lesz.

[ Szerkesztve ]

(#17232) boost válasza Bencus88 (#17231) üzenetére


boost
addikt

Akkor nem adom el, nem egy évre vettem. :) Nem a lóvé zavar, hanem, hogy túl sok a kütyü itthon. Játékok mennek, a cuccot meg becsomagolom, és ami multiplatform, azt PS4en játszom.

[ Szerkesztve ]

(#17233) Bencus88 válasza boost (#17232) üzenetére


Bencus88
nagyúr

szerintem is tedd félre, mert ha jön a sok új játék biztos elő fogod kapni.

(#17234) hommeros válasza ForRedGlory (#17177) üzenetére


hommeros
őstag

Engem egy hete felhívtak a médiából, hogy megjött az előrendelt PS4. :DDD

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#17235) Def26


Def26
félisten

Édes élet mobile AA -ban. :D [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17236) Landon


Landon
őstag

Másnál is nagyon lassú PSN? Alíg jön le az update... :(

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#17237) Bagan válasza Landon (#17236) üzenetére


Bagan
aktív tag

nalam sose jott meg semmi full savszelesseggel rola :(

(#17238) Landon válasza Bagan (#17237) üzenetére


Landon
őstag

Nekem meg még sosem volt ennyire lassú. 336MB 4 óra alatt akar lejönni...

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#17239) Maggio7 válasza Landon (#17238) üzenetére


Maggio7
tag

Hát ez már csak ilyen, nálam is nagyon rapszodikus. Ha 30Gb-ot kellene letöltenem biztos befonnám a szemöldököm :D (pedig az itthoni net 15 Mbit/s)

(#17240) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ha valakit erdekel egy kis real time Infamous Second Son az menjen be PS4-en a "live from Playstation" menube. Ott egy srac streameli :) rohadt jol nez ki basszuskulcs.

Mas...mennyire jellemzo hogy nem jon be PS4-en a Store? Tobbszor is hiaba megyek ra, csak a kekseg fogad.

[ Szerkesztve ]

(#17241) Def26 válasza ForRedGlory (#17240) üzenetére


Def26
félisten

Már megjelent? :Y

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17242) ForRedGlory válasza Def26 (#17241) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Tudtommal nem, en is csak lestem :) na meg lesem is, mert marha jo.

(#17243) Bencus88 válasza Def26 (#17241) üzenetére


Bencus88
nagyúr

MGS 5-ről is van már több videó. pár napokkal előtt láttam streamelve.

(#17244) Maggio7 válasza ForRedGlory (#17240) üzenetére


Maggio7
tag

Nálam nézhetetlen... :W megpróbálom kábelon...

(#17245) Landon válasza ForRedGlory (#17242) üzenetére


Landon
őstag

Nem bírom ki, hogy ne nézzek bele... :)

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#17246) Maggio7


Maggio7
tag

Na jó akkor most fogom elfelejteni végleg a PS4 wifi-jét, Kábelon tökéletesen megy minden! :Y

(#17247) Landon válasza Maggio7 (#17246) üzenetére


Landon
őstag

Ehh ezen gondolkodom én is, hogy inkább kábelen keresztül csatlakozom a router-hez. :( Pedig jóval kényelmesebb és elegánsabb megoldás lenne a wifi...

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#17248) Garada válasza Landon (#17247) üzenetére


Garada
őstag

Nálam nincsenek ilyen gondok kábel nélkül is remekül megvagyok :)

(#17249) Maggio7 válasza Garada (#17248) üzenetére


Maggio7
tag

Milyen router-ed van?

(#17250) Landon válasza Garada (#17248) üzenetére


Landon
őstag

Nekem rettenetesen lassú volt most (mostanra ért le az update). Ha az inFamous stream sem megy akkor lehet megvalosítom a kábeles megoldást. :)

Egyébként ennek az inFamous-nek a story-ja öszefügg valamelyest? Egyel sem játszottam még.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.